Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » BDK Auto - Kutnohorská, Praha

BDK Auto - Kutnohorská, Praha

 
Autor Kcko (Člen)
[#1] Zasláno:9.04.2015 16:33 Změnil(a): Kcko | Reagovat 
Večer objevím pěknou O III (facelift), rv 2010, nájezd 150 tis, cena 180 tis. Výbava normální. Vypadá pěkně, několik recenzí na tento bazar jsem si přečetl, vesměs kladné, několik záporných a pokud se nějaká objevila, tak se podtím objevil majitel bazaru a ihned se "stěžovatelem" domlouval na vyrovnání (at už se jednalo o proplacení cesty v případě neúspěchu nebo kompenzace v případe skryté vady).

Ráno volám, auto rezervované, zájemce si auto nevzal, tak jsem byl v pořadí já.

Auto jsem s kolegou prolezl, kosmetické vady v interiéru, o něco větší vady na kastli - škrábance atd - to neřeším, není to nové auto.

Vadilo mi to, že až v inzerátu napsáno, že má servisku, tak na dotaz kde je, neví ... Hm zajímavé. Ok zatím neřeším. Jeli jsme auto projet, podvozek OK, motor táhne, turbo, nic se neklepe, elektrika, klimatizace OK.

Pak jsme si všimli, že rádio je na PIN, který nemají .. hm, odblokování stojí pár stovek, neřeším, ale divné.

Po hodině se na auto přijel podívat můj servisák, diagnostika OK (žhavící svíčka BAD, nevadí, stojí pár stovek). Pak přišel zásadní problém, zvedli jsme auto a totálně prodřené plasty a olej rozteklý po celém podvozku ... potopa. Názor bazarníka, něco s čidlem, je to prý opravené, můj servisák říkal, že i kdyby ne a je to to co si myslí, tak to se opraví za 2-3 tisíce. Ale 100% jistotu neměl a na delší prohlídku resp umytí podvozku - zkušení jízda a a znovu pod auto - k tomu se nepřiklonili.

NE - nelze, nebudou se s tím dělat, auto stojí málo, auto chtějí prodat dneska, mají milion zájemců, tak at nedělám drahoty a auto si vemu.

Auto jsem si nevzal. Měl jsem ještě několik dalších hovorů se známým a proklepli jsme si historii ... inzerované auto má mít 150 tisíc, v listopadu 2014 mělo 149xxx, s tím, že to je firemní auto, tak to najelo za 5 měsíců nějakých 700km? Prý stálo v servisu? V jakém a proč? Neví.

Hm .. zajímavé. Auto měla firma, pak ji prodali v únoru 2015 jiné a ta se ho ihned zbavila.

Serviska není, rádio očividně měněné, doklady krom TP žádné. Gumy sjeté napadrť, rezerva uplně na hov**.

Nákup jsem si rozmyslel, i když jsem o něm byl skoro rozhodnut.

Tím, že k tomu nebylo dodáno co mělo být, tím, že se prodejce tvářil, že to bud koupím nebo já nebo ne, nechtěl mi dovolit řádnou prohlídku v servisu (asi veděl proč) a tím, že se po prohlídce mým servisákem, už ke mě nechoval uplně profesionálně (ne, že by nebyl slušný, ale už jsme ho lehce srali ... ) tak jsem tedy definitivně odstoupil.

V bazaru jsem strávil cca 2,5h. Chápu, že tam leze milion mně podobných lidí, ale přeci jen, nekupuji si špagety k večeri, 180 tis, taky není něco co vydělám za kvartál a taky to, že to auto prostě zcela v pořádku nebylo, nebyla mi umožněna prohlídka v autorizovaném servisu, serviska nic a tak ... tak nemůžu hodnotit tento bazar kladně.

PS. Můj servisák je lidumil, stálo mě to jen 500,- ten půlden si musím napracovat o víkendu.

BDK Auto nedoporučuji, došetřím si peníze a koupím auto od DEALERA.Závěrem chci říct, že na ně úplnou špínu neplivu, nicméně, realita je oproti nabízené možnosti jiná. Možná shoda náhod?

Kdyby to mělo servisku a umožnili mi zajet s autem do servisu, abysme si ověřili ten olej, tak jsem jim vysázel peníze na dřevo ještě ten den.

Tak papa BDK.
Známka: 4
Autor mackozi (Člen)
[#2] Zasláno:19.07.2018 16:24 | Reagovat 
Dobrý den,

Obchod bez problému, po zkušenostech u konkurence spokojenost, jakási lidskost bych to nazval.
Známka: 1
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz