Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » AUTO CENTRO - Stará Pošta 750, Rajhrad

AUTO CENTRO - Stará Pošta 750, Rajhrad

 Stránka Stránka:  ««  1  2  3 
Autor Auto Centro (Člen)
[#76] Zasláno:7.12.2015 15:54 Změnil(a): Auto Centro | Reagovat 
Dobrý den,
Ačkoliv neodpovídám na blbosti, nikdo se mě nebude otírat o moji asistentku prodeje (dále jen Slečna). Z každého anonymního příspěvku lze vypozorovat kde je zakopaný pes. V tomto příspěvku po odfiltrování balastu, Ing Králík docela slušně nadává na Slečnu.
Slečna přijde do kontaktu se zákazníkem jen ve třech případech:
1 – někdo vstoupí do kanceláře a Slečna řekne Dobrý den, při odchodu Pěkný den.
2 – Slečna sepisuje kupní smlouvy, což se všichni shodneme, že toto Ing Králíka není případ.
3 – Slečna na auta zpracovává úvěry. Pokud zákazník neprojdte jednou úvěrovou společností, Slečna se zeptá, jestli nemůže být někde nějaký problém. Když zákazník řekne, že není, zkusí se úvěr u jiné společnosti. Když ale i tam po 2minutách nám začne blikat monitor červeně je zřejmě, že klient má někde problém. Standartní naše otázka je: jste si skutečně jistí, že někdy nic nedlužíte po splatnosti!! A pokud odpověď zní NEDLUŽÍM a obrazovka nám stále bliká červeně – zákazník lže.
Poté je to již na Egu každého člověka jak se s touto pravdou vyrovná a jak svoji frustraci vybije.
PS: když si za svými slovy stojím, proč má problém se Ing Králík podepsat… .

Milan Polívka – majitel Auto Centro
Známka: neudělena
Autor Auto Centro (Člen)
[#77] Zasláno:7.12.2015 15:55 | Reagovat 
Dobrý den,
Ačkoliv se Tomáš Drápal podepsal, nejsem si jist, jestli udělal dobře. Samozřejmě pana Drápala bohužel znám. Pan Tomáš Drápal terária: http://podvodnefirmy.cz/tomas-drapal-osb-teraria-brno/. I já jsem si od něho pro mého 5ti letého syna objednal při jeho koupi Multiply terárium, které jsem do teď neobdržel. Protože na pana Drápala tlačím na vrácení peněz, za odměnu tu mám recenzi.
To je vše. Milan Polívka – majitel Auto Centro.
Známka: neudělena
Autor Auto Centro (Člen)
[#78] Zasláno:7.12.2015 15:55 Změnil(a): Auto Centro | Reagovat 
V roce 2014 jsme prodali 1000ks aut ke dni 8.12.2014, tento rok jsme prodaly 1000ks aut již 18.11.2015 z čehož plyne, že děláme svoji práci dobře a děkujeme všem spokojeným zákazníku.
Milan Polívka – Majitel Auto Centro.
Známka: neudělena
Autor jirad (Člen)
[#79] Zasláno:7.12.2015 20:03 | Reagovat 
100 aut měsíčně, to je číslo které neprodá ani velký dealer, takže Vám pane Polívko gratuluji,i když upřímně si myslím, že jste se seknul, a to v jednotkách řádů......
Známka: neudělena
Autor tomcat (Člen)
[#80] Zasláno:7.12.2015 21:53 | Reagovat 
Pane Polivka, prodali se pise mekke "i".
Známka: neudělena
Autor Auto Centro (Člen)
[#81] Zasláno:8.12.2015 10:09 | Reagovat 
Dobrý den,
Vidím, že máme s panem Jirádem stejný koníček a to čtení recenzí. Zábavné jsou ještě recenze restaurací a cestovek.
Naštěstí nejsem dealerství – jsem nezávislý velký autobazar vybudovaný z nuly. Prodáváme cenově dostupná auta. Na ploše máme asi 240 aut v inzerci, dalších 10 čeká na nafocení, 10 nafoceno a čeká na inzerci, 20 na vedlejším parkovišti co čekají na servis (brzdy, pneu, výfuk, …), v našem servisu 8 aut a asi 20 aut čeká na dovezení k nám.
Troška reklamy: www.autocentro.cz. Můžete auta spočítat a přijďte se podívat.
i/y opraveno – děkuji.
Milan Polívka – majitel Auto Centro.
Známka: neudělena
Autor tomasdrapal (Člen)
[#82] Zasláno:8.12.2015 17:10 Změnil(a): tomasdrapal | Reagovat 
Pane Polívka teď jste mne opravdu hodně pobavil, že bude tak ulhaný jsem opravdu netušil.
Žádne terárium jste odmne nikdy nekupoval, ani jsme se o ničem podobném nebavili

Za odměnu jsem vám udělal krásný web auto-centro.cz a níže přikládám fotku vašeho ojebu na mě.

Myslel jsem, že jste chlap a k problému se postavíte čelem, pro člověka který prodá 1000 aut ročně přece zařízení STK nemůže být žádný problém, boužel jsem se mýlil.

auto-centro.cz/files/p.jpg
Známka: neudělena
Autor jirad (Člen)
[#83] Zasláno:8.12.2015 21:06 | Reagovat 
ano pane Polívko. Některé recenze mne opravdu baví. Snažím se na vše dívat realisticky. Na rovinu - beru velmi s rezervou reference od zákazníků,obzvláště některé jsou fakt neskutečné a mnohdy se evidentně jedná o otevřenou reklamu dotyčného prodejce,která rozhodně není recenzí od zákazníka.Zrovna tak mnohokrát evidentně nejde o recenzi,ale klasickou pomstu,či prostředek konkurečního boje firem. Na druhou stranu,velmi často mne pobaví odpovědi majitelů firem. Málokdy věcné, mnohokrát urážlivé, ale vy jediný jste sdělil svá interní čísla. Když pominu skutečnost, že číslo které uvádíte je prostě nesmyslné, tak pozor - čert nikdy nespí, a kdo ví,kdo zrovna si tyto údaje přečte, a poté třeba porovná s údaji uvedenými ve finančních výkazech. To je jen skromná rada staršího člověka,který v životě zažil leccos.......
Známka: neudělena
Autor maiki (Člen)
[#84] Zasláno:16.07.2016 11:23 | Reagovat 
Kupovala jsem zde auto v roce 2014. V inzerátu bylo, že mají všechny vozy prověřeny CEBIi. Do tel. mi bylo řečeno, že vozy jsou majetkem servisu atd. Když jsme tam o víkendu dorazili, v bazaru byl jen brigádník, který o vozu nevěděl zhola nic. Auto jsme si mohli prohlédnout, ale zvedák nemají, takže úplnou představu o tech. stavu si neuděláte. Auto jim tam už 1/2 roku stálo, podle toho taky vypadalo (vybitá baterie, zaprášené atd).
Při zkušební jízdě jsem zjistila závadu na brzdách, typovala jsem zvlněné kotouče. Pak dorazil jiný zaměstnanec, o závadě jsem mu řekla a požadovala slevu z ceny odpovídající náhradním dílům, na čemž jsme se nakonec i domluvili. Jednání ze strany tohoto zaměstnance bylo slušné, ale obecně byl problém se o autě dozvědět ucelené informace. Problém nastal při podepisování smlouvy v kanceláři s velmi nepříjemnou a arogantní slečnou. Ta mi řekla, že vůz prověření CEBIA nemá, že to stojí 2tis, a že když mě to zajímá, tak si to mám zaplatit sama. Dála jsem zjistila, že auto není jejich majetkem, nýbrž dovozce, který to tahá ze zahraničí, a veškerá odpovědnost a záruka jde na něj, takže s tím autobazar nemá nic společného a záruku neposkytuje ani na původ vozu! Ve smlouvě taktéž bylo, že je vůz po celolaku!!! Což mi bylo vysvětleno tím, že to píší vždy, ikdyž byla jen oprava jednoho dílu (v tomto př. prý původní majitelka špatně nacouvala do garáže). To jsem už vybouchla a s paní se chytla. Takové jednání jsem dlouho nikde nezažila! Vůz jsme i přesto nakonec vzali, jelikož se jednalo o dobrou cenu a já si VIN opravdu předem nechala prověřit, takže o nějaké historii jsem představu měla. Naštěstí po výměně brzd a najetých cca 20tis km nebyla větší investice a i v autorizovaném servisu nám potvrdili pravidelnou údržbu a servisní knížku. Když to shrnu, autobazar má neduhy jako každý jiný, vypíchla bych, že vysloveně člověka nepřesvědčují a nelžou do očí, což je ale i tím, že se od nich těžko dozvíte dostatek informací. Osobně bych si tam další auto nepořídila a tudíž to nedoporučuji ani ostatním, což neznamená, že by tam nemohli mít zajímavý vůz vhodný ke koupi. Musím dodat, že s autobazarem AAA, jsem měla podstatně horší zkušenosti a i s jinými, kterých jsem ten rok prošla opravdu hodně, kde byli schopní lhát jak když tiskne...
Známka: 3
Autor Dennys (Člen)
[#85] Zasláno:16.08.2016 16:33 Změnil(a): Dennys | Reagovat 
Podobnou zkušenost mám i já - slušné jednání majitele "mizí" v okamžiku, kdy na voze Škoda Fabia 1.2 HTP LPG rv. 2008 VIN TMBGH25J393021019 zjistíte tolik závad, že jejich oprava ve SKUTEČNÉM SERVISU (a ne v tom, který vlastní majitelův kámoš - a připravuje tam zřejmě dotahaná auta tak, že na TECHNICKÉ prohlídce máte počet závad "0" !) mě stála bezmála 10 tKč
Toto majitel neuznává - prej by mě to "opravil" v jeho servise zdarma!
Co mi napsal, stojí mj. za zveřejnění - cituji bez úprav "...Prodáváme ojetá, levná auta na kterých se závady můžou objevit a objevují se a proto auto za 50tkč nestojí 250tkč které by bylo určitě v lepší kondici..." !!!
Podotýkám, že za auto jsem dal bez 2 100 tKč, takže to za zrovna levné auto nepovažuji. Oprava závad a KONTROLA, JESTLI VŮBEC MOHU S AUTEM BEZ OBAV JEZDIT, mě stála dalších 9 tKč.
Když to shrnu - auto (dle majitele Polívky "levné") mě přišlo na 107 tKč
VÝRAZNĚ NEDOPORUČUJI ZDE NAKUPOVAT ANI LEVNÁ, ALE ANI DRAHÁ AUTA - KDO VÁM ZARUČÍ, ŽE 250 tKč nebude potom to "levné" a poradí vám, že jste si měl koupit to za 500 tKč, to by bylo určitě bez závad???
Na závěr snad ještě, že pod slovy "opravíme vám to zdarma" mně bylo tehdy, před 3 týdny - ještě při osobní návštěvě - řečeno "no to bouchání bude možná jedna z předních pružin...přijeďte, až to bude zase dělat, a my tam dáme nějakou jinou, máme tady dílů z aut dost" = dílů starých, unavených, s vizí další opravy zanedlouho...TO ODMÍTÁM!
Protože pro něj je to již "uazvřená věc", zvažuji právní kroky a určitě oznámení někam, kde nahrávají/sledují kamerami tyto tzv. TECHNICKÉ PROHLÍDKY.
Zveřejňuji už jen proto, abych ušetřil dalším z vás zbytečně vyhozené peníze za "levná, opravu ihned vyžadující, osobní auta"
Známka: neudělena
Autor Cobra (Člen)
[#86] Zasláno:24.03.2017 08:14 Změnil(a): Cobra | Reagovat 
Dnes 24.3.2017
Měl sem bloknuté autí,a den před plánovanou koupí,sem se dozvěděl,že jej prodali.Zřejmě to tak dělaj normálně!!!
AUTOCENTRO RAJHRAD jsou nekorektní podrazáci,snad horší jak AAA !!!
Známka: neudělena
Autor Auto Centro (Člen)
[#87] Zasláno:27.03.2017 15:38 | Reagovat 
Jsem majitelem velkého autobazaru a víte, že na blbosti od konkurence neodpovídám, ale na příspěvek od kamioňáka Cobry rád odpovím: Auta nedržíme (slovy: nedržíme), říkáme to každému do telefonu: vždy zavolejte, než vyjedete a na cestu auto samozřejmě zablokujeme. Jestli si mám vybrat mezi zákazníkem s mechanikem na bazaru a kamioňákem, který volá 14dní a nemůže se stavit, vyberu si zákazníka na bazaru. Po 50minutové kontrole mechanika včetně kontroly na přítomnost CO2 ve vodě uznal, že auto s 360tkm je v Top stavu, zákazník zaplatil plnou částku a spokojeně odjel.
Přeji Vám hodně šťastně najetých kilometrů kamioňáku Cobro.
Milan Polívka – AutoCentro
Známka: neudělena
Autor Alda1 (Člen)
[#88] Zasláno:13.04.2017 10:33 | Reagovat 
Auta nemá cenu držet. Z lidí (né zákazníků) , kteří si zarezervují auto na dobu delší než 1 den, jich stejně 80% nepřijede. A ani je nenapadne, že by třeba rezervé zrušili.
Známka: neudělena
Autor michalkratas (Člen)
[#89] Zasláno:30.05.2018 19:56 | Reagovat 
Nedá mi to a musím reagovat.

Minulý týden jsem si v bazaru Autocentro kupoval vozidlo zn. BMW, E90, 330i, manuál, stav tachometru 270xxx, rv. 2005.

K vozidlu sem dostal druhou sadu zimních kol (komplety, pneu + originální disky), snad kompletní historii doloženou fakturami, cebii + jsem si nechal udělat vlastní lustraci.

Proti autobazaru nemohu vznést žádnou kritiku, zavolal sem, zda vozidlo stále je k dispozici a zda odpovídá fotkám a nejsou na vozidle nějaké větší deformace atd.

Když jsem přijel na prohlídku, rozsvítila se kontrolka motoru - ochotný prodávající mi vozidlo bodnul na jejich diagnostiku, kde se zjistilo, že jsou nejspíš v lambda sondy po smrti (nic zásadního, vozidlo jelo, jede dál a lambda sondy jsem si již objednal), krom toho, jsem shledal na vozidle drobné oděrky (úměrné stáří vozidla) a dvě malé ťupky na čelním skle.

Pán mi vyjednal slevu bez mála 5,000,- Kč (vozidlo bych odvezl i bez slevy).

Takže za mě rozhodně palec nahoru, dělám už pár let s auty a můžu říct, že ať jsem kupoval jakékoli auto nebo někde řešil prodej/koupi auta, nikdy sem se nesetkal s tak rovným přístupem jako v tomto autobazaru.

Toť moje zkušenost, přeji hodně prodaných vozů

Michal Krátký
Známka: neudělena
Autor Michal_T (Člen)
[#90] Zasláno:5.09.2018 08:51 Změnil(a): Michal_T | Reagovat 
Zakoupení vozu přes tento bazar bych nedoporučoval. Určitě doporučuji maximálně vše prověřit. Koupil jsem 9/2017 auto VW Golf 1.9. TDI, r.v. 2003, dle fotek a inzerátu vše perfektní, auto bylo po velkém servise a v ceně vozu byla letní sada kol - nebo spíš, takhle to prezentovali v inzerátu. Bohužel zjištění bylo takové, že auto mělo kosmetické vady, to bych i respektoval u tak "starého" vozu, ale pneumatiky byly zimní, sjeté a úplně na jiné vozidlo! Když jsem chtěl zpětně reklamovat sadu kol, bylo mi řečeno že "co bych mohl chtít, když to mám zadarmo a že oni to k vozu takhle dostali". Todle bych ještě také překousl, ale ten zásadní problém je ten, že asi po ujetých 5 tis. km mi začaly "kopat" brzdy. V servisu pak zjistili, že byly špatně složené! Přehozené destičky a špatně nasazené kotouče! Příště přes tento autobazar rozhodně kupovat auto nebudu. Hodně štěstí těm, kteří již vůz zakoupili.
Známka: 5
Autor jirad (Člen)
[#91] Zasláno:9.09.2018 19:48 | Reagovat 
ať se na mě nikdo nezlobí, ale reklamovat na 15 let starém autě cokoliv, to je už napováženou. A reklamovat že mi po 5tis km začli kopat brzdy, to už považuji skoro za drzost. Nejsem uplně fachman, ale přehodit destičky a zjistit to po 5tis km....nonono
Známka: neudělena
Autor maestral (Člen)
[#92] Zasláno:12.02.2019 22:01 | Reagovat 
Sem starší muž a chtěl jsem si s sebou koupit dodávku, položil jsem několik otázek panu Milan Polivka a mluvil jen pár otázek, krátce ANO, NE. Takže jsem nemohl vědět, na které otázky odpověděl s ANO nebo NE. Potom nastavil ultimátum: koupíte ano nebo ne? a již neodpovídá na poštu.
Každý prodejce v obchodě v obci je přátelský! To je to, co nazýváme - Neandrtálci!

Únor 2019
Známka: 1
Autor Alda1 (Člen)
[#93] Zasláno:18.02.2019 22:43 | Reagovat 
Pište, prosím, česky.
Známka: neudělena
 Stránka Stránka:  ««  1  2  3 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz