Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Autobazar Autohvězdy Olomouc

Autobazar Autohvězdy Olomouc

 
Autor swwap (Člen)
[#1] Zasláno:17.05.2013 03:07 | Reagovat 
Koupil jsem od Autohvězdy Olomouc vuz
Autu po 5 tydnech co jsem ho mel doma umrela automaticka prevodovka a po zaslani reklamace jsem zjistil ze autobazar byl jen sprostredkovatel prodeje a smlouva byla tak napsana ze jsem nemel sanci se odvolat. Bohuzel ani pravni zastupce nic s tim nedokazal

Dbejte pozorne na ostatni dokumenty jako je protokol o vozidle kde pani z Autohvězdy drobnym pismem pisi to co ma byt ve smlouve a taky dale na fakturu o koupi


Dejte si POZOR na Autohvězdy Olomouc
Známka: neudělena
Autor AUTOHVĚZDY (Člen)
[#2] Zasláno:22.07.2013 15:11 | Reagovat 
Milý uživateli, je strašně jednoduché anonymně kritizovat, to svědčí o Vašem IQ.

Popište nám Váš problém, proč o něm nevíme?

Máme mnoho stálých i nových zákazníků a vždy když nastane problém z vozidly tak i když již nejsou v záruce, tak se snažíme jim nějak pomoci.

A ostatní noví kupující, teď mám na mysli všeobecně celorepublikově, resp. EU, prosím uvědomte si, že veškerá ojetá vozidla, která autobazary prodávají, a nejenom bazary ale i ojeté vozidla v autosolenech, na aukcích leasingovek, někdo si kupuje vozy například na čerpacích stanicích, před obchodními domy na parkovišti a já nevím kde všude; tak si opravdu uvědomte, že stále si kupujete vlastní vozidla, tak jak se k nim chováte a jak se o ně staráte a pečujete o své mazlíčky, tak takové si je zase kupujete. My jsme opravdu v širším pohledu na věc "JEN ZPROSTŘEDKOVATELÉ" a to i byť je od Vás vykoupíme, a samozřejmě za účelem zase jej Vám prodat. Tzn. že ještě do nich zainvestujeme, abychom je po Vás daly do provzu schopného stavu. A zase Vy nás opět osočujete při každodenních prohlídkách, jakýpak VRAK nám to chcete prodat - "PŘECE TEN VÁŠ"


S pozdravem

Josef Trpišovský
www.autohvezdy.cz
Známka: neudělena
Autor sittem (Člen)
[#3] Zasláno:5.11.2013 13:04 | Reagovat 
Spokojený zákazník autobazaru Autohvězdy Olomouc. 5.11.2013

Rád bych zareagoval na ohlas nespokojeného zákazníka autobazaru Autohvězdy Olomouc.
Je mi samozřejmě líto, že mu radost z nově koupeného vozu pokazila významná závada motoru. Nicméně takové věci se stávají i na nových vozech a coby dlouhodobý uživatel několika vozů vím, že taková věc se stane i uživateli, který o své auto poctivě pečuje.

Ve zmíněném autobazaru jsem nedávno koupil rodinný vůz VW Touran. A chci zde podotknout, že patřím mezi spokojené zákazníky. Navštívil jsem několik autobazarů, ale s nejlepším jednáním a přístupem jsem se setkal právě u pana Trpišovského. Oceňuji u něho vstřícnost jak při mé nezávazné první návštěvě, tak i o několik dní později, když jsem s ním sjednával kupní smlouvu.

Chci zde vyzdvihnout, že mi byl schopen a ochoten poskytnout veškeré informace, které jsem chtěl vědět. Nijak nezakrýval drobné vady, které na vozu byly - ať už pro mé oko viditelné či nikoli. Navíc upozorňoval i na závady, které by se vzhledem k počtu najetých kilometrů mohli vyskytnout - jako například výměnu rozvodů či spojky. Bylo mi sympatické, že na autě byl proveden základní servis (výměna oleje atd.) a výměnu rozvodů zajistil ve vlastním servisu za dobrou cenu. Auto nebylo vybaveno krycím platem zavazadlového prostoru. I tady se zachoval velmi vstřícně - v rámci ceny vozu ho zdarma do 14 dnů dodal. K automatické klimatizaci mi sám sdělil, že pokud nebude v letním čase řádně fungovat (auto jsem kupoval v podzimním čase 2013), mám přijet k bezplatné opravě.

V celém procesu jsem vnímal, že mu nejde jen o zprostředkování prodeje a jistý podíl zisku, ale především o spokojeného zákazníka, který se jednou rád vrátí, nebo doporučí jeho autobazar svým přátelům.

A ještě něco ke kupní smlouvě. Je pravdou, že zde vystupuje jako zprostředkovatel prodeje. V žádném případě se tím ale nezřekl odpovědnosti při řešení nějaké případné nepříjemnosti a byl ochoten doplnit nebo upravit body tak, jak jsem navrhoval. Všechna výše zmíněná specifika koupě se v kupní smlouvě samozřejmě objevila.

Slovo závěrem. Když jsem ještě před koupi svého Tourana procházel fóra tohoto WEBu, setkal jsem se více méně hlavně s kritikou a negativními referencemi, jako kdyby pozitivní zkušenosti neexistovali. Je to škoda. Přitom to asi není úplně pravda - to by se na prodeji aut neživilo tolik autobazarů. To bylo hlavním důvodem mé pozitivní reakce. I když je mi jasné, že skeptik si stejně řekne: "Kolikpak mu asi ten autobazar Autohvězdy Olomouc zaplatil za takovou reklamu."

Přeji Vám, abyste i Vy koupili dobře auto a nebáli se o tom napsat.

Martin Sitte
Známka: neudělena
Autor Jana Úlehlová (Člen)
[#4] Zasláno:25.09.2014 10:19 | Reagovat 
Spojení zákazníci autobazaru Autohvězdy Olomouc 25.9.2014

Ráda bych zareagovala na příspěvky autobazaru Autohvězdy Olomouc a přidala vlastní zkušenost a doporučení.

Ve zmíněném autobazaru jsme s manželem na jaře 2014 koupil rodinný vůz VW Passat. A chci říci, že patříme mezi nadmíru spokojené zákazníky. Jednání a přístup jak pana Trpišovského, ale i ostatních zaměstnanců si velmi ceníme.

Při první návštěvě autobazaru jsme zadali panu Trpišovskému velmi úzkou specifikaci našich představ na nový rodinný automobil. Očekávali jsme cca 3-4 měsíce než bude možné najít vysněný vůz ať už v ČR či zahraničí. K našemu velkému překvapení jsme se do autobazaru vrátili hned za dva týdny a mohli jsme si prohlédnout a vyzkoušet nový automobil, ráda bych zde vyzdvihla, že i když automobil splnil veškeré naše požadavky (včetně ceny) stále nás nikdo netlačil do koupě a vše bylo pouze na našem uvážení (což častokrát není běžné v jiných a velkých autobazarech).

Po rozhodnutí o koupi byl na autě proveden základní servis a také bezplatně byl vyměněn sloupek u řidiče, který nesl známky opotřebení.

Spokojený zákazník je skutečně cílem tohoto autobazaru. Z vlastní zkušenosti velmi doporučuji tento autobazar rodině i svým přátelům a vím, že sem určitě budeme vracet.

Nyní máme za sebou pár tisíc bezproblémových kilometrů a navíc i jednoho pasažéra, kterému se v autě hezky spinká.

Závěrem bych ráda řekla, že většina webových komentářů bývá nespokojených - negativních, jelikož většina právě spokojených zákazníků nemá potřebu vypisovat a chválit a tudíž hrstka nespokojených dokáže znepříjemnit život. Prosím pokud jste také spokojeni s nákupem vozu, zkuste najít chviličku času a napsat o tom ostatním.

manželé Úlehlovi
Známka: 1
Autor zdeněk bláha (Člen)
[#5] Zasláno:4.10.2014 23:34 | Reagovat 
Dnes 4.10.2014 jsem si udělal krásný 200km výlet do bazaru autohvězdy,na bledě modrý vw touareg 2007 3.0tdi -údajně krásné auto jak pan Trpišovský inzeruje. Auto za 365000kč je orezlé,přední sjeté gumy,lehce bouraný přední nárazník,prasklá chromová maska,po odření přeleštěná světla ,motor z kterého teče fridex a na závěr ještě hlučná levá část motoru.Při poukázání na tyto závady jsem slyšel jen stále se opakující věty od sebevědomého pána bazaru-co by jste chtěl je to 7 let starý a má to servisku a 210t km najeto.Minimálně si myslím,že by měly být závady napsány v inzerátu-nebo by měla cena auta odpovídat stavu.Auta opravuji cca 20let. S pozdravem Z.Bláha.
Známka: 4
Autor monty092 (Člen)
[#6] Zasláno:7.11.2014 02:20 | Reagovat 
Dobrý den,

chtěl bych Vás všechny upozornit na tento autobazar. V životě už bych si zde auto nekoupil, byl jsem už v mnoha autobazarech, ale horší jednání jsem ještě nezažil. Koupil jsem si automobil v autobazaru Autohvězdy v Olomouci. Uplynulo asi 5 měsíců a došel mi dopis o tom, že bych měl zaplatit pojistku za období kdy jsem nebyl vlastníkem, z čehož plyne, že pan Trpišovský spoléhá na to že pojistku zpětně zaplatíte VY. Určitě nedoporučuji!!!
Známka: 5
Autor NoKick (Člen)
[#7] Zasláno:26.01.2015 19:31 Změnil(a): NoKick | Reagovat 
Dobrý den,

před nedávnem jsem hledal auto. Mnoho vozů inzerovaných na různých internetových stránkách bylo popsáno velmi stručně, fotek k nim bylo povětšinou taky pomálu a ještě ani VIN kódy nebývají celé a s posledními pěti čísly vykřížkovanými.

Poté jsem narazil na vůz, ke kterému bylo zaprvé uděláno okolo šedesáti fotek snad ze všech úhlů a z každého koutu vozu, napsaný celý VIN a detailně popsaná výbava. Byl to inzerát od pana Trpišovského z Autobazaru Autohvězdy.
Volal jsem panu Trpišovskému, který mi vůz podržel než jsem mohl přijet (jel jsem pro vůz ze severních Čech) když jsem přijel tak jsem si mohl hned vůz prohlédnout, ale nemělo mě co překvapit, protože jsem vše viděl na fotkách, jediné co mě překvapilo, ale mile byly letní pneumatiky navíc, které nebyli zmíněny v inzerátu.

Vůz jsem si půjčil na zkušební jízdu, při které jsem zajel do autorizovaného servisu, kde mi mechanik řekl že tak zachovalý vůz už dlouho neviděl a že je to dobrý kup.

Závěrem, pan Trpišovský jednal velmi solidně, bez jakýchkoliv problému jsme vyřešili platbu a já mohl jet. Autobazar Autohvězdy je velmi solidní autobazar, který vřele doporučuji ostatním, kteří si chtějí koupit auto o kterém budou vědět vše ještě před koupí.

S pozdravem Jan Turzó
Známka: neudělena
Autor otas (Člen)
[#8] Zasláno:29.05.2015 18:32 Změnil(a): otas | Reagovat 
Tento bazar nedoporučuji!!!!!! Jednání nekorektní a neslušné! Bude Vás to stát zbytečné peníze na cestu, dejte si pozor na jeho sliby.
27.5.2015 jsem se domluvil po telefonu s jednatelem autobazaru AUTOHVĚZDY na tom , že 29.5.2015 přijedu ráno v 9hod.(otevírací doba autobazaru) na prohlídku vozu. Upozorňoval jsem jednatele autobazaru, že mám o tento vůz enormní zájem . Po telefonu byl pán velmi vstřícný a dokonce mi dovolil, že si mohu v Olomouckém Peugeot servisu nechat toto auto prohlídnout. Tak jsem si objednal prohlídku vozu v daném servisu.
V daný den jsem přijel na čas (9hod.) do autobazaru AUTOHVĚZDY, ale autobazar byl zavřený. Po 15min. čekání jsem volal několikrát jednateli autobazaru AUTOHVĚZDY, ten to nebral. Tak jsem se odvážil zajít do vedlejšího autobazaru a vyzvědět se něco o majiteli autobazaru AUTOHVĚZDY. Jen jsem vyslovil autobazar AUTOHVĚZDY, tak pán ve vší slušnosti, ale velmi naštvaný, což se mu ani nedivím, mi pověděl, že dnes jsem už 3 člověk, kterému vysvětluje, že neví o panu jednateli autobazaru AUTOHVĚZDY. Poté nám ještě sdělil, že to je téměř každý den, kdy přijede klient na smluvenou schůzku a v autobazaru AUTOHVĚZDY nikdo není. Už jsem tušil, že jde o podvodníka, který si z lidí dělá prdel, ale od přírody důvěřivý jsem ještě jednou zavolal jednateli autobazaru AUTOHVĚZDY, tentokrát mi to vzal a dorazil mě „auto jsem prodal“. Auto muselo být prodáno o den dřív, tak si kladu otázku, proč jednatel autobazaru AUTOHVĚZDY, v době mobilní mobilů, nezavolal, že auto už prodal a at nejezdím. Odpověď je jednoznačná - jde o nekorektní osobu bez elementárních slušných vlastností.
Melkus
Známka: 5
Autor nody (Člen)
[#9] Zasláno:9.12.2016 22:00 | Reagovat 
Byl jsem v srpnu 2016 svědkem, kdy byla paní reklamovat auto zn. Fabia pro skrytou závadu. Arogantní chování pana Trpišovského mě utvrdilo pouze v tom, že si tam raději žádné auto nemám kupovat. Divím se, že manžel té paní udržel nervy na uzdě! Jak jsem vyrozuměl,paní zaplatila 90.000 Kč za Fabku 10 let starou,která měla najeto 130.000 km.Udělala na ní rozvody za dalších 10.000 Kč a další menší opravy za 6.000 Kč,které jí byly autobazarem doporučeny.Bohuzel po měsíci od koupě zjistila v autorizované servisu, že auto bylo bourané a katalyzátor má tak malý účinek,ze je potřeba ho vymenit-nový značkový za 30.000,-Kč.Pan Trpišovský se ji vysmál do obličeje,co by prý chtěla za 90.000 Kč ?!Zřejmě jsou to pro něho drobné.Věřte,že takhle ponižovat ženu,jsem dlouho neviděl.Po této zkušenosti tento autobazar raději nikomu nedoporučuji,jsem zhnusen
Známka: 5
Autor Tisca (Člen)
[#10] Zasláno:8.03.2017 19:32 | Reagovat 
spokojený zákazník

v lednu 2017 jsem zde zakoupil vůz Ford S-max 2.0TDi

S nákupem jsem spokojen. Přístup pana Trpišovského byl při prohlídce i nákupu vstřícný a férový. Nebyl problém s prohlídkou ani projížďkou. Bylo nám nabídnuto i prověření v autorizovaném servise.
Z důvodu nákupu v zimních měsících bylo přislíbeno doplnění klimatizace.
Po 2 měsících ježdění jsem spokojen a zatím, snad to tak i zůstane, nemůžu říct k prodeji a stavu vozu nic špatného.
Známka: neudělena
Autor bmw 5 (Člen)
[#11] Zasláno:21.12.2018 21:00 | Reagovat 
Jak to tu ctu tak musim k tomu neco napsat za sve zkusenosti s autobazarem Hvezdy a panem Trpisovskym.
Nasel jsem si na strankach sauto.cz automobil znacky BMW 530 gt , po prvnim majiteli v CR koupeny . Tak jsem zavolal panu Trpisovskemu a on mi k autu rekl po telefonu co jsem chtel vedet a prislibyl ze mi posle vsechny dokumenty co ma aby jsem si mohl overit pravost udaju. Jak rekl tak obratem udelal . Vse jsem si overil v autorizovanem servisu a bylo vse jak mi rekl po telefonu . Kdyz jsem pote prijel , bylo auto pripravene na zkusebni jizdu , ktera byla delkou velmi dostacujici aby jsem si mohl auto poradne vyzkouset. Po zkusebni jizde jsme se jeste domluvili na trosku lepsi cene a bylo hotovo. Vuz jsem koupil , pan Trpisovsky vyridil vsechny doklady a poslal mi je obratem , az jsem se divil jak to vsechno stihnul tak rychle.Auto je super , tak jak bylo inzerovano , takove bylo . Jel jsem 250 km a vyplatilo se .
Takze bych chtel , jeste jednou podekovat panu Trpisovskemu a at se mu dari , dekuji

Daniel Rákoš
Známka: 1
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz