Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » AUTO CENTRO - Stará Pošta 750, Rajhrad

AUTO CENTRO - Stará Pošta 750, Rajhrad

 Stránka Stránka:  ««  1  2  3  »» 
Autor shawt (Člen)
[#51] Zasláno:4.03.2014 20:16 Změnil(a): shawt | Reagovat 
Tak, kdyz nikdo nic,tak ja napisu poznatek.
Mam vyhlidle v tomto bazaru Fiat Stilo, dle bazaru je automobil NEBOURANY!!!
Nechal jsem si projet VIN a co mi to nenaslo, ze je vuz bourany, Skoda na voze byla vycislena na 4246.54 EUR, Stav skody: Economical total loss.
Známka: neudělena
Autor shawt (Člen)
[#52] Zasláno:4.03.2014 21:21 | Reagovat 
A dalsi Ford Mondeo 2.0 TDCI, inzerovan, jako NEBOURANY a ma take bouracku v hodnote cca 2000EUR.
Takze do tohoto bazaru mne uz nikdo nedostane a udelam to co radi jini, nekupovat auto v CR - podvodnici vseci!!!

Kdyby jste neverili,tak si staci overin VIN na webu : report.vin-info.pl cena cca 250Kc a pak jdou s cenou dolu,pokud si proverite vice aut.
Známka: neudělena
Autor zybexg (Člen)
[#53] Zasláno:6.03.2014 15:59 | Reagovat 
Tak to je super, teď čekám až se ozvou provozovatelé a budou se hájit, schválně jsem ty prachy obětoval a nechal jsem si to poslat na svoje auto, ať se zasmějem, Poctivci !!!!
Známka: neudělena
Autor zybexg (Člen)
[#54] Zasláno:10.03.2014 16:01 | Reagovat 
Takže mám výpis z cebie, původně bylo auto prodáváno jako NEHAVAROVANÉ !!!!, z výpisu je zřejmé že auto bylo bourané, výše škody 1440,-eur. oprava. Bravo pánové !!!! JSTE PODVONÍCI!!!.
Známka: neudělena
Autor shawt (Člen)
[#55] Zasláno:10.03.2014 17:55 | Reagovat 
Ale jaci podvodnici prosimte...jsem jim psal email a kdyby jsi videl co mi napsali to je HUMUS. Proste jeto normlani a je to v poradku, ze auta sou bourana...nic to pry neznamena,atd...jsou to pry lehke opravy...aji kdyby to byla lehka oprava,tak uvadi lidi v omyl a lozou a je jedno, jestli to byla oprava za 100Eur nebo za 40000Eur, jako u toho Fiatu Stilo!
Jestli ho nekde jeste najdu,tak to sem dam...
Známka: neudělena
Autor shawt (Člen)
[#56] Zasláno:10.03.2014 18:00 | Reagovat 
zybexg
Jake jsi u nich koupil auto?
Známka: neudělena
Autor zybexg (Člen)
[#57] Zasláno:10.03.2014 19:02 | Reagovat 
Opel meriva. Příště přímo od majitele.Na bazary už dlabu z vejšky. Já jsem tenkrát váhal a měl jsem intuici, ale zase jsem ji neposlechl. Jak se říká, za blbost se platí.....
Známka: neudělena
Autor zybexg (Člen)
[#58] Zasláno:10.03.2014 19:09 | Reagovat 
Heh, normální by bylo kdyby napsali pravdu, že bylo auto havarováno tam a tam a k tomu adekvátní cena, ale to by zase nebyl kšeft, že.....se musim smát když jsem pročítal ty opěvné ódy od ostatních jak jsou spokojení. Třeba měly štěstí a třeba by se měli chytit za nos.....
Známka: neudělena
Autor shawt (Člen)
[#59] Zasláno:11.03.2014 18:57 | Reagovat 
Treba si to psali sami. Jako pristup majitele je vstricny, to zase ano,ale kdyz jsem psal,jak to bylo bourane,tak mi uz neodepsali...tak asi tak...jeste,ze jsem objetoval asi 5EUR a zapltil si tuto informaci,kdyby ne,tak bych pravdepodobne jiz byl majitelem Fiatu Stilo od nich. MOndeo,ktere jsem mel take vyhlidle si jiz nejaky chudak koupil..totahlo na pravou stranu a pry to bylo jen geometrii,ale taky mozne ne,kdyz to bylo nejak bourane uz...
Známka: neudělena
Autor zybexg (Člen)
[#60] Zasláno:11.03.2014 21:01 | Reagovat 
Ale jo pristup a jednání bylo celkem Ok...tím to ale končí.............
Známka: neudělena
Autor shawt (Člen)
[#61] Zasláno:12.03.2014 17:03 | Reagovat 
Tak tady premis reakce majitele Auto Centro na muj email jim,ze prodavaji bourane vozy a maji je oznaceny jako NEHAVAROVANE!!!!
Lidi nebudte hloupi a prestante podporovat Ceske podvodniky!!! Zil jsem v Anglii a tam sem se nesetkal s tolika podvodnimkama za 8 let co v CR za 6mesicu!

"Vše je v pořádku. Všechny bazary můžou dát auta do rubriky nehavarované, nebo havarované – celé auto / rozbité auto před opravou.

Jestli jste někdy do někoho ťukl, divil jste se, kolik Vaše pojišťovna platí poškozenému, když to druhé auto odjelo po ose. To je realita a číslo z pojišťoven nekoresponduje z výši opravy – všechny servisy ždímají pojišťovny.

Kolik lehkých havárii potkáte za týden… . Ty auta neskončí na šrotovišti a když někdo bouchne do Vás, auto Vám pojišťovna opraví a jezdíte dál a teprve poté ho prodáte – takže prosím bez moralizováníJ."
Známka: neudělena
Autor zybexg (Člen)
[#62] Zasláno:12.03.2014 19:09 | Reagovat 
Já Tu Merivu 5 let podržím, pak ji za mrzký peníz prodám a kupuju zánovní auto. Takhle jsem to udělal naposled. Když to tak čtu, tak mě to připomíná tu pohádku Obušku z pytle ven, pan hostinský od pečínky byl taky dobrota a poctivost sama. Auta jaká svět neviděl Chybí tu jen ten obušek, ale věřím že na ně taky dojde....
Známka: neudělena
Autor Lehky Vita (Člen)
[#63] Zasláno:17.04.2014 13:17 | Reagovat 
Chodím na tento web jednou za měsíc se zasmát nad tím, jak si každý stěžuje, že jeho vysněné 15leté auto za dva průměrné platy není nové a nedej bože bylo havarované . Až odpověď majitele bazaru citovaný Shawtem mě přimělo jsem něco napsat.
Pracuji v pojišťovnictví již 30roků jako obchodní zástupce v pojištění vozidel, takže tuto problematiku znám dopodrobna. Majitel bazaru nebo prodejce napsal čistou pravdu a má u mě uznání, proto se ho zastanu a přitom nejen Shawta a Zybexga poučím.
Napíšu Vám to příběhem: pan Novák má na auto 100tkč a jako každý normální motorista si koupí auto za 80tkč, aby za volné peníze udělal nutný servis, protože předchozí majitel má auto před velkou investici a auto je pro něho již staré, raději si koupí mnohem mladší. Pan Novák si během prvních měsíců auto opraví k obrazu svému a večer si říká s ženou, jakého mají před barákem super auto a jak budou jezdit na dovolené. Ráno jede pak Novák do práce, ale už nedojede. AUTO A nedalo přednost a naboural do AUTA B a to bouchlo do auta pana Nováka. Nikomu se nic nestalo. AUTO A nebylo havarijně pojištěné a má airbagy venku, motor na zemi. AUTO B má naraženou zadní nápravu, včetně kufru, pan Novák odřený bok. U AUTA A se velká havárie nikde nenapíše, auto se opraví a pánové Shawt a Zybexg si s úsměvem na tváři takové auto koupí, protože se nikde nepíše, že bylo vážně havarované. Příklad: žlutý létající Leon, certifikát Cebia 5hvězd, více Google. Pan Novák s majitelem AUTA B mají smůlu a pojišťovna jim napíše, že mají Ekonomickou Totální Havárii – dále ETH. Pan Novák má ruce nad hlavou a zvýšeným hlasem říká, že auto je defakto pojízdné a plně opravitelné, jenže likvidátor to vidí jinak. Nešťastný pan Novák svoje vymazlené, i přes havárii pojízdné auto dá pojišťovně a od pojišťovny dostane peníze. Pan Novák neměl v úmyslu auto druhý den prodávat, když dal do auta dalších 30tkč. Pojišťovna prodá auto ve vnitřní aukci za velké peníze, protože je defakto pojízdné a opravář auto opraví. Záleží pak na opraváři, v jaké kvalitě auto opraví, a nepleťte sem značkové servisy. Tam pracují jenom lemplové vedení lepmlama a to vše zabalené v pozlátku – bohužel pracovní zkušenost. Auto je za měsíc na trhu a jak jsem již napsal, takto zaservisované by se za normálních okolností na trhu nikdy neobjevilo a nikde nevidím důvod, proč by se takové auto nemělo po kvalitní opravě dále prodávat, když oba dříve zmiňovaní pisatelé dnes jezdí v AUTĚ A které mělo motor na zemi.
ETH má každá pojišťovna nastavený jinak a to včetně jedné pojišťovny ve více zemí. Například: pracoval jsem pro Generali ČR a auto pana Nováka by se zlikvidovalo za 50tkč (stále mluvíme o autě bez hnuté karoserie), přičemž reálná kvalitní oprava by byla tak 25tkč, méně kvalitní za 15tkč. V Generali Rakousko kde jsem také působil, by to byla ETH jak vyšitá. V Allianz Maďarsko by i AUTO X s motorem na zemi ETH nebylo. Některé auta mají řídící jednotku pod karoserii na podběhu a stačí drobná havárie a ETH je hned. Likvidujeme i nová auta přímo ve fabrice anebo v salónech. Tyto nehody se neprokopírují a zákazník si kupuje „nové“, nehavarované auto, ale škoda že má nový předek, nebo celý bok. Několik případů bylo i v televizy, stačí Googlovat. Tiskový dovozce říkají, že se nic neděje, auto je kvalitně opravené, je v záruce a šmitec.
Každé ojeté auto je jiné a říkat o nějakém autě, že je to nepojízdná mrtvice po ekonomické totální havárii a auto vůbec nevidět je přinejmenším od toho člověka divné, ale omlouvá ho to, že je z jiného oboru.
Ing. Vítězslav Lehký.
Známka: neudělena
Autor zybexg (Člen)
[#64] Zasláno:17.04.2014 14:48 | Reagovat 
Dobrý,
Tak takhle jsem se dlouho nenasmál
Známka: neudělena
Autor Auto Centro (Člen)
[#65] Zasláno:30.04.2014 12:00 | Reagovat 
Odpověď pro pana Jiřího Hanouska z Jablonce nad Nisou alias Zybexg.
Pane Hanousku, jsme rádi, že vozidlo co jste u nás koupil 15.10.2012 stále máte. Vaše auto od nás má VIN W0L0XCE7554028484 a každý si může na Cebii podívat, že tam není ani jeden záznam o havárii, ale jako automechanik z dlouholetou praxí, což jste několikrát hned řekl, jak jste přijel na bazar a napsal na toto fórum, byste havárii určitě poznal a vozidlo nekoupil. Váš text: „Takže mám výpis z Cebie… výše škody 1440,-eur“ je nepravdivý a vykazuje známky pomluvy.

Milan Polívka – autocentro.cz
Známka: neudělena
Autor zybexg (Člen)
[#66] Zasláno:1.05.2014 10:20 | Reagovat 
Pro pana Polívku
Prosím vás, proč bych si to všechno cucal z prstu??? Podle vás jsou všichni, co zde mají problém se zbožím, jež tak srdnatě hájíte, podvodníci a lháři. Jen vy máte nad hlavou svatozář. Víc snad nemá smysl ani psát.

Jiří Hanousek.
Známka: neudělena
Autor radim807 (Člen)
[#67] Zasláno:5.08.2014 20:43 | Reagovat 
Zdravím ,
moji rodiče v tomto bazaru někdy koncem roku 2012 koupili Škodu Octavii combi. Jednání v pohodě ,auto až na pár drobností (padání turba do nouzáku ,zatékání od zad. ostřikovače ,nefunkční motorek př. světla ,stažené km o asi 40 000, atd.) taky. Nebylo to auto nové ,takže mouchy mít musí ,s autem spokojenost. Do doby,než se minulý týden přede dveřmi objevili dva policisté s fotkama ,na kterých je tohle auto totálně zdemolované ,obrácené přes střechu a uznané jako totálka. Auto bylo rodičům zabaveno s odůvodněním ,že je buď zapletené do pojistného podvodu a nebo poskládané z dilů z vozů kradených. Nyní čekáme na výsledky policejní expertýzy. Pokud se potvrdí tvrzení policistů ,majiteli se vrátí pouze tažné a autorádio a zbytek zůstane zabaven ,takže nějakých 135 000 ,- bude v pr...i.
Známka: neudělena
Autor shawt (Člen)
[#68] Zasláno:28.08.2014 21:27 Změnil(a): shawt | Reagovat 
Pro pana Lehky Vita, já si vůz nekoupil. Nakonec ano, ale jinde a nehavarované a nestočené km. Ověřeno v Německém servise. Co se týče vámi popsaných věcí. Chápu, že se odepisují auta, byť nemusela být totálně šrot, ale nechápete jednu a to podstatnou věc o kterou mi jde a to je informovat seriózně zákazníka a pravdivě a to se v tomto případě nestalo. Rozhodně nečekám, že ojeté auto bude, jako nové,ale očekávám, když někdo napíše, že nebylo bourané, tak to tak je a ne, že se pak dovím, že tam byl problém.
Na cele "slavné" CEBII se člověk nic nedoví, když je vůz ze zahraničí. Musí se využít zahraniční služby a díky bohu za ně.

Kdyby v inzerci nebylo vysloveně napsáno "NEHAVAROVANÝ", tak je vše v pořádku.
Nebo, kdyby mi pan majitel řekl, jo bylo to někde ťuklé, tak ani nepípnu,ale to se nestalo. Myšleno, řekl toto než jsem na to přišel. To je celá podstat věci, co mi vadila.
Asi máme každý jiné vnímání poctivosti a taky podle toho to taky v Česku vypadá.
Známka: neudělena
Autor pesac (Člen)
[#69] Zasláno:13.09.2014 14:09 | Reagovat 
Recenze na tomto foru berte vsichni s rezervou, jde velmi casto o konkurencni boj majitelu autobazaru kteri si zde vyrizuji ucty
Známka: neudělena
Autor davidjiri (Člen)
[#70] Zasláno:19.09.2014 22:15 | Reagovat 
Tak jsem taky navštívil tento bazar,byl jsem se podívat na starého golfa,kterého jsem nekoupil,ale možná se pro něj vrátím,jěště se musím na pár aut podívat.Jinak obsluha v pohodě,prohlídka a projížďka taky,ochota obsluhy vyjednat s majitelem lepší cenu.Jinak si je potřeba uvědomit,že bazar je jen prostředník(teda pokud si zrovna netahají ojetiny sami)a vědí doslova kulové a tom daném autu,to ví jen majitel a ruku na srdce,kdo z nás bude investovat do starého auta když vím,že ho budu prodávat,takže ty auta jsme zničili my,předchozí majitelé a ne prodavač v bazaru.Já jsem si vyhlédl auto do 30000 a počítám s tím,že dalších 20000 spolkne obnova spotřebních věcí jako brzdy,rozvody,náplně,tlumiče,čepy,pneumatiky atd. to,ale nejsou závady,jsou to ty spotřební věci které budete muset udělat u 95% levných ojetin a s tím je třeba počítat a ne fňukat,že jsem musel koupit nové svíčky a olej.Je potřeba zapojit zdravý rozum a ne se nechat zaslepit vidinou "nového auta"
Dále mě nejde do hlavy,jak tady někdo psal že jim vzali oktávku,že je kradená,nějaká cebia a podobné voloviny to je k ničemu,ale teda nechápu k čemu chodíme před přepisem na evidenčku,tam by měli byt zodpovědní za ověření identifikačních znaků,a při nálezu čehokoliv jít po prodejci,a ne že budu 2 roky jezdit autem a pak si někdo vzpomene,že je vlastně kradené ,toť můj názor,s pozdravem D.J.
Známka: neudělena
Autor radim807 (Člen)
[#71] Zasláno:22.09.2014 19:25 | Reagovat 
Takže po měsíci a půl našim oktávku konečně vrátili ,protože se neprokázal žádný trestný čin. Naštěstí.
Známka: neudělena
Autor ppetr66 (Člen)
[#72] Zasláno:9.11.2014 12:17 | Reagovat 
Nechápu, kdo a co tady rozebírá a stěžuje si. Já jsem u nich koupil auto pro dceru a jsme spokojení. Prodávají spíše starší auta, která nová nikdy nebudou.

Na koupi kromě mechanika stačí přece selský rozum. Do některých bazarů jsem přišel a byl jsem tam sám. V Rajhradě bylo lidí ,,prodávají auta jako banány“, dokonce jsme si museli stoupnout do fronty na napsání smlouvy, takže to o něčem svědčí.

Chcete vědět co je problém, tak si přečtěte recenze třeba autobazaru Auta z Brna nebo jiný prodejce levných aut EU Italia Cars, kde jsme byly a podle našeho mechanika jsou všechny auta stažená minimálně o 200tkm. Hlavně, že je nejlevnější - prostě šikula. O AAA a ESA ani nemluvím, neustále mě nutili do něčeho, co jsme vůbec nechtěli. Stačí si projít více bazaru a bude Vám jasno.

Při koupi auta pro dceru v Autocentru jsem byl svědkem zajímavé konverzace mezi panem Polívkou a paní, co si kupovala nějaké auto. Paní se asi 8x ptala, proč je na blatníku nový lak a pan Polívka stále opakoval, že blatník je původní a paní stále dokola. Až to můj mechanik nevydržel a paní řekl, že je doopravdy původní a paní auto koupila. Nejlepší tečkou na konec bylo, že při psaní kupní smlouvy nakonec z paní vylezlo, že stejné auto měla, ale havarovala. Co nejlevněji nechala navařit novou střechu a auto na inzerát prodala, protože sama nechtěla s autem s navařenou střechou jezdit. Takže ať mi chvilku někdo tvrdí, že auto na soukromí inzerát je výhra!!! Když jsem si to tady četl, tak jsem se k tomu musel vyjádřit. Připadá mi to tady už jako v poslanecké sněmovně např.: s MUDr. Rathem, ti kteří nejvíce křičí, mají nejvíce másla na hlavě! Uvědomte si, že stará auta budou pořád jenom stará a potřebují nějakou péči. Je opravdu jednoduché ukazovat prstem na bazar, že oni jsou špatní. Špatní jsou spíš ti škarohlídi, kteří si myslí, že staré nebo starší auto bude jezdit na věky věků a zadarmo. Já panu Polívkovi prostě fandím a pro další auto jdeme určitě k němu!!! Koneckonců nemám jenom jedno dítě.

P. Říha
Známka: neudělena
Autor Aurius (Člen)
[#73] Zasláno:18.03.2015 13:24 Změnil(a): Aurius | Reagovat 
Raději buďte obezřetní...
Známka: neudělena
Autor ing kralik (Člen)
[#74] Zasláno:2.04.2015 20:39 | Reagovat 
Autobazaru, který v inzerci uvádí "nehavarované" a znamená to, že právě teď momentálně je vozidlo nehavarované, tak se raději vyhněte velikým obloukem
Nechápu, jak někdo může mít tu drzost označovat auta jako nehavarovaná, i když havarovaná byla A že jich tam takových mají Stačí se jen pořádně dívat.
Majitel bazaru musí mít teda povahu a žaludek
No bohužel i takový lidský odpad mezi námi žije.
Lituji, že jsem tam jel takovou dálku.
Chování personálu otřesné. Namistrovaná holka, takové pískle, podle vyjadřování je vidět, že moc rozumu nepobrala a přitom tak seběvědomá a drzá, to jsem ještě nezažil. Je vidět jak si váží zákazníka. Do telefonu medové řeči a ujištění, že je vozidlo nehavarované a pak prý to je kategorie či co.
Utíkal jsem od tama jen se za mnou zaprášilo.
Teď když čtu tohle fórum, tak je mi to vše jasné, škoda jen, že jsem si nevyhledal informace předem.
Známka: 5
Autor tomasdrapal (Člen)
[#75] Zasláno:3.12.2015 14:00 | Reagovat 
Jak jsem koupil auto v Autocentru Rajhrad u pana Milana Polívky s velice špatnou zkušeností

V lednu 2015 kupován fiat multipla s STK do 12/2016, v techničáku STK zapsané nebylo.

Při přepisu zjištěno, že STK je pouze do 10/2015 (vzhledem ke stavu auta a účelu jeho použití jsem ho chtěl dojezdit do 12/2016 jelikož bylo jasné že STK již nemá šanci projít)

Pan Polívka 5x slibíl zařízení STK, ale ono to není moc zábavné když vám pořád tvrdí že zítra.

Výsledek je že STK nemám a pan Polívka již přestal slibovat, rovnou nebere telefony.

Za mě absolutně nedoporučuji.

Všechna tvrzení nemám v případě zájmu problém doložit.
Známka: neudělena
 Stránka Stránka:  ««  1  2  3  »» 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz