Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Autobazar Michal Maun - Újezd u Vodňan

Autobazar Michal Maun - Újezd u Vodňan

 
Autor Cubass (Člen)
[#1] Zasláno:10.08.2014 01:05 | Reagovat 
Taky se podělim o svojí zkušenost. Sháněl jsem Fábii benzín 1.4 16V, toto byl i první bazar, který mi padl do oka a tak jsem se rozhodl ho omrknout. Je to menší bazar převážně se škodovkama a sem tam něčim jinym. Vyhlídlou fabku sem projel, zkouknul a rozhodl se, že jí beru i přes to, že sem ani jiný bazar nenavštívil. Až tak moc mi padla do oka Slušný km, servisní knížka s pravidelnym servisem, majitelka, zachochovalá, motor parádní - šlape jak hodinky. Michal je sympat´ák, dá se s nim rozumě pokecat a domluvit. Auta si dle něj tahá z Německa sám z autorizovanýho servisu škoda (u mnou vybranýho auta tomu tak skutečně bylo), což u mě vzbudilo důvěru vůči najetým Km. Časově vše stihl a dodržel, zařídil pojistku za dobrou cenu, technickou a nějaké to papírování. Do týdne vše hotovo, pro auto sem si přijel a odvezl si ho. Mám ho cca 2 měsíce, vyměněn pouzej olej+filtr. Stihl sem najet bezmála 3 tis km a zatim vše v poho, až na drobný únik oleje z vany a menší hukot ložisek předních kol - žádná tragédie. Po čtení různých fór a recenzí autobazarů a hlavně leckdy tragickejch zkušeností s nějakými autobazary, se na mě asi usmálo štěstí a hned napoprvý sem natrefil na solidního prodejce. Shrnuto, Autobazar Michal Maun (Automauny) doporučuju a moje zkušenost je bezvadná Stránky má jen přes sBazar... [url=http://www.sauto.cz/detail-prodejce/michal-maun/5198][/url]
Známka: 1
Autor Eda (Člen)
[#2] Zasláno:27.05.2015 17:16 | Reagovat 
Lidičky POZOR!!! Auto-Mauny to je kauf. Na tomto bazaru je možné i nemožné!!! Moje zkušenost je taková zě jsem si vybral auto,zaplatil zálohu 30 tis.kč. a domluvil s bazarystou zě do týdne bude auto přihlášené na mě.Týden utekl jako voda a tak jsem se nechal kamarádem dovézt na bazar kde jsme byli domluveni že si auto vyzvednu.Jenže k mému udivení auto stálo na stejném místě a bez spz.Ptal jsem se co se stalo proč to není hotové?Bylo mi odpovězeno že úřady nestíhají a tam že se to neuchvátá ať přijedu za týden to že už to na 100% bude.A tak jsem zase po týdnu vyrazil s kamarádem po příjezdu na bazar se opakovalo to samé co minule já nic to úřady.Tak mi to nedalo a vyrazil na úřad ve Vodňanech kde se auto údajně mělo přihlašovat.K mému údivu o mém autě nic nevěděli koukali na mě jak na blázna, říkám že mi AUTO-MAUNY tvrdí že to visí na nich.Pán za okénkem se pousmál a povídá jo AUTO-MAUNY to nejste první a asi ani poslední kdo s ním má problém.To už jsem byl vážně vytočený a jel do bazaru kde jsem se dozvěděl že to je podpultovka že jsem s tím udělal jem zle.Tak sme se rozešli s tím že až to bude hotové že si zavoláme, přátelé věřte nebo ne ale tyto dohady trvaly více jek 2 měsíce. Vůbec nevím co si o tom myslet když bazarysta není schopný udělat takovou věc v daným termínu.Auto je slušné pár drobností. motto dne-AUTO-MAUNY už nikdy!!!!!!!
Známka: neudělena
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz