Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » AUTO CITYDC, s.r.o.

AUTO CITYDC, s.r.o.

 Stránka Stránka:  ««  1  2  3 
Autor Speedy_B (Člen)
[#76] Zasláno:19.03.2015 16:27 Změnil(a): Speedy_B | Reagovat 
Dobrý den, v roce 2014 jsem koupil v AUTO CITYDC Volvo V60. Již v minulosti (r.2010) jsem koupil ve stejném bazaru Volvo S80 a byl spokojen. Proto jsem se i nyní obrátil na spolehlivou a mnou prověřenou firmu s důvěrou. Nezklamali mne a opět mohu jen potvrdit že p. Dusil je skutečně profesionál na svém místě. Všem mohu tento autobazar s jistotou a čistým svědomím jen DOPORUČIT.
Známka: neudělena
Autor Jakubos (Člen)
[#77] Zasláno:12.05.2015 09:28 | Reagovat 
letos jsem koupil od AutoCity DC Chevrolet Captiva. Auto jsem měl možnost přes víkend vyzkoušet, zajet s ním do servisu a nechat si ho pořádně proklepnout. Tento přístup je jistě správný a umožnil mi tak si auto opravdu vyzkoušet a prověřit. Auto bylo v perfektním stavu, km souhlasily a já se rozhodl ho koupit. Navíc AutoCity odkoupilo mou starou Captivu za výhodnou cenu. Co jsem ale byl nejvíce překvapen, byl jejich přístup, o všem jsme se bavili na rovinu, samotný obchod pak trval jen pár minut a AutoCity navíc zajistilo veškerou administrativu, včetně přepisů obou vozů a vystavení technických průkazů. Takže super akce k mé maximální spokojenosti. Všem vřele doporučuji. Ať se vám chlapci daří, děláte to dobře.
Známka: neudělena
Autor mderenin (Člen)
[#78] Zasláno:13.06.2015 07:57 | Reagovat 
Moc děkuji AutocityDC za zrealizování koupi vozu Škoda Octavia a zařízení všeho, co je s koupi vozů spojené....nemusíte se o nic starat a jednodušše si jen přijedete pro svůj "nový! vůz. Je to již druhé auto, které jsme přes AutocityDC pořídili a i v budoucnu se opět obrátíme na profesionály
Známka: 1
Autor miranram (Člen)
[#79] Zasláno:17.07.2015 23:22 | Reagovat 
Dobrý den, od AUTOCITY DC jsem zakoupil 2 vozy (první v roce 2008, druhý v roce 2013). Rovněž jsem prostřednictvím tohoto autobazaru prodal jeden vůz. Oceňuji zvláště férové jednání a profesionální přístup. Vše probíhalo hladce, díky nejen panu Dusilovi a panu Hájkovi, ale i celému kolektivu firmy. Tento autobazar mohu s klidným svědomím doporučit. Miroslav Ramiš
Známka: 1
Autor peny73 (Člen)
[#80] Zasláno:17.08.2015 16:34 | Reagovat 
Myslím, že nemá cenu se moc rozepisovat o tom, jak moc jsem spokojen se službami, které autobazar AUTOCITYDC poskytuje, nicméně, něco málo si dovolím. Vozidlo jsem si vyhlédl na internetu, pečlivě srovnal s ostatními nabídkami a poté jej po krátké e-mailové diskuzi s autobazarem nezávazně zarezervoval. Po příjezdu do autobazaru jsem si nakonec, jak to tak bývá, vybral sice stejný typ vozidla, ale úplně jiné. Zkrátka mě učarovala černá barva, oproti původně rezervované oranžové. Možná by se slušelo napsat, že jsem přijel pro Ford C max 1.8 TDCI r.v. 2008. V autobazaru se mě ujal pan Nádvorník, kterému za toto moc děkuji, a provedli jsme prohlídku vozu. Pak následovala projížďka a jelikož se nám vůz líbil, přistoupili jsme k dalšímu vyjednávání. Již předem jsem měl domluvené, že bych složil zálohu a vůz doplatil a převzal o několik týdnů později. Musím podotknout, že s tímto jsem se u žádného autobazaru zatím nesetkal a velice oceňuji tento kladný přístup k zákazníkovi. Domluvili jsme se na ceně, složil jsem zálohu a odejel domů. Po čtyřech týdnech jsem dal dohromady zbytek peněz na auto, kontaktoval pana Nádvorníka s tím, že si pro vozidlo přijedeme. Jelikož jsem si sehnal levnou pojistku, zaslal jsem mu zelenou kartu a o více jsem se nestaral. Pan Nádvorník zařídil převod vozidla na mě a jakmile bylo připraveno, vyrazil jsem pro nové auto. Po příjezdu jsem doplatil kupní cenu, zaplatil převod vozidla a s podáním ruky se po vyřízení veškerých náležitostí vydal na cestu domů.

Ke své recenzi na autobazar AUTOCITYDC a lidi, kteří v něm pracují, bych chtěl uvést, a bylo by možná dobré, kdyby se nad tímto zamyslel každý zákazník autobazaru, že nezáleží na tom, jaké auto kupuji a za jakou cenu, ale spíše na tom, že mi tento autobazar dokázal nabídnout přesně to, co jsem potřeboval, dokázal mi vyjít vstříc ve všech mích požadavcích a dokázal se mnou jednat tak, že jsem se cítil opravdu dobře a s dobrým pocitem jsem z autobazaru odejel. Vůbec jsem neuvažoval o tom, jestli jsou na vozidle stočené kilometry, jestli se mě snažil někdo podvést nebo cokoli jiného nezákonného, protože z jednání s panem Nádvorníkem jsem ani na chvíli nezapochyboval o tom, že kupuji na správném místě a od správného člověka. Ve svém životě jsem zakoupil a prodal již řadu vozidel, ale ještě nikde jsem se nesetkal s tokovým přístupem, jako tentokrát.

Takže ještě jednou děkuji autobazaru, obzvláště panu Nádvorníkovi za službu, kterou mi poskytl a věřte mi, pokud budu v budoucnu shánět vozidlo a tento autobazar bude ještě fungovat, obrátím se na něj, i když to mám z místa bydliště 140 kilometrů daleko. Ta cesta za to určitě stojí.

Vám, lidem z autobazaru přeji úspěšné dny a málo rýpalů, kteří do recenzí píší nesmysly, které nejsou podloženy pravdou, nebo jsou pouhým nekalým konkurenčním bojem. Na druhou stranu i záporná reference je referencí, dělá reklamu, které je v dnešní době poměrně zapotřebí.

Děkuji a přeji krásné dny. Honza Pavlásek, Lázně Bělohrad
Známka: 1
Autor vizipepa (Člen)
[#81] Zasláno:18.12.2015 10:57 | Reagovat 
V autobazaru Autocity DC jsem si našel vozidlo přes inzerát na internetu. Na rozdíl od ostatních autobazarů - kterých jsem kontaktoval několik, neměli v Autocity DC problém se zasláním kopie technického průkazu, sdělením VIN a podobně. Na základě těchto dokumentů jsem si mohl ověřit veškeré informace k danému vozidlu. Vše odpovídalo tomu, co mi bylo sděleno a co bylo inzerováno ze strany autobazaru. Musím velmi pozitivně ohodnotit samotné jednání a přístup pana Dusila, který velice ochotně odpovídal na všechny mé dotazy. Po příjezdu do autobazaru proběhlo vše hladce a tak, jak bylo domluveno. Za velmi výhodných finančních podmínek jsem si u nich nechal udělat i počáteční servis - výměna rozvodů, oleje, filtrů - také vše bez problémů, včetně pořízení a přezutí nových zimních pneumatik. I po následně provedené diagnostice při výměně oleje v automatické převodovce mi bylo sděleno, že vozidlo nehlásí žádnou závadu. I když je vozidlo staré jen dva roky a mělo najeto poměrně hodně kilometrů, jsem vděčný za to, že nebyl tachometr stočený na nějakou hodnotu, kterou by nikdo vzhledem ke stáří vozidla ani nemohl zpochybnit. Pokud si budu někdy v budoucnu vybírat ojeté vozidlo, rozhodně se s klidným svědomím obrátím na pana Dusila a autobazar Autocity DC. Díky za všechno a přeji mnoho úspěchů v další činnosti.
Josef Vizingr, Znojmo 18.12.2015
Známka: neudělena
Autor vizipepa (Člen)
[#82] Zasláno:18.12.2015 10:58 | Reagovat 
Ještě jsem zapomněl na známku, ale to snad vyplývá z mého hodnocení....
Známka: 1
Autor Passat (Člen)
[#83] Zasláno:22.01.2016 16:51 | Reagovat 
Přidám svou troškou do mlýna... Byl jsem svědkem stáčených kilometrů v minulosti v autobazaru AutocityDC jistým panem Brau*rem a možná i dalšími "šikovnými" lidmi. Nevím, jak nyní, ale pro mě tento prodejce moc věrohodný není.
Známka: neudělena
Autor milin1 (Člen)
[#84] Zasláno:17.03.2016 19:11 Změnil(a): milin1 | Reagovat 
EDIT (18.03.2016 05:36): EDIT (18.03.2016 05:36): Dobrý den, po přečtení recenzí přidávám i svoji zkušenost a Autocity Dc. Koupili jsem zde již v pořadí naše druhé auto a mohu upřímně říci, že máme jen ty nejlepší zkušenosti. Dopředu upozorňuji, že nejsme ani zaměstnanci, ani blízcí či neblízcí známí. Pouze kupující.
Profesionální jednání prodejců, vstřícnost, ochota a trpělivost. Jeli jsme si pro vybrané auto, mezitím se rozhodovali pro další dvě - žádná neochota či podbízení ze strany prodejce. Vše nám bylo řečeno, na případné nedostatky jsme byli předem upozorněni , auta jsme si řádně projeli a náš technik je na místě zkontroloval. Když jsme se rozhodli pro konečný vůz, nedostatek který na autě byl odstranili v ceně vozu a vůz nám za dva dny dovezli do místa bydliště. Rozvody , které jsme chtěli ihned po koupi měnit, nám byly též vyměněny. Velmi oceňuji následné jednání, kdy nám vyšli opět vstříc a aniž byli povinni dále se podílet na naší menší investici /objednali jsme si ve Škodovce další klíč/, fakturu nám proplatili. Vzhledem k tomu, že jsme měli auto v autorizovaném servisu a prošlo i diagnostikou, víme, že nebyli shledány žádné závady či nesrovnalosti. Velmi si vážím přístupu i ochoty těchto profesionálů a doopravdy je mohu jen doporučit. V našem blízkém kruhu byla koupena ještě z Autocity další dvě auta a také naprostá spokojenost. Ještě podotýkám, že my i naše dcera jsme zde nechali i starý vůz a cena odkupu byla velmi rozumná.
17.3.2016, M.Linhartová
Známka: neudělena
Autor milin1 (Člen)
[#85] Zasláno:18.03.2016 05:19 | Reagovat 
Ještě přidávám známku, která se mi v předchozí recenzi nějak vytratila. Ale myslím, že z hodnocení je jasná
Známka: 1
Autor tandy7 (Člen)
[#86] Zasláno:2.04.2016 19:06 | Reagovat 
OK
Známka: neudělena
Autor tandy7 (Člen)
[#87] Zasláno:2.04.2016 19:27 | Reagovat 
Dobrý den,

přečetl jsem si mnoho hodnocení a mám z některých smíšené pocity. Já mohu mluvit a hodnotit
jen své zkušenosti s autobazarem AUTOCITYDC. A mohu oprávněně a nahlas vyslovit, že jsem zde byl spokojen. Jedno auto jsem koupil a jedno prodal. Veškerá obchodní jednání proběhla k plné naši spokojenosti a doufám, že i ze strany autobazaru, to bylo také tak.
Pevně věřím, pokud budu něco ohledně vozidel potřebovat, že se zde i v budoucnu obejdu.
Vím, že konkurence v této oblasti je velká a je těžké důvěru zákazníků si udržet a o to je důležitější pracovat poctivě, protože důvěra se těžko buduje, ale rychle špatným jednáním ztrácí. A tady si myslím, že autobazar ctí to první.
Ještě jednou děkuji a přeji mnoho prodejů vozidel. A jestli se to někomu nelíbí, tak ať si připlatím pár set tisíc a koupí si auto nové!!!

Hezký den, Tandler
Známka: 1
Autor Ivana Majerová (Člen)
[#88] Zasláno:18.05.2016 12:46 | Reagovat 
Dobrý den, od podzimu 2015 jsme se rozhodovali koupit vůz škoda Yeti ,po velkém hledání nás zaujal inzerát na stránkách bazaru AUTOCITYDC. Po telefonickém rozhovoru (v lednu 2016 ) s managerem p. Nádvorníkem bylo rozhodnuto. Při příjezdu jsme se přesvědčili že vše co nám bylo o voze řečeno souhlasí. Při samostatné koupi vozu byl přístup p.Dusila a jeho kolektivu 100% a svého miláčka jsme si odvezli domů. Bazar můžu vřele doporučit , i když je pro nás příliš daleko (asi 400km ) stálo to zato.
S pozdravem Majerová Ivana
Známka: 1
Autor Přibáň (Člen)
[#89] Zasláno:28.06.2016 17:39 | Reagovat 
V dubnu jsem zde kupoval vůz Opel Meriva 1.7CDTi. Za přístup zaměstanců autobazaru, zejména p. Nádvorníka, musím vyjádřit poděkování za přístup k mým požadavkům. Bylo mi umožněno prohlédout si řádně a dopodrobna vozidlo, provést zkušební jízdu a vyhověno dalším požadavkům servisu (výměna rozvodů a motorového oleje+filtru). Tento autobazar mohu jen doporučit.
Známka: 1
Autor Pticondro (Člen)
[#90] Zasláno:29.06.2016 10:25 | Reagovat 
Nechcem sa Vas dotknut, ale v kazdom druhom pozitivnom pribehu je vypisane meno predavajuceho. Neviem ci som len ja taky, ale ked idem kupovat auto, posledne co si pamatam je zrovna meno predavajuceho. Defacto to ma ani nezaujima, preto som prekvapeny, ako kazdy druhy zakaznik tohoto autobazaru vypisuje mena predavajucich
Známka: neudělena
Autor Přibáň (Člen)
[#91] Zasláno:29.06.2016 18:38 | Reagovat 
To je tak, že si to jméno pamatuji, neboť se mi ten pán představil. Nemá to to vůbec nic společného s tím, zda transakci hodnotím kladně, či záporně. Jméno bych uvedl v obou případech. Auto nekupuji každý den.
Známka: neudělena
Autor corny (Člen)
[#92] Zasláno:15.09.2016 13:05 Změnil(a): corny | Reagovat 
Má zkušenost s AUTOCITYDC je z přelomu 2015/2016 a mohu jen a vřele doporučit jejich komplexní služby. Kromě maximální ochoty vyhovět veškerým požadavkům, musím ocenit i poradenské služby, které jsou s celým procesem koupě/servisu spojené. Ještě před kontaktováním Autocitydc jsem navštívil jiného prodejce, který sice vystupoval ochotně, nicméně jeho laxnost a neustálé nezvedání telefonů či nereakce na nepřijatý hovor mne absolutně odradili. Přesným opakem pak byl pan Dusil, který reagoval (až neuvěřitelně rychle ) na veškeré emaily či telefonáty a musím říct, že byl opravdu trpělivý .

Výsledkem byla koupě vytipované Alfy Romeo 159 z Německa, včetně všech služeb (komunikace s německou stranou, dovoz, přihlášení, prvotní servis, ochrana laku, konzervace podvozku, přezutí, olej, filtry apod.). Od té doby jen a jen spokojenost, najeto za devět měsíců cca 15tis. km bez jakéhokoliv problému (prodávající stejně nemůže ovlivnit).

Do bazaru bych se klidně vrátil znovu s dalším požadavkem (a pravděpodobně to časem přijde, přítelkyně už pokukuje po Giuliettě ). Mohu jejich služby opravdu všem doporučit, ostatně, klidně se běžte sami přesvědčit

Jan Pokorný
Známka: 1
Autor mimo (Člen)
[#93] Zasláno:17.04.2017 15:15 | Reagovat 
dne 10.11.2016 jsem v Auto City zakoupil vůz Škoda Superb. Už jsem tam jedno auto koupil, takže jsem šel defacto do známého prostředí, a opět jsem se nezklamal. Zpětně musim uznat že jsem vcelku složitý zákazník, ale zas auto nekupuju každý den,tak je obezřetnost na místě myslím. Nicméně i tak se mi ve firmě dostatečně věnovali, vše mi umožnili včetně detailní prohlídky,s autem jsem najel už cca 15tis kilometrů, byl jsem s ním i na prohlídce v autorizovaném servisu, a vše kromě nefungujícího termostatu (moc mi v zimě netopilo), bylo OK. Ale to je prý nemoc těchto škodovek a oprava stála řádově stokoruny. Pro další auto jdu znovu do auto city...,snad i napotřetí se mnou budou mít trpělivost...Když to porovnám s ostatními prodejci, tak alespoň co jsem viděl já, nemají konkurenci...

Tomáš Dlask, Telč
Známka: 1
Autor Amur50 (Člen)
[#94] Zasláno:12.10.2017 20:26 | Reagovat 
Schválně jsem si nechal více než půlroční odstup od nákupu, abych se v hodnocení neunáhlil a byl pokud možno objektivní. ALE - mohl jsem recenzi napsat hned. Kupoval jsem od Auto City DC vůz Seat Alhambra. Před dvěma lety kupoval v téže firmě své auto můj tchán, takže jsem ji znovu zahrnul mezi potencielní zdroj nákupu.
Parametry byly jasné, chtěl jsem co nejvyšší stupen výbavy, DSG převodovku a hlavně 7 sedadel. Takových aut není na trhnu mnoho, proto jsem zas tolik prodejců nesjezdil, ale pokud mohu srovnávat, Auto City DC bylo jednoznačně nejlepší. Určitě Vám hned ve dveřích neseberou občanku abyste už nemohli odjet bez auta (má zkušenost s nejmenovanými velkými prodejci - opravdu nikdy víc). Nechají Vám čas si vše v klidu prohlédnout, neomezeně dlouhou zkušební jízdu, včetně prohlídky ve mnou vybraném autoservisu. Protože tam měli ještě pěkného Sharana, absolvoval jsem tuto prohlídku dvakrát,včetně prověření servisní historie - vše sedělo do puntíku. Nakonec jsem se rozhodl pro Alhambru, formality včetně financování úvěrem vyřídili během jednoho dne, a dnes jsem rád, že jsem se znovu i já rozhodl pro tuto firmu. Celé to tam na mne působilo útulným rodinným, čistým dojmem, a dřevo praskající v krbových kamnech a výborné kafe bylo už jen pro dokreslení celkově výborného dojmu.
Přesvědčil jsem se že i tak stresující záležitost jako výběr auta, nemusí být nutně špatnou vzpomínkou. Tímto děkuji
Petr Andrle, Kutná Hora
Známka: 1
Autor Stanislav Musil (Člen)
[#95] Zasláno:20.10.2017 12:50 | Reagovat 
Jako 58-mi letý Subarista jsem si v roce 2013 umanul Outbacka ve světlé kůži. Autobazary v ČR, šílená pověst, no ale, kde jinde jít na rozumnou cenu. Jsem z Pardubic,
takže výlet do Děčína, za deštivého počasí, v sobotu ráno ... no, to je touha.
V Auto City DC jsem byl už jenom potěšen ... nabídnuté expresso bylo skvělé, výkup auta protiúčtem, převzetí, nikdo neměl hloupé řeči ... známe ty herce/obchodníky z auty, že?
V Auto City DC nic takového!

Dnes jsem již 61 letý Subarista, manager výroby v těžkém průmyslu a Outback mi dělá
jen a jen radost.

Díky !

Stanislav Musil
Pardubice
Známka: neudělena
Autor Zákazník69 (Člen)
[#96] Zasláno:30.05.2018 12:08 | Reagovat 
Autobazar se profiluje velice seriózně (všude samé garance najetých km, technického stavu vozidla), proto jsem se nedávno vážně zajímal o koupi vozu u tohoto obchodníka..

Zástupce obchodníka komunikoval, byl vstřícný, ochotný, vše se snažil objasnit, chystal jsem se na osobní návštěvu..

O to větší překvapení mě čekalo, když jsem si nechal za poplatek zaslat historii vozu v rámci služby autoDNA..viz přiložené obrázky v odkazech..

http://jyxo.info/uploads/77/774abe16bad6bc93ea24c1b2991d96ca0de4a52c.png
http://jyxo.info/uploads/00/0014b2a8223a6daec49e76ac674f41642b30509f.png
http://jyxo.info/uploads/42/42f80d50d657dac6a51f1e0df1a371a3e3a25de4.png
http://jyxo.info/uploads/DC/dcbae2014277571b9df751a0e43aab274c1121cf.png

Co myslíte - seriózní drzost nebo blbost?

NEDOPORUČUJI!!!
Známka: neudělena
Autor Auto City DC (Člen)
[#97] Zasláno:30.05.2018 22:08 | Reagovat 
já myslím že je to obojí - i drzost a hlavně moje blbost. Ačkoliv je to neomluvitelné, musím se za to omluvit. Mám v prodeji cca 10 až 20% aut v komisním prodeji. Dříve jsem se tomu vyhýbal, ale pak jsem k tomu svolil a jak je vidět, nebyla to asi ta nejlepší cesta. Tento vůz je toho zářným případem. Já se snažím auta ověřovat jak umím, přes cebii a různé další cesty, včetně autorizovaných servisů, ale tady jsem to asi podcenil. Nutno podotknout, že i tento vůz je u nás v komisní prodeji a zítra zde zveřejním dokumenty které to potrvzují. To nic nemění na tom, že je má ostuda že takové auto mi proteklo mezi prsty a v nabídce mé firmy vůbec figuruje. Hned ráno vůz vyřadím z nabídky a s jeho majitelem ukončím jakoukoliv další spolupráci, aby se to neopakovalo. Otázka, zda on o tomto věděl či nikoliv je pro mne irelevantní. Kdo mě a mou práci zná ví, že toto není můj styl, a opravdu mne to velmi mrzí.
Ještě jednou se omlouvám.
Jiří Dusil, jednatel společnosti Auto City DC
Známka: neudělena
Autor Auto City DC (Člen)
[#98] Zasláno:1.06.2018 18:03 | Reagovat 
Omlouvám se za opožděnou reakci na dané téma, nicméně nedaří se mi sem nahrát fotky zprostředkovatelské smlouvy. Auto jsem přebral do prodeje 8.1.2018 se stavem tachometru se kterým jsem jej inzeroval. Když se mi podaří sem fotky nahrát, dodám je později, snad na to přijdu.
Měl jsem schůzku s majitelem vozu, kterému jsem chtěl vynadat za nepříjemnosti, kterým mne vystavil. Nicméně ten mi sdělil skutečnosti které mě nutí minimálně k zamyšlení. Tak předně. On auto zakoupil v SRN dle kupní smlouvy o dva dny dříve, než mělo být auto dle záznamů v servisu a mělo mít najeto 271tis km... Dále, než auto koupil, ověřil si přes autorizovaný servis v ČR jeho servisní historii, protože samozřejmě všichni víme že přes VIN kod lze dnes zjistit téměř vše a všichni se chceme bránit případné špatné koupi. V autorizovaném servisu mu nesdělili nic co by ho od koupi vozu odrazovalo, a ještě mu sdělili že na autě není provedena svolávací akce na výměnu kroužku pod volantem. A teď to nejzajímavější. On se na tuto svolávací akci objednal a byla provedena v lednu 2018, autorizovaným servisem v ČR, ale samozřejmě již s nájezdem který byl na autě když jsme jej inzerovali. Tento záznam však v databázi té firmy na kterou se předchozí přispivatel odkazuje - není. A to je divné i mě. Abych to tedy shrnul. Je možné, že někdo v SRN s autem jel do autorizovaného servisu nebo na STK zřejmě v Německu, a z nějakého důvodu se do nějaké databáze ten záznam zapsal později. Divné ale je, že v autorizovaném servisu v ČR žádný takový záznam nalezen nebyl, a navíc v databázi služby autoDNA chybí záznam o provedení svolávací akce v lednu 2018.Navíc - na vozidel se dají odečíst motohodiny, tedy doba běhu motoru. Dle informací autorizovaného servisu by se tento údaj měl dělit rychlostí cca 50km/h, plus mínus. A když u tohoto vozu tuto početní operaci provedu, vychází mi z ní nájezd cca 190tis km, což je rozhodně blíž tomu údaji který je na tachometru, než údaji který je v databázi. S tímto údajem se dle informací autorizovaného servisu nedá jakkoliv manipulovat. Dá se vymazat na nulu, ale nedá se jakkoliv nastavovat. Já nevím z jaké databáze autoDNA čerpá, a ani nechci jakkoliv zpochybňovat jimi zjištěné údaje. Ale já z vlastní zkušenosti vím že cokoliv co je závislé na lidském faktoru je náchylné k různým chybám či omylům, a tady bych se skoro vsadil že se něco takového klidně mohlo stát. Věřil bych tomu i z toho důvodu, že jak já, tak pan Musil který je majitelem vozu velmi dobře víme, že dnes není vůbec žádný problém si dle VIN kodu auta zjistit servisní záznamy po celé Evropě.Já to tak vždy dělám před každou koupí každého vozu, a poté to dělám ještě jednou než auto zadám do prodeje. Proto také kompletní VIN kody, narozdíl od většiny ostatních prodejců v ČR, zveřejňujeme u každého vozu, abychom předešli jakýmkoliv spekulacím.Nehrajeme si na žádné smluvní obraty typu "dle tacho" apod...,ve smlouvě a veškeré dokumentaci má zájemce či zákazník vše jasně dané a za tím si stojím. O to více mne mrzí, že k téhle události došlo, a proto nad tím také dumám, jak se to mohlo stát, že mi takový vůz protekl mezi prsty. Osobně službu autoDNA nevyužívám, je to pro mne ponaučení. Zkusím se s nimi spojit a zjistit podrobnosti, protože způsob obchodování který nastiňuje pán ve článku na který reaguji, je mi naprosto cizí. O tom se může přesvědčit každý osobně. Mám na skladě spoustu aut s nájezdem hodně přes 200tis km, leckdy i přes 300tis km, a nikterak se za to nestydím, naopak....Ale chápu, že když pánovi firma zaslala údaje které zveřejnil, tak se na to dívá jinak. Nemám mu to za zlé, naopak je to pro mne ponaučení do budoucna...
Jakmile přijdu na to, jak se sem dají nahrát obrázky, zveřejním předmětnou dokumentaci.
Jiří Dusil
Známka: neudělena
 Stránka Stránka:  ««  1  2  3 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz