Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » D1 CARS Velké Meziříčí

D1 CARS Velké Meziříčí

 Stránka Stránka:  ««  1  2  3  4  5  »» 
Autor Jíra (Člen)
[#101] Zasláno:11.09.2013 11:43 | Reagovat 
Dobrý den - jmenuji se Jiří Derenin a jsem z Českého Těšína a před pár měsíci jsem na zdejší forum vkládal článek. Bohužel jsem již zapomněl přihlašovací heslo atd..,takže se omlouvám že se přihlašuji znovu a pod jiným heslem atd...,snad to nebude problém.
Předně bych chtěl sdělit,že se dobrovolně přiznávám k tomu,že jsem dlouhou dobu obchodoval s ojetými vozy,a to jak v ČR,tak v Rakousku. Momentálně se věnuji v Rakousku prodeji zemědělské techniky - nikoliv nové ale starší,tzn. tak nějak se stále pohybuji ve stejném okruhu.Absolutně si nedovolím jakkoliv hanět anebo pomlouvat anebo vůbec hodnotit kvalitu nabízených služeb společnosti D1 CARS,žádnou zkušenost s nimi nemám,jednou jsem se tam byl ze zvědavosti podívat a když budu upřímný,dojem jsem měl řekl bych průměrný. Když se podívám na jejich nabídku,i ve srovnání s nabídkou značkových prodejců ojetin,přijdou mi jejich ceny dost vysoké,ale to je třeba můj subjektivní pocit.
Za čím si však stojí je to,že příspěvky na zdejší diskusní forum si nechávají psát sami,anebo nějakým způsobem zamezí tomu,aby se sem dostali i příspěvky negativní. Pracuji 40 let s lidmi. Myslím že dokáži poznat slohovou stylistiku,tady prostě každé kladné hodnocení vypadá de-facto stejně,každý příběh stejně začíná,stejně končí,lidé mají plus mínus stejné důvody proč chtěli kupovat ojeté,každý druhý ho sháněl dlouho než narazil na D1 CARS atd.. Je to prostě stejný formát s drobnými odchylkami,ale de-facto je vše stejné.
Víte,myšlenka diskusních for je dobrá. Já jsem třeba měl na svých stránkách volné diskusní forum,ale přiznám se bez mučení že jsem jej musel zrušit. Podotýkám,že za 38let praxe jsem nebyl u soudu,vždy jsem každý spor řešil rozumnou domluvou a považuji se za slušného obchodníka. Nicméně lidé,zákazníci,zvláště v dnešní době kdy jsou masírovani všemi možnými médii,mají tendenci,požadovat aby starší věci měli vlastnosti věcí nových a pokud tomu tak není,chtějí si to vynutit. Strašně často se stává,že si vynucují i věci na které prostě nemají právo,a hrozí právě těmito recenzemi,že napíší zápornou,že to všude možně rozvěsí atd... Dále - tak jako si někteří prodejci sami píší kladné recenze,stejně tak konkurence anonymně těmto prodejcům píše recenze záporné. Poté se stane,že takové forum nemá absolutně žádnou vypovídající hodnotu a slouží pouze jako prostředek ke konkurenčnímu boji anebo k vydírání. Před 14 dny jsem na toto téma hovořil se svým známým,který má hotel přímo v obci Lipno,a ten mi toto přesně potvrdil. Spokojení zákazníci na forum nenapíší,to už musí být,tak to prostě je. Ti nespokojení (i když mnohdy nespokojení bezdůvodně) si naopak vždy tu chvíli aby někoho pohanili najdou. A dále - negativní recenze od konkurence. Věčné téma. Minulý týden mi toto samé potvrdil i prodejce značkových Fordů z Ústí nad Labem - tatáž zkušenost. Každá druhá odmítnutá reklamace - byť reklamace neoprávněná - končí výhružkou zveřejnění negativní recenze na různých forech.
Navíc - pokud prodáváte cokoliv staršího - ať už auta,tak elektroniku,tak třeba zemedělské stroje,koneckonců v jakémkoliv podnikání,není prostě statisticky možné zalíbit se všem a za všech podmínek. U každé firmy najdete negativní i pozitivní reakce. Jen u D1 CARS je to jinak. Tam jsou reakce pouze pozitivní. Vše je tam nádherné,vstřícné,téměř vše dávají zdarma,reklamace vyřizují na počkání a všechny a za všech podmínek, dokonce poradí i s pojištěním a s úvěrem (to jsem se uplně nejvíc zasmál - aby taky ne) a světe div se - auto dokonce před prodejem vyčistí!!!! (to už je neskutečné). Každý kdo tam byl projel křížem krážem celou republiku než sehnal auto právě v D1 CARS,a už by nikam jinam nešel. Nezlobte se na mne,ale existují pouze dvě možnosti:
1.pánové z D1 CARS mají nad hlavou svatozář,mají neskutečné štěstí na zákazníky i na prodávané zboží - kdy jsou všichni za všech podmínek šťastní a spokojení. Zřejmě svou podnikatelskou činnost neprovádějí za účelem zisku ale hlavně proto aby byli všichni šťastní a veselí - proto dávají vše zdarma a všem vyjdou vstříc. Navíc popírají všechny zákony statistiky a praxe - kdy prostě nemají jednu jedinou negativní recenzi,a to prosím během téměř 3 let. Takovou úspěšnost nemá ani ten můj známý který prodává zcela nové vozy.
2.pánové z D1 CARS si prostě recenze nechají psát na zakázku a o kladné recenze prosí jen ty zákazníky u kterých jsou si jisti že jim negativní recenzi nedají. Podle mě je druhá možnost správně a ruku na srdce - kdokoliv kdo si přečte tuto diskusi a bude se na věc dívat nezaujatě,to musí poznat. Vůbec nic to nevypovídá o kvalitě služeb v D1 CARS,nepopírám že to mohou být slušní a dobří prodejci,a že většina lidí může být s jejich vozy spokojena,nicméně myslím že tento projekt se jim vůbec nepovedl a na normálního člověka musí působit zcela špatným dojmem.
Známka: neudělena
Autor Alda1 (Člen)
[#102] Zasláno:11.09.2013 13:53 | Reagovat 
Těm větám o pojištění, úvěru a dokonce i vyčištění auta jsem se taky zasmál. Jsou prostě dokonalý. Tyhle služby žádný jiný bazar nenabízí (to je ironie, pokud by to někdo nepochopil) .
Známka: neudělena
Autor pavell (Člen)
[#103] Zasláno:13.09.2013 09:47 | Reagovat 
Podle jejich vlastniho vyjadreni ANO - vkladaji to sem oni sami, ale vzdy jen a pouze po souhlasu s majitelem. Ted mi volali jestli to tam muzou dat...

Ja od nich kupoval auto loni - pristup 100%, komunikace a vstricnost 100%, ceny nemaji na ceskem trhu nejlepsi, ale to tezko mohou mit kdyz jejich konkurence obdobna auta staci...

Nicmene ferovost komunikace - videl jsem i predavaci protokol od leasingovky kde to koupili! videl jsem i puvodni technicak s nazvem firmy!

a kdo neveri ze si tohle nenapsali sami at mi napise soukr. zpravu a ja mu poslu fotky auta a kupni smlouvu...
Známka: neudělena
Autor Jíra (Člen)
[#104] Zasláno:14.09.2013 12:16 | Reagovat 
A jsme doma. Jaká náhoda. Zrovna když se napíšu své zamyšlení nad tím,že si recenze pánové z D1 CARS píší sami,ozve se pavell. Ten který koupil od D1 CARS auto před rokem,samozřejmě je s ním maximálně spokojený,i s tím že zaplatil víc než jinde - protože všude jinde jsou přeci podvodníci,jen v tom D1 CARS je ostrůvek naprostého štěstí a spokojenosti,tam se vyplatí zaplatit víc,protože jedině tam koupíte parádní auto.Spokojený zákazník pavell je dokonce tak strašně moc spokojený,že na požádání pošle komukoliv kdo by tomuto směšnému příběhu nevěřil,na email fotky vozu a dokonce také kupní smlouvu - to je další neuvěřitelná absurdita. Náhody a absurdity ale nekončí,naopak dále pokračují,ostatně jako vždy když se na tomto foru objeví příspěvek kritizující D1 CARS - pánové z D1 CARS si zrovna dneska náhodou vzpomenou po roce na Pavla a požádají ho zda by mohli jeho jménem napsat pozitivní recenzi (ano,jsou to ti pánové,co se dle jednoho z mnoha zdejších příspěvků za své jméno "rozhodně nestydí",jsou to ti pánové,kteří tady vyzývali ostatní aby vystoupili z anonymity - tito pánové prosím poté píší kladné recenze na své služby buď sami jménem svých zákazníků,anebo pod falešným profilem). Poté tedy asi recenzi sami napíšou a pošlou spokojenému zákazníkovi Pavlovi,který ji sám na různé diskuse umístí,anebo si sami založí nějaký profil s nějakým vtipným jménem,a recenzi sem umístí sami. Teď už mi to dochází. Proto pan majitel D1 CARS přesně vypsal kdo jakou recenzi napsal,o jaké auto se jednalo,kolik mělo najeto a kdy bylo prodáno. Psal si je totiž de-facto sám,proto takový přehled.Podle mého názoru něco neuvěřitelně směšného. Přesně jak jsem si myslel. Vyberou si ty vozy u nichž nepředpokládají žádný problém a na ty poté vyžadují anebo sami píší recenze.Do těch nespokojených zákazníků raději šťourat nebudu že?Mě to bylo uplně jasné hned,ze všech recenzí na každého soudného přímo sálá skutečnost,že je píše stále stejný člověk.Ty naprosto směšné formulace typu - "vůz mi dokonce vyčistili", "vůz mi dokonce pojistili", "dokonce mi pomohli s úvěrem" "sklo mi přijeli vyměnit až domů" atd.. Na druhou stranu,jestli jste pánové za 2 roky prodali tak málo dobrých vozů,kolik je tady dobrých recenzí,tak to o přílišné kvalitě nevypovídá,spíš naopak. Zajímalo by mne tedy,kolik ze zdejších přispivatelů kteří vyvrací veškeré negativní zmínky o D1 CARS jsou opravdoví zákazníci a kolik z nich je napsáno pány z D1 CARS. Dva roky je tady popíráno,že by nebyly recenze autentické. Po dvou letech je najednou vše jinak a vidíme pravdu.
Pánové,stále si dovolím tvrdit,že nemusíte být špatní prodejci,že nemusíte mít nutně špatná auta. Nicméně tímhle naprosto neuvěřitelným "příběhem" jste u mě osobně ztratili byť i špetku důvěry a myslím že takhle se na celou věc musí dívat každý soudný člověk. Když jste schopni vůbec vymyslet takovouhle záležitost, co vše jste schopni vymyslet při vaší obchodní činnosti?
Znovu se tedy potvrdila má letitá zkušenost - že díky takovým lidem jsou bohužel veškerá diskusní fora v české republice naprosto nevypovídající,nic neříkající a nedá se na ně bohužel spolehnout. Protože opravdových autentických příspěvků které opravdu píší spokojení anebo nespokojení zákazníci kteří mají s danou firmou opravdovou zkušenost,je tak 10%. Zbytek jsou anonymy od konkurence,závistivých lidí,lidí kterým třeba nebylo vyhověno tak jak oni zrovna chtěli,anebo je to tento případ,kdy si kladné recenze člověk píše anebo objednává sám pro sebe.
Podle mě, ti neslušní prodejci,kteří stále spoléhají na lidskou blbost stejně brzy skončí. Zůstanou jen ti slušnější a i ti budou mít stále potíže s negativními recenzemi,protože ještě pár let u nás potrvá,než si lidé uvědomí,že když kupují starší vůz,nemůže mít vlastnosti nového. A i ti slušní prodejci ojetin budou mít v nabídce vozy perfektní,dobré,a špatné,tak jako v každém obchodě s použitými věcmi.V dnešní době,kdy jsou možnosti prověřit si VIN vozu v autorizovaném servisu,prověřit si VIN u Cebie,zavolat nebo napsat si do země původu do servisu dle servisní knížky,dohledat vše možné na internetu - dle mého názoru je lepší spolehnout se na sebe nebo na někoho kdo problematice rozumí,než předčítat různá fora kam si evidentně stejně každý píše co chce. Od provozovatelů fora je to bohulibý záměr,bohužel degradovaný takovými lidmi,jako v tomto případě.
Známka: neudělena
Autor Jíra (Člen)
[#105] Zasláno:14.09.2013 12:20 | Reagovat 
Ještě jako dodatek,uplně jsem zapomněl. Když pánové tolik toužíte po známkách, tak za vykutálenost a smysl pro humor byste ode mě dostali jedničku,nicméně myslím že v tom bohužel nebyl úmysl pobavit ostatní,ale tak trochu je obalamutit - pokud je tedy pravda co psal pavell - je fakt že tady na tom vláknu už člověk přestává rozlišovat co je realita a co fabulace... Takže ode mě pětka,bohužel
Známka: 5
Autor Alda1 (Člen)
[#106] Zasláno:14.09.2013 17:56 | Reagovat 
Mě to bylo jasné od té doby, kdy Marek Hamža psal, kdo z recenzentů si od něj auto koupil a kdo ne. Jak by podle Alda1 poznal jestli jsem koupil nebo ne. Třeba jsem jen nespokojený zákazník.
Je pravda, že tyto stránky už ztratily svůj smysl a je to buď vychvalování, které si bazary píšou samy, nebo naopak urážky ze strany konkurence.
Kdysi to byla objektivní kritika, kde se dalo podle VIN nebo dalších údajů vysledovat co je špatně.
Známka: neudělena
Autor Jíra (Člen)
[#107] Zasláno:15.09.2013 13:14 | Reagovat 
pro Aldu - Vy jste to nepochopil - pan Hamža - ten který se nestydí za své jméno,proto zřejmě píše kladné recenze jménem svých zákazníků, ten přeci uplně jasně věděl že nejste nespokojený zákazník. Zapomněl jste snad že v D1 CARS jsou jen samí spokojení zákazníci,a dělí se jen na ty normálně spokojené a na ty maximálně šťastné? Jen pokud je jich za 2 roky jen tolik,kolik je tady kladných recenzí,poté to o kvlitě D1 CARS příliš nevypovídá.
Mě celý tento příběh vyznívá neuvěřitelně směšně,až drze. Počkám si na další zápletku ve vývojí této fantasmagorie,s čím zas kdo přijde. A propo - čím více si diskusi pročítám,tím více nacházím v těch jednotlivých příspěvcích více shodných znaků.....,jak říkám, směšné,a myslím že rozumný člověk si o firmě D1 CARS a jejich internetovém "projektu" musí myslet své...
hezkou neděli
Známka: neudělena
Autor D1 CARS (Člen)
[#108] Zasláno:22.09.2013 20:55 Změnil(a): D1 CARS | Reagovat 
Výzva pro Aldu1 a Jíru ( Jiřího Derenina z Českého Těšína)

Dobrý den pánové, abychom jednou pro vždy vyřešili otázku poctivosti a pravdivosti referencí ve vláknu D1 CARS s.r.o. uveřejňujeme zde naši výzvu pro Aldu1 a Jíru.

Přijeďte k nám do Velkého Meziříčí, buď každý zvlášť nebo se domluvte a přijeďte spolu!

Umožníme Vám každému vybrat si z databáze více než 1000 prodaných aut libovolný počet zákazníků a můžeme si jejich zkušenost s naší prací a spokojeností či nespokojeností s jejich zakoupeným vozem telefonicky ověřit! A pak už nikoli spekulace, ale ověřené informace a Vaše osobní zkušenost můžete šířit jakýmkoli způsobem.

Pokud budete chtít, můžete si ověřit i přispěvatele do našeho vlákna na tomto fóru (ty, kteří od nás vůz zakoupili) a zeptat se jich, kdo jejich referenci psal. Pokud Vám někdo z nich odpoví, že jsme si ji napsali sami nebo sami vložili na toto fórum, tak Vám každému vyplatíme 10.000Kč a toto berte jako náš veřejný příslib.

Doufáme, že jste slušní lidé, a tak si přijedete své názory a domněnky ověřit, vždyť pokud se ukáže, že jste měli pravdu, tak si odvezete 10.000 Kč, přijeďte třeba i se svým právním zástupcem, který může na vše dohlížet. Pokud si jisti nejste, tak Vás žádáme o ukončení příspěvků se smyslu "co si myslíte" a "jaký je Váš názor" a to bez jakékoli osobní zkušenosti, toto je fórum o zkušenostech zákazníků a klientů s jednotlivými prodejci a néé facebookové fórum, kde si účastníci povídají o svých pocitech a domněnkách.

Marek Hamža – jednatel společnosti D1 CARS s.r.o., 602 298 488, hamza@d1cars.cz
Známka: neudělena
Autor D1 CARS (Člen)
[#109] Zasláno:22.09.2013 21:00 | Reagovat 

Pokud se vám ještě bude chtít číst....


Přečetl jsem si vaše příspěvky a musím říct, že mi to nepřijde jak píšete k smíchu, ale spíše k pláči. Ve své podstatě vám vadí, že je tu někdo, kdo lidi neokrádá, nepodvádí a nelže. Že je tu někdo, na koho nešťastní a podvedení zákazníci nenadávají, ale naopak, ti spokojení ho chválí. Ano, jsem v Čechách, takže pozitivní reference a zkušenosti jsou podezřelé a určitě nepravdivé, že? Připadá mi to jako příspěvek od pisatele ostrjan, díky jeho příspěvkům se mohli zákazníci dokonale zorientovat mezi podvodnými prodejci a jeho odměna? Napadání že škodí, že je to konkurence, spekulace že je podivné, že v seznamu nejsou vozy z AAA nebo z Auta ESA...škoda jen, že už ve své práci nepokračuje.

Pokud chcete prodávat poctivá auta s jasnou a dohledatelnou historií, musíte zboží nakoupit od důvěryhodného a prověřeného zdroje. Prověřené a důvěryhodné zdroje, ale své vozy prodávají naprosto transparentním způsobem a hlavně mají svoji obvyklou minimální cenu. Žádná německá společnost nebude českému obchodníkovi prodávat vůz pod tržní cenou. Je podivné, proč si spíše neklademe otázku, proč jsou ceny dovezených vozů z Německa a prodávaných zde v Česku levnější, než v samotném Německu??

Není to proto, že Němci prodávají auta Čechům o tisíc nebo tisíce Euro levněji, než by to prodalo sami v Německu, je to proto, protože v Čechách se podvádí - stáčí se tachometry a podvádí se DPH nebo u některých případů oboje.

Podle nás se většina zákazníků k poctivému prodejci vůbec nedostane, protože mnozí řeší prioritně cenu a tu ten poctivý mít "výhodnou" nikdy nebude, on by musel totiž své vozy prodávat pod nákupní cenou. Naštěstí je tu i menšina zákazníků, kteří se buď nechtějí spálit, nebo se už spálili a ponaučili, a tak si vše prověřují a u těch máme šanci i my.

S touto realitou jsme se za těch téměř 6 let smířili, procento našich potenciálních zákazníků není velké, ale jsou tu lidé, kteří si od nás vůz koupili a ti už svoji zkušenost získali a nekritizujte nás prosím za to, že se oni s ní na naši žádost podělí na tomto fóru. Každý si může svoji cestu vybrat sám. My jsme zvolili tu poctivou - oželeli jsme vidinu obklopit se luxusními vozy, to co děláme bereme jako zaměstnání a součást našeho života, né způsob rychlého zbohatnutí.

S čím se ale smiřuje hůře je to, že naši poctivou práci někdo zpochybňuje a to veřejně, bez jakékoli zkušenosti, bez jakéhokoli fyzického kontaktu - jen formou nějakého názoru, domněnky, na který má sice každý člověk své právo, ale né právo očerňovat a napadat veřejně někoho, koho vlastně vůbec nezná a ani nepoznal.

Marek Hamža – jednatel společnosti D1 CARS s.r.o., 602 298 488, hamza@d1cars.cz
Známka: neudělena
Autor Jíra (Člen)
[#110] Zasláno:23.09.2013 13:59 | Reagovat 
Vážený pane Hamžo,
předně velice oceňuji Vaši snahu,děkuji za nabídku a věřte tomu,že vůbec nemám problém se u Vás stavit osobně. Vůbec nechápu smysl Vaší finanční nabídky,ale to je na jinou diskusi. Nechápu,proč mi vkládáte do úst něco co jsem nikdy neřekl - uvědomte si že to vypovídá spíše o Vás než o mě.Víte,nechápu Vaše zmínky o tom,že mi vadí že existuje někdo kdo neokrádá,nelže a nepodvádí. Víte,já mám takovou zkušenost,že většinou nejvíc křičí a brojí a poukazuje na vady ostatních ten,kdo má sám máslo na hlavě. Já jsem v každém příspěvku zdůraznil,že jsem ochoten věřit tomu,že prodáváte dobrá auta,že jste poctiví prodejci. Nicméně tento Váš internetový projekt se dostal do takových absurdit,že si dovolím tvrdit,že to jste právě Vy,který svým způsobem lže,podvádí a manipuluje se zákazníky. Dovolte mi prosím,abych znovu shrnul základní poznatky které mne k tomuto poznání dovedli:
ad1) - znovu jsem si přečetl vychvalující příspěvky. Nezlobte se na mne,ale snad uplně každý nezaujatý člověk pozná,že naprostá většina z nich je psána tak stejně po stylistické stránce,po stránce řádkování,že i malé dítě by poznalo že se jedná o totožného pisatele
ad2) - formulace ve stylu "auto mi dokonce i vyčistili", "dokonce mi poradili s pojistěním", "dokonce mi poradili s úvěrem", "reklamaci vyřešili bez protestů,ihned a zdarma" - to je tak viditelná a nesmyslně průhledná reklamní kampaň,že u rozumného člověka musí působit kontraproduktivně,de-facto degraduje Vaši práci, nikdo Vám neuvěří že to jsou autentické příspěvky jednotlivých zákazníků. Prostě NE. Za tuto práci by i průměrný žák střední školy obchodního zaměření musel dostat nedostatečnou.
ad3) - za celou dobu existence tohoto vlákna Vám sem nenapsal jediný nespokojený zákazník. Jak jsem psal výše,obchoduji hodně dlouho, mám zkušenosti z diskusními fory jak na vlastních stránkách tak jinde, při sebelepší vůli prodávajícího prostě statisticky není možné aby tomu tak bylo. U obchodování se staršími movitými věcmi to prostě není možné.Prostě není. Zvláště v dnešní době,kdy Vám lidé vyčtou pomalu i špatný pohled. Podívejte se na vlákna u ostatních prodejců,a určitě mezi nimi nejsou samí špatní......
ad4) - v jednom ze svých příspěvků jste detailně popsal,kdo psal jakou recenzi a jaký vůz koupil. Jak tedy můžete znát lidi,skrývající se pod přezdívkami,nebo křestními jmény,zvláště pak s přihlédnutím k tomu,že spousta z nich psala že vůz koupili před rokem atd.. To mi není jako laikovi jasné,jak můžete mít o těch příspěvcích tak skvělý přehled....
ad4) - nyní se jeden zákazník na zdejším foru vyjádřil,že recenze opravdu píšete sami,pouze si vyžádáte svolení zákazníka - to také není pravda?
ad5) - pane Hamžo,nemusíte mi psát,o čem jsou tyto stránky. To Vy jste jejich smysl naprosto degradoval. Nyní už to je ve Vašem případě opravdu jen bulvární klábosení o ničem. Je jen na ostatních jak se na celý příběh podívají. Nejhorší na tom je,že je opravdu možné že jste slušní a dobří prodejci,já s Vámi zkušenost nemám žádnou,nicméně dle mého názoru jste tímto Vámi moderovaným vláknem museli spoustu lidí odradit. Protože když Vás napadne tohle,je u Vás podle mého názoru možné opravdu všechno.
ad6) - dle mého názoru,samozřejmě nepodloženého,to funguje pravděpodobně dle jednoho z následujících schémat:
-recenze si píšete Vy sami - možná po svolení zákazníka - ale stoprocentně si plánovitě vybíráte stoprocentně jen ty zákazníky u kterých nepředpokládáte žádné potíže.
-recenze píší dle Vašich instrukcí přímo Vaši zákazníci - určitě pouze ti spokojení.
Podotýkám,že obojí je špatně a degraduje to smysl těchto stránek. Třetí varianta,že si píšete recenze uplně sami bez vědomí zákazníků,jak tady někteří uvádějí,tomu prostě nevěřím. Nakonec si dovolím připomenout,že jsem slušný člověk - nevystupuji anonymně,nemám důvod.
Známka: neudělena
Autor Simona Hrubá (Člen)
[#111] Zasláno:23.09.2013 14:40 | Reagovat 
Po přečtení pozitivních recenzí jsem v listopadu 2012 navštívila autobazar D1 Cars a vybrala si vůz BMW X3 3.0 D. Byla jsem mile překvapená jednáním prodávajících, kteří mi vysvětlili kompletní funkce a provedli jsme zkušební jízdu. Důležité pro mě bylo to, že jsem byla upozorněna na opravy, které byly na autě provedeny. Jednalo se například o repasi převodovky, kdy mi byl zároveň předán kontakt na firmu, která úkon prováděla. To se mi velmi osvědčilo, protože asi po měsíci jsem zjistila, že mi z převodovky něco kape. Obrátila jsem se tedy na firmu, která převodovku repasovala a tato mi v rámci záruky provedla opravu zdarma. S autem jsem velmi spokojena, vyjma běžných údržbových prací se neprojevila žádná skrytá závada. Autobazar D1 Cars doporučuji i ostatním zájemcům o koupi vozu a pokud bude mít někdo zájem poskytnu referenci osobně na e-mailu: s.hruba@moraviaweld.cz
Simona Hrubá, Moravia Weld s.r.o. Kroměříž
Známka: 1
Autor Jíra (Člen)
[#112] Zasláno:23.09.2013 20:14 | Reagovat 
Tak já už nevím,zda se smát anebo brečet. Jaká náhoda - znovu náhodná odpověď na kritiku,po roce od zakoupení vozidla. A spokojený zákazník,paní Simona Hrubá,reagující na kladné recenze - opět náhoda.. A představte si to - co v D1 CARS dokonce neumí. Představte si, že oni s vámi dokonce vybrané auto projedou, a světe div se - dokonce Vám vysvětlí i kompletní funkce vozidla, to je zázrak že? A jako bonus Vám prozradí,že se repasovala převodovka.A jak se tato informace hodila - převodovka začala kapat a oprava byla provedena zdarma. Počítám že auto bylo dokonce umyté,vyčištěné,a také poradili s pojištěním. Ještě čekám na příspěvek,kdy se objeví někdo,kdo dostal v D1 CARS auto zadarmo....,to jediné mi zde ještě chybí.
Pane Hamžo,klobouk dolů. Jediné co snad mohu slíbit,že tento můj příspěvek je k tomuto tématu již opravdu poslední, myslím že tyto recenze ani komentář nepotřebují.
Opravdu jsem se pobavil,díky
Známka: neudělena
Autor Jíra (Člen)
[#113] Zasláno:23.09.2013 20:19 | Reagovat 
Pane Hamžo,nedá mi to a ještě se zeptám - když píšete že jste zvolili variantu neobklopovat se luxusními vozy a prodávate průměrná auta za vyšší ceny, znamená to automaticky to,že ten kdo prodává vozy vyšší třídy a třeba za příznivé ceny,je ten podvodník,na kterého poukazujete? Já jen,že kritizujete paušální pomlouvání bez zkušenosti,a sám totéž praktikujete..,ale to je vzhledem k tomu všemu ostatnímu už opravdu jen detail,který ale leccos vypovídá...
Známka: neudělena
Autor kalva (Člen)
[#114] Zasláno:23.09.2013 21:12 | Reagovat 
Výzva pro pana Marka Hamžu - autobazar D1CARS

Toto je diskuzní fórum zákazníků a klientů o svých poznatcích a zkušenostech při nákupu vozidla v autobazaru. Prosím, přestaňte nás již obtěžovat - Vaše zdlouhavé ,,reklamní" příspěvky ve kterých pořád dokola opakujete jako kolovrátek o Vaší poctivosti jsou už vážně nudné a ubohé ! Vaše nářky o tom jak je celá republika ( kromě Vás ) plná podvodníků je z Vaší strany zcela absurdní a zavádějící - jste prodejce !
Cituji Vás :
,,Každý si může svoji cestu vybrat sám. My jsme zvolili tu poctivou - oželeli jsme vidinu obklopit se luxusními vozy, to co děláme bereme jako zaměstnání ..." To přeci nemůžete myslet vážně - no schválně komu jste teď lhal více - lidem nebo sám sobě !!! Věřím v inteligenci lidí a jejich svobodný úsudek jaký si z této Vaší věty o vás udělají.

Příspěvek pana pavell, LGU a dalších jsou důkazem toho jak to v tomto autobazaru funguje....vysvětlit to o čem píše pan Jíra v ad4 nemůžete, protože to dokazuje jak lžete !!! Znát přezdívky ( nicky ) konkrétních zákazníků ke všem konkrétním vozidlům skutečně nemůžete....A to, že musíte své zákazníky přemlouvat ( telefonicky a emailem ) a prosit k napsání kladné recenze na Váš autobazar mi připadá směšné a dětinské !
Naprosto souhlasím s panem Jírou, Aldou, Ocelíkem, pavell, rada tlustá, elulok, rajo, Freed, Nellmar a dalších - ne všechno co děláte je tak křišťálově čisté a průhledné jak prezentujete a uvádíte ! Kalva
Známka: neudělena
Autor MartinV (Člen)
[#115] Zasláno:26.09.2013 08:06 | Reagovat 
Jíra a ostatní...ctu to a je mi vas lito. Kecy prdy a mezi radky se doctu ze pisete..."ja s vami nemam zkusenost zadnou" Takze tady placate do vetru. Ze pan Hamza zna Nicky? Treba Muj ano - zna. Muze znat i ostatnich, proc ne? Se zakaznikama komunikuje a sve auta zna. Zakaznici co souhlasi se nechaji i fotit s koupenymi vozy a visi na tabuli. Az budete mit zkusenost, napiste. Kdyz nekdo po roce napise recenzi a je pozitivni, hned ji napadnete. Nechapu. Nikoho nepremlouvaj, se proberte. Proste poprosi aby po nejakym case uzivani napsali. Tak to udelam i ja, ale nikoho nenuti. Já mám za sebou půl roku a cca 15 000 km najeto - bez zavady! Nicmene cestu si vybrali a mylsim, ze uspesnou. Funguji, prodavaji, nemaji problemy. Soudi se? Byla jim vracena auta? Prodali evidentne nejaky srot se skrytou vadou? Pokud by tak bylo, byl by toho hned plnej net, nemyslite? Potencionalni zakaznici, nenechte se odradit. D1 je v pohode.
Známka: neudělena
Autor MartinV (Člen)
[#116] Zasláno:26.09.2013 08:12 Změnil(a): MartinV | Reagovat 
Slovo do pranice...co vic napsat, troufne si na tohle jiny bazar? Pane Hamza, tady to uz asi nema vazne smysl, chtelo by to jine medium..Treba moderovane FAN stranky na FB...i kdyz facebook asi v lasce moc nemate.
Známka: neudělena
Autor MartinV (Člen)
[#117] Zasláno:26.09.2013 08:19 | Reagovat 
Pene Jíra toto je už docela drsne obvinění....co jste napsal "Nicméně tento Váš internetový projekt se dostal do takových absurdit,že si dovolím tvrdit,že to jste právě Vy,který svým způsobem lže,podvádí a manipuluje se zákazníky" Za pomluvu dle § -paragraf 184 a požkození dobrého jména bych Vás klidně i zažaloval DD
Známka: neudělena
Autor Jíra (Člen)
[#118] Zasláno:26.09.2013 18:37 Změnil(a): Jíra | Reagovat 
Dobrý den,slíbil jsem si k tomuto tématu již naposledy,snad to splním. Předně - nejmenuji se "pan Jíra", moje jméno a bydliště najdete v předchozích příspěvcích - to pro upřesnění.
Budu ještě maličko rýpat,ale už naposledy. Pan Hamža dokáže podle anonymních nicků svých zákazníků poznat,co je to za konkrétní lidi a která auta od něj kupovali. Nechápu sice jak je to možné,hlavně nechápu proč se spokojený zákazník pod svůj pochvalný dopis nepodepíše celým jménem,ale OK,třeba je běžné že emailová korespondence mezi zákazníkem a prodejcem probíhá třeba anonymně prostřednictvím nicků po celou dobu,proto je zná a dokáže je přiřadit ke konkrétnímu vozu i s odstupem jednoho roku,dejme tomu. Ale jak je pan majitel firmy schopen zjistit,že člověk,který mu pod anonymním nickem pošle kritické hodnocení,od něj auto nikdy nekoupil? Může mi toto někdo kompetentní vysvětlit? Chápu že v D1 CARS je vše geniální,ale že by až tak....? Třeba náhoda...
Třeba je náhoda i to,že je většina zdejších chvalozpěvů naprosto totožná a to po všech stránkách,i vzhledové - dělení odstavců atd.. Třeba je náhoda i to,že kromě mě si toho všimlo dalších několik lidí. Třeba je náhoda,že tady není jediný mail který by byl třeba malinko nespokojený,naopak. Třeba je náhoda že nejdříve se zde píše že si nikdo kladné hodnocení nevyžaduje,poté se píše že si je vyžaduje,pak se dokonce píše že si je píší sami ale se souhlasem zákazníků atd..Třeba je náhoda že Martin V jako zákazník má perfektní přehled o tom, jak si D1 CARS stojí,jak prodávají a zda mají či nemají problémy.Třeba je to vše náhoda,a já bych se měl omluvit. Já ovšem na náhody moc nevěřím,jsem už na to starý a hlavně na ně nevěřím,když jich je tolik pohromadě.
Napsal jsem několikrát že jsem ochotný uvěřit tomu,že se v D1 CARS prodávají dobrá auta. Je to klidně možné. Já jim ze srdce přeji aby se jim dařilo,přeji to všem dobrým podnikatelům - poté se bude dařit lépe celé naší republice. Ale upřímně,jsem na milion procent přesvědčen že tento "internetový projekt" má nulovou vypovídající hodnotu a alespoň za mě - mě by spíše odradil. Ale třeba to na někoho funguje jinak,těžko říct.
A k žalobě? Myslíte že má věta kterou citujete je nějak rozdílná od té věty kterou napsal pan majitel D1 CARS? Cituji: "Každý si může svoji cestu vybrat sám. My jsme zvolili tu poctivou - oželeli jsme vidinu obklopit se luxusními vozy, to co děláme bereme jako zaměstnání a součást našeho života, né způsob rychlého zbohatnutí." - volně přeloženo,ten kdo prodává luxusnější vozy než my,je de-facto ten,který si vybral tu druhou,nepoctivou cestu,je to vlastně okamžitě podvodník. Dále,cituji např.:"Podle nás se většina zákazníků k poctivému prodejci vůbec nedostane, protože mnozí řeší prioritně cenu a tu ten poctivý mít "výhodnou" nikdy nebude, on by musel totiž své vozy prodávat pod nákupní cenou" - volně přeloženo - ten kdo prodává auto levněji než MY, kdo třeba vůz umí sehnat za méně peněz,tak je vlastně podvodník. MY to neumíme,proto to nemůže umět nikdo jiný. A když taková auta má,je to automaticky podvod.....
Tohle podle Vás nejsou pomluvy pánové? Nehaní to automaticky některé prodejce,kteří si to třeba nezaslouží? Nehaníte třeba bez vlastní zkušenosti? Vždyť vám to tolik vadí,proč tedy provádíte naprosto totéž? Abyste rozuměli,nejsem dnešní,nemám iluze,vím že v této branži je spousta šmejdů,jako v každé jiné,možná jich je víc než těch poctivých,nevím,ale chtěl jsem jen názorně ukázat že třeba v tomto konkrétním případě děláte totéž co vám vadí na ostatních...
Pokud bude mít i přes to kdokoliv potřebu podat na mne žalobu,ok,jsem plně k dispozici a moje základní nacionále jsem zde již uvedl.
Přeji hezký večer
Známka: neudělena
Autor Jíra (Člen)
[#119] Zasláno:26.09.2013 18:50 | Reagovat 
A pane Hamžo - ještě si dovolím vsuvku. Mě vůbec nevadí,že jak píšete nepodvádíte,nelžete,neokrádáte. Hodnotil jsem jen a pouze tuto internetovou diskusi a některé příspěvky,které mi vážně připadají divné. Nehodnotil jsem Vaši práci a činnost Vaší firmy,ani nemohu,neznám ji.
Díky za pochopení a slibuji že již nebudu otravovat
Ještě jednou hezký večer všem
Známka: neudělena
Autor Stagr (Člen)
[#120] Zasláno:11.10.2013 20:16 Změnil(a): Stagr | Reagovat 
Půl roku jsme sháněli vůz a vybírali vhodný bazar. Po shlédnutí zdejších recenzí jsme se rozhodli zamířit do Velkého Meziříčí do D1cars. Při koupi vozu jsme váhali, kterou motorizaci zvolit, proto jsme v autobazaru absolvovali testovací jízdy obou motorizací a nakonec se rozhodli pro 1.8 TDCi (Ford C-Max). Námi projetý vůz ovšem nebyl v námi požadované výbavě, přesto jsme se rozhodli autobazaru důvěřovat a nechali si vůz přitáhnout na zakázku. Jelikož požadavky nebyly nízké, čekali jsme cca měsíc a půl a pak to přišlo. Oznámení, že v bazaru je vůz, který by se nám mohl líbit. Při koupi vozu jsem byl v kontaktu s p. Tylšarem z firmy AZ consulting, která se zabývá prověřováním vozů a kterou můžu vřele doporučit. Pan Tylšar zjistil z Francie servisní historii vozu a pak jsme se společně sešli v D1cars. Následovalo projetí vozu, prohlídnutí auta na zvedáku a podrobné prohlédnutí v bazaru. Prodejci z D1cars nám půjčili měřák na tloušťku laku, kterým jsme si mohli ověřit, že auto nebylo bourané a není opravované. Po prohlídce vozu jsme se přesunuli do kanceláře, kde proběhlo vyřízení skrze smlouvy a předávací protokoly na což vše opět dohlížel p. Tylšar, který na nich neshledal nic závažného, naopak byl mile překvapen s nastolenými podmínkami ze strany bazaru. Od prosince 2012 jsem tedy majitele vozu Ford C-Max s kterým jsem již najel 20 tkm a bez sebemenších problémů. D1cars doporučuji všem svým známým, kteří shání ojetý vůz a doporučuji ho i zde.
Šťastný Jakub
Známka: 1
Autor PoliCZek (Člen)
[#121] Zasláno:23.10.2013 20:54 | Reagovat 
V lednu 2013 jsem se po dlouhém a náročném vybírání automobilu oblíbené značky (Ford), rozhodl dát šanci autobazaru D1Cars. Na internetu jsem před tímto rozhodnutím strávil snad každou volnou chvíli a stále jen vybíral a vybíral z ohromného množství nabídek. Poučen z předchozích nezdarů (Ford dovezený z Itálie s domnělými 121tis. kilometry), jsem se zařekl, že tentokrát udělám maximum pro to, abych zase nenaletěl. Oslovil jsem tedy firmu, která se zabývá asistenci při výběru ojetin a společně jsme vyrazili za vyhlédnutým Fordem Focus Combi 2.0i v tovární přestavbě LPG r.v.2010 (119.000 km) právě do autobazaru D1Cars.

Zástupce autobazaru (pan Tomaštík) byl při prověrce auta maximálně vstřícný a ochotný. Domluvil nám v místním pneuservisu zvednutí auta a umožnil nám bez jakýchkoliv komplikací kompletní prohlídku. Po této prověrce, přiměřeně dlouhé zkušební jízdě a souhlasu ze strany asistující spřátelené firmy, jsem s koupí souhlasil a doteď jsem nelitoval. Nejenže byla v autorizovaném servise plně akceptována předchozí servisní historie, ale stále v ní pokračuji bez jakýchkoliv problémů.

Osobně si stále myslím, že nákup ojetého auta je velikou sázkou do loterie, ale u D1Cars jsem měl pocit, že i na takto "divokém" trhu mohou existovat slušné firmy. Díky za toto zjištění a dobrý obchod.

Martin, Valašské Meziříčí
Známka: 1
Autor Miloš Klokočník (Člen)
[#122] Zasláno:24.10.2013 09:13 | Reagovat 
Dobrý den.Chci se podělit o zkušenosti s autobazarem D1 Cars.Byl jsem opravdu mile překvapen s milým a hlavně profesionálním jednáním prodávajících pánů.Takové jednání se jen tak nevidí.Vyhlédl jsem si Renault Grand Scenic 1,9 dci,r.v.2009,najeto 61000 km.Prodávající mě seznámili se stavem vozu,pak jsme vyrazili na testovací jízdu.Vše,co jsem chtěl o autě vědět mi ochotně zodpověděli.Vše proběhlo v pořádku,tak nic nebránilo v koupi mého vysněného vozu.Nyní jsem najel 10000 km a bez jediného problému.Je vidět,že se v D1 Cars prodávají kvalitní vozy.Ještě jednou bych chtěl poděkovat oběma pánům za jejich milé jednání a to i přes to,že byla neděle 30.12.Díky.Mohu všem vřele doporučit D1 Cars. S pozdravem Miloš Klokočník,Vrutice u Litoměřic
Známka: 1
Autor saby (Člen)
[#123] Zasláno:11.11.2013 14:17 | Reagovat 
Dobrý den všem, kdo přemýšlíte o pořízení ojetého auta. Chtěl bych popsat svoji zkušenost s autobazarem D1 Cars.
Abych byl upřímný, po přečtení některých příspěvků, které se navážely do kladných recenzí autobazaru, aniž by s ním dotyční měli vlastní zkušenost, jsem neměl chuť sem nic psát. No nic, smířím se s tím, že i moje recenze se opět někomu nebude líbit. Na druhou stranu, třeba někomu pomůže při rozhodování, kam se jet alespoň na auto podívat. Já sám jsem se právě na základě kladných recenzí na těchto stránkách rozhodl D1 cars navštívit. A udělal jsem dobře .
Shrnul bych to asi takto.
K nelibosti některých musím říct, že bez výhrad souhlasím s kladnými recenzemi autobazaru. Když jsem začátkem roku 2013 sondoval, kde bych mohl koupit Ford Galaxy, narazil jsem na www.reference-autobazaru.cz. Recenze zde byly opravdu až podezřele dobré. Shodou okolností jsem v jednom příspěvku poznal svého známého. Tak jsem se ho osobně zeptal, jak to s D1 cars vlastně je. Ten mi potvrdil, že kladné recenze nelžou.
A tak jsem se jel přesvědčit na vlastní oči. V bazaru zrovna stál Galaxy r.v. 2009, který se mi líbil. Najeto měl 161 000 km. Proběhla tedy zkušební jízda a forda jsme si zamluvili s tím, že si jej ještě necháme prověřit u svého automechanika. S tím nebyl vůbec žádný problém. Kontrola proběhla přesně, jak jsme se domluvili. Auto bylo v pořádku, tak jsme se dohodli na jeho koupi. To, jak se nám pan Tomaštík celou dobu věnoval, opravdu nezaslouží nic jiného než pochvalu. Byl ochotný, přátelský, netlačil na pilu, nemlžil, nebyl problém se na čemkoli dohodnout.
Jednání s panem Hamžou bylo podobné. I když jsme koupi řešili po zavíracích hodinách autobazaru, nebyl žádný náznak toho, jak něco urychlit. Při vlastním předání auta bylo vyzkoušeno vše, co se dalo včetně kontroly tloušťky laku. Všechno fungovalo bez problémů. A navíc certifikát G7 je taky nadstandardní služba, kterou autobazar poskytuje.
V bazaru je samozřejmě možné uzavřít i pojištění. Protože nabídka pojištění byla pro mě výhodná, této možnosti jsem využil.
Celkově na mě autobazar zapůsobil opravdu pozitivně a jsem přesvědčený, že jde o jeden z mála poctivých autobazarů u nás, kterému záleží na jeho zákaznících a dobré pověsti.

A ještě pro ty, kdo tvrdí, že se po koupi auta bazar obrátí k lidem zády a už s nimi nechce mít nic společného. Asi po dvou měsících jsem měl nějaké dotazy k funkci topení. Zavolal jsem p. Tomaštíkovi a problém mu popsal. Nekonaly se žádné výmluvy ani snaha se mě nějak zbavit. Díky jeho ochotě, kdy problém konzultoval i se značkovým servisem, se vše velice rychle vysvětlilo. Problém nebyl v autě, ale v nepochopení návodu. Z vlastní zkušenosti tedy mohu říct, že se autobazar rozhodně ke svým zákazníkům zná.

Po necelém roce užívání a najetých 9 000 km jsem s autem neměl jediný problém.
Libor Šabacký, Třebíč
Známka: neudělena
Autor Rudolf Kostelecký (Člen)
[#124] Zasláno:21.11.2013 14:27 | Reagovat 
V únoru 2013 jsem koupil v autobazaru D1 Cars Ford S-MAX.
Byl jsem naprosto spokojen s přístupem prodejců, kvalitou i cenou.
Auto i po ujetí 40.000 km stále výborně a bez závad slouží.
Jsem rád, že jsem nelenil a dojel si pro auto nemalý kus cesty do D1 Cars, neboť bydlím na Šumavě.
Mohu všem doporučit.
Známka: 1
Autor liborsobotik (Člen)
[#125] Zasláno:19.12.2013 16:33 Změnil(a): liborsobotik | Reagovat 
Auto jsme pořídili v D1 Cars v červnu letošního roku.
Fakta:
- velmi příjemné a profesionální vystupování, je to mezi ostatními autobazary úplně jiná liga
- výběr pouze ze zánovních vozů
- ochota vyjít vstříc požadavkům zákazníka
- bezchybné a bezproblémové vyřízení všech formalit na místě

K autu:
Ford Mondeo 2.3 Titanium - splňuje všechny požadavky, které jsme od auta očekávali.
Po prohlídce v servisu byla pouze doporučena výměna oleje a brzdových kotoučů.
Už půl roku nám auto dělá jen radost a věřím, že bude i nadále.
Mohu jen doporučit.

Libor Sobotík, Popůvky.
Známka: 1
 Stránka Stránka:  ««  1  2  3  4  5  »» 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz