Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Autobazar Jama auto

Autobazar Jama auto

 
Autor lukass92 (Člen)
[#1] Zasláno:21.09.2014 15:25 | Reagovat 
Dobrý den,

chtěl bych Vás upozornit ať nekoupíte auto Volkswagen Touran 2.0 TDI 125KW 7.MÍST Highline 1.MAJ v autobazaru Jama auto.
http://jamaauto.cz/detail.htm?id=A128/14

Auto vypadá krásně z venku, ale když se na to podívá odborník, který si projede auto tak řekne rozhodně nekupovat!!! Přední kapota je nově nastříkaná, přední sklo bylo již vyměněno, zadní brzdové destičky sjeté a nejhlavnější je že do motoru teče olej, Auto má najeto cca 170 000 tisic km nevěřím, že to má najeto cca 170 000.
Známka: neudělena
Autor www_nehody_net (Člen)
[#2] Zasláno:21.09.2014 21:17 | Reagovat 
Nic snazšího než zavolat do Německa a kilometry ověřit - bazar nafotil kompletně servisní knížku.
Sjeté brzdové desky jsou běžné opotřebení, k vyřešení za cca hodinu práce a 1500 za materiál. Přední sklo se běžně mění při poškození např. od kamene. U šestiletého auta žádný div.
Co si představit pod pojmem "do motoru teče olej" skutečně nevím

Inu-dnes může každý blábolit po internetu "co klávesnice ráčí".
Známka: neudělena
Autor zorzo (Člen)
[#3] Zasláno:13.03.2016 22:34 Změnil(a): zorzo | Reagovat 
Dobrý den,
v pátek 11.3.2016 jsem navštívil autobazar Jama auto v Turnově. Přijeli jsme vybrat auto pro přítelkyni. Po předchozím telefonátu jsme si zarezervovali prohlídku vozu Škoda Fabia (http://www.jamaauto.cz/detail.htm?id=A17/16). Vůz jsme prohlíželi s bazarníkem, ptal jsem se jestli vůz byl bourán? Odpověď byla, ze jen blatník s nějakým stříkáním. Tak mu povídám že jsem si vůz prověřoval na Cebii, která mi řekla, že oprava na autě byla cca 120 000kč. Odpověď na tuto informaci byla, že se asi ještě něco dostříkávalo.... . To mě opravdu pobavilo, ale říkám si jdeme dál....
Tak jsem bazarníka poprosil, že bych si rád nechal vůz prověřit v autorizovaném servisu - odpověď byla NE! Ptám se proč? Prej na to nemá kapacitu. Tak mu povídám, že má v buňce slečnu, která by mu pohlídala autobazar... Odpověď byla - prostě nikam s váma nepojedu.... !!!
Dobře, nikam nepojedete, tak mi ukažte nějakou rampu kam najedem s autem a necháme prověřit vozidlo odborným technikem... Odpověď byla aby si technik přivezl hevírek... No nebudu lhát to už mi cukali koutky....
Tak říkám nechme technika technikem, a pojďme projet vůz... Nečekaně přišla odpověď NE!! Tak říkám přoč ne? Bazarník začal říkat, abych mu dal zálohu na vůz a po té že se můžeme vydat na zkušební jízdu.... Tak povídám, že právě bych chtěl tu zkušební jízdu, abych se vůbec rozhodl, jestli si chci rezervovat vůz... on na to že vlastně nerad trápí vozy zkušební jízdou! .
To mě už úplně rozsekalo a vzal jsem nohy na ramena, abych si náhodou ještě v tomto šíleném autobazaru něco nekoupil, nebo nezaplatil zálohu....

S pozdravem Lukáš Jiří
Známka: 5
Autor Jama Auto (Člen)
[#4] Zasláno:31.03.2016 10:13 | Reagovat 
Dobrý den,
rád bych zde reagoval na recenzi pana Lukáše.
Byli jsme předem po emailu domluveni na prohlídce dvou vozů z mé nabídky.
Auta jsem pánovi držel do druhého dne do odpoledne, aby nejelzdil zbytečně.
Po příjezdu pána zajímal pouze jeden vůz, ke kterému, když jsme přišli tak první informace z mé strany byla.
Auto jsem prodával své zákaznici zhruba před dvěma lety. S autem byla po celou dobu spokojená a neměla s ním jediný problém a nyní si kupovala vůz nový, a proto u mne auto prodává.
Dále jsem pánovi řekl, že auto bylo v minulosti poškozeno na levou přední část, kdy se určitě měnil blatník, lampa a přední nárazník, + lakování ale, že auto určitě nemělo zasažené žádné nosné části ani nápravu. Dále jsem pánovi řekl, že více už si bohužel nepamatuji, že už jsou to přece jen dva roky zpět a že fotodokumentaci poškození už nemám.
Pan Lukáš se mne zeptal, jestli vím, že na Cebii je psaná škoda 120tis.
Na to jsem zákazníkovi vysvětlil, že odhadovaná cena bývá vždy vyšší než skutečná cena opravy vozu.
Pán se mne dotázal na prohlídku v autorizovaném servisu na což jsem mu odpověděl, že bohužel ne protože nemohu autobazar zavřít a odjet na 1-2h pryč a doporučil jsem pánovi prohlídku jeho automechanikem na místě v autobazaru.
Je pravda, že v tu dobu byla v areálu i manželka ale ta má jiné povinnosti ale to už si pán vysvětlit nenechal.
Pán mi odpověděl a řekl, že automechanika má a že by to neměl být problém.
Dál se pan Lukáš dotazoval na zkušební jízdu.
Položil jsem otázku, jestli si chce automobil rovnou odvézt, a nebo na něj chce popř. po zkušební jízdě skládat zálohu. Na to mi odpověděl, že se chce pouze svézt.
Doporučil jsem tedy, že by bylo nejlepší, aby jsme udělali zkušební jízdu společně s automechanikem, kterého si přiveze. Na to mi bylo odpovězeno, že s něčím takovým se pán ještě neshledal a odešel.
Mrzí mne, jestli došlo k nedorozumění a přeju panu Lukášovi šťastný výběr ojetého vozu.
Jakub Zachariáš JamaAuto
Známka: neudělena
Autor koprda (Člen)
[#5] Zasláno:3.02.2017 23:32 | Reagovat 
Dobrý den,

v autobazaru JamaAuto jsem kupoval již 2 auta. Webové stránky tohoto autobazaru ( http://jamaauto.cz/ ) jsem v minulosti objevil zcela náhodně při procházení internetu a hledání vhodného "přibližovadla". Obě vozidla nabízená na webu mě na první pohled zaujala nejenom dle přiložených fotografií, ale i popiskem. V obou případech byla moje zkušenost s tímto autobazarem stejná. Po osobní prohlídce nabízených vozidel ( prvotně se jednalo o ŠKODA Octavia II 1.8 TSI, podruhé o ŠKODA Octavia II RS ) bylo zřejmé, že informace na internetu odpovídají skutečnému stavu ( výbava, stav, minulost ..). Na všechny mé dotazy majitel autobazaru ochotně odpověděl, v případě prvního vozu mě sám informoval o tom, že měl drobné poškození přední části ( v době prodeje již opraveno ), rozsah poškození mi doložil fotografiemi. Předváděcí jízdy proběhly bez problémů ( trasy jsem si mohl vybrat, nebyla žádná předem daná ), po návratu z nich jsem měl v obou případech možnost si auta znovu důkladně prohlédnout i sám v neomezeném časovém limitu, případně na nich vyzkoušet funkčnost zařízení dle vlastního uvážení. Přístup majitele se mi zamlouval nejenom tím, že informace jím zveřejněné v inzerátech nebyly v rozporu se skutečností, ale nesnažil se žádné informace zakrývat, ani mi za každou cenu auta "vnutit" aby měl "kšeft", rozhodnutí v obou případech nechal plně na mně. Kladně hodnotím i zveřejňování VIN prodávaných aut na webových stránkách autobazaru, neboť případný zájemce si může ještě před příjezdem do bazaru zjistit jejich historii. Tento autobazar mohu jedině doporučit. Petr
Známka: 1
Autor Tomas Janata (Člen)
[#6] Zasláno:4.03.2018 17:30 | Reagovat 
Dobrý den.

Nedávno jsem koupil u pana Zachariáše starší vůz a s jeho službami jsem spokojen!
Informace o vozu na netu i přímo na místě, předváděcí jízda, prohlídka vozu, profesionální
a příjemné vystupování, všechno k mé naprosté spokojenosti.
A to včetně záručního servisu, kdy drobná závada, vzniklá následkem mrazů minulého týdne,
byla na náklady prodávajících odstraněna prakticky ihned.
Nenakupuji auta příliš často, ale mám pocit, že takhle nějak by to mělo probíhat.

S díky a na shledanou T.Janata.
Známka: 1
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz