Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Auto Draft

Auto Draft

 
Autor amikus (Člen)
[#1] Zasláno:14.12.2017 21:05 | Reagovat 
Auto Draft? Dle vlastní zkušenosti navoněná bída. U dvou prověřovaných vozidel nesouhlasila historie najetých km a u Tourana který se mi líbil, tak byla zjištěna předchozí poměrně veliká havárie. Nemohu doporučit.
Známka: 5
Autor Nyvlt (Člen)
[#2] Zasláno:12.02.2018 08:23 | Reagovat 
Dobrý den, měl jsem zájem o VW Passat od prodejce Auto Draft, ale nakonec jsem koupil jinde. Prezentují se jako poctivi obchodníci, po prověření pár VIN kodů jsem pochopil, že pravděpodobně stáčejí kilometry k poslednímu servisu. Nechápu proč, myslím že ty auta jsou prodejná i s nájezdem o 20-30 tis. km vyšším. Za mě zklamánî.
Známka: 5
Autor Masher (Člen)
[#3] Zasláno:29.09.2018 20:50 | Reagovat 
Musim naprosto souhlasit s predeslymi recenzemi. Osobne jsem navstivil showroom Ostrava, ktery je cely nalesteny jak psi kulky. Kravataci se na vas vrhnou a hrajou na housle co to jde, ale kdyz se clovek do toho ponori, tak zjisti, ze skoro u vsech aut chybi historie posledniho roku a km jsou opravdu stoceny k poslednimu servisu. Je to hrozne okate a vydelek minimalni. Samozrejme na to jde upozornit a trosku s nema obchodovat, ale nevim jak se na tu budou tvarit. Jinak skoro cela nabidka auta diesly, kterych se nemcouri zbavuji neb s nema od r. 2019 nevjedou do velkych mest. Ceny prumer, myslim, ze odpovidaji momentalnim cenam na trhu.
Jeste napisu, ze se cca 10 let staram o nakup firemnich aut v jedne vetsi firme, kde se nakupuji i ojetiny, takze si myslim, ze mam trosku prehled.
Technicky stav aut jsem blize nezkoumal, po vyse zminenem zjisteni jsem rezignoval...
Známka: 3
Autor jirad (Člen)
[#4] Zasláno:30.09.2018 15:28 | Reagovat 
jen pro upřesnění - co se týče té hysterie ohledně dieslů která už evidentně opadla. Vjezd do absolutně nejužšího centra zavedou nanejvýš 3 města v celé SRN. Hamburg, Frankfurt a tuším že snad Stuttgart. V Hamburgu jsem byl před 14 dny. Zákaz vjezdu je se týká dvou ulic v absolutním centru,a to navíc jen pro euro 4 a starší...,takže pro opravdu stará auta. přirovnal bych to k průjezdu po Václaváku - ale souběžné ulice které jsou vzdušnou čarou vzdáleny max 400 až 500 metrů jsou otevřené pro všechny bez omezení. Navíc ty uzavřené ulice jsou otevřené pro rezidenty a zásobování atd..,takže de-facto vůbec uzavřené nejsou.Debilita a tolik kvůli tomu popsali papírů a udělali reportáží, pořádali soudů atd...... Jinak se tomu všechna města vyhýbají jako čert kříži protože vědí že jim to v ničem nepomůže. Němci se proto bohužel pro nás žádných dieslů nezbavují - pokud by někdo měl jiné informace, rád se dozvím kde se tak děje a hned tam pojedu.
Známka: neudělena
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.



Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz