Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Autoimport Olomoc

Autoimport Olomoc

 
Autor adelic (Člen)
[#1] Zasláno:14.07.2012 22:10 | Reagovat 
Dobrý den. CHtěl bych všechny varovat před těmito zloději. Přetočený tachometr o 80000Km ,
havarované atd. Dováží vraky a prodávají jako mírně jeté. Všechny varuji !!!!!
Známka: neudělena
Autor adelic (Člen)
[#2] Zasláno:16.07.2012 18:49 | Reagovat 
Zapoměl jsem přidělit známku.
Známka: 5
Autor hosto (Člen)
[#3] Zasláno:22.02.2013 16:50 | Reagovat 
Dobrý den, dnes 22.2.2013 jsem se tam byl podívat. Vystavená škoda Octavia II http://www.autoimport.cz/car_detail.php?id=19192, psáno nehavarováno a velmi dobrý stav. To auto má nějakou dírku či škrábanec v laku kam se podíváš, to je jako by si dělali prdel z lidí. To každý vidí, že takhle nevypadá auto ve velmi dobrém stavu. A levé přední světlo tak trošičku "vypadává" a ten kousek nárazníku po tím je jako by ho někdo vymodeloval z kitu.
Bacha na ně.
Známka: neudělena
Autor martinbenda (Člen)
[#4] Zasláno:20.01.2017 18:44 | Reagovat 
Před měsícem jsem kupoval auto ,přišel jsem i s mechanikem a jeho diagnostikou.
Auto jsme projeli a až na pár drobností bylo v pořádku kilometry seděli ,Stk mi udělali téměř na počkání.po 2 týdnech mi odešel EGR ventil na což asi záruka není ,ale pánové mi ho objednali za nákupní cenua vyměnili zdarma -- takže jsem spokojen. Martin Benýšek.
Známka: neudělena
Autor janecka (Člen)
[#5] Zasláno:28.12.2017 12:00 | Reagovat 
Ahoj všichni já mám dobrou zkušenost ..Koupil jsem pěknou káru ,mohl si ji prijet vyzkoušet nechat prohlídnout svým automechanikem..Auto mám rok a nejsou na něm téměř žádné vady... Milan
Známka: 1
Autor bartonik mira (Člen)
[#6] Zasláno:12.10.2018 21:26 | Reagovat 
Ja si zde vybral Golfa V.Měl nějaký ten rok a kilometry za sebou ,nicméně byl ve velmi slušném stavu ,bez koroze a opravdu nehavarován tak jak byl nabízen..Mám ho rok vše zatím funguje jak má..
Známka: neudělena
Autor Kamenicek (Člen)
[#7] Zasláno:23.12.2018 09:11 | Reagovat 
Dobrý den ,od té doby cca od 2013 co vozí kluci auta z Itálie od autorizovaného dealera VW jsou tam fakt pěkná auta Byl jsem se tam několikrát podívat a musím uznat ,že se tam dá vždy něco najít .
Známka: neudělena
Autor Kamenicek (Člen)
[#8] Zasláno:23.12.2018 09:12 | Reagovat 
Dobrý den ,od té doby cca od 2013 co vozí kluci auta z Itálie od autorizovaného dealera VW jsou tam fakt pěkná auta Byl jsem se tam několikrát podívat a musím uznat ,že se tam dá vždy něco najít .
Známka: 1
Autor Emmapavla (Člen)
[#9] Zasláno:22.03.2019 22:03 | Reagovat 
Prodejci byli ochotní ,vcelku mi poradili a nakonec jsem odjela ...Jako žene autům vůbec nerozumím , nicméně mi umožnili prohlídku v mém vybraném servise.
Známka: 1
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz