Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » HB Auto.cz Uvaly

HB Auto.cz Uvaly

 
Autor Dinga (Člen)
[#1] Zasláno:29.11.2010 11:01 | Reagovat 
9.11.2010 jsme s partnerem poprve uvideli auto,ktere jsme si vyhlidli na internetovych strankach.
Jeste tentyz den jsme uhradili zalohu, abychom zamezili dalsim zajemcum a zacali resit finance. Behem tydnu jsme finance vyresili a pro auto si jeli. Prodejce pan Reich je velmi ochotny a nebyla otazka, na kterou by nam nedal odpoved. Jeho velmi seriozni jednani jsme si vychvalovali a po par dnech uz odjizdeli novym/ojetym autem.
Vyrizeni papiru trvalo jen par dni a momentalne se uz muzem prohanet s autem a papiry.
Co se tyce auta - jsme nadmiru spokojeni a musim zaklepat, ale auto odpovida presne nasim predstavam.
Tento autobazar muzu jen DOPORUCIT.
Známka: 1
Autor Dinga (Člen)
[#2] Zasláno:29.11.2010 11:04 | Reagovat 
Jinak tedy jeste dodavam - jeli jsme tam pro BMW, kontrolovala jsem kilometry a historii auta a vsechno sedelo, tak jak melo. Takze zadne zatajovani se nekonalo a spokojenost byla opravdu na miste.
Známka: neudělena
Autor avatar (Člen)
[#3] Zasláno:2.03.2013 21:04 | Reagovat 
ANO -Dinga- má pravdu.Včera sem konečně sehnal auto které jsem potřeboval a přál 1.3.2013.Jedná se o škodu octavii combi 1 tdi 81kw rv.2001.Tento vůz jsem zháněl již několik měsíců.Začalo to telefonátem s p.Baštou,který mě po stručném telefonátu odkázal na p.Reicha a tak sem se začal vyptávat,jelikož jsem toto auto našel na jejich stránkách a líbylo semi,tak jsem si řekl že ho chci.Po telefonu s p.Reichem sem se dozvěděl o autu opravdu od A-Z,další den jsem si domluvil zchůzku a prohlídku automobilu.Jeli jsme tedy druhý den z Liberce poměrně pozdě odpoledne,jelikož mají otevřeno do 18h a my by to nestíhali,tak p.Reich bez sebemenších problémů řekl že na nás samosřejmě počká.Auto jsme prohlídli,projeli se a druhý den jsem odjížděl s tímto vozem.Tímto chci poděkovat p.Bastovi a hlavně p.Reichovi za super jednání a ochotu,můžujen dodat:Pokud sháníte automobil,tak jedině HB-auto Ůvaly
ještě jednou děkuji a DOPORUČUJI
Známka: neudělena
Autor avatar (Člen)
[#4] Zasláno:2.03.2013 21:05 | Reagovat 
Známka: 1
Autor amogh1 (Člen)
[#5] Zasláno:26.10.2015 09:43 Změnil(a): amogh1 | Reagovat 
V říjnu 2010 jsem u HB auto koupil svého Tourana MR2008. Ač jsem měl k bazarů a dovozcům vozů nedůvěru, zde jsem byl překvapen. Vůz mi bez problémů ochotně přistavili na kontrolu k mému mechanikovi, který jen potvrdil veškerá jejich tvrzení týkající se technické stránky vozu. Načtením historie záznamů mi i potvrdil stav km 138.000. Druhou paralelní kontrolou skrze kamaráda s přístupem do databáze VW jsem i zde dospěl ke stejnému závěru ohledně stavu km. Zároveň jediný prodejce, který vůbec uměl rozlišit 2,0TDI 8V a 16V
Jinak před pár dny tomu bylo 5 let co s Touranem jezdím. Dnes má najeto 236.000km a krom běžné údržby (provozní kapaliny, destičky, kotouče) jsem v průběhu byl nucen vyměnit pouze čidlo DPF (1100 Kč) a naftový příhřev (3000 Kč). Veškeré dražší záležitosti dosud fungují (Turbo, setrvačník, vstřiky, spojka, DPF atd). Další důkaz, že jsou zde firmy které mají bazarové vozy skvělé. Co víc si přát
Známka: neudělena
Autor amogh1 (Člen)
[#6] Zasláno:26.10.2015 09:56 Změnil(a): amogh1 | Reagovat 
Zapomněl jsem dát známku, samozřejmě 1
Známka: 1
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.



Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz