Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » PROMOTION CARS BRNO

PROMOTION CARS BRNO

 Stránka Stránka:  ««  1  2 
Autor ostrjan (Člen)
[#51] Zasláno:6.03.2013 16:41 | Reagovat 
Tento prodejce díky rozporům v jeho nabídkách vozů na českých inzertních serverech a v nabídkách týchž vozů na aukčních serverech zahraničních aukčních společností patří mezi prodejce uvedené v pravidelně aktualizovaném žebříčku prodejců zveřejňovaném ve vláknu "Čeští prodejci ojetých vozů pod lupou aneb kde se ztrácí km a DPH" - odkaz http://www.reference-autobazaru.cz/1_181_1.html
Známka: neudělena
Autor Bethlan (Člen)
[#52] Zasláno:21.08.2013 13:11 Změnil(a): Bethlan | Reagovat 
Ahoj všichni, kdo byste chtěli navštívit společnost PROMOTION CARS a jejich "prodjenu" vozidel. Napíšu Vám tady svůj příběh V roce 2011jsem od této společnosti zakoupil osobní automobil Ford Focus C-Max 1.8 TDCi, r.v. 2006 - do provozu 2007. Vozidlo jsem zakoupil za 173.000,- Kč. Zakoupil jsem osobní automobil, u kterého mi v rámci kupní smlouvy garantovali stav ujetých kilometrů uváděný vozidlem tedy cca 107000 km. Dále původ vozidla, garanci neexistujících právních závazků jiných osob, garanci toho, že vozidlo nebylo bourané atd. Já jsem bohužel uvěřil, resp. jsem se spokojil s těmito garancemi, aniž bych si VIN vozidla ověřil u CEBIA či jiné obdobné společnosti, která by mi tyto parametry ověřila Dnes, t.j po 2 letech a 4 měsících jsem šel svoje vozidlo prodat a bylo zjištěno, že v době, kdy jsem ho kupoval, tedy v roce 2011 bylo na tomto vozidle "stočeno" !!!!!! cca 130000 km !!!!!! Já ho kupoval se stavem cca 107000 km, ovšem před tím, než jsem ho koupil, byl stav 240000 km! Já osobně jsem s vozidlem najel cca 33000 km a prodával jsem ho v domění najetých 140000 km. Musím říct, že reálný-skutečný stav dle CEBIA, který je cca 280000 km mě velmi překvapil a znepokojil. Bohužel výrazně to ovlivnilo výkupní cenu mého vozidla při následném prodeji!!!! Nehledě na to, že vozidlo bylo navíc bourané na pravou přední část, což také odporuje tvrzení a garancím v kupní smlouvě. Jelikož jsem tuto společnost považoval za velmi seriozního prodejce, protože s jejich přístupem a jednáním jsem byl spokojen, tak jsem se obrátil na jejich jednatele p. Kyzlinka. Skutečnosti, které jsem zjistil, ve chvíli, kdy jsem chtěl svoje vozidlo prodat jsem mu sdělil a popsal. Obrátil jsem se na něj, jelikož výkupní cena mého vozidla byla vzhledem k těmto skutečnostem snížena o 25000,- Kč. Mohl jsem vůz prodat za 142000,- Kč., kdyby však stav 140000 km, který mi palubní PC ukazoval byl skutečný. On však nebyl!
Asi vás nepřekvapí, že na e-maily mi nikdo neodpovídal. Až když jsem pohrozil, že budu celou věc řešit občansko-právní cestou, tak mi p. Kyzlink odepsal, že moji reklamaci považuje za neoprávnnou a že jsou připraveni se bránit.
Ve smlouvě je však napsáno, že veškeré rozpory v parametrech vozidla mohu uplatňovat nejdéle do 6 měsíců od data podpisu smlouvy a stejně tak od ní nejpozději v této lhůtě odstoupit! To jsem jaksi nestihl!

Takže závěrem.... okolo prodejní plochy bazaru PROMOTION CARS choďte obloukem min. 0,5 km!!!!!!! A rozhodně zde nic nekupujte!
Neříkám, že zrovna oni moje auto stočili, nicméně měli by nést odpovědnost za to, že stočeno bylo a oni na něj dávali garanci! Mohli se mnou aspoň jednat! O nějaké kompenzaci nemluvě
Takže výsledná známka --- 5 ---
Známka: neudělena
Autor MartinV (Člen)
[#53] Zasláno:28.05.2015 17:14 | Reagovat 
www.autazbrna.cz není to bejvalý promotion?
Známka: neudělena
Autor siky (Člen)
[#54] Zasláno:12.12.2018 14:26 | Reagovat 
No a teď já. Sice 6 let po koupi ale nedá mi to. Koupil jsem v uvedeném bazaru Fiat Croma 1,9 JTDm AT v r. 2012 na podzim. Auto jezdí dodnes a kromě běžných oprav ( 2x alternátor, chladič klimy, nějaké čepy, přední pružiny nic závažného. Km mě nezajímají stejně jak servisní knížka. Nekupuji auto s vidinou co nejmenší ztráty při dalším prodeji ale abych spokojeně jezdil. Dle mne stav 147 kkm po 6 letech provozu v Itálii celkem odpovídal. Cena cca 157 k Kč za šestileté auto s původní nákupkou těsně pod milion byla taky slušná. Ano bylo to "neatraktivní" vozidlo mezi samými BMW, Fordy atd. většinou mladších ročníků ale jse m "Fiaťák" takže pro mne OK. Auto bylo čisté, nachystané, výměna náplní i rozvodů (ověřeno po koupi jelikož mám výhodu dlouholetého působení v servisech).
Jediné co bylo na "pokárání" byl kryt akumulátoru, který měli na fotkách a fyzicky chyběl. Byl mi přislíben ale jaksi po prodeji jsem se třikrát stavil a nic. Dodnes jezdím bez něj. Po zjištění ušlé klimatizace mi ji nechali naplnit zdarma v jejich servisu ale na jaře jsem musel vyměnit zmiňovaný chladič. Dnes jsou tyhle věci z alobalu a bohužel uvedených 6 let je pro ně hranice životnosti. Auto mělo nějaké lehké odřeniny - neřeším ale bourané nebylo.
Pokud si lidi budou zakládat při koupi ojetin na km a servisních knížkách tak zadávají prodejcům důvod toto falšovat. Netvrdím, že je to OK ale pokud vám bude milejší auto s 200 kkm po dálnici než s 50 kkm do trafiky (což je pro motor lepší než samé studené starty) nebudou to potom překupníci řešit.
Pravda, koupil jsem zde jedno vozidlo a možná jsem měl štěstí ale ty vaše ubrečené komentáře se nedají číst. Mimochodem v tomhle hodnocení bazarů mají Áčka samá pozitiva - zajímavé, když na ně 90% lidí pohlíží jako na podvodníky světového kalibru.
Tolik moje reakce na uvedený autobazar a věřím, že jsou daleko horší. Nejhorší koupě je co nejnovější vozidlo, nejmenší počet km a nejnižší cena. To si pamatujte, jde o vražednou kombinaci.
Známka: 2
 Stránka Stránka:  ««  1  2 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz