Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Dodavky Brno - Iveco Daily

Dodavky Brno - Iveco Daily

 
Autor Mucha Tibor (Člen)
[#1] Zasláno:9.02.2017 23:38 | Reagovat 
Poslední měsíc jsem prošel desítky online bazarů. Přestože při dodávce je napsán počet kilometrů do 200 tisíc, pokud je auto vyrobené kolem roku 2000 není možné aby mělo najeto tak málo. Narazil jsem na inzerát z webu dodavkybrno.cz na Iveco Daily 29L12 z roku 2007. Kilometry tomu roce odpovídají mnohem více. Zavolal jsem do prodejny a zeptal se kdy a zda byly měněny rozvody, a ostatní informace o dodávce které uvádějí u inzerátu. Prodejce se vyjadřoval k věci a nadiktoval mi VIN číslo pro kontrolu KM a ostatních parametrů. Do mého rozpočtu jsem se vešel a přemýšlím, že to auto vezmu. Za mě dobrá zkušenost.
Známka: 1
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz