Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » autobazar zavadilka svitavy

autobazar zavadilka svitavy

 
Autor konihlavek (Člen)
[#1] Zasláno:6.05.2013 20:04 | Reagovat 
objevil jsem na sautu velmi peknou dacii sandero v autobazaru zavadilka v hradci nad svitavou cca 5km od svitav po telefonicke dohode a dotazech zda je auto slušne mi bylo odpovezeno že je po staršim panovi ktery lehce boural a je novy naraznik svetlo a olakovana kapota a temer nic nepoznate oprava je pekne provedenapo přijezdu pan z bazaru zvedl kapotu a uplne zmandlovany pravy nosnik že jsem nic podobneho už dlouho nevidel,lak na kapote byl katasrofalni to same broušeni na obou blatnicich HRUZA!!!pan mi po dotaze proč me tahnou cca 90km zbytečne pouze pokrčil rameny že to dojednal kolaga krery tu neni nebo neexistuje po prohlidce ostatnich vozu se mi udelalo mdlo před očima a radeji jsem jel domu pro usmev auta špinava se spoustou oderek nove olakovane a vrchol byla octavia combi tdi z roku 1999 se 120tis km!tomuto bazaru se vyhnete obloukem!!!
Známka: neudělena
Autor konihlavek (Člen)
[#2] Zasláno:6.05.2013 20:05 | Reagovat 
jeste znamka 5 s hvezdou!!!
Známka: 5
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz