Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Jamaauto | JAMA AUTO - Autobazar Turnov, Jičín

Jamaauto | JAMA AUTO - Autobazar Turnov, Jičín

 
Autor Karelvanous (Člen)
[#1] Zasláno:29.05.2017 11:24 Změnil(a): Karelvanous | Reagovat 
29.5. 2017
Kolem autobazaru Jamaauto jezdím často a již dlouho jsem se chystal se tam jít podívat. Odebírám novinky mailem a dle mého názoru tam má pan Zachariáš asi nejhezčí auta na Liberecku. Chtěl jsem prodat svoji starou octávii 2, tak jsem se chtěl domluvit, že bych ji tam nechal. Do oka mě tam ale padla Octávie III Scout a jak jsem si ji tak prohlížel, nakonec jsem se rozhodl místo starého auta na prodej, koupit tu octávii, ikdyž byla cenově dosti přes můj rozpočet.
Závěr: Škodovku mám měsíc, zdá se, že všechno, co tam bylo napsáno a pan majitel mi řekl osobně souhlasí, (dle mého prověření).
Vozidlo bylo z Německa, kilometry OK, v našem českém servisu prakticky ani nepoznali, kde bylo havarováno, což jsem věděl že bylo, ale v podstatě je to zánovní vůz, prověřený s pravdivě uvedenými údaji, celkově OK...
Četl jsem všechny recenze na tento autobazar a rozhodoval jsem se i podle nich, psal jsem i do Německa ohledně historie vozu a na nic negativního jsem zatím nenarazil.
Pan Zachariáš to prostě umí, má svůj osobitý styl a ví co dělá a já mu věřím.
Doufám, že auto bude sloužit dobře a že mu ho tam třeba za pár let odvezu k prodeji...
Doporučuji.
Známka: 1
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz