Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » AUTOINVEST Červená Hospoda 160, 675 22 Stařeč (u Třebíče)

AUTOINVEST Červená Hospoda 160, 675 22 Stařeč (u Třebíče)

 
Autor wyziv (Člen)
[#1] Zasláno:17.05.2014 20:56 | Reagovat 
Zdravím, podělím se o svou prozatím pozitivní zkušenost s tímto autobazarem. Před 3 týdny jsme se začali poohlížet po novém automobilu. Na internetu jsme narazili na nabídku tohoto autobazaru - dováží převážně z Dánska. Jednalo se o vůz Citroën C8 2.2i 16V, r.v 2005 najeto 183.00km, pěkný stav i zachovalý interiér. Nejprve probíhala komunikace po e-mailu, žádný problém ani se žádostí o prohlédnutí vozu v servise. Hned vedle autobazaru je autorizovaný servis Citroën, takže jsem se předběžně domluvil na prohlídce a diagnostice vozu. O víkendu jsem se na vůz zajel se svým automechanikem podívat, aby jsme to okoukli a řekl mi zda to má vůbec cenu. Na prohlídku vozu jsme měli času kolik jsme chtěli, majitel nás nechal v klidu si prohlédnout auto, žádné řeči typu top stav, nebourané apod. (nechal nás s autem o samotě a šel se věnovat další práci). Po prohlídce jsme požádali o možnost svezení, projížďka sice kratší, ale protože se automechanikovi stav líbil (až na slabší brzdy, nějaké podezření na výfukovém systému a svítící kontrolce diagnostiky - porucha emisního systému), domluvili jsme se s autobazarem, že v pondělí přijedu a necháme auto prohlédnout v servisu.
V pondělí jsem zaparkoval u autobazaru, jen mě zahlídli, vyběhl pán, skočil do auta a přistavil auto do servisu ke kontrole. Kontrola proběhla k mé spokojenosti, auto sice nebylo pravidelně servisováno v aut. servisu, ale z pomocí servisní knížky a hlavně dat z diagnostiky jsme si ověřili že kilometry sedí, auto nebourané (po přeměření síly laku - pouze stříkaný levý bok - dle servisu odřené- dveře byly původní). Porucha emisního systému ukázala, že je KO katalyzátor a pak jen spotřební zboží (přední brzdy, vůle ložiska na předním kole) - servis dal protokol o prohlídce. Měl jsem v plánu hned zaplatit rezervační zálohu, ale z důvodu KO katalyzátoru jsme se s majitelem autobazaru dohodli, že takto je pro něj auto špatně prodejné a že katalyzátor půjde na účet autobazaru ať auto budu kupovat či ne a že se mi následující den ozve. Brzdy a ložisko jsem neřešil, je to spotřební zboží a nekupoval jsem nové auto. Následující den jsem byl informován, že katalyzátor je objednán nový, takže nebyl důvod se rozmýšlet. Požádal jsem o zaslání čísla účtu abych mohl zaslat rezervaci a o zaslání kopie TP z důvodu zařízení pojistky. Vše přišlo jak mělo, pročítám TP a koukám, že celkový počet míst zapsáno pouze 5. Ihned jsem řešil telefonicky s majitelem autobazaru, chybu udělali na dopravce a přepsáno na správný počet. Včera jsem si pro auto byl a zatím jsem najel něco kolem 200 km a schválně jsem domů po silničkách 3 třídy abych zjistil případně nějaké závady podvozku a musím říct, že zatím spokojenost - žádné rány od podvozku ani žádné další zjištění.
Mé shrnutí: za těch 14 dní jsem se majitele autobazaru asi dost naotravoval se svými žádostmi , ale líbilo se mi, že:

1. do ničeho nás netlačil, nechal nám čas na prohlídku
2. žádný problém ze strany autobazaru o prohlédnutí v autorizovaném servise
3. vyřešena hlavní závada - katalyzátor
4. grátis udělaná den převzetím vozu evidenčka abych nemusel ještě letět na STK a mohl auto ihned přihlásit

Počítám s tím, že na autě musím udělat přední brzdy, olej, filtry, rozvody, ložisko, ale nekupoval jsem přece nový vůz a jak jsem již uvedl výše, toto je spotřební zboží a prozatím tedy hodnotím autobazar za 1 a uvidíme časem.
Známka: 1
Autor Kolec (Člen)
[#2] Zasláno:13.12.2015 11:46 | Reagovat 
Jednoznacne neduveryhodny prodejce. U auta "se nekam ztratila" servisni knizka. Po provereni automobilu pres Cebia jsem zjistil, ze tachometr byl stocen minimalne o 43 000 km a udavany rok vyroby je spatne (ve skutecnosti je auto o rok starsi). Od techto podvoniku doporucuji dat ruce pryc!
Známka: 5
Autor wyziv (Člen)
[#3] Zasláno:10.03.2016 08:52 Změnil(a): wyziv | Reagovat 
Tak jak jsem psal výše, že časem uvidíme, tak skoro po dvou letech si dovolím opět hodnotit. mám najeto 201361km a včera bylo auto na nové STK a prošlo bez problémů. Po dobu těch skoro 2 let jsem měnil pouze olej + filtry a jeden zadní brdový třmen. Prohlídka v servise před koupí se mi vyplatila a nechávám za mou osobu hodnocení za 1.
Známka: neudělena
Autor Markos (Člen)
[#4] Zasláno:30.01.2018 10:05 | Reagovat 
26.1.2017
Tak jak psal wyziv. Vše bez problémů, ochota, vstřícné jednání, jednoduchá smlouva, interiér vozidla čistý, servisní knížka dodána. Vše broběhlo na jedničku a auto přesně odpovídalo popisu v inzerátu (prověřovali jsme na Cebii, v servise, diagnostice) a zatím šlape jak má. Jediné mínus: Na místě nelze platit kartou, ale pán s námi ochotně zajel do dvou bankomatů a peníze jsme vybrali. Je dobré mít nastaveny z domu limity a pamatovat na to, že bankomat Vám dá na jednu transakci 80.000,- Pokud tam ovšem jsou Takže za nás spokojenost a Autoinvest Červená Hospoda určitě doporučujeme.
Známka: 1
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz