Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Auto Moto Centrum Chrudim

Auto Moto Centrum Chrudim

 
Autor Petr F (Člen)
[#1] Zasláno:1.04.2012 18:50 | Reagovat 
První dojem v tomto autobazaru byl velice dobrý. Perfektní přístup, ochotní prodejci, skvělé zázemí. Jsou to opravdu profesionálové, ale bohužel i na negativní stranu. Nissana Micru jsme si projeli a druhý den jsme ho ještě zkontrolovali s naším mechanikem. Najeto necelých 50000 Km. Vše se zdálo Ok a tak jsme vúz zakoupili. Na závěr nám řekli že v případě problému máme kontaktovat autobazar a že oni zkontaktují prodejce (dovozce).
První kontakt po prodeji byl prakticky za dva dny. Týkalo se to rádia. Při koupi jsem se ptal na kód rádia, prodejci tvrdili že rádio není zakódované. Po odpojení baterie samozřejmě rádio žádalo kód. Po telefonické domluvě rádio demontovali a kód zjistili. To že mě to stálo čas a najeté kilometry je jasné. A to byl poslední světlý okamžik v naší spolupráci.
Po dvou měsících provozu se ozvalo ložisko kompresoru klimatizace. Podle dohody jsem zavolal do AMC Chrudim a domluva zněla ať zajedu do servisu v místě bydliště. Ložisko je součástí kompresoru první kalkulace byla 17000 Kč. A zároveň zjištění že z celé klimatizace funguje pouze dioda v tlačítku A/C. Další hovor už byl z jiného soudku. Neochota, výmluvy a ve finále mě bylo řečeno že už jsme udělali zásah a že jsme to rozbili při demontáži při opravě. A následné ohánění soudním znalcem..
Po dalších dvou měsících zlobit posilovač řízení. Kontaktoval jsem je přes email včetně připomínky problému s klimatizací. Měsíc je pryč a vzhledem k tomu že neměli ani slušnost odpovědět, rozhodl jsem se svoji zkušeností podělit. Vážení, pod pěkným kabátem číhá arogance a vědomí toho že jen malé procento lidí jde do soudního sporu.
Na závěr hláška prodejce: ,, To víte je to ojeté,,
Známka: neudělena
Autor kateřina (Člen)
[#2] Zasláno:25.11.2013 21:25 | Reagovat 
dobrý den,už nikdy více...jsou to jen vybírači peněz nic víc...tenhle pán co tu píše má naprostou pravdu...!!!!!auto stojí čšílený peníze,marně doufáte že vám bude sloužit a přitom sloužite vy panu stanislavu jiráskovi ml.protože mu platíte za opravy auta!!!!!!a částky jsou nemálé....pokud mohu poradit držte se od něj dál......
Známka: neudělena
Autor NOVAK DANIEL (Člen)
[#3] Zasláno:2.09.2017 22:31 | Reagovat 
Jsem hrozně naštvaný na tento autobazar. Zakoupil jsem vůz kde bylo napsáno, že byl měněn olej, olejové filtry, vzduchové filtry a všechno kolem toho, plus nějaké čepy. S autem když jsem odjížděl, byl jsem spokojený. Po týdnu se mi rozblikala kontrolka oleje, tak jsem to dal do servisu, kde mi podali info, že ten olej co tam je, neměnil snad nikdo. Byl totálně tuhý a nepoužitelný pro motor, olej se vyměnil. Po měsíci se mi dozsvítila kontrolka DPF, tak znovu do servisu, kde mi technik řekl, že na autě se nečistil DPF filtr a že je to potřeba vyčistit, tak jsem to za 12000 nechal vyčistit, za dalších 14 dní se mi podělalo turbo, takže další peníze. Jelikož tento bazar je dost podobný smluvníma podmínkami jako autobazar AAA, kde vám předají protokol ve kterém je napsaný, že auto je v podstatě vrak, ale prodejce, vám přesvědčivě říká, že auto je v pohodě, tak absolutně nemáte potom šanci nějak reklamovat prodej auta. Nic méně tedka mě ještě čeká kompletní podvozek na autě a snad bude už klid. Auto jsem koupil za 130 000, ale do auta jsem dal už tak cca 60 000, hrůza děs. Nikomu nedoporučuji tento Autobazar!! jsou to lháři. Auto jen připraví na to aby vydrželo cca týden.
Známka: neudělena
Autor Krakonos879 (Člen)
[#4] Zasláno:16.09.2017 17:59 Změnil(a): Krakonos879 | Reagovat 
Zalíbilo se mi jedno auto z tohoto bazaru, takže jsem byl na návštěvě. Zkušební jízda byla provedena korektně (do Slatiňan po hlavní a pak zpátky po rozbitější cestě). Nicméně dokázal bych si představit i delší. Auto jsem byl pak nechat společně s prodejcem kontrolovat v servisu poblíž, který se tvářil zodpovědně a auto mi doporučili ke koupi (nicméně bylo vidět, že se chlapci mezi sebou znají).

Už málem obchod dopadl, ale když jsem chtěl vidět smlouvu předem, tak to začalo. Nejdřív se vymlouvali, potom alespoň poslali vzor. A když jsem viděl zápis o technickém stavu, tak mi to došlo. V něm totiž papírově dělají z auta vrak, aby se vyhnuli případným reklamacím, takže tam máte věci jako motor: netěsní; výfuk: hlučný, díra ve spoji; zvýšená vůle u nápravy, spojka vyžaduje seřízení, exterier: značné opotřebení apod.

Takže jsem samozřejmě žádal o úpravu tohoto zápisu, aby odpovídal REÁLNÉMU stavu vozidla, tj. vadám, na kterých se obě strany shodnou nebo skrytým vadám, o kterých prodejce ví. Nejdřív říkali, že nic upravovat nebudou, a že toto je standardní jednání, a že to takto chce každý autobazar a nevím kdoví co dalšího. To mimochodem vůbec není pravda. Pak trochu povolili, ale odmazali jen ty největší blbosti.. Takže jsem stejně na tuto formu smlouvy nepřistoupil a radím to i druhým. Koneckonců když vidím zkušenosti výše, tak jsem vlastně docela rád, že jsem tak udělal, i když jsem to auto chtěl fakt hodně.

Co můžu závěrem alespoň pochválit je slušné a korektní jednání autobazaru, ačkoli to místy taky nebylo úplně v pohodě, ale na to se člověk prostě musí připravit,a když jde do bazaru . Každopádně obchodní praktiky a bazar proto nedoporučuji.
Známka: 4
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz