Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Auto Partner Liberec

Auto Partner Liberec

 
Autor skodovakliberec (Člen)
[#1] Zasláno:13.08.2013 22:53 | Reagovat 
Dobry vecer, mate nekdo zkusenost s vyse uvedenou firmou? Nejak se mi nezda ze vozi jen z Italie
Známka: neudělena
Autor ondis85 (Člen)
[#2] Zasláno:27.09.2013 23:56 | Reagovat 
Dobrý večer,

kupoval jsem od nich cca před 2 lety auto. Cena přijatelná a ještě daly na něho slevu. Veliká ochota i že mě auto držely cca měsíc. Auto bylo z Německa. Plná historie ochotní a vstřícní. Na autobazary jsem zanevřel ale sem bych se vrátil, ale bohužel nemají tu značku kterou bych si představil. Tak doufám, že se to tam nezměnilo, ale když jsem jim psal cca před rokem že tam měli auto tak mě poslali dřív fotky než je měli na internetu, tak že podle mě luxus.
Známka: 1
Autor Peta (Člen)
[#3] Zasláno:16.06.2016 14:22 | Reagovat 
Dobrý
Známka: neudělena
Autor Peta (Člen)
[#4] Zasláno:16.06.2016 14:41 | Reagovat 
Dobrý den, chtěl bych se podělit o zkušenost - vlastně ani nevím, jestli vlastní autobazar hodnotit špatně nebo dobře - možná je to jen smůla na kus auta, každopádně s autem moc spokojený nejsem. V roce 2012 jsme v Autobarazu Autopartner (http://www.autopartner.cz) koupili Toyotu Avensis z Itálie (cca 250 tis. Kč, stáří 3,5 roku, oficiálně najeto cca 110 tis. Km). Přestože jsme auto prohlédli s automechanikem, nepodaří se vždy vše vychytat. My měli bohužel smůlu. Obdrželi jsme pouze jedny klíčky od auta (druhé jsme pořídili za 7 tis. Kč). Servisní knížka sice byla, ale dle autorizovaných servisů nevedena správně, tak není pro případné reklamace uznána.

Po 2 týdnech jsme zjistili prasklou hlavu motoru - výměnu naštěstí zajistil autobazar a musím uznat, že bez jakýchkoli sporů (mírně opravit nechali i zatékání do zadního svělometu). Po dalších 3 týdnech od vyzvednutí se objevil další problém - ucpaný DPF filtr - vyjmutí pro Toyotu nás stálo 13 tisíc / následně byl nainstalovaný použitý funkční, celkem s prací za 13 000,- Kč. To už autobazar reagoval, že kdo ví, jaké palivo jsme tam dávali (přitom nikdy jiné, než Benzina, Shell, OMV) - takže nám to připadalo, že to je akorát tak od původního vlastníka auta nachystané, aby to opravil až další vlastník. Když jsem přijel do autorizovaných autobazarů a servisů Toyota, tvrdili, že tyto opravy se při těchto km na tomto autě nikdy nedělají (prý až nejdříve od 180 tisíc km) a že tudíž nabízí pro případný výkup max. 150 000,- Kč. No, nic, auto jsme si nechali .. co můžete dělat (během měsíce člověk nechce prodělat 100 tis. Kč). V roce 2015 odešlo řízení (každý automechanik ať si posoudí sám, zda při těchto km u Avensisu odchází nebo ne - auto jezdilo většinou rovné a klidné trasy). Tento rok odešel chladič klimatizace a tento týden kompresor klimatizace. Tak nevím... oficiálně najeto 175 tis. KM, stáří 8,5 roku.. ať si každý udělá obrázek sám.

Každopádně příště již český autobazar nikdy... žádný...
Známka: neudělena
Autor jirad (Člen)
[#5] Zasláno:16.06.2016 20:27 | Reagovat 
Jakkoliv nehodnotím úroveň a kvalitu služeb tohoto obchodníka, při zohlednění skutečnosti,že většinou jsou auta z Itálie značně problematická - to je známý fakt. Opět se ukázala nátura českého zákazníka. Prasklá hlava vyřízená v rámci reklamace - OK. Kdyby se chtěl prodejce vytáčet, a vyhýbat se kladnému vyřízení reklamace, tak u závady typu praské hlavy by to dle mého názoru nebyl problém. Přesto byla reklamace uznána a vyřízena. Ucpaný filtr DPF a profesionální "odhad" autorizovaného servisu o skutečném nájezdu vozu. Víte, on filtr pevných částic a jeho zanášení ani tak nezáleži na ujetých kilometrech, ale o způsobu najetých kilometrů. Můj známý má Subaru, dva roky staré, je to doktor a najezdí denně do práce 5km, a pak zpět a s filtrem pevných částic je v servisu stále. Druhý známý má Toyotu Hilux, má stavební firmu, a poprvé řešil filtr pevných částic v 50tis km. Protože autorizovaný servis prohlásil váš vůz za šrot (proč asi...),usoudil jste, že prodávající je podvodník a bez jakýchkoliv důkazů a důvodů jste toto své trvzení zveřejnil na internetu, ačkoliv dle mého názoru se k Vám prodejce zachoval velice korektně. Po dalších třech letech provozu Vám odešlo řízení,kompresor klimatizace...,jak neskutečné u ojetého vozu,který jste pořídili za třetinu ceny nového..... achjo....
myslím že než nad někým vynesete soud, navíc bez jakýchkoliv důkazů,chtělo by to se zamyslet zda je to férové...
Známka: neudělena
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz