Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » EU Automobile - České Budějovice

EU Automobile - České Budějovice

 Stránka Stránka:  ««  1  2 
Autor Tým EU Automobile (Člen)
[#51] Zasláno:23.10.2014 12:58 | Reagovat 
Dobrý den.
Děkujeme za kladnou a střízlivou recenzi. Trochu se bojíme reakce profesionálních pomlouvačů od konkurence, ale snad to bude dobrý.
Josef Chvojsík EU Automobile.
Známka: neudělena
Autor marian60 (Člen)
[#52] Zasláno:3.11.2014 21:40 | Reagovat 
Nedávno jsme kupovali Forda Mondeo v tomto bazaru. Myslím, že přístup prodejce byl korektní. Umožnili mi dlouhou zkušební jízdu a nechali mně s autem samotného, dokud mně to nepřestalo bavit prolézat. Rychle nachystali všechny papíry (vykoupili od nás staré auto) a mně zůstalo pouze doplatit zbytek, zaevidovat a jezdit. Vozidlo dosud nemá problém, pouze údržba. Podotýkám, že pořizovací cena byla 240tis, tzn. někde zde bych už, očekával hranici, kde už bude vše bez problémů a záruka na jeden rok super.
Chválím a doporučuji.
Známka: neudělena
Autor petis549 (Člen)
[#53] Zasláno:1.03.2015 19:30 | Reagovat 
Chtěl bych napsat pár vět o koupi mého nového (ojetého) vozidla v autobazaru EU Automobile. Musím se přiznat, že jsem vozidlo vybíral opravdu dĺouho, projel jsem republiku křížem krážem. Sháněl jsem automobil luxusnější značky. Zamiloval jsem se do vozidla BMW 320d rok výroby 2005 a novější. Typové označení BMW E91. Podmínku jsem měl najeto do 200 tisíc kilometrů, chtěl jsem navigační systém, xenony a vyhřívaná sedadla. Chtěl jsem si splnit svůj dětský sen. Vždy jsem tento typ vozů obdivoval. Začal jsem tedy tento typ vozu shánět. Navštívil jsem opravdu hodně autobazarů, ale i některé soukromé prodejce. Nakonec jsem zakoupil BMW 320d rok 2006, ve výbavě, kterou jsem chtěl v EU Automobile. Důvod??

Mohl jsem si vozidlo sám vyzkoušet, vůbec nikdo se mnou nejel. Byl jsem z toho opravdu překvapen, protože málokdo Vám dnes půjčí auto za cca 240 tisíc, aby jste si mohl ho vyzkoušet kam budete chtít. Když jsem se vrátil zpátky, tak se mě hned ochotný prodejce zeptal, jak se mi jelo, uvolněnou atmosférou jsme příjemně popovídali.

Zeptal jsem se, jestli by byla možnost mi nadiktovat vin kód vozu. Bez problému mi byl zdělěn. Vin kód jsem si zapsal a ověřil vše v autorizovaném servisu BMW, vše sedělo.

Prodejcem autobazaru mi byla nabídnuta možnost zavést si vozidlo do autorizovaného servisu BMW v Českých Budějovicích, aby se mi tam na vozidlo podívali. Domluvil jsem si tam prohlídku mého vybraného vozidlo. Za cca 2 dny jsem se zastavil znovu v autobazaru EU Automobile, že bych si vozidlo zavezl do autorizovaného servisu BMW. Bez problému mi byl automobil znovu zapůjčen. Což se mi v žádném jiném autobazaru před tím nebylo umožněno ani nabidnuto. Byl jsem velice mile překvapen

BMW mi důkladně prohlédly, kromě lakovaného předního nárazníku a horších pneumatik, na vozidle nic neshledali. Technik ještě dodal, že na silnici člověk nejezdí sám a že u automobilu z tohoto roku výroby je naprosto normální, že mohl být nějaký díl lakován.

Vrátil jsem se tedy zpět na autobazar, kde jsme všechno s prodejcem zase probrali. Jelikož všechno sedělo, jak prodejce udával, BMW mi zkontrolovali v autorizovaném servisu, vozidlo jsem si zakoupil. Přikoupil jsem si i prodlouženou záruku.

Vozidlo už vlastním cca 3 měsíce a zatím bez jakýchkoliv problémů. Nechal jsem hned po koupi vozu vyměnit všechny kapaliny a filtry a zakoupil jsem nové pneumatiky. Přeci jen jsem si nekoupil nový vůz. Každý den najedu cca 60 km. Zatím bez problémů.

P.S. tento autobazar mohu s klidným svědomím doporučit.
Známka: neudělena
Autor Radim21 (Člen)
[#54] Zasláno:26.03.2015 10:04 | Reagovat 
Před koncem roku jsem se jel do Eu Automobile podívat na Ford S-Max 2.0 Tdci. Jelikož tomu vůbec nerozumím, vzal jsem si sebou mechanika. Prodejce byl ochotný a nechal nás to prohlídnout i zdiagnostikovat. Auto jsme projeli a mechanik konstatoval, že je to celkem v pořádku, ale že mě čekají ještě nějaké investice.Po drobné úpravě ceny jsem auto koupil. V servisu uděli vše potřebné a jezdím bez závad. S odstupem času mohu tento autobazar doporučit
Známka: neudělena
Autor margitka (Člen)
[#55] Zasláno:15.04.2015 06:35 | Reagovat 
Zdravím všechny podvedené autobazarem EU Automobile. Protože jsem jednou z nich, podávám trestní oznámení a prosím všechny z Vás, kteří by rádi těmto podvodníkům chtěli přerušit jejich podvodné podnikání, ozvěte se mi prosím se svým příběhem, postoupím jej dále právníkovi a policii. Čím více nás bude, tím lépe. Zatím jsem sama, prosím ozvěte se na email slTECKAmargitkaZAVINACseznamTECKAcz
Známka: neudělena
Autor wuk (Člen)
[#56] Zasláno:24.04.2015 02:15 Změnil(a): wuk | Reagovat 
Bohužel mám také osobní zkušenost z EU Automobile..Připravuju žalobu z právnim zástupcem..pokud by se našel ještě někdo z podobnou zkušeností,bude mi opravdu potěšenim rozšířit žalobu o hromadnou..nejsem právník-ale byl sem informován právním zástupcem že hromadná žaloba by mohla mít fatální dopad na fungování takto působícího bazaru.. pokud máte neblahou zkušenost,jako já.Prosim kontaktujte mě na email : fostr@email.cz
At pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Známka: neudělena
Autor Versa (Člen)
[#57] Zasláno:18.06.2015 22:16 | Reagovat 
Před dvěma měsíci jsme vybírali nový vůz kvůli tomu, že se nám rozrostla rodina. Po přečtení recenzí na EU Automobile jsme váhali, zda sem vůbec jet, ale oni naše vysněné vozítko v nabídce měli a po shlédnutí dvou podobných v jiných bazarech se naše důvěra propadla ještě níže. Nakonec jsme se sem rozjeli a to přes celou republiku. A byli jsme mile překvapeni, nic nás nezklamalo. Strávili jsme zde sice delší dobu (kupovali jsme auto na splátky s malými komplikacemi z naší strany), ale personál byl milý, profesionální a vše nám bylo do puntíku předvedeno a vysvětleno. Neměli jsme vůbec pocit, že nám někdo něco na sílu vnutil. Do autorizovaného servisu jsme si auto vzali až doma po prodeji, ale ten nám jenom vše potvrdil. Udělali jsme si rozvody a oleje na doporučení bazaru a jezdíme bez nejmenšího problému.
My můžeme jenom doporučit
Známka: neudělena
Autor kubicek87 (Člen)
[#58] Zasláno:14.07.2015 22:05 | Reagovat 
Dobrý den,jak tak pročítám veškeré názory na EU automobile,musím přidat i svou zkušenost která je více než dobrá.Koupil jsem u zmíněné firmy auto víceméně náhodou,dá se říct že neštastnou shodou náhod,ale konec příběhu dopadl nad všechna očekávání.Vše to začalo závadou na mém vozu se kterým jsem jezdil dnes a denně když mi praskla ojnice v motoru a vzala s sebou vše s čím se ve válci potkala(píst,ojnice,hlava,ventily).Vůz byl odtažen díky doporučení známého do EU autoservisu,kde mi vůz odborně prohlédl mechanik,spočetli cenu opravy,kterou jsem už do vozu nechtěl investovat.Cestou domů MHD jsem se ze zajímavosti zašel podívat do zmíněného autobazaru,kde mě chytil za srdce passat combi r.v. 2008 automat,servisní knížka.Vůz jsem si prohlédl,udělal zkušební jízdu,vše fungovalo jak mělo,vůz mi prohlédli i v porsche CB,kde jsem se objednal.Po návratu mě prodejce zavedl do kanceláře kde mi spočítali splátky na vůz,povinné ručení a doporučili záruku od DEFENDu kterou jsem po zkušenostech s minulým vozem uvítal.Nyní je to skoro rok a půl co máme vůz v rodině a mohu říct že naprostá spokojenost,s vozem,s příjemným jednáním zaměstnaců Eu auto. Co se mé osoby týče,mohu autobazar doporučit.I navzdory tomu že se na voze po 9 měsících od koupě náhle objevila závada na automatu,kterou se podařilo díky výborné komunikaci mezi bazarem,Eu autoservisem a DEFENDem bleskově opravit zůstávám více než spokojeným zákazníkem a věřím že další auto budu v budoucnu hledat právě tam.
Známka: neudělena
Autor Sláva (Člen)
[#59] Zasláno:31.08.2016 13:31 | Reagovat 
Dobrý den, chtěl bych přidat i mou zkušenost s Eu automobile. V květnu jsem se rozhodl, že svůj Focus vyměním za novější model, protože se objevily problémy s čerpadlem. Při výběru po všech možných bazarech jsem našel pár zajímavých kousků i u nich. Musím říct, že když jsem si pročetl všechny jejich recenze, šel jsem tam se smíšenými pocity. Nějaké zkušenosti s ojetými auty už mám, takže jsem se nebál, že bych si nechal vnutit nějakou stočenou voňavku. Jejich jednání bylo příjemné a seriózní, auto mě nechali pořádně prohlédnout a projet a vše bez problémů. U kamaráda jsem FF nechal připojit na diagnostiku a serviska taky ok. Takže jsem auto koupil, nechal pro sichr udělal rozvody a olej a tři měsíce už jezdím bez sebemenšího problému. Se službami Eu automobile jsem byl spokojený a s klidným svědomím jim můžu dát palec nahoru. Sláva S.
Známka: neudělena
Autor horakova (Člen)
[#60] Zasláno:12.10.2016 14:04 | Reagovat 
Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Špilauerovi z EU Automobile. Velice milý, ochotný a šikovný, řekla bych, že je to opravdu člověk na svém místě. Celkově i autobazar na mě působil velice dobře a je vidět, že se snaží vybudovat pro své zákazníky příjemné zázemí. Domů jsme si odvezli svého "citrónka" a jsme maximálně spokojeni. Děkujeme, Horákovi
Známka: 1
Autor deutsch (Člen)
[#61] Zasláno:31.10.2016 14:12 | Reagovat 
Dobrý den všem, koupení auta jsem zvažovala poměrně dlouho a důkladně. Chtěla jsem auto do města tak do 100 000 a prošla jsem si několik autobazarů. Dokonce jsem uvažovala i o novém autě, jenže tam jsme s cenou úplně někde jinde, takže z toho sešlo. Nakonec jsem zašla do EU Automobile a našla tam auto, které se mi líbilo vzhledem a i cena byla dobrá. Byla jsem po předchozí zkušenostis bazary už poměrně podezíravá a vzala jsem si s sebou kamaráda automechanika, aby mi s tím pomohl. Trochu jsem se obávala reakce pracovníků, ale to byly jen moje smyšlené obavy, protože s tím neměli žádný problém. Kromě běžného opotřebení na autě nenašel žádnou závadu a pomohl mi i s dalšími věcmi, prověřením uvedených kilometrů, apod. a všechno bylo v pořádku. Auto jsem si vzala na úvěr, platím pár peněz za měsíc a auto jezdí fakt skvěle. Můžu říct, že EU automobile "zachránilo" moje mínění o kupování ojetého auta, jak je vidět, jde to dělat i dobře. L. Němečková
Známka: 1
Autor Bican Petr (Člen)
[#62] Zasláno:21.11.2017 14:29 | Reagovat 
Dobrý den všem. Také se chci podělit o mé zkušenosti s tímto bazarem. Vyhlédl jsem si v tomto bazaru Toyotu Rav-4, po rezervování zkušební jízdy jsem se s kamarádem vydal v pátek 17.11.2017 směr ČB. Ještě před odjezdem jsem požádal o celé VINko abych mohl ověřit co je potřeba. Pán v telefonu s tím neměl nejmenší problém. Z Mladé Bol. do ČB 2h20min. Cesta příjemná, jet na jih je mnohem lepší než na východ po D1. Po příjezdu na místo už byl bazar otevřený i když ještě nebylo 9.00. Velmi ochotný personál nám půjčil klíče od vozu a dal nám tolik času kolik prý chceme. Po prohlídce vozu proběhla zkušební jízda. Vše OK. Bez připomínek. Jenže kamarád našel hn ed vedle pěkně zařízené prodejny jiný vůz, o 5000kč levnější, Ford Kuga. Proběhla zkušební jízda. Auto mnohem lepší než Rav-ka. Ford měl vše co jsem požadoval od „nového“ vozu, jen nemělo tažné zař. Ale to prý nevadí , že mají ještě jednu Kugu a v plné výbavě i s tažným zař.. Opět, a již po třetí mi ochotný pán Filip Zápotocký auto pujčil ke zkušební jízdě. To už jsem neodolal a po návratu jsem poprosil o „zabalení“ vozu. Takové pěkné auto jsem tam nemohl nechat dál stát. Začalo papírování….schvalování úvěru atd….páč ne každý může koupil vůz za hotové. Do toho se pustil Filipův kolega pan Michal Ptáčník. Při vyřizování úvěru jsme šli s Martinem, kolegou, který byl se mnou pro vůz, projít celý bazar. Auta novější, čistá, bazar upravený….radost chodit okolo aut a očumovat
Známka: neudělena
Autor Bican Petr (Člen)
[#63] Zasláno:21.11.2017 14:30 | Reagovat 
Neudělil jsem známku......tak tady je
Známka: 1
 Stránka Stránka:  ««  1  2 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz