Sponzor
Reference Autobazarů » Registrace nového uživatele diskusního fóra
Pokud se chcete zaregistrovat (není nezbytně nutné), vyplňte laskavě následující formulář. * - Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit!
* Uživatelské jméno  
* E-mailová adresa
ICQ
WWW stránka (včetně http://)
Zaměstnání/zkušenosti/praxe
Z (země)
(Vyberte ze seznamu vpravo nebo uveďte vlastní)
Oblíbená značka aut
Zobrazovat e-mailovou adresu veřejně?
Řadit témata podle:
Jazyk
Ochrana proti spambotům Napište prosím číslicemi osmdesátjedna: 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz