Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » EU Automobile s.r.o České Budějovice, Okružní 1842/5

EU Automobile s.r.o České Budějovice, Okružní 1842/5

 Stránka Stránka:  ««  1  2  3 
Autor TommyLee (Člen)
[#76] Zasláno:26.08.2015 08:28 | Reagovat 
Dobrý den,

u firmy Eu Automobile jsem již zakoupil dva ojeté vozy a vždy naprostá spokojenost! Možnost si auto prohlédnout,projet,dát na zdvyž,či diagnotiku,prověřitsi vin automobilu,možnost zajet do autorizovaného salonku....,příjemné vystupování prodejce,auto mi krásně umyli

Za mě 1* byl jsem spokojen
Známka: neudělena
Autor radekkopriva (Člen)
[#77] Zasláno:9.09.2016 17:13 | Reagovat 
S Eu automobile mám zkušenost jen jednu, ale pozitivní. Před půl rokem jsem tam kupoval Octavii na protiúčet za mojí starou Fabii a nemůžu si stěžovat. Za Fabii mi nabídli slušnou cenu a na Octavii jsem kromě výměny oleje a pneumatik jsem nemusel vůbec nic řešit a jezdí skvěle.
Známka: neudělena
Autor IvanaJ (Člen)
[#78] Zasláno:29.09.2016 23:13 | Reagovat 
Tento bazar po vlastní zkušenosti nedoporučuji! Bohužel až po koupi auta Ford S-max (1.5.2015) jsme nechali prověřit najeté km přes Cebii a skutečnost byla o 63000km více než uváděl autobazar. Po poradě s právníkem jsme nejprve žádali slevu z kupní ceny a po odmítnutí následně podali žalobu. Bohužel v EU automobile používají mechanismy a finty,aby na ně člověk nic nezmohl. Jejich právník předložil mnou podepsaný technický popis vozidla,který bohužel já vůbec nemám,při koupi vozu mi nic takového nedali.
Je to přeškrtaný a ručně přepsaný papír,kde si evidentně dopsali,co potřebovali,protože věděli,že kopii nemám. Jsem podepsaná pod tím,že jsem o stočení věděla a souhlasila s ním,že auto má najeto min. o 60tis.více,že je v podstatě v rozpadu a o všem mě informovali. Což je úplný nesmysl,ale ve výsledku je nemůžeme nijak napadnout,žalobu musíme stáhnout a uhradit všechny náklady. Takže veliký pozor na ně!!! Všechno pozorně číst,kontrolovat a od všeho chtít kopie! Předem si ověřit kilometry na Cebii! Nejlépe ale u nich žádné auto nekupovat!
Známka: 5
Autor jirad (Člen)
[#79] Zasláno:30.09.2016 19:49 | Reagovat 
no. samozřejmě je to špatně. Ale prověřovat si inzerované údaje až po koupi vozidla, podepisovat papír od kterého nedostanu druhý originál, nezlobte se na mě........
zrovna tak nechápu firmu že si tohle dovolí...,vzhledem k předchozím příspěvkům asi nic nového
Známka: neudělena
Autor jimbee (Člen)
[#80] Zasláno:26.10.2016 13:01 | Reagovat 
Zdravím. Souhlasím s jiradem, že prověřovat auto až po koupení je dost mimo. Na druhou stranu se mi nezdá, že by si mohli dovolit falšovat nějaké papíry, vždyť by je v tu chvíli musel právník rozcupovat. Ale já jsem u toho nebyl, tak to nebudu hodnotit, vyřešte si to vy. Já jsem zatím nic nekoupil a teprve obhlížím, čím bych mohl nahradit svoje vozítko. už jsem pár bazarů prošel a naprosto upřímně můžu říct, že radši zvolím nějaký zaběhlý větší bazar se zázemím než něco s "kadibudkou" na hlíně. Když jsem v jednom bazaru viděl auta obrostlé trávou, rovnou jsem to otočil Zatím jsem si stačil vyhlídnout 5 aut a 2 z nich mají v EU. Je dobrý, že dneska už běžně uveřejňují VIN, takže si auto můžu nechat prověřit ještě před koupí. Základní prověření, které má nějaký smysl stojí 5 - 6 stovek a to se nikomu dávat nechce, ale přitom si pak koupíte auto za 300 tisíc, fakt nechápu Počítám, že do prověřování holt pár tisíc zahučí, ale nekupuju nové auto, kupuju ojetinu a nekupuju si ho na týden, tak mě to jistojistě nepoloží. Jestli se má za něco platit, tak za služby, za zboží a v nepolsední řadě za blbost.
Známka: neudělena
Autor margitka (Člen)
[#81] Zasláno:26.10.2016 18:13 | Reagovat 
To je všechno hezké, co píšete, ale minimálně do stavu motoru nikdo nevidí... Ani nejlepší mechoš. Nebo o někom takovém víte, který Vám zaručí, že motor je stoprocentně OK? Dejte zde kontakt, bude mít velké kšefty a Vy provizi, když se s ním domluvíte Už jen díky tomuto autobazaru.
Známka: 5
Autor jimbee (Člen)
[#82] Zasláno:27.10.2016 00:21 | Reagovat 
To je všechno hezké, co píšete, ale minimálně do stavu motoru nikdo nevidí... Ani nejlepší mechoš a kupodivu ani samotní výrobci, proto dávají při koupi auta záruku. Takže vaše argumenty o stoprocentním stavu fakt neberu. Zdá se mi, že jediné, co je tu stoprocentní, je váš odpor k tomuto bazaru, ale to naštěstí není můj problém, ale váš A pokud se někomu nelíbí kupovat ojetinu, nikdo ho přeci nenutí, může si koupit nové auto. Já osobně se ojetinu koupit nebojím, protože v současné době už jezdím ve třetím bazarovém autě. Nevím jestli je to moje štěstí, ale vždycky jsem udělal max pro to, abych někomu nenaběhl a neplatil za onu zmíněnou blbost.
Známka: neudělena
Autor janko (Člen)
[#83] Zasláno:8.11.2016 15:26 | Reagovat 
dobry den, aj ja by som chcel podakovat firme eu automobile. bral som u nich jeep cherokee a som z neho nadseny ako maly chlapec. vsetko sa vybavilo velmi rychlo a k mojej maximalnej spokojnosti. este raz vdaka pani.
Známka: 1
Autor Petrass87 (Člen)
[#84] Zasláno:26.11.2016 13:26 | Reagovat 
Dobrý den,
koukám na všechny recenze zde a naprosto se všema negativníma recenzema souhlasím. Sdělím mojí zkušenost s tímto autobazarem. Jelikož je nevídané co se mi stalo.

Dne 23.11.2016 jsem objevil na www.cars.cz inzerát na Citroen Jumpy za 244700 r.v. 2008, 176000 km najeto. Volám ihned do bazaru abych zjistil nějaké informace o vozidle. Po sdělení všech informací o voze (abych měl jistotu zda pán na druhém konci myslí stejné auto) mi bylo řečeno že automobil 22.11. přivezli z Německa a že stojí na ploše autobazaru. Auto jsem si nazarezervoval.

Druhý den 24.11. mi nedalo svědomí spát a zavolal jsem znovu do bazaru na stejné číslo. Opět jsem sdělil všechny informace o voze aby bylo jasno. Zeptal jsem se zda by bylo možné auto zarezervovat abych měl 100% jistotu, že auto neprodají. Pán mi řekl, že není problém a že auto je ve výborném stavu a ta cena je bezkonkurenční.

Pro jistotu volám ještě 25.11. kolem 19 hodiny abych se ujistil, že auto v bazaru je a opět mi bylo sděleno že ano a že dotičný bude informovat prodejce, který bude v sobotu na směně. Auto jsem tedy měl zarezervované a s klidnou hlavou jsem v sobotu 26.11.2016 ráno v 7 hodin vyrazil z Plzně směr České Budějovice.

Po příjezdu do bazaru jsem se s kamarádem procházel po bazaru než se nás ujal prodavač pan Jaroslav Špilauer a auto jsme nenašli. Bylo nám to divné ale uklidňovali se tím, že bude postavené někde mimo a připravené jen pro nás. Pan Špilauer se nás asi po 15 minutách hledání ujal a když jsme mu sdělili tuto skutečnost, tak zašel do kanceláře aby tuto skutečnost prověřil. Zjistil, že toto auto bylo v červenci roku 2016 prodané a dával vinu serveru cars.cz, že mají problém stahovat inzeráty již prodaných aut a na svého kolegu, který mi ve třech telefonátech potvrdil, že auto mají.

Za tuto skutečnost neexistuje žádná omluva, protože selhal pán po telefonu, To, že jim někde visí inzerát 4 měsíce po tom co auto prodají je věc jedna a věc druhá je, že 3x někdo potvrdil, že automobil mají.

Tomuto autobazaru se vyhýbejte obrovským obloukem. Je to banda lhářů a podvodníků. Ve výsledku jsem rád, že auto neměli. Po přečtení několika recenzí by mě čekalo asi pěkné peklo a starosti.

Děkuji za pozornost a pokud možno, tak tuto mojí recenzi šiřte aby se nenapálilo ještě více lidí.
Známka: neudělena
Autor jimbee (Člen)
[#85] Zasláno:11.12.2016 15:46 | Reagovat 
Zdravím. Jak jsem psal před nějakou dobou, měl jsem vyhlédnutých nějakýh 5 aut, z toho 2 v EU a ty další pro uřpesnění v Andy a v Áčkách. Stejně jak reagovala slečna/paní výše, další by mi řekli, že nemám chodit ani tam, ani tam, všude jsou podvodníci, lháři, gauneři a ve finále bych nemohl jít nikam a nic si nekoupil. Stručně řečeno, názory těchto lidí mě absolutně nezajímají a když nebudu úplný tupoun, tak prostě naletět nemůžu. Takže lidi, rozum do hrsti Já jsem vybíral, vybíral a nakonec mi známý ukázal VW Passat Comfortline z 2008, kterého by mi mohl přitáhnout z Německa. A bylo to, jasná srdovka. Auto čekám každým dnem, takže ke zmíněným prodejcům nakupovat nepůjdu. Ale jestli můžu něco zhodnotit, tak chování a komunikaci pracovníků a ta se mi hodně zamlouvala právě v EU. Takže i když u nich nekoupím auto (možná příště , tak určitě si od nich nechám udělat nabídku na financování, POV, HAV a zkusím poptat i pojištění Defend. Ten Defend možná neprojde, protože to není jejich auto, ale kdo se nezeptá, nic se nedozví. A dost pravděpodobně jim tam nechám stávající auto do komise, proč ne.

Ještě jsem váhal, jestli ano nebo ne, a nakonec se k tomu vyjádřím, i když už tady budu vypadat jak největší kat. Opravdu mě zaujal ten poslední příspěvek. Koukl jsem na cars.cz a zmíněný Jumpy tam skutečně visí, to by si cars.cz měli dát do kupy. Ale když jsem se prokliknul na detail auta zde, tak se mi místo detailu načetla aktuální nabídka aut EU. Mě by to při nejmenším napovědělo to, že auto nemají. Opravdu, chytrému napověz a hloupého kopni. Jumpyho tam mají ještě jednoho, takže bych to tipoval na "jeden o voze, druhý o koze" a pan Špilauer si to pak s plnou parádou vyžral. Mimochodem jsem s ním měl možnost osobně jendat a je to opravdu velice příjemný a ochotný pán, takže je mi ho v tomto ohledu trochu líto. Já také děkuji za pozornost a osobně vaší recenzi dál šířit nebudu, protože mi to přijde jako snůška ...čehosi...
Známka: neudělena
Autor miki (Člen)
[#86] Zasláno:24.01.2017 11:48 | Reagovat 
s autem a službama eu automobile jsme moc spokojená. všechno vyřízené rychle včetně financování k mojí maximální spokojenosti. díky
Známka: 1
Autor kokes (Člen)
[#87] Zasláno:17.02.2017 09:17 | Reagovat 
U EU automobile jsem kupoval auto vloni na podzim a mám dojem, že jsem nemohl vybrat lépe. Nejenže ví, co dělají a umí dobře poradit, ale (což je to nejzásadnější) i auto bylo v super stavu. Nedalo mi to a jel jsem na kompletní prohlídku a kromě běžného opotřebení odpovídajícího stáří vozu, nenašel mechanik žádnou vadu a konstatoval, že je auto ve výborném stavu. Proč to píšu a proč až za pár měsíců? Pomáhám teď vybírat auto pro dceru a proklikal jsem se až na tuto a ještě pár dalších stránek s recenzemi bazarů. Došlo mi, že se špatnou zkušeností se podělí většina lidí, ale s tou dobrou málokdo. Proto píšu svojí dobrou zkušenost s tímto autobazarem, ať budoucí zákazníci vidí, že nemusí mít strach a nekoukají se jenom na negativní zkušenosti některých nakupujících. Některé mě osobně připadají až neuvěřitelné a absurdní a já osobně mám rozhodně zkušenost dobrou. Kokeš
Známka: 1
 Stránka Stránka:  ««  1  2  3 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz