Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » DAVO CAR dobrá zkušenost s autobazarem

DAVO CAR dobrá zkušenost s autobazarem

 
Autor Martin Vargo (Člen)
[#1] Zasláno:9.12.2015 15:06 | Reagovat 
Auto jsem našel v inzerci na netu, volal jsem do bazaru byli velmi vstřícní vše mně popsali, dostal jsem i informace ohledně úvěru, auto mělo být údajně v pořádku, první majitel, malý nájezd, super cena … vše to znělo až moc ideálně, auto jsem totiž hledal již půl roku a pokaždé byl problém bourané, stočené km, chyběly druhé klíče tak jsem čekal kde bude problém znáte bazary a ty recenze. Dost mě překvapilo, že tady všechno sedělo, dokonce mně dali i záruku navíc.
Nevyvracím někomu jeho negativní recenze, ale já mám s tímto autobazarem dobrou zkušenost za mě ho mohu doporučit.
Martin Varga
Známka: 1
Autor Nápravník Adam (Člen)
[#2] Zasláno:13.03.2016 16:32 | Reagovat 
Probírám se recenzemi a musím podotknout jednu důležitou věc, která je asi jasná každému dospělému člověku. Recenze, ty kladné totiž napíše jen minimum lidí. A pokud si dáme na misku vah Spokojené recenze proti naštvaným recenzím, jednoznačně vyhrávájí ty záporné. A proč? No, protože pokud jste spokojen, asi vás nenapadne po klidně proběhlé koupi dojet domů a sednout k počítači a psát pochvalu. To neudělá skoro nikdo.
Každý den jezdím kolem bazaru DAVOCAR do práce a z práce. stejnou cestou jezdím už několik let. Baví mě pozorovat, že tam pořád něco děje, jak se ten areál rozrůstá a během těch několika let doslova změnil podobu. Jedním z důvodů bude asi to, že to dělají dobře a dělají to s citem pro věc. Jen málokomu se v dnešní době daří a úspěch bývá většinou krutě potrestán. Věřím, že se občas chybička vloudí a upřímně, pokud si kupuji opotřebovanou věc u které zná pravou- skutečnou historii jen majitel, musím ve skrytu duše počítat s jistými rozdílnými vlastnostmi oproti věci nové.
Dcera chtěla ke kulatinám auto. Sedla si s kamarádkami a partnerem k počítači a vybrali několik vozů, které se jim líbily. Jeli jsme do AAA Auto, Auto Esa a objeli jsme i pár menších autobazarů. Nakonec jsme skončili v autobazaru Davocar. Jel jsem tam s pocitem, že už je znám, když kolem denně jezdím. Musím konstatovat, že Davocar měl nejlépe upravené prostředí a auta se jen leskla. Majitel asi hodně dbá na čistotu a vzhled. Nakonec jsme si vybrali Octavii. Poučeni tady z vašich recenzí, jsme jeli do servisu. Nechali jsme si vyjet historii vozu a zkontrolovat stav. Všechno sedělo. Jediné, co nám v servisu doporučili, byla výměna brzdových destiček.
Takže závěrem, za nás Davocar jednoznačně ANO, i přes profesionální přístup je můžu pochválit za milé chování k nám i naší malé upovídané vnučce, která si mohla během vyřizování formalit pohrát u dětského stolečku.
To samozřejmě neznamená, že další Octávka prodaná v Davocaru nemůže mít problémy, ale naše je v pořádku. Všem doporučuji si auto nechat prohlédnout v servisu, a pak by vás nemělo nic překvapit.
Známka: 1
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz