Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Autobazar VYSOČINA s.r.o. (Žďár nad Sázavou)

Autobazar VYSOČINA s.r.o. (Žďár nad Sázavou)

 Stránka Stránka:  ««  1  2 
Autor JOHANES (Člen)
[#51] Zasláno:26.01.2015 08:34 | Reagovat 
Tento víkend jsem učinil taky zkušenost s tímto bazarem.
měl jsem zájem o vůz,který byl údajně dovežen z Belgie. Stručný popis při telefonickém rozhovoru vozu:
minimum koroze ,velmi dobrý stav, vše na autě funkční.
Skutečnost: Koroze troch víc, stav motoru víceméně odpovídal popisu.Uhnilý nášlap,
nefunkční jedny dveře, do auta zatékalo, teleskopy zadních dveří nefunkční, problém s termostatem, volná kladka řemene, a nedávno asi v ČR VYKUCHANÁ klimatizace.Belgické papíry mi nebyly v plném rozsahu ukázány. Jediný možný důvod mě napadá,že bych mohl objevit nesrovnalosti s počtem kilometrů.( můj subjektivní názor)
Dle celkového stavu asi auto několik let stálo jako neprovozuschopné a bylo zakoupeno jako
zdroj náhradních dílů.
celkové shrnutí :Zbytečně promarněná část víkendu, projetý benzín a opět deziluze o českých
autobazarech.Těmto ,,obchodníkum"múže snad jenom konkurovat jenom ještě ,,vyhlášenější "
sít bazarů v ČR
Známka: neudělena
Autor zuzana123456789 (Člen)
[#52] Zasláno:17.03.2016 19:54 | Reagovat 
Absolútne neodporúčam tento autobazar. Auto som si vyhliadla na internete. Išli sme sa naň pozrieť. Auto vyzeralo dobre. Chcela som ho hneď aj zobrať, ale bolo mi povedané, že to nie je možné, nakoľko je treba vybaviť prevozné značky a v ten deň to už nie je možné. Vraj do 5 dní budú vybavené. Nechala som tam zálohu s tým, že mi mali do 5 dní volať. Nestalo sa tak. Viackrát som autobazar kontaktovala, že auto potrebujem a prečo tolko trvá vybavovanie prevozných značiek. Stále mi tvrdili, že mám ešte počkať, že nemali čas. Keď toto naťahovanie trvalo 2 týždne, tak som sa rozhodla, že im zavolam a poviem, že si idem pre zálohu, ktorú som tam nechala a auto nech si nechajú . V tom mi pán z autobazaru povedal, že môžem hneď prísť, že auto je nachystané. Na druhý deň, ked som tam prišla auto vyplatiť, bolo mi povedané, že si mám ísť značky sama vybaviť. Značky som si vybavila sama. Prišlo ku predloženiu zmluvy, vyplateniu auta a podpisom zmluv. So zmluvou a ostatnými papiermi mi bol zvláštnym spôsobom podhodený na podpis aj papier - zápis o technickom stave auta, ktorý bol krytý ostatnými papiermi s tým, že mam všetky papiere podpísať. bolo mi to čudné, tak som sa pani spýtala, čo som to podpísala za papier a ona sa začala vyhovárať, že to dávajú podpisovať každému, bez toho vraj nikomu nedajú auto. Bol to papier, na ktorom bolo napísané, že na aute je zlé absolútne všetko. Bolo tam písané, ako je na aute všetko zlé, všetko je netesné, všetko vyžaduje opravu, všade je únik, všetko vyžaduje kontrolu a výmenu, jednoducho povedané, všetko je na aute zlé.... Toto mi dali podpísať a vraj toto musí podpísať každý a dokonca mi ukázali podpisy, čo údajne každý podpisuje. Nakoľko ma auto stálo 200 000 Kč, tak som si myslela, že to je len ich poistka, keby náhodou niečo. Na aute sme prišli na veľa vecí, ktoré mi boli zatajené, napríklad to, že z auta tečie olej (tesnenie pod hlavou netesní a niečo s nou už bolo robené a bolo mi to zatajené) a oprava ma bude stáť nemalé peniaze, lenže tým, že som podpísala to čo som podpísala, tak nemôžem urobiť nič, iba to, že ABSOLÚTNE NEODPORÚČAM TENTO AUTOBAZAR !!!!
Známka: neudělena
Autor icomacek1 (Člen)
[#53] Zasláno:12.05.2016 07:07 | Reagovat 
Při koupi vozu Vám matlají med okolo pusy, vůz Vám předvedou, nechají Vás projet, pokud si ho vyberete, zaplatíte převodem, dojedete si pro něj, nasednete a odjedete v domnění, že se na voze nic nezměnilo a ejhle, druhý den zjistíte, že jsou vyměněné pneumatiky za sjeté a každá jiná, povinná výbava nikde a klíč na speciální šroub na povolení kola také nikde, vozidlo deklarované jako nehavarované, ale bouchnuté na levé přední kolo ( oprava 3 000,- ) s reklamací moc nepočítejte, na první e mail neodpoví a na druhý z Vás udělá Břečka blba
Známka: 4
Autor petz (Člen)
[#54] Zasláno:22.06.2016 16:27 Změnil(a): petz | Reagovat 
Pouze negativní zkušenosti. Při výběru vozu vypadalo vše v pořádku, při zkušební jízdě vše fungovalo. Jenomže jsme si nemohli ihned vůz vyzvednout a to byla největší chyba!! Po složení zálohy jsme si za týden dojeli pro vůz. Bohužel po pár desítek km na cestě domů začala blikat kontrolka airbagu. Když jsme v servisu chtěli zjistit, o jakou závadu se jedná, těžko se to dle diagnostiky v tomto případě zjišťuje, čím je závada způsobená. Zavolala jsem do bazaru. Pan prodejce se mi s politováním vysmál, že ať si to necháme opravit, že na funkčnost auta to nemá vliv a že nelze reklamovat. Nakonec to vypadá, že byla vyměněna řídící jednotka a díky tomu budu muset koupit novou i se senzory airbagů, což je nemalá částka. Vozidlo dle jejich tvrzení nehavarované, ale hned je dle několika indikátorů na autě jasné, že se jedná o lež. S reklamací jsem se již rozloučila a s penězi také. Takže tento autobazar nedoporučuji a nikdy neskládejte předem zálohu a nedejte bazaru možnost vám tak cokoli ještě před koupí vyměnit.
Známka: neudělena
Autor petz (Člen)
[#55] Zasláno:22.06.2016 16:28 | Reagovat 
NEDOPORUČUJI
Známka: 5
Autor martinpoho (Člen)
[#56] Zasláno:10.11.2016 19:55 | Reagovat 
povodníci prolhaní...10/2016 prodali Dacia Duster s LGP, namontovali nějakou starou orezlou LPG bombu (pod autem nebylo vidět) sfalšovali dokumentaci o LPG... na dokumetech plastost do 10/2018...na STK mě potom vyhodili, protože je LPG bomba propadlá (4/2016). Vůbec je to nezajímalo, nijak to řešit nechtěli...ptostě krypl bazarníci...při koupi se tváří jak největší kamarádi a při jakémkoliv problému absolutní nezájem
Známka: 5
Autor MartinN (Člen)
[#57] Zasláno:15.07.2017 00:23 | Reagovat 
2x návštěva cca 240km celkem cesty. První Škoda Octavia II -Škoda Octavia Com.1.6TDi NAVIGACE! PDC! Serviska!za 189000,--
přední část vozu lehce bouraná, poškozené plasty, zvlněný příčník, nesedí usazení levého světlometu. O tom se samosebou nepíše. Přední nárazník je vidět i na fotce, že je poškozený. Prodávajíci byl vcelku ok, moc se mu nedařilo ukázat denní svícení. Jinak asi ok. Moje rozhodnutí nakonec bylo, že vozidlo nekoupím.
Po čase se objevilo druhé a to byla jiná liga: Škoda Octavia Com.1.6TDi ELEGANCE+CZ+I.Maj.+servi rv2012 za 197000,-- Přijel jsem se podívat a nechat si ukázat. Jen co pánové dokouřili, hned se nám věnovali. Na první pohled auto ok, lak super. Při bližším ohledání vidím, že nesedí levé světlo, najednou vidím nárazník stříkaný sprejem, na laku nárazníku pavouka od nějaké rány. Déle díra v předním okně, ano takřka skrz, stačilo propiskou propíchnou. Po nastartování rachotí dvouhmota, tedy spojka. takže 145300km nevím. A co mi na to prodeje řekl: Lak, světlo, nárazník - to víte každý starší auto něco má. Poškozené čelní sklo: to si dáte pojistit a pak to vezmete na pojistku. A když jsem chtěl vidět servisní knížku, ukázal mi dva papíry A4 s popisem servisních úkonů na voze a řekl, že se servisní knížka někde ztratila a že si mám nechat v servisu vystavit duplikát. Tomu říkám profesionální přístup. Jen tak dál hoši, takhle se dělá jméno, pašáci...
Známka: 4
Autor Libor Šrytr (Člen)
[#58] Zasláno:2.03.2018 20:29 | Reagovat 
Dobrý den.Autobazar Vysočina není příznačný název.Po vyhlédnutí vozu Susuki Jimny a vyplnění bazarem předloženého formuláře,vůz bez známky jakékoli komunikace náhle zmizel z nabídky.Domnívám se tudíž že vhodnějším názvem pro tento obchod ojetýmy vozy by měl znít,AUTOBAZAR FATA MORGÁNA.Kdo ví?Třeba to byla klika,tedy pro mě.S pozdravem Libor šrytr imaginární klient bazaru Vyso Čína.
Známka: neudělena
Autor anton (Člen)
[#59] Zasláno:28.05.2018 14:00 Změnil(a): anton | Reagovat 
Autobazar by meli OKAMZITE zavrit ! Jen odrbavaji lidi .... vyhledl jsem si VW golf 7 rv 2014 majezd 110 tkm. Pan mi rekl ze auto bylo "lehce" bourane na predek ale nic vazneho, kdyz jsem auto videl nebyli na nem videt zadne vetsi znamky poskozeni ... ale ve chvili kdy jsem jel do VW overit vuz. Nestacil jsem divit ... auto bylo temer serotovano tak ze auto se muselo rovna na stolici aby vubec bylo jizdy schopne ... takze za me PODVODNICI !!! To nemluvim o pristupu a servisni knihu tez nemeli !
Známka: neudělena
 Stránka Stránka:  ««  1  2 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz