Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » AUTO ČECHÁK

AUTO ČECHÁK

 
Autor Dobros (Člen)
[#1] Zasláno:9.04.2014 09:21 | Reagovat 
Hledal jsem vhodný vůz pro manželku. Do oka mi padl OPEL ASTRA v automatu z Bazaru Auto Čechák. Solidní cena, z Ostravy do Olomouce je to kousek tak se zajedu podívat. Od začátku se mi zdál přístup zaměstnanců bazaru až moc milý a proklientský. Toto jsem doposud nezažil, tak jsem byl na pozoru. Auto jsme projeli prohlédli a prodejce nám vyjmenoval vady do posledního škrábance. Dohodli jsme se tedy, že si vůz koupím. Po ujetí pouhých 400 km, se ozval palubní počítač s chybou automatické převodovky. Auto odstaveno a pro mne téměř bezradná situace.
Volám tedy do bazaru, kde navrhli řešení, kdy si mám auto nechat odtáhnout do libovolného servisu, a nechat provést diagnostiku. Odtahovaka = 1200,- Kč diagnostika = 700,- Kč. V servise přečetli chybu a nahlásili mi, že se musí vyměnit řídící jednotka automatické převodovky. Prý že se slevou za 35000,- Byl jsem na vybulení. V tu chvíli zaúřadoval bazar. Pro auto si přijeli z Olomouce do Ostravy i s vlekem, naložili jej a za tři dny mi jej dovezli opravené, dotankované, umyté, vysáté atp. Dále stačilo jen zaslat doklady o úhradě za odtahovku a diagnostiku a peníze zaslali na účet. TUTO POZITIVNÍ ZKUŠENOST MUSÍM SDÍLET, JELIKOŽ PO TOM CO SE VŠUDE V BAZARECH DĚJE JE TO SNAD ZÁZRAK, ŽE SE NĚKDO DOKÁŽE TAKHLE POSTAVIT K ZÁKAZNÍKOVI. BAZARU AUTO ČECHÁK SE OD ZAČÁTKU DO KONCE CHOVAL PROFESIONÁLNĚ A HLEDAL ŘEŠENÍ. BEZVA ZKUŠENOST!!!
Známka: 1
Autor mpetmi (Člen)
[#2] Zasláno:20.03.2015 14:53 | Reagovat 
Chtěla bych touto cestou přidat svoji vlastní zkušenost s AUTO ČECHÁK, opět velmi pozitivní. V autobazaru v Olomouci jsem si koupila Nissan Note.Všichni zaměstnanci jednali při koupi korektně a profesionálně. Ještě v den koupě jsem byla upozorněna na prasklou nádržku na kapalinu do předních odstřikovačů s informací, že bazar sežene novou a dá mi vědět. Tak se po třech týdenech stalo. S naprosto profesionálním přístupem zaměstnance autoservisu jsem si domluvila termín, kdy zavezu auto do opravny. Navíc mi byla nabídnuta možnost, že pokud budu potřebovat odvoz ze servisu domů, není problém. Kromě zmíněné nádržky mi v průběhu těchto tří týdnů ještě přestal fungovat zadní stěrač, osvětlení kufru a kufr (páté dveře) nešel otevřít. Poté, co zaměstnanec autoservisu přijal mé auto a sepsal nutné opravy (skryté vady), zavolal mi taxi jako odvoz domů, jízdné hradil samozřejmě AUTO ČECHÁK. Druhý den jsem si byla auto vyzvednout, ještě před předáním jsme společně překontrolovali opravené závady a od té doby vesele jezdím. AUTO ČECHÁK mohu všem vřele doporučit!!!
Známka: neudělena
Autor mtsmts (Člen)
[#3] Zasláno:22.03.2015 09:35 | Reagovat 
Koupil jsem Škodu Fabia 2, auto pěkné, udělali mi pravidelený servis v ceně vozu, ale při kontrole ve značkovém servisu bylo zjištěno, že vůz byl havarovaný na přední část, v inzerátu autobazar uváděl vozidlo nehavarované. Při dotazu proč mi tuto skutečnost zamlčeli, mi neodpověděli.
Známka: 5
Autor Hanák (Člen)
[#4] Zasláno:16.02.2016 15:51 | Reagovat 
Koupil jsem v bazaru Auto Čechák ojeté auto. Jednání bylo profesionální a seriózní. Ve stejném týdnu kdy jsem ho kupoval, mi začala svítit kontrolka mazání. Když jsem kontaktoval servis Auto Čechák, auto mi opravili do dvou dnů (Výměna sítka olejového čerpadla a komplet výměna oleje). Vše bylo ZDARMA k ceně vozu. Všem doporučuji. Výborná zkušenost s autobazarem!
Známka: 1
Autor Jakub Štursa (Člen)
[#5] Zasláno:30.03.2017 17:20 Změnil(a): Jakub Štursa | Reagovat 
V minulém týdnu jsme pořídili vozidlo do firmy u tohoto prodejce. V bazaru bylo velmi zřetelné,jak mají velkou snahu prodat. Avšak co přišlo po koupi vozu, mne velmi nemile překvapilo. Po příjezdu do Brna nám začalo auto klapat a začala se ztrácet chladící kapalina.
Autobazar jsme kontaktovali. Bylo nám řečeno,že máme přijet.
Po příjezdu do Olomouce následovala prohlídka v jejich servisu s výsledným verdiktem - podpálené těsnění pod hlavou a poškozené hydroštely motoru. Jediné, co nám byl schopen prodejce z bazaru nabídnout, byla oprava u nich v servisu, kterou si zaplatíme sami. S tím,že to dokáže udělat levněji,ale bez faktury. Ta že bude na bazar.. Takže typické podnikání po "česku" Nevím,jak bychom mohli firemní vozidlo servisovat bez doložení, kam se peníze poděly. Na dotaz,jestli je jiná možnost. Tak není.. Tento bazar vyložene nedoporučuji.. Velmi příjemní při prodeji,ale při řešení vad jen arogantní úsměv.. Proto palec dolů..
Známka: 5
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz