Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » AUTO CITYDC, s.r.o.

AUTO CITYDC, s.r.o.

 
Autor AM_Brno (Člen)
[#1] Zasláno:17.01.2017 19:24 | Reagovat 
Jel jsem si prohlédnout inzerovaný VW Sharan z r. 2011 z Brna až do Ústní nad Labem a nebyl jsem si úplně jistý výsledkem. Naštěstí skutečný stav vozu odpovídal inzerovaným vlastnostem a vstřícný a solidní přístup p. Dusila i obchodního zástupce mě přesvědčil, abych neváhal a auto koupil. Nelituji, měsíční provoz auta ukazuje, že vše odpovídá dohodě a kromě při koupi nahlášené závadě na topení v nádržce AdBlue auto nevyžaduje žádný servis. Mírný počáteční zmatek v papírování dali v AUO CITYDC rychle dopořádku a všechno potřebné zařídli sami. AUTO CITYDC mohu tedy DOPORUČIT!
Známka: 1
Autor Tomáš Bělohlávek (Člen)
[#2] Zasláno:19.03.2019 15:38 Změnil(a): Tomáš Bělohlávek | Reagovat 
EDIT (19.03.2019 18:18)
Známka: 4
Autor Tomáš Bělohlávek (Člen)
[#3] Zasláno:19.03.2019 17:24 Změnil(a): Tomáš Bělohlávek | Reagovat 
EDIT (19.03.2019 18:20):
Známka: neudělena
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz