Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » autovoko.cz

autovoko.cz

 
Autor pavelsenior (Člen)
[#1] Zasláno:4.04.2017 20:32 | Reagovat 
Dne 24.3.2017 jsem kupoval v autovoko.cz Jindrova 1325/56 Praha 5 Renault Megane 1,6 16v.
Všichni pracovníci se chovali vlídně ale o autě mě neřekli vůbec nic a bylo na nich vidět, že čekají na jaké závady přijdu sám. Tedy standartní postup. V inzerátu bylo uvedeno a několikrát stále opakovali že auto má prvního majitele, i když v TP jsou uvedeni majitelé dva. Dokonce jsme se domluvili na symbolické slevě za nějaké závady.
Pak už následovalo jen upocené okrádání. Řekli si o 2000 Kč- samozdřejmě bez dokladu, prý na přepis vozu. Ale když jsem telefonicky reklamoval dlouhou lhůtu tak mě bylo sděleno že oni jen zprostředovávají a že přepis zajišťuje majitel. Dále si nakonec nestyděli ještě říci o 50Kč na poštovné. Vše mám na diktafonu, takže si myslím že si na nich Finanční úřed smlsne.
Známka: neudělena
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz