Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Zánovní vozy s.r.o. - Kolín

Zánovní vozy s.r.o. - Kolín

 Stránka Stránka:  ««  1  2 
Autor Naivní kupec (Člen)
[#51] Zasláno:31.03.2014 19:23 | Reagovat 
Vážení zákazníci autobazatu Zánoví vozy s.r.o. v Kolíně! Na mě nemáte. Koupil jsem v 8/2010 v tomto bazaru Fiat DUCATO 2,8JTD, r.v. 2004, 9místný bus za 193.000,-, na tachometru i tachografu 168.000km. Po týdnu jsem odvezl auto do servisu na oleje, fitry atd a před předáním technikovy jsem šáhnul za clonítko pro OTP. Vytáhnul jsem papír, který mě poslal do kolen. Origoš německý nabídkový list k vozu. Fotka toho auta, typ bla bla a to auto tam mělo najeto 489.000km. Jeden šikovnej kamarád mi ještě sehnal historii z německýho autorizovanýho servisu, že naposledy v autorizovaným servisu to bylo po 3 letech a nájezd to mělo 380.000 km. Samozřejmě jednatel Zanovní vozy s.r.o se mi vysmál, že on o ničem neví, ať se soudím. Tak tady je můj příběh.
Známka: neudělena
Autor ING jindřich fantoci csc (Člen)
[#52] Zasláno:9.07.2014 07:55 | Reagovat 
pomluvy vymyšleji zavistivci,blbci je roznašeji,a IDIOTI jim věři!!!
Známka: neudělena
Autor pnbora (Člen)
[#53] Zasláno:3.11.2014 12:49 | Reagovat 
Zkušenost po telefonu: Pán si mele to svoje, jenom dobrý auta pane, na opravování nemám čas pane, serviska je nanic atd. Když chcete VIN, tak zrovna jedou kolem policajti a pán musí zavěsit. Zavoláte znovu a zavěsí to zase. Ztělesněná serióznost!
Známka: neudělena
Autor barborakaspar (Člen)
[#54] Zasláno:2.08.2015 23:12 Změnil(a): barborakaspar | Reagovat 
Tento autobazar Zánovní vozy Kolín bych objel obloukem. Pan majitel je vstřícný do doby než máte nějaký problém. Já si koupila super auto za 155000,-Kč. Jen než jsem auto přihlásila mě to stálo cca 8000,-Kč. Na motoru nebylo označení čísla motoru, takže do Fordu koupit certifikát, lítání a lítání. Pak město muselo odsouhlasit že se může označení na motor narazit, po měsíci jsem měla SPZ. Po 100 km, začala svítit kontrolka - musela jsem měnit lambda sondu - další 4000,-Kč. Auto stále nemá 100% výkon a bylo mi řečeno, že mi v LPG odchází vstřikování - nové stojí 8000,-Kč a prý tak často odchází, že nemá cenu nové kupovat ale dát do auta nějaké jiné a lepší LPG. Pan majitel toto vše musel vědět, ale i když to jsou skryté vady mám se s ním soudit. Bohužel na to již nemám žaludek a jen doufám, že BOŽÍ MLÝNY MELOU. Lidičky opravdu i když auto vypadá krásně, tento autobazar nenavštěvujte pak je opravdu na vše pozdě a máte jen oči pro pláč.
Známka: 5
Autor Doubal (Člen)
[#55] Zasláno:12.03.2016 15:31 Změnil(a): Doubal | Reagovat 
Před měsícem jsem kupoval Škodu Fábii II. U auta byla servisní knížka, ale i doklad z technické kontroly z Německa. Technickou prohlídku mi na mojí žádost zařídil autobazar sám a bez problému jsem auto přihlásil. Veškerý nákup proběhl velmi hladce a majitel mi ještě nabídl, že není problém, že mi sežene co budu na auto potřebovat.
Při nákupu ojetého vozu si musíme samozřejmě dávat všichni pozor, ale v mém případě můžu nákup v Autobazaru Zánovní vozy v Kolíně jen doporučit
Známka: neudělena
Autor Kuba7777 (Člen)
[#56] Zasláno:26.05.2016 10:26 | Reagovat 
Dobrý den vespolek,

pro případné odrazení kupujícíh a zlepšení světa – vřele nedoporučuji kolínský autobazar Zánovní vozy. (zanovnivozy.cz). Zcela vědomě prodávají 2x těžce havarované a následně zflikované vozidlo VW Sharan 4motion z roku 2009. Jel jsem se na něj neohlášeně podívat poté, co mi majitel bazaru pěl 20 minut do telefonu ódy na jeho stav a nehavarovanost. Následně při prohlídce auta, ale hlavně servisní knížky s přítomným pouze hlídačem, ze servisky vypadl vytištěný německý inzerát s fotkou a popisem auta, kde bylo uvedeno, že se jedná o 2x „těžce havarované“ auto z obou stran a vylítlými airbagy. Podvod, amaterismus.

Kontaktoval jsem p. Gollnera s žádostí o zaplacení zbytečného výjezdu a s upozorněním, že pravděpodobně se dopouští t.č. podvodu. Nereagoval, nezaplatil, ale hlavně: vesele auto prodává nadále! Následně jsem zjistil, že auto je mezi ostatními prodejci známé jako „falešná pětka“. Nikdo z oslovených si jej ale přecijen nabízet netroufl.Jakub Č.
Známka: 5
Autor Stanley75 (Člen)
[#57] Zasláno:1.06.2018 10:43 | Reagovat 
Reakce zastupcu této firmy jsou doopravdy k smíchu. Prodavaji evidentně auto u kterého jsem prokazal ze lžou znovu jako uplne normalne!!!!! Vw touran cross s ceskou spz za 199 tisic. Pane Gollnere,,,,pošlu na vas kontrolu s tim počítejte. Zivnostenskym úřadem počínaje. Myslim ze ani nenajdete doklad o vyplacení hotovosti v účetnictví kdyz jsem vam auto vratil. To se bude finanční urad asi divit.Havarovane auto z nemecka bez airbagů atd. Kdo si tohle auto koupi je fakt blázen.
Jste šmejd tak se tady nesnazte obhajovat!!!!!
Známka: 5
 Stránka Stránka:  ««  1  2 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz