Potřebujete auto? Nekupujte ho, půjčte si ho

Pokud dojdete k závěru, že vám současné auto nestačí, ještě to neznamená, že si nutně musíte pořizovat nové. Finančně vám vyjde výhodněji nechat si současné auto a na cesty, na které už nestačí, si půjčit auto z půjčovny. Dělá to tak stále více lidí.

Auta stárnou, a tak pokud chcete mít doma spolehlivé vozidlo, musíte svůj vozový park pravidelně obměňovat nebo aspoň neustále investovat další a další peníze do zlepšování technického stavu vašeho auta. Pak je tu ovšem ještě jedna možnost – pronájem aut. Vlastní auto lze používat na běžné ježdění po městě a na daleké cesty, které by nezvládlo, si půjčíte jiné.

Dobrá půjčovna vám poskytne mnoho výhod

Auto vám půjčí na den, týden nebo měsíc. Nejste dlouhodobě vázáni smlouvou jako u operativního leasingu a vše může být vyřízeno velmi rychle. Vyberete si auto a přistaví vám ho ještě ten den. Autopůjčovna Taggart, která má provozovnu v Praze, je unikátní navíc ještě v tom, že vám nabízí vždy nejnižší ceny. Pokud u konkurenční půjčovny objevíte stejný vůz za nižší cenu a ozvete se, dají vám výhodnější nabídku. Nabízí taky zkušební jízdu před půjčením auta a půjčení auta i s řidičem, navigací, dětskou sedačkou, zavazadlovými boxy atd.

Vždycky si můžete být jisti, že dostáváte spolehlivý vůz. Většina aut je téměř nových, u zmiňované autopůjčovny Taggart je průměrný věk aut pro dlouhodobý pronájem pouhých 9 měsíců. Každý z těchto vozů má navíc najeto jen kolem 18 000 km.

K čemu se hodí auto z půjčovny

V životě se naskytne spousta příležitostí, kdy byste ho mohli využít. Půjčovny totiž vlastní mnoho aut – od luxusních Mercedesů, přes kabriolety až k dodávkám. Uvádíme zde jen některé příležitosti, proč si lidé auto často půjčují.

Svatba: Buď můžete v luxusním autě vozit nevěstu, nebo dopřát páru, aby svůj velký den zakončil jako ve filmu a odjel v drahém voze na líbánky.

Dovolená nebo výlet: Auto z půjčovny dlouhou cestu určitě zvládne, protože je v dobrém technickém stavu a téměř nové. Když si vyberete auto s nízkou spotřebou, ušetříte na pohonných hmotách. Neopotřebíte vlastní vůz. A v autopůjčovně seženete i auto pro více lidí nebo s velkým kufrem.

Stěhování: S dodávkou se vám bude stěhovat přece jen pohodlněji.

Třeba si na autopůjčovnu při nějaké z těchto příležitostí vzpomenete.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>