Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Autocar ANVY Uherský Brod

Autocar ANVY Uherský Brod

 
Autor devil1 (Člen)
[#1] Zasláno:26.12.2011 18:42 | Reagovat 
Dávejte si dobrý pozor na tohoto prodejce!!!!!!Dováží auta z Německa a neodpovídají stavu,který uvádí při prodeji.Kupované vozidlo - Škoda Octavia Combi.Automobil měl závady na které jsem nebyl upozorněn - Ucpaný filtr pevných částic - byl do něj proveden neoprávněný neodborný zásah,špatný EGR ventil,auto je teď dobré akorát tak na náhradní díly.Smlouva je sepsána takovým způsobem,že se není možno jakkoliv bránit při potížích s automobilem.O nějakém vrácení peněz,nebo vrácení auta do použitelného stavu nemůže být ani řeč...
Známka: 5
Autor devil1 (Člen)
[#2] Zasláno:26.12.2011 18:51 | Reagovat 
A zapomněl jsem dodat českou klasiku - v servisu zjistili že tachometr byl stočený o necelých 250 000 km!!
Známka: neudělena
Autor karelaudicz (Člen)
[#3] Zasláno:30.11.2012 15:21 | Reagovat 
pozor na autocar anvy jsou to podvodníci auta stočená o 100 000 km a víc!!!! naletěl jsem a už mě auto nechtěli vzít zpět jen vyměnit za stejný vrak který mě prodali za 220 000kč! auto jsem prodal za měsíc za 160 000kč ale s informacemi o stavu který mě bohužel autocar anvy zatajil a zamaskoval bouračku !!!!! karel
Známka: 5
Autor Medík (Člen)
[#4] Zasláno:30.11.2012 20:44 | Reagovat 
Já se Vám divím... Vy vezmete 220 tisíc a vypláznete to tady v ČR za auto a pak tady brečíte ..... Přitom je všeobecně známo, že tady v ČR nemůžete koupit ani tříkolku, která by nebyla "bouraná a neměla stočenej tachometr"
PROČ si to nejdete koupit ven??? Něco byste přidal a teď byste tady nemusel kvílet .....
Je to jen a jen Vaše lenost či pohodlnost
Známka: neudělena
Autor Medík (Člen)
[#5] Zasláno:30.11.2012 20:46 | Reagovat 
to karelaudicz:
Já se Vám divím... Vy vezmete 220 tisíc a vypláznete to tady v ČR za auto a pak tady brečíte ..... Přitom je všeobecně známo, že tady v ČR nemůžete koupit ani tříkolku, která by nebyla "bouraná a neměla stočenej tachometr"
PROČ si to nejdete koupit ven??? Něco byste přidal a teď byste tady nemusel kvílet .....
Je to jen a jen Vaše lenost či pohodlnost
Známka: neudělena
Autor Anonym1 (Člen)
[#6] Zasláno:25.05.2013 12:40 | Reagovat 
POZOR NA TOHOTO PRODEJCE!!!!!!!!! KOUPILI JSME AUTO ZA 180 000 A NEDOJELI ANI DO ZLÍNA, TAM SE POKAZILO! OPRAVA STÁLA 40 000 BYLO TAM ASI 8 VAD, PROBLÉM S MOTOREM, PRÝ UŽ BYL DŘÍVE ROZEBÍRÁN A PRODEJCE O TÉ ZÁVADĚ MUSEL VĚDĚT!!!!! BYLA TO ŘETĚZOVÁ REAKCE A TEĎ TO ZAČÍNÁ NANOVO. UŽ NIKDY SI NEKOUPÍM AUTO V ČESKU. MYSLÍM, ŽE BY PODVEDENÍ LIDI MĚLI NA MAJITELE PODAT HROMADNOU TRESTNÍ ŽALOBU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Známka: neudělena
Autor Maslovka (Člen)
[#7] Zasláno:7.07.2014 07:05 | Reagovat 
Zkusme se dat dohromady... Spoliha na to, ze se lidi branit nebudou.. Napiste sem vsichni, kteri jste s nim meli zkusenost. Diky.
Známka: neudělena
Autor ING jindřich fantoci csc (Člen)
[#8] Zasláno:9.07.2014 07:35 | Reagovat 
pomluvy vymyšleji zavistivci,blbci je roznašeji a IDIOTI jim věři!!!
Známka: neudělena
Autor vmaslan (Člen)
[#9] Zasláno:4.01.2015 22:27 Změnil(a): vmaslan | Reagovat 
Bohužel je to tak koupily jsme s manželkou před čtyřmi lety od nich Fabii combi 1.4 16V a po týdnu přestalo fungovat servo čerpadlo a dnes jsem zjistil že historie km neodpovídá smlouvě že auto bylo stočené o 60000 km jelikož je to čtyři roky tak se asi nemá cenu bránit .
Známka: 5
Autor anonym2 (Člen)
[#10] Zasláno:16.06.2015 11:38 | Reagovat 
16.6.2015 Letos na jaře jsem kupoval auto v tomto autobazaru za necelých 170000kč.Prodejce mi tvrdil,jelikož tomu nerozumím,že je nastříkaný pouze přední nárazník,že je auto z Itálie, byl poškrábaný.Jinak prý krásné auto bez závad. Než jsem dojel domů,zjistil jsem že nesvítí tachometr.Za 2 dny jsem zjistil že nefunguje ani ventilátor. Další den mi málem nárazník upadl. Byl uchycen na elektrikářských páskách.Po kontrole servisního technika mi sdělil,že auto je kromě střechy stříkané celé. Po 4 dnech jsem chtěl auto vrátit,tento prodejce mi toto odmítl s tím, že nejsou půjčovna. Po poradě s právníkem jsem zjistil, že nemám šanci soudní cestou, protože v tomto bazaru dostanete místo kupní smlouvy FAKTURU!!!!!!. Toto auto mi jiný prodejce ohodnotil na 100tis.Takže se nenechte napálit jako já a TOMUTO BAZARU SE VYHNĚTE OBLOUKEM!!!!!Hlavně že to sype pane prodejce
Známka: 5
Autor martin12121 (Člen)
[#11] Zasláno:17.03.2016 21:37 | Reagovat 
Koupil jsem Toyota 2.0 D4D .Majitel jednal férově.Nechal jsem si auto prověřit a čekal s čím majitel začne.Na 95% řekl vše co jsem zjistil prověrkou.Domluva v pohodě.Uvidíme co za půl roku a dál,tak když tak napíšu.Ale jinak žádný problém
Známka: neudělena
Autor nonaqua (Člen)
[#12] Zasláno:14.04.2017 12:54 | Reagovat 

Moje zkušenost z 13.4.2017: do bazaru jsem předem posílala email s dotazem, jestli konkrétní vyhlídnutý vůz má isofix (je to moje podmínka), druhý den mi odepsali, že ano, takže jsem se vydala přes 60 km do UB na prohlídku. Když pan prodejce uviděl, že mám sebou chlapa v montérkách, začal prohlídku vozu větou "to auto tu máme v komisním prodeji, takže k technickému stavu vám nic neřeknu, protože o něm nic nevím..". Opravdu profesionál. Asi aby nemusel vysvětlovat závady, které bychom objevili. Na to však ani nedošlo, protože první věc, kterou jsme zjistili, byl chybějící isofix. Prohlídka nám tedy zabrala 1,5 minuty.

Samozřejmě to ještě nemusí nic znamenat (chybička se vloudila), i když mně to stačilo.
Známka: neudělena
Autor Renda (Člen)
[#13] Zasláno:23.04.2017 17:38 | Reagovat 
Včera jsem se byl podívat na škodu Yeti 4x4 červené barvy za 263000,- z 55000 Km, po telefonické info. mě bratr majitele zdělil že auto je uplně ok, tak jsem naložil mechoše s diagnostikou a jeli do bazaru, Auto naleštěné jen z venku, spoek vozu orvané plastové dekle, spousta bahna, lak na karosetii oklepaný až na plech od kamení, interiér dali do čistírny a když montvali sedadla tak rozřezali koberce kvuli kabelaži, radící páka odřená a pedál spojky taky, volant opatřili jakým si omotem a prah zalepili folii. Auto s 55000 km nemůže být tak opotřebované jako ho mají v tomto bazaru. Můj názor je že auto je stočené cca o 130000km a na grafu cedie je za poslední rok a půl rovná křivka, to znamená že to auto nejezdilo a jak je tedy možné to opotřebení??? asi před každou kontrolou se tachometr vrátil v čase o nějaký ten km zpět. Jinak blatník a dveře po laku. POZOR při koupi toho to auta !!!
Známka: 1
Autor Daviss (Člen)
[#14] Zasláno:17.09.2018 11:10 Změnil(a): Daviss | Reagovat 
Dobrý den

tak se taky přidávám k nespokojeným klientům. Dnešního dne j17.9.2018 sem měl rezervovaný vůz Suzuki Swift oranžový. Po tel. se sekretářkou, která mě ubezpečila, že vůz čéká na mne jsem vyrazil na 140 km cestu. V polovině cesty mi volal majitel, že auto prodal !!!

S takovým přístupem jsem se nikdy nesetkal. Tomu se neříká slušné a seriozní jednání navíc po tom co mi sdělil po tel. že dává rezervace na cestu

David
Známka: 5
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz