Ojetá auta Reference Autobazarů » Ojetá auta » Hledal jsem ojeté auto do cca 80 tisíc

Hledal jsem ojeté auto do cca 80 tisíc

 
Autor Zina Karel (Člen)
[#1] Zasláno:9.02.2017 21:48 Změnil(a): Zina Karel | Reagovat 
Najít to správné auto není vůbec jednoduchá věc. Poslední měsíc jsem prošel desítky online bazarů, kde přestože při autě je napsán počet kilometrů do 200 tisíc pokud je jednou auto vyrobené kolem roku 2000 není možne aby mělo najeto tak málo. Narazil jsem na inzerát z webu ac dodavky na škodu Fabii z roku 2009.Ty kilometry tomu roku odpovídají. Okamžitě jsem volal abych se zeptal kdy a zda byly měněny rozvody, a ostatní informace o autě .Prodávajíci byl v telefonu celkem milí, a vyjadřoval se k věci. Do mého budgetu jsem se vešel a přemýšlím že to auto vezmu. Je škoda že nemají více takových dobrých aut v této cenové kategorii .To auto vypadá fakt super.
 
Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz