Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Z-cars

Z-cars

 
Autor PetrB (Člen)
[#1] Zasláno:27.08.2014 00:02 | Reagovat 
V tomto bazaru jsme koupili fábii údajně nebouranou v dobrém stavu,jen vyměnit olej a jezdit.Po kontrole v servise zjištěno že zadní brzdy jsou v havaríjnim stavu,přední na max 15tis.Vymlacený čepy zničený manžety.Ohlej tlumič protože auto bylo bourané a co nejlacinějc načančané.Oprava vyčíslena na cca 20tis a autobazar už samozřejmě nekomunikuje i přes řeči kdyby něco zavolejte vyřešíme.Varuji před tímto bazarem.
Známka: 5
Autor pokornamonika97 (Člen)
[#2] Zasláno:20.11.2018 20:04 | Reagovat 
Zdravím, já jsem v autobazaru z-cars kupovala starou Octavii combi, r.v. 2002. Pán byl sice ochotný počkat o něco déle než přijedeme, ale že by byl nějak příjemný nebo komunikativní se říct nedá. Auto bylo za přemrštěnou cenu 65k, když jsem si ho přivezla domů, do měsíce jsem do něj narvala cca dalších 20k za opravy (tekla voda, výměna různých starých filtrů, spojka v prdeli, za 2 dny začala svítit kontrolka "elektronika motoru") a další věci. Dobrá, to jsem ještě nějak skousla, ale sakra... Bránila jsem se koupi z bazaru, přesně kvůli tomuhle! Skryté vady!! No nevadí, jak píšu, nějak jsem to překousla, moje vysněné auto... kupovala jsem ho na konci dubna.. a poslední kapka přišla teď v listopadu... Když jsem auto koupila, dostala jsem i sadu zimních gum, což pro mě bylo super, ušetření! A když jsem byla přezout v servise, dostala jsem studenou sprchu.... Gumy 15 let staré!!!!!!!!!!!! a 2 sjeté bez vzorku!!!! Takže koupě nových.... A ještě abych přidala, pán vyhrožoval, že pokud papíry potřebné k přepsání vozu nebudou poslány do 14dnů, nechá auto zrušit a neudělám s tím nic.... Měla jsem honičku papíry do týdne splašit (EK, atd.), no podařilo se mi... na SMS že je vše odeslané, zda-li mu to přišlo (cca něco přes týden po odeslání dokumentů) milostivý pán nereagoval..... papíry sice přišly něco málo po 14 dnech, ale..... pán si nechal 14 dnů na přepsání!!!!!!! A já jsem jezdila pomalu měsíc s nervama, jestli se papíry někde neztratily (malý techničák a to všechno, prostě nervy), na kupní smlouvu a on nebyl schopný ani odepsat na HLOUPOU SMS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bazar nikomu nedoporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!!
Známka: neudělena
Autor Dana Naivní (Člen)
[#3] Zasláno:23.11.2018 15:45 Změnil(a): Dana Naivní | Reagovat 
S panem Michalem Zajícem mám velmi špatné osobní zkušenosti. Michal Zajíc je jednatel a společník firmy Z-cars, s.r.o. https://rejstrik-firem.kurzy.cz/04819969/z-cars-sro/

Pan Michal Zajíc si půjčil ode mne v roce 2009 částku 7tis.Kč na opravu jeho havarovaného vozidla. Od té doby se trapně zatlouká.
Od lidí tohoto typu bych si nekoupila ani rozvrzanou židli, protože bych neměla rozhodně důvěru v jeho korektnost, finanční stabilitu a smysl pro fair play! Však o jeho korektnosti hovoří i výše uvedené recenze a umístění skutečné provozovny....
Známka: 5
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz