Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Autobazar Nové Veselí, Žďárská 311, Nové Veselí, 59214

Autobazar Nové Veselí, Žďárská 311, Nové Veselí, 59214

 
Autor ostrjan (Člen)
[#1] Zasláno:6.03.2013 16:59 | Reagovat 
Tento prodejce díky rozporům v jeho nabídkách vozů na českých inzertních serverech a v nabídkách týchž vozů na aukčních serverech zahraničních aukčních společností patří mezi prodejce uvedené v pravidelně aktualizovaném žebříčku prodejců zveřejňovaném ve vláknu "Čeští prodejci ojetých vozů pod lupou aneb kde se ztrácí km a DPH" - odkaz http://www.reference-autobazaru.cz/1_181_1.html
Známka: neudělena
Autor marekhlavaty (Člen)
[#2] Zasláno:6.03.2013 23:04 | Reagovat 
pane Ostrjan, děkuji Vám za vaši aktivitu,protože alespoň víme, kde si dát pozor, jen by asi bylo dobré napsat, z jakých databází o najetých kilometrech vycházíte?
Známka: neudělena
Autor s kratochvil (Člen)
[#3] Zasláno:14.03.2013 15:36 | Reagovat 
Ostrjan nema nic jineho na praci nez skodit. Pravdepodobne zavistiva konkurence.
Známka: neudělena
Autor Medík (Člen)
[#4] Zasláno:14.03.2013 23:33 | Reagovat 
to s kratochvil: Škodit komu?
Pokud škodí podvodníkům, s tím lze jen souhlasit ..... nebo taky podvádíte herr Kratochvil ???
Namátkou jsem proklepl několik aut, abych si ověřil, jestli je tvrzení Ostrjana pravdivé a ejhle! JE !!!!
Známka: neudělena
Autor ladapes (Člen)
[#5] Zasláno:16.10.2013 21:52 Změnil(a): ladapes | Reagovat 
Koupil jsem auto v březnu tohoto roku, auto majitel prý užíval k dennímu jezdění, samozřejmě jej vychválil, závady maximálně silentblok. Ze silentbloku se vyklubala celá poloosa, váha vzduchu, další čidla na motoru, totálně zahumusený EGR, nefunkční klimatizace, nefunkční centrál a jiné. tj oprava za 40.000,- Kč. Auto po koupi nejelo,škubalo,žralo jako kráva a po opravách které jsem si musel hradit sám, protože mi byli zatajeny,jsem zjistil že to je úplně jiné auto! Navíc mám tušení na stočené KM - ale to nemohu oficelně doložit (ověřeno na Cebia). Po incidentu bohužel pan bazarník se mnou nechtěl řešit mé problémy, prostě se na mne vysral. Takže tento autobazar NEDOPORUČUJI.
Známka: neudělena
Autor Radim1 (Člen)
[#6] Zasláno:20.08.2018 09:01 | Reagovat 
Musím bohužel připojit také velmi negativní zkušenost s tímto autobazarem. Chtěl jsem zakoupit vozidlo, vyřídil jsem si financování, dostal zálohovou fakturu, absolvoval relativně dalekou cestu do bazaru, abych si vozidlo prohlédnul, podpesal další dokument k převodu vozidla a než jsem dojel domů obdžel jsem email(!!!), že tam mezitím někdo přijel a vozidlo koupil !?
Myslel jsem si, že jde o omyl, příp. nejapný páteční žert, tak jsem volal zpět, když bazar neměl dost slušnosti mi toto zavolat a ani se nedivím, poslechl jsem si hloupé výmluvy a vytáčky, ale na situaci to nic nezměnilo a skutečnost opravdu byla taková a pro mne šokující. Nikdy jsme neměl valné mínění o prodejcích aut a tato zkušenost to bohužel jen potvrdila. Vůbec bych nečekal, že se něco takového může dnes stát. Takže, pokud si tam "koupíte" auto, mějte na paměti, že dokud v něm fyzicky neodjedete s dokladem o zaplacení, protože bych se nedivil po své zkušenosti, že by vám byli schopni to auto ještě vzít zpět, i když v něm odjedete, tak si v tomto autobazaru nejste vůbec ničím jisti! NEDOPORUČUJI!
Známka: 5
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz