Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Auto ESA

Auto ESA

 Stránka Stránka:  ««  1  2  3  4  5  6  7  »» 
Autor frantaci (Člen)
[#126] Zasláno:30.05.2014 20:56 | Reagovat 
Zdravím, v Auto Esa ve Štěrboholech jsem před třemi lety kupoval Škodu Octavii. Nemůžu porovnávat s ostatními autobazary, protože to bylo moje první a zatím poslední auto, každopádně určitý názor jsem si udělal. Auto jsem si nejdřív vyhlédl přes internet a opravdu ho i v bazaru měli. Nestalo se tak to, co jsem o Esách už párkrát četl - že bych tam přišel, oni ho ve skutečnosti neměli a nabídli mi místo toho něco jiného. Všechno včetně ceny sedělo. Co se týče samotného auta, tak bylo staré 8 let mělo najeto skoro 200 000, takže na první pohled žádná sláva. Každopádně po třech letech jsem s ním nemusel řešit žádnou větší závadu. Auto Esa určitě můžu doporučit.
Známka: 1
Autor tomas82 (Člen)
[#127] Zasláno:31.05.2014 23:58 | Reagovat 
Mám s ESA dobrou zkušenost Původně jsem k nim jít nechtěl, ale maji v podstatě největší výběr. To rozhodlo o tom se tam aspoň jít podívat. Nakonec jsem tam koupil dvojkový Peugeot 407 v naftě, 103 kW z roku 2009. To bylo před třemi lety a od té doby jsem žádný problém neřešil. Určitě bych to s ESama neviděl tak černě. Když si kupujete vrak tak si nemůžete být u žádného autozabaru jistí tím, co vlastně kupujete. A je jedno, jestli to jsou ESA nebo cokoliv jiného.
Známka: neudělena
Autor Pražák (Člen)
[#128] Zasláno:3.06.2014 21:32 | Reagovat 
Já jsem se tam byl za poslední rok několikrát podívat a to, co jsme přes internet vybrali a podle inzerátu vypadalo slušně, po osobní prohlídce zkrátka nebylo koupitelné.

Když jsem volal na call centrum, abych si zjistil nějaké konkrétnější informace o autě, tak to byly jen takové neurčité nic neříkající pindy. Zajel jsem se tedy na auto podívat ... zbytečně. Auto obouchané, sjeté pneumatiky, zadní brzdy na výměnu, přejetý interval výměny oleje ... o 2 týdny později jsme za podobné peníze koupili krasné auto v lepším stavu a s bohatší výbavou z LeasePlanu.
Známka: neudělena
Autor MartiNi (Člen)
[#129] Zasláno:24.06.2014 22:29 | Reagovat 
V Esa jsem poprvé a zatím naposled kupoval auto před čtyřmi lety (předchozí dvě auta jsem měl z menších autobazarů). Byla to šest let stará Octavie v naftě. Jezdím s ní dodnes každý den do práce a neměl jsem s ní žádný velký problém, pouze jsem jí dvakrát dával do opravny kvůli výfuku, jinak nic vážného. Spokojený jsem byl i se zaměstanci autobazaru. S výkupem zkušenost nemám, jinak určitě můžu doporučit.
Známka: neudělena
Autor JanBa (Člen)
[#130] Zasláno:29.06.2014 23:09 | Reagovat 
Pamatuju si, že ještě tři roky zpátky bych se v ESA bál nakupovat... Nakonec jsem tam v té době své ženě koupil pět let starou Fabii. Najeto měla něco málo přes 100 tisíc kilometrů, celkový stav byl s ohledem na množství najetých kilometrů velmi dobrý. Auto ženě slouží dodnes, žádné větší problémy se na autě za tu dobu neobjevily a jezdí s ním denně do práce. Můžu doporučit.
Známka: neudělena
Autor JanS (Člen)
[#131] Zasláno:11.07.2014 10:35 | Reagovat 
V Auto Esa jsem koupil auto koncem června 2014, tedy před necelým měsícem. Šlo o Ford Mondeo 2007. Auto jsem si zkontroloval a nechal prověřit i mechanikem.
Při podpisu smlouvy jsem dostal do ruky protokol o voze, který mne moc neuklidnil. Nicméně popsané vady byly v normě a bylo mi jasné, že do ojetého vozu budu muset na začátku něco investovat. U spousty funkcí bylo napsáno - stav a těsnost nezjištěna, jako i u klimatizace, což se mi zdá podivné, jelikož když u nich auto prodáváte, zkontrolují si ho do posledního šroubku. Když jsem ale s autem odjel, zjistil jsem, že právě klimatizace nefunguje. Dále také parkovací senzor, což jsem zjistil ale už při koupi a bylo to uvedeno u předávacího protokolu. Domluvili jsme se, že si senzor u nich nechám opravit.
Když jsem ale vyplnil reklamační formulář s udávanými vadami klimatizace a parkovacího senzoru, po 4 dnech mi došlo poštou vyjádření, že parkovací senzor není psaný ve výbavě automobilu ( byl ale uvedený v inzerátu, tedy klamavá reklama ) a na protokolu o stavu vozidla jsem byl informován, že funkce a těsnost klimatizace nebyla zjištěna, tedy se prý ničeho nedopustili. Prostě mi odmítli reklamaci uznat. Nabídli mi dodatečnou slevu do 2 000 Kč oproti faktuře za opravu senzoru. Což ovšem neřeší opravu klimatizace za minimálně 10 000 Kč. S vyjádřením jsem tedy nesouhlasil a odpověděl jsem na email zákaznického centra, jiný mi totiž nebyl poskytnut, že s tímto řešením nesouhlasím a nabídl jsem uzavření celého případu poskytnutím slevy 8 000 Kč oproti faktuře za opravu klimatizace. Od té doby jsem nedostal žádné vyjádření a už jsou to 4 dny. Je to dost zklamání, když vezmu, jak mi slibovali hory doly při koupi, že kdyby se vyskytl problém, tak ho budou samozřejmě řešit, že koupí auta od toho nedávají ruce pryč, což jak se zdá teď právě dělají. Vzhledem k tomu, že za 5 dní odjíždím do Chorvatska, tak bez klimatizace to bude dost nepříjemný zážitek. Pokud se mi urychleně neozvou s řešením případu, předávám celou věc právníkovi, jelikož jsem nebyl informován o vadě klimatizace, o které oni jistě museli vědět a snažili se to zakrýt slovíčkařením v protokole. Dle právníka by mi měl dát soud za pravdu, ale kdo ví, jak dlouho to bude trvat.
Ve výsledku koupi v Auto Esa rozhodně nedoporučuji. Jediný důvod, proč jsem se já rozhodl u nich auto koupit byla právě záruka na případné vady na voze, ale jak se ukazuje, tak žádná taková není. Radši tedy koupit auto přes inzerát. Záruky budou stejné a ještě vám dá větší slevu.
Známka: 4
Autor Kozub (Člen)
[#132] Zasláno:21.07.2014 23:30 | Reagovat 
V esách jsem předloni kupoval ojetého Volkswagen Golfa. Dopředu jsem ho vybrané neměl. Prodejci jsem na místě řekl, že chci něco do 10 let, co bude mít najeto pod 100 tisíc kilometrů. Vytipoval mi tři auta, jedno jsem hned vyřadil a rozhodoval jsem se mezi dvěma. Kromě Golfa to byl ještě Focus, který měl slabší motor, ale zase méně najeto. Nechal jsem si je rezervovat, abych se mohl v klidu rozhodnout. Druhý den jsem tam jel zpátky s tím, že už mám vybráno. Vybral jsem si Golfa a po dvou letech bez problémů.
Známka: 1
Autor Gregor (Člen)
[#133] Zasláno:26.07.2014 15:48 Změnil(a): Gregor | Reagovat 
Docela se bavím tím, jak tady zástupci Auto ESA neustále omílají frázi o přísných kontrolách při výkupu vozů. Minulý rok v červnu jsem byl nucen koupit narychlo jiné auto, po nehodě v DE byl můj vůz na odpis a německá pojišťovna souhlasila s náhradním vozem pouze na týden. Jel jsem tedy do Auto ESA do Prahy, vyhlídl si celkem slušně vypadající Fabii 2004 v naftě. První problém, zkušební jízda cca 200 m, a hned zpátky. Ručička ukazatele nádrže se totiž ani nehla a dojezd ukazoval 20 km. Dotaz na prohlídku na zvedáku?? Máme narváno, to je tak na dvě na tři hodiny. Po několika hodinách cestování a prohlížení vozu ve 30 stupňovém vedru jsem nakonec kývnul, už jsem to chtěl mít za sebou, a to byla moje největší chyba. Další překvapení, potřebná výše úvěru 75 000, celkově splatná částka 170 000, k tomu poplatek za předání auta, atd atd. Mno nic, auto jsem potřeboval, za rok to mam vyplacený. Jeenže. Hned po zakoupení jsem vyměnil brzové kotouče, destičky, ložiska kol, rozvody a oleje. Celkem cca 36 000 Kč. V servisu mi upozornili, že jsem měl v motoru, kam patří 4,5 litru oleje víc jak 6 litrů. Príma. A dále taky na to, že je podvozek v naprosto katastrofálnim stavu. Takže jsem nekoupil fabii ale traktor. Pecka. A už tu byla první rána, okamžitá výměna tlumičů vpředu, auto nepojízdné, pravý tlumič byl totiž u držáku stabilizátoru naříznutý. Další pecka, auto při přibržďování pěkně hází, kotouče jsou od ATE, takže výměna poloos a ramen. Další překvápko, levá poloosa vůbec není z koncernu VW a je na ní vyryt ro 1999 (auto je rok výroby 2004). A tady je něco špatně, po půl roce se závada objevuje zase. To už jsem byl ale nucen jít k obchodníkovi Škoda v německu. A tady mě čekal šok. Chyba je v převodovce, přesněji řečeno v diferenciálu, oprava 1300 €. To je radost.

Jsem člověk pitomá, měl jsem tolik starostí s nehodou v německu, že jsem prostě jenom platil opravy a doufal, že je to ta poslední, po půl roce jsem si říkal, teď už tě vole stejně pošlou do háje.


Tedy, chybami se člověk učí. Jiři S.
Známka: 5
Autor Milanov (Člen)
[#134] Zasláno:30.07.2014 23:43 | Reagovat 
Minulý rok jsem v ESA kupoval Škodu Roomstera, měl najeto necelých 50 000 kilometrů, starý byl 4 roky. S autem jsem spokojený, stejně tak s přístupem zaměstnanců. Za sebe určitě můžu doporučit.
Známka: neudělena
Autor radekovo (Člen)
[#135] Zasláno:31.07.2014 20:50 | Reagovat 
Asi pět let zpátky jsem v ESA kupoval starší Octavii. Už ji nemám (prodal jsem ji předloni, kupoval jsem si úplně novou), ale nevybavuji si, že bych s ní kdy měl nějaké větší potíže. Měla najeto přes 80 000 km, motor v naftě, vybavením spíš vyšší třída (na Octávie). Pamatuju si, že mě nákupu v ESách dost lidí odrazovalo. Nakonec jsem to risknul, mě na nich zaujal hlavně ten široký, to byl hlavní důvod. Od té jsem u nich nic nekupoval, takže to klidně mohla být nahoda. Nebo taky nebyla. Každopádně za sebe můžu říct, že ano.
Známka: neudělena
Autor StrejdaAlda (Člen)
[#136] Zasláno:21.08.2014 10:37 | Reagovat 
Zdravím, mám zkušenost s nákupem Octavie v autobazaru Autohity v Ostravě. Kupoval jsem ho před 7 lety a měla najeto kolem 180 000 a při nákupu nebyl žádný problém. Po třech letech se ale objevilo dost závad od odbočování na levo, až po vadné blinkry při startování.
Odkud kupujete náhradní díly?
Já osobně mám rád speciálky na Škodu a to sice Náhradní-Díly a V/W Škoda Náhradní díly. Pro ostatní značky mě zatím nezklamali ani Carsshop.
Známka: neudělena
Autor sav (Člen)
[#137] Zasláno:25.08.2014 16:01 | Reagovat 
AUTOESA ? NIKDY !!!

Dobry den,
Omlouvam se, nemluvim cesky moc dobre, ale musim to napsat.

Autoesa pise na webu: auto bylo zkontrolovano, vsechno je v pohode.
Bla-bla-bla.
Za to chteji velkou cenu - minimalne 30% vic, cim u vsech.

Ale opravdu auto ma zavady, vcetne velky !!!
Napriklad:
- olej tece mezi prevodovkou a motorem (vymena tesneni, sundani prevodovky), kolem 4000 Kc.
- motor ma chyby, nefunguje senzor teploty (vymena senzoru a antifreezu), kolem 3500 Kc.
- nefunguje zadni ostrikovac, kolem 1500 Kc.
- neni zadni reproduktory, kolem 2000 Kc (OEM varianta).
- u obou dveri na leve strane je porusena konzistence laku (neni bourane auto), kolem 2000 Kc.
- diry ve vyfuku (vymena vyfuku), kolem 2000 Kc.
- 09.11.2009 r. bylo najeto 57 880 km (vidim to pres VAG Service Online), 23.08.2014 najeto 58 214 km, 334 km za 5 let – verite na zazraky ??? Zavady ukazuji, ze fakticky najeto moc vice.
- neni servisky (na webu napsano, ze je) - to znamene opravdu nikdo nemuze rici, kdy byla fakticka technicka prohlidka a vymena remenu (rozvody), kolem 7500 Kc.

Vedel bych, ze auta oni vubec nekontroluji - netratil bych na Autoesu cas.

Dekuji.
Známka: 5
Autor Pavel35 (Člen)
[#138] Zasláno:30.08.2014 22:11 | Reagovat 
V květnu jsem v auto Esa ve Štěrboholech kupoval Peugeota 407, takže mám nákup ještě v celkem živé paměti. Jen dodávám, že šlo o kombíka v naftě, dvojkový motor, rok výroby 2008, auto bylo po prvním majiteli. S autem podle očekávání zatím nic není. Pokud se můžu vyjádřit k personálu apod., tak jsem byl spokojený. Prodejce mi nic nevnucoval na sílu. Měl jsem vytipované z internetu dvě auta a nakonec si jedno z nich vybral. Můžu doporučit.
Známka: neudělena
Autor Tomason (Člen)
[#139] Zasláno:31.08.2014 23:08 | Reagovat 
Pět let zpátky jsem v ESA ve Štěrboholech kupoval Toyotu Avensis z roku 2000, takže už něco pamatovala. Stav odpovídal věku a počtu najetých kilometrů - bylo to hodně přes 200 000. Personál a věci okolo si už moc nevybavuju, ale pamatuji si, že tam měli dost velký výběr, což asi určitě platí i dneska. První větší oprava přišla po 3 letech, což beru vzhledem ke stáří jako hodně dobré. Auto jsem na jaře přeprodal známému a je s ním spokojený. Za mě dobrá koupě.
Známka: neudělena
Autor auto (Člen)
[#140] Zasláno:11.09.2014 10:53 | Reagovat 
Dodrý den,též se podělím o skušenosti s autobazarem ESA.našla jsem si na jejich inter.stránkách auto renault megan 1.5 nafta červená metl.zavolala na bezplatné číslo a požadovala info o autě,že mám zájem.na všechny otázky mi odpovídali kladně,auto máme,je možno k vidění i ke koupi a nachází se v Brně.což bylo pro mě,že musím dojet se podívat 60km,no dobře,tak jsem se chystala na cestu a mezi tím jsem měla ještě asi 3hovory s auto ESA,vše ok,jestli už jedu,určitě jsem tam tak za hodinu,jejich odpověd že to stihnu,protože to bylo asi hodinu a půl před zavíračkou,ale že na mě počkají,kdyby nějaký problém atd.dobře,dojela jsem do Brna,opět jsem telefonovala že jsem asi někde špatně odbočila,ale během deseti minut jsem tam byla.Došla jsem k přepážce,že jsem volala a že jsem domluvená že mi ukážou auto na které jsem volala.ALE....už podle pohledu jsem pochopila že je něco v nepořádku,a začaly řeči,že auto je zamluvené,je daná záloha a a jiný kupující je domluvený už na koupi a to ještě jako vyslal jiné pracovníky aby šli auto hledat že ho přistaví k prohlídce,ale to už stejně nikdo nepřišel,protože mi pán u přepážky řekl že auto není v Brně,ale v Praze.tak že jsem absolvovala cestu kvůli lžím od pracovníků auto ESA,s dětima,ještě na poslední chvíli.....a pak ještě nabízejí jiné auta o které nemáte vůbec zájem.odcházela jsem se slovama že větší podvodníky jsem ještě neviděla.druhý den na to vyskoušel manžel znovu zavolat na auto ESA,pod jiným jménem a dostal úplně jiné informace o autě,tak to byla už konečná a vím že nikdy nebudu kupovat auto u auto ESA
Známka: 5
Autor JosKarlik (Člen)
[#141] Zasláno:18.09.2014 21:41 | Reagovat 
Dobrý den,rozhodl jsem se zde zveřejnit svoji čerstvou zkušenost s autobazarem AUTO ESA. Týká se konkrétního vozu Škoda Superb RZ 2SL2866,VIN TMBJE73TXA9038952.Mám k dispozici fotografii vozidla,fotografii štítku který je nalepen na palubní desce a kde je uveden kontakt na servis v Německu a řadu dalších dokladů,kterými mohu doložit svá tvrzení.
Ve dnech 5-10.9.2014 jsme opakovaně navštívili autobazar Škodovky AUTOESA na Černém Mostě v Praze s úmyslem zakoupit vozidlo Škoda Superb RZ 2SL2866.
AUTOESA vozidlo nabízeli k prodeji za 420.000kč bez možnosti odpočtu DPH a uváděli,že má najeto 75856 km.
Při podrobnějším zkoumáni historie vozu jsme zjistili následující fakta.
Z údajů výrobce vozidla je zřejmé,že u tohoto vozidla byla provedena reklamace 27.4.2012 při stavu km 92788.
V servise Autohaus Kässner GmbH jehož samolepku podvodníci zapoměli strhnout z palubní desky nám sdělili,že vozidlo prodávali s 198.302 najetými km za cenu 10200Eur NETTO,to znamená bez DPH. Otázku DPH zde podrobně rozvádí pan ostrjan.
Chtěli jsme tyto skutečnosti diskutovat se zástupcem prodávajícího ale,vzhledem k arogantnímu,nezdvořilému a povýšenému chování zaměstnance AUTOESA,který nám nesdělil své jméno,pouze se představil jako manager,jsem se rozhodl o výše uvedených skutečnostech informovat prostřednictvím internetu ostatní zájemce o nákup vozů v tomto PRVNÍM CERTIFIKOVANÉM AUTOBAZARU.
Nehodlám PRVNÍ CERIFIKOVANÝ AUTOBAZAR hodnotit ani nebudu vynášet soudy,to nechám na příslušných institucích,ale sděluji Vám nepříjemnou skutečnost s velkým bazarem,proti kterému nemá obyčejný člověk šanci...
Známka: neudělena
Autor JosKarlik (Člen)
[#142] Zasláno:23.09.2014 21:25 | Reagovat 
Dobrý den,existuje zde možnost smazat můj již vložený komentář?
Rád bych tím vyšel vstříc autobazaru AUTO ESA vzhledem k jejich aktivnímu a pozitivnímu přístupu k mé reklamaci. Vůz na který jsem zde upozornil přestali na základě mého upozornění nabízet k prodeji a zvažují trestní oznámení na podvodníka,který jim,jak uvádějí,vozidlo dodal.
Známka: 1
Autor zdeneksy (Člen)
[#143] Zasláno:25.09.2014 22:14 | Reagovat 
Před rokem jsme tu kupovali sedm let starého Peugeota 407 SW v kombi provedení po prvním majiteli a s 90 000 najetými kilometry. Auto jsme si nechali zkontrolovat kamarádem, co se v tom vyzná. Za něho to bylo v pohodě, takže jsme ho koupili. Pak začla po pár dnech trochu zlobit spojka. Nešlo pořádně zařadit, s autem jsme tedy přijeli do ES a nechali ho opravit. Do týdne bylo auto opravené, takže můžu doporučit. Nákup se povedl. Zdeněk.
Známka: neudělena
Autor martan152 (Člen)
[#144] Zasláno:26.09.2014 22:55 | Reagovat 
Tři roky zpátky jsem u ES pořídil BMW 520 z roku 1998. Auto bylo v celkem dost hrozném stavu, za což ale autobazar nemůže že, prostě prodávají co prodávají. Stav odpovídal ceně a počtu kilometrů, co měl najeto – přes 250 000 kilometrů. To jsem bral v potaz. Musím říct, že jsem dost překvapený, že auto pořád drží a nerozpadá se. Možná jsem v tomhle měl štěstí, každopádně jsem spokojený, třeba tam ještě někdy nakoupím znovu.
Známka: neudělena
Autor Vorisko (Člen)
[#145] Zasláno:30.09.2014 10:48 | Reagovat 
Musím uznat, že auto esa jsou celkem kvalitní autobazar, i když sám bych tomu ještě před několika měsíci určitě nevěřil. Koupil jsem u nich v létě Škodu Rapida, skoro zánovního, jenom rok starého, takže by bylo hodně divné, kdyby začal takhle brzo zlobit. Kdybych měl hodnotit zbytek, tak je určitě dobrý ten velký výběr, personál se celkem činil, poradili, klidně by mohli být i víc usměvaví. Celkově je to dobrý autobazar. V.
Známka: neudělena
Autor tomasmich (Člen)
[#146] Zasláno:30.09.2014 14:26 | Reagovat 
Loni na podzim jsem zde prodával svého starého Citroena C4 a místo něho si pořídil Hyundai i30. Učinil jsem tak až při třetí návštěvě, ale už při té první jsem byl potěšen celkem solidním jednáním. Původně jsme se sice pořádně nedohodli na výkupové ceně, kterou nasadili podle mě hodně nízko, ale nakonec jsme se domluvili. Celkově především oceňuju, že je z čeho vybírat.
Známka: 2
Autor Martiny (Člen)
[#147] Zasláno:16.10.2014 10:16 | Reagovat 
Před loňskou zimnou jsem v ESÁCH koupil čtyři roky starého Volkswagena Passata se 150 000 najetými kilometry. Prodejce mi poradil. Porovnával jsem ceny s ostatními autobazary a nevyšlo mě ani dráž ani levněji. Kupoval jsem v prodejně ve Štěrboholích. Přezul jsem ho do zimních pneumatik, vyměnil provozní kapaliny a stěrače, protože už byly hrozné. Zatím jsem neřešil žádný problém.
Známka: neudělena
Autor prenosilstepan (Člen)
[#148] Zasláno:20.10.2014 19:34 | Reagovat 
Dva roky zpátky jsem si do práce pořídil v Auto Esách ve Štěrboholích pořídil Škodu Felicii. Měla najeto jenom 50 000 Km a byla po prvním majiteli. Za 30 000 hodně solidní auto. Byl jsem zvědav na to jak bude po několika týdnech převážení věcí na stavbu vypadat a příjemně mě překvapilo. Stav naprosto v pohodě, auto drží, asi němůžu kritizovat ta elektrický okýnka co mi po čase začala blbnout. Za mě spokojenost.
Známka: neudělena
Autor kratochvíle (Člen)
[#149] Zasláno:24.10.2014 22:48 | Reagovat 
Na pobočce ve Štěrboholích jsme si vybrali jedno celkem dost solidní Volkswagena Passata. Tři roky s ním denně jezdím a neřešil jsem žádný problém. Personál naprostor v pohodě,nic se nesnažili prodat na síli,poradili,mluvili k věci,věděli co a jak,žádné zdlouhavé vykácávání a papírování.Uznat,že jsem neřešil splátky a podobné věci,takže v tomhle nevím. Solidní autobazar.
Známka: neudělena
Autor krystofovo (Člen)
[#150] Zasláno:31.10.2014 15:00 | Reagovat 
Auto ESA můžu celkem doporučit. Šel jsem tam jenom protože mají jeden z největších výběrů v Česku z aut a udivilo mě že i za docela slušné ceny. Kupoval jsem u nich postaršího Renaulta a rok po nákupu jsem na něm zatím neřešil žádnou závadu. Nakupoval jsem ve Štěrboholech, solidní prodejce, dobrá domluva.
Známka: neudělena
 Stránka Stránka:  ««  1  2  3  4  5  6  7  »» 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz