Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Auto Kučera, Klimkovice

Auto Kučera, Klimkovice

 
Autor Návštěvník ()
[#1] Zasláno:10.09.2010 00:35 | Reagovat 
Známka: neudělena
Autor Pepino73 (Člen)
[#2] Zasláno:1.02.2011 20:48 | Reagovat 
Auto Kucera??????
Pokud mate nekdo zajem koupit auto dovezene z Francie popripade z EU prosim...
Pokud dale mate zajem koupit auto s upravenym stavem km tak prosim...
Pokud budete chtit slevu rad vam ji poskytne s tim ze vam napise mensi fakturu tak prosim...
Pokud budete chtit reklamovat zavadu na voze tak taky prosim ,ale nedovolate se...
Jednou vetou tomu to bazaru se vyhnete oklikou.
Známka: neudělena
Autor disto (Člen)
[#3] Zasláno:21.09.2011 11:37 | Reagovat 
Souhlasím. Na každém autě stočeno min. 100tisíc km
Na druhou stranu, mají pěkná auta. Ale musíte ho brát přímo z kamionu, v momentě kdy ho přivezou. Jinak se může stát, že koupíte zaručeně nebourané auto Samozřejmě po opravě.
Známka: 4
Autor Suprre (Člen)
[#4] Zasláno:30.01.2012 08:57 | Reagovat 
Moje zkušenost s Kučerou je následující. V lednu 2011 jsem si u něj vyhlídl Octavii II 4x4. Když jsem byl v bazaru poprvé, tak jsem hodinu čekal, než se mě někdo začal věnovat ... otevřeli auto a nic o něm nevěděli. Jelikož se mi auto líbilo, tak jsem se do bazaru vrátil s mechanikem a čtečkou tloušťky laku. Už asi chápete kam tím mířím. Auto pochopitelně "nebylo" bourané. Víc jak 2mm kitu na zadním blatníku mluví za vše. Bazarník poté zvřel auto, prej at si jdeme zkoušet měřit lak jinam, že na takové vševědy nejsou zvědaví
Známka: 4
Autor Adam (Člen)
[#5] Zasláno:25.02.2012 09:31 | Reagovat 
Projel jsem celou radu bazaru se zajmem koupit Focuse, musim zde potvrdit silne negativni zkusenost. Vozy, ktere me zajimaly mely stocene tachometry minimalne o 80 tis kilometru. U pana Kucery navic zdaleka nejhorsi pristup prodejcu, arogance, drzost a neochota. Opravdu nedoporucuji !!!!

EDIT moderátora (administrator): Uvedena recenze se vyskytuje u nekolika dalsich autobazaru a a u vsech (mimo jedineho, ktery naopak chvali) uvadi autor, ze prave v konkretnim autobazaru meli FF se stocenym tachometrem. Toto hodnoceni nepovazuji administratori serveru za verohodne.

Známka: 5
Autor kajisk (Člen)
[#6] Zasláno:18.05.2012 20:07 | Reagovat 
Dobrý den všem ve spolek,

také bych rád napsal několik řádku k panu Kučerovi.v roce 2008 jsme tam kupoval vůz Renault Grand Scenic 1,5cdi.

Dostal jsem "slevu" na leasing,po ujetí 100km se ohlásila vada na vstřikování.

Reklamaci mi neuznali musel jsem repasovat všechny 4 vstřiky a vyměnit žhaviče!!Po půlroce prasklo těsnění pod hlavou.

V servise sundali hlavu a zjistili,že vačka a hlava nemá rozhodně najeté uvedené kilometry.Musel jsem měnit vačku pan Kučera nebral telefony neodpovídal na dopisy a kupní smlouvu mají tak dobře napsanou,že nezmůžete nic.

Lidičky POZOR NA NĚ!!!JSOU TO VELCÍ PODVODNÍCI!!!
Prosím Vás upozorňujte na ně všechny a všude!!!!
Známka: 5
Autor simonrud (Člen)
[#7] Zasláno:27.05.2012 01:35 | Reagovat 
Auto Kučera - veliký pozor, ceny které uvádějí na internetu ani zadaleka neodpovídají konečné ceně, najednou zjistíte že musíte platit technickou, registraci v čr atd. navíc mají auta velmi často neodborně opravená
Známka: 5
Autor ludwigreal (Člen)
[#8] Zasláno:2.08.2012 16:04 | Reagovat 
Před dvěma měsíci jsem v inzerci autobazaru Auto Kučera našel tři roky starou Mazdu 6. Ráno jsem autobazar kontaktoval s tím, že bydlím 300 km od jejich sídla. Ochotně mi auto zarezervovali. Po příjezdu v týž den mi bylo auto předvedeno, poskytnuta předváděcí jízda, poskytnut neomezený čas na prohlídku. Požádal jsem o kontrolu vozu na STK, která mi byla rovněž zajištěna. Na mou žádost mi byl zajištěn z autorizovaného servisu Mazdy výpis z elektronické servisní knížky. Vozidlo bylo dovezeno z Francie, po prvním majiteli, nehavarované, pravidelně servisované. Autobazar ochotně zařídil výhodné financování koupě vozu s nízkým RPSN a všechnu legislativu s přihlášením vozidla. I přes kontrolu vozu v Mazdě se bohužel zhruba po 14 dnech v pátek večer ve 20 hod. při cestě na Moravu k rodičům vyskytla na vozidle neočekávaná závada v elektronice. Ve večerních hodinách jsem kontaktoval majitele p. Kučeru, který mi ochotně zajistil diagnostiku a odstranění závady v autorizovaném servise Mazdy- AUTOTIP HALFAR s.r.o. v Dolním Benešově. I přesto, že o víkendu neposkytují servis, mechanik ochotně přijel do práce a problém nám vyřešil. Tímto chci poděkovat autobazaru Auto Kučera za profesionální přístup při prodeji a zároveň panu Kučerovi a autorizovanému servisu Mazdy- AUTOTIP HALFAR s.r.o. v Dolním Benešově za pomoc v nesnázi. Pro porovnání jsem měl před nějakým časem obdobnou zkušenost na mém předchozím voze Citröen, kde mi asistenční služba v pátek odpoledne v 15 hod. řekla, že 2 servisy v dosahu 20 km nejsou ochotny už nikde jet i přesto, že jsem věděl, že je závada na tzv. váze vzduchu. Nabídli mi odtah do servisu s tím, že se na to někdo podívá v pondělí. Řešil jsem to posléze i se zastoupením Citröenu pro ČR. Po tom, co jsem s nimi zažil, vím že asistenční služby Vás o víkendu nechají na holičkách! Tento autobazar rád komukoli doporučím.
Majitel a jednatel společnosti ludwigreal s.r.o.
Známka: neudělena
Autor 004peta (Člen)
[#9] Zasláno:23.04.2020 14:50 | Reagovat 
Dobrý den, prosím zákazníky tohoto autobazaru, kteří mají s tímto autobazarem špatné zkušenosti, aby se mi ozvali na telefon 722066615 nebo na email 004peta@seznam.cz. V případě že budou ochotni podat výpověď soudu, či se k nám přidat. Předem děkuji. Rapčanová.
Známka: 5
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz