Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Auto Rohan

Auto Rohan

 
Autor Octopus (Člen)
[#1] Zasláno:9.11.2010 20:28 | Reagovat 
Koupil jsem u nich auto, dle jejich tvrzeni bez investic. Bylo zjisteno, ze bylo bourano a opraveno jen tak na oko. Do auta jsem musel investovat pres 60000, aby nebylo nebezpecne a vydrzelo. Jsou to podvodnici.
Známka: neudělena
Autor Strejda1 (Člen)
[#2] Zasláno:3.07.2012 22:45 | Reagovat 
3.7.2011
Dnes jsme ostoupili od kupní smlouvy v tomto bazaru z důvodu nepravdivých informací o vozidle. Prodali nám Octavii 2,0 TDi , r.v.2005 , stav tachometru 174 tis km. Ve skutečnosti mělo auto již loni v srpnu najeto 280 tis km. Auto již potřetí celé lakované. Po dohadování od smlouvy odstoupili , ale o hodinu později již to auto znovu pověsili na internet se stejnými zavádějícími údaji. Pokud po nich budete chtít kupní smlouvu, tak vám dají jen fakturu bez bližší specifikace vozu, pouze s uvedeným VINem. Vědí, co dělají, jsou to podvodníci nejvyššího stupně.
Kopie faktury a vyjádření autorizovaného servisu o známé historii vozu kdykoliv u mne k nahlédnutí.
Známka: neudělena
Autor Antonín Peterka (Člen)
[#3] Zasláno:11.10.2012 11:53 | Reagovat 
10.10.2012

Dobrý den,

od této firmy mám již třetí auto (dnes jsem si koupil octavii II rv.2010, km189t vč. servisky) a přesto že jsem zkusil již více autobazarů, sem se vždy rád vracím. Nemám žádné negativní zkušenosti. Personál je příjemný a pokaždé mi vše ochotně vysvětlil. Jediný problém spatřuji v povinném ručení. Jde na nejkratší dobu čtvrt roku, na druhou stranu mají hodně společností na výběr a umí převádět bonusy.
Obecně bych firmu doporučil, jsou zde již dlouho, tak je zde jistá garance budoucího fungování.

Četl jsem i zprávy nahoře a myslím že v každém dnešním autobazaru se dají najít problémová auta, proto vybírejte pořádně a raději si nějakou tu tisícovku připlaťte a zkonzultujte to i s externím mechanikem jako to dělám já.
Známka: neudělena
Autor Pavel Sekera (Člen)
[#4] Zasláno:25.07.2013 08:01 | Reagovat 
Chtěl jsem koupit auto na tomto bazaru a jel jsem 300 km abych se podíval na vybydlené a špinavé auto za 120,000 Kč i když přes telefon bylo auto jako nové!! nelakováno vše funkční!! polovina věci nefungovala!! Klima nešla,auto kouřilo jak před smrtí!
Slušně jsem mu řekl -že tomu není tak ani z poloviny jak mi auto popsal přes telefon
A majitel Vás slovně pošle do prdele-supr chování.a at vypadnete.
Arogantní člověk řečeno slušně!!Jako prodejce už dávno vyhořel a nesnáší když mu řeknete pravdu do očí -že auto má nějaké problémy. a myslím že nejenom auto -ale sám majitel má problémy při jednání se zákazníky.
Doporučil bych mu raději odejít do předčasného důchodu a chodit na ryby aby se zklidnil.
Nedoporučuji zde koupit auto ani náhodou!!
Známka: 5
Autor ING jindřich fantoci csc (Člen)
[#5] Zasláno:9.07.2014 07:32 | Reagovat 
pomluvy vymyšleji zavistivci blbci je roznaši a idioti jim věři!!!
Známka: neudělena
Autor oozy (Člen)
[#6] Zasláno:11.08.2014 14:38 | Reagovat 
Dnes sem byl na prohlidce Volva S60 D3. Uz od zacatku se prodejce choval velice arogantne. Pri dotazu na prohlidku externim servisem rezolutne odmitl az sme se po chvili dohadovani dostali k tomu, ze auto pujde odvest do nejakeho servisu pobliz.

O aute mi nebyl schopen rict zadne informace o puvodu ani o vybave. Stav je samozrejme skvely. Tyto informace ma udajne prodejce a oni jenom sprostredkovavaji prodej. Podobne jako jako jina recenze tady servis auto vlastne nevlastni, nic o nem nevi, ale muze se zeptat. Kdyz sem se zeptal na dalsi prubeh, tak mi bylo sdeleno, ze jim dam penize a vemu si auto.

Auto se mi libi, ale urcite ho nekoupim tady.
Známka: 5
Autor Lumír Habram (Člen)
[#7] Zasláno:27.01.2015 21:54 | Reagovat 
Nedávno jsem zde koupil Iveco, dle tvrzení prodejce vše v pořádku a bez investic, čerstvě po STK, již na cestě domů jsem zjistil, že auto velmi špatně brzdí, po příjezdu domů jsem jel z autem do servisu, brzdy celkově KO, jak kotouče, tak i desky, dále uložení kabiny, uložení zadních listových per, nefunkční protiprokluz, nesvítíci brzdové světla a couvací světlo, což u auta po STK je velmi divné, oprava za 27000kč, dále zjištěn problém na motoru, u této opravy mi ještě nebyla vyčíslena cena, v případě že cena opravy převýší 5000kč, budu požadovat odstoupení od smlouvy+ úhradu všech dosavadních nákladů, v opačném případě budu vše řešit právní cestou. Dejte si na tento bazar velký pozor!
Známka: 5
Autor prousek (Člen)
[#8] Zasláno:13.07.2015 10:03 | Reagovat 
Prodávat jim jde dobře, to mažou med kolem huby. Ale když dojde na řešení problémů, následný servis u nich zakoupeného nového stroje, milión keců, výmluv apod.

Nikdy více!!!
Známka: 5
Autor Vacamar (Člen)
[#9] Zasláno:3.09.2015 16:12 | Reagovat 
Když ptáčka lapají, hezky mu zpívají.
Známka: neudělena
Autor kostas64 (Člen)
[#10] Zasláno:6.01.2017 10:21 | Reagovat 
20017\ 1

POZOR NA TYTO VESNICKÉ ZMETKY !!!!!!!!!!
..........................................................................

po asi měsíční mizerné komunikaci mělo být vozidlo připraveno k odběru jel jsem pro něj 200 km , nešlo ani nastartovat a ve sněhové vánici na letních gumách, totální líní lempli , do kupní smlouvy mi podstrčili technický posudek ,tak na vrak , přitom auto zánovní s STK bez závad , oni ti lotři se ,takto vyhýbají případným reklamacím ,


NEDOPORUČUJI !!!!!!
Známka: 5
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz