Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Koupě automobilu v autobazaru DAVO CAR Olbramovice.

Koupě automobilu v autobazaru DAVO CAR Olbramovice.

 
Autor Vladimír Veselý (Člen)
[#1] Zasláno:25.10.2013 11:16 | Reagovat 
Dobrý den.

Chci se podělit o zkušenost s koupí osobního automobilu v autobazaru DAVO CAR v Olbramovicích.

V létě tohoto roku jsem se rozhodl zakoupit ojetý automobil. Po delším zkoumání nabídky publikované na internetu mne zaujala nabídka jmenovaného autobazaru, konkrétně prodej vozidla AUDI A4 Avant. Dne 7. 10. 2013 jsem DAVO CAR navštívil, abych si vozidlo prohlédl a vyzkoušel při zkušební jízdě. Přitom jsem se setkal s velmi vstřícným a profesionálním přístupem zaměstnanců uvedené firmy. Technik, který mi vozidlo předvedl, mi k němu poskytl potřebné informace, umožnil jeho patřičnou prohlídku a také zkušební jízdu v dostatečném rozsahu. Se stejnou ochotou jsem se setkal i u dalších pracovníků, s nimiž jsem v autobazaru jednal. Vzhledem k tomu, že se mi předmětný automobil líbil, jsem jej dne 11. 10. 2013 zakoupil. Bohužel, následujícího dne jsem nenastartoval. Příčinou byla vadná autobaterie. Neprodleně jsem uvedenou vadu reklamoval. S jistým napětím jsem očekával, jak tuto oprávněnou reklamaci DAVO CAR vyřeší (o problematickém přístupu autobazarů k zákazníkům již toho bylo napsáno více než dost). Musím ovšem s potěšením konstatovat, že moje reklamace byla vyřízena zcela korektně - byla mi v plném rozsahu uhrazena částka, kterou jsem byl nucen (v zájmu zprovoznění automobilu) v mezidobí vynaložit na zakoupení nové autobaterie.

Mohu tedy shrnout, že moje dosavadní zkušenost s autobazarem DAVO CAR v Olbramovicích je pozitivní.

Vladimír Veselý
Známka: 1
Autor Jakub Šeda (Člen)
[#2] Zasláno:16.04.2014 14:56 | Reagovat 
Měl jsem již se ženou z tohoto autobazaru více vozidel Škoda Octavia 4x4 VW Passat 2.0TDI 125 KW DSG a teď asi měsíc máme Jeep Grand Cherokee. Musím říct a tím i vyslovit doopravdy pochvalu tomuto autobazaru . Každý vůz který jsem zakoupil, měl km tak jak uváděli a hlavně garantovali. Nikdy jsem neměl s vozem od nich žádný větší problém. Jednou mi opravovali turbo na VW Passat a nestálo mě to ani korunu. Nabízejí ke každému vozu záruku,které já jsem využil při financování vozu a dostal jsem jí na 2.roky. Přeplatek na financování jsem měl 15.000,-kč za 12.měsíců a oprava turba a s tím spojených věcí za 35.000,-kč byla doma Já rozhodně za mě a mojí ženu tenhle autobazar doporučuji a i chápu,že když mají na tom obrovském place více jak 600.vozidel, najde se i někdy nespokojený zákazník, ale jak já píši, mě vyšli ze vším vstříc a vždy je to asi jen o komunikaci a domluvě. Tím to, ještě jednou děkuji, doopravdy celému týmu tohoto autobazaru a budu se těšit na další spokojený nákup vozu. S pozdravem Jakub Šeda okres Praha Západ.
Známka: 1
Známka: 1
Autor ITCHYNA (Člen)
[#3] Zasláno:23.04.2014 22:33 | Reagovat 
Dobrý den,

před dvěma měsíci jsem si koupila v Davocaru starší Fabii. Měla jsem omezený rozpočet, takže zúžený výběr, ale když to srovnám s tím, co jsem viděla za ty peníze u konkurence, tak dobrý. Zatím OK. Celkově mám dobrý pocit. Příjemný lidi. Myslím, že mi poradili nad rámec vč. doplňků, dalších servisů, pojištění apod.
Tak jen doufám, že budou taky tak příjemný, až se mi něco vysype, ale v tomhle okamžiku musím dát
Známka: 1
Autor MichaelaH (Člen)
[#4] Zasláno:24.04.2014 09:29 | Reagovat 
Cca před dvěma měsíci jsem projížděla kolem Olbramovic, po negativních komentářích zde jsem nevěděla, co úplně mohu od bazaru Davocar očekávat, nicméně nedalo nám to a s manželem jsme bazar navštívili. Sháněli jsme nějakého novějšího Supeba na místě nám byl přidělen prodejce, který se nám po celou dobu maximálně věnoval a vše nám vysvětlil. Autu jsme neodolali a odvezli ho ihned domu. Takže za mě maximální spokojenost!!! Jednání bazaru na profesionální úrovni, personál byl velmi ochotný! Nemůžu říct jediné slovo, že by bylo něco špatně. Od teď vím, že už nikdy nebudu dávat na negativní recenze na internetu a nejdřív si sama vyzkouším!
Známka: neudělena
Autor MichaelaH (Člen)
[#5] Zasláno:24.04.2014 09:30 | Reagovat 
Cca před dvěma měsíci jsem projížděla kolem Olbramovic, po negativních komentářích zde jsem nevěděla, co úplně mohu od bazaru Davocar očekávat, nicméně nedalo nám to a s manželem jsme bazar navštívili. Sháněli jsme nějakého novějšího Supeba na místě nám byl přidělen prodejce, který se nám po celou dobu maximálně věnoval a vše nám vysvětlil. Autu jsme neodolali a odvezli ho ihned domu. Takže za mě maximální spokojenost!!! Jednání bazaru na profesionální úrovni, personál byl velmi ochotný! Nemůžu říct jediné slovo, že by bylo něco špatně. Od teď vím, že už nikdy nebudu dávat na negativní recenze na internetu a nejdřív si sama vyzkouším!
Známka: 1
Autor Michal S (Člen)
[#6] Zasláno:28.04.2014 22:42 | Reagovat 
Já jsem zde zakoupil koncem roku 2013 Škodu Octavii II,1.9TDi. Byl jsem opravdu velice překvapen s jakým přístupem a profesionalitou o mě bylo postaráno. Všem,kdo uvažuje o koupi vozidla doporučuji minimálně návštěvu Davocaru! Vše proběhlo rychle a bez komplikací. S autem jsem najel už 30 000KM a absolutně bez investic. Myslím,že jsem byl složitý zákazník ale ve všem mi ochtoně vyhověli.
Známka: 1
Autor Eliška Hlavicová (Člen)
[#7] Zasláno:12.05.2014 00:16 | Reagovat 
Dobrý den, chtěla bych se podělit v rychlosti s pozitivní zkušeností v autobazaru. Před dvěma měsíci jsem si v Davocaru koupila Audi A3, do které jsem se hned zamilovala. S autíčkem jsem maximálně spokojena a mohu jen doporučit tento autobazar. Personál byl velmi vstřícný a příjemný a vše bylo vyřízeno během dopoledne.
Známka: 1
Autor Nápravník Adam (Člen)
[#8] Zasláno:13.03.2016 16:34 | Reagovat 
Probírám se recenzemi a musím podotknout jednu důležitou věc, která je asi jasná každému dospělému člověku. Recenze, ty kladné totiž napíše jen minimum lidí. A pokud si dáme na misku vah Spokojené recenze proti naštvaným recenzím, jednoznačně vyhrávájí ty záporné. A proč? No, protože pokud jste spokojen, asi vás nenapadne po klidně proběhlé koupi dojet domů a sednout k počítači a psát pochvalu. To neudělá skoro nikdo.
Každý den jezdím kolem bazaru DAVOCAR do práce a z práce. stejnou cestou jezdím už několik let. Baví mě pozorovat, že tam pořád něco děje, jak se ten areál rozrůstá a během těch několika let doslova změnil podobu. Jedním z důvodů bude asi to, že to dělají dobře a dělají to s citem pro věc. Jen málokomu se v dnešní době daří a úspěch bývá většinou krutě potrestán. Věřím, že se občas chybička vloudí a upřímně, pokud si kupuji opotřebovanou věc u které zná pravou- skutečnou historii jen majitel, musím ve skrytu duše počítat s jistými rozdílnými vlastnostmi oproti věci nové.
Dcera chtěla ke kulatinám auto. Sedla si s kamarádkami a partnerem k počítači a vybrali několik vozů, které se jim líbily. Jeli jsme do AAA Auto, Auto Esa a objeli jsme i pár menších autobazarů. Nakonec jsme skončili v autobazaru Davocar. Jel jsem tam s pocitem, že už je znám, když kolem denně jezdím. Musím konstatovat, že Davocar měl nejlépe upravené prostředí a auta se jen leskla. Majitel asi hodně dbá na čistotu a vzhled. Nakonec jsme si vybrali Octavii. Poučeni tady z vašich recenzí, jsme jeli do servisu. Nechali jsme si vyjet historii vozu a zkontrolovat stav. Všechno sedělo. Jediné, co nám v servisu doporučili, byla výměna brzdových destiček.
Takže závěrem, za nás Davocar jednoznačně ANO, i přes profesionální přístup je můžu pochválit za milé chování k nám i naší malé upovídané vnučce, která si mohla během vyřizování formalit pohrát u dětského stolečku.
To samozřejmě neznamená, že další Octávka prodaná v Davocaru nemůže mít problémy, ale naše je v pořádku. Všem doporučuji si auto nechat prohlédnout v servisu, a pak by vás nemělo nic překvapit.
Známka: 1
Autor Tomáš Honc (Člen)
[#9] Zasláno:14.03.2016 10:36 | Reagovat 
Naprosto příšerná zkušenost!!! Na inzerátu jsem našel zánovní Opel Astra 1.6 16V r.v. 2009 (základní výbava) který měl certifikátem Cebia deklarováno 49.500 km. Po telefonu mě pracovníci utvrzovali, že se jedná prakticky o nový vůz a že je v naprosto bezvadném stavu. Po příjezdu (cca 100km daleko) mi jako první věc přišla zvláštní, že autem přijeli na místo - okamžitě jsem upozornil, že se nejedná o dobrý krok, jelikož jsem neviděl studený start, ale budiž. Auto bylo velice špinavé a po tom, co jsem obcházel auto jsem zjistil, že pravá zadní a pravá přední lampa jsou orosené zevnitř. Dále, že v kufru byla mokrá rezerva s nářadím.
Poté došlo ke zvedání auta a už to přišlo:

Pravý blatník zkorodovaný nad kolem a u napojení u prahu.
Plastová mřížka pod světlem svařovaná pájkou (dosti neprofesionálně)
Hadrem utřená tekoucí převodovka (netěsnící gufero u poloos) kde se rosil nový olej na vaně převodovky.
Velice zkorodovaný střední díl výfuku.

Poté jsem si ještě všiml:

Stříkaný pravý blatník (jiný odstín)
Mezera mezi přední kapotou a světlem na jedné straně 2mm na druhé 15mm
Středová osa znaku opel vůči středové linii kapoty asi o 20mm posunutá do strany
Přední maska vycvaklá od nárazníku.
Servisní knížka oražená pochybným servisem (garáž vedle baráku) pravděpodobně najednou před prodejem.
Pravá přední pneu - vnitřní část sjetá více než zbytek pneu. Všechny pneu 8 let staré, zpuchřelé.
Dvě naprasklé poklice na kolech
Dosti ohmataný vršek volantu,

Poté, co mi byl přivolán manager, tak mi bylo řečeno, že o tom, že auto bylo očividně bourané věděl a že je již na tom sleva 40 000. Opel Astra 1.6. 2009 s 49,500km se prý prodává běžně za 190 000 tis.

Odpověděl jsem, že průměrná cena Astry z podobného roku je kolem 130 tis a že jsem byl utvrzen o naprosto perfektním stavu, což tohle v žádném případě není.

K dalším krokům jako zkušební jízda a vůbec startování vozu již nedošlo, nevím, co bych ještě objevil

Takže zbytečně najetých 200km a odpoledne v háji, abych zjistil nepochopitelné lživé jednání tohoto bazaru.

V žádném případě nedoporučuji!!!

Tomáš
Známka: neudělena
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz