Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Automazer 1A MAREK - Dobruška

Automazer 1A MAREK - Dobruška

 Stránka Stránka:  ««  1  2 
Autor Mára I (Člen)
[#51] Zasláno:5.08.2012 20:35 Změnil(a): Mára I | Reagovat 
No připadá mi to celé k smíchu, čtete zde názory ostatních klientů na daného prodejce, překvapí Vás jednání prodejce, je na Vás arogantní a přesto si vůz koupíte. Řekl bych - komu není radno, tomu není pomoci - bohužel pro Vás.
Známka: neudělena
Autor Adam30 (Člen)
[#52] Zasláno:30.11.2012 00:24 | Reagovat 
Dobrý den, také mám s tímto autobazarem špatnou zkušenost s kilometry. Koupili jsem zde před rokem auto se 150tis. km, dle vinka jsem zjistil, že mělo poslední záznam v servisní historii v Německu přesně rok před prodejem při 190 tis. tudíž bylo stočeno myslím tak o 50tis. a reálné kilometry byly myslím okolo 200tis možná i víc. Podle toho také odpovídají větší závady, které jsem za poslední dobu musel najednou udělat: všechny ložiska kol, dvouhmotnostní setrvačník, klimakompresor, chladič kimatizace, střední díl výfuku, tlumiče atd. celkem asi za 80tis.
Servisní knížka byla také zfalšovaná a nesedí v ní údaje se štítkovými údaji o datu a km v motorovém prostoru, které dělal servis. Stočení kilometrů bylo podle mě provedeno až v česku, protože auto bylo dovezeno z Německa a mělo počestěný palubní počítač...
Po přečtení předchozích hodnocení je zcela zřejmé neseriózní jednání ze strany autobazaru.
Těží z toho že dovezou zachovalé a vybavené auto s větším počtem najetých kilometrů o které už v cizině není zájem, stočí ho a rázem je jeho cena o 30% vyžší než v jej koupili v zahraničí.
S autem jsem jinak spokojený, v podstatě jsem měnil spotřební věci, které bych dřív či později musel stejně vyměnit. Spíše jsem neměl klidné spaní, když jsem zjistil že prodejce mění údaje, jestli není i něco jiného s autem v nepořádku (to co někdy také bývá falešné technické průkazy, havarované, kradené a pod.) naštěstí se toto při dodatečném prověření nepotvrdilo.
Známka: neudělena
Autor konihlavek (Člen)
[#53] Zasláno:1.03.2013 10:07 | Reagovat 
velmi arogantni jednani! servisni knihy jsou falešne!
Známka: 5
Autor milannep (Člen)
[#54] Zasláno:12.04.2013 09:58 | Reagovat 
Tak nakonec to sem napíšu. Škoda Superb http://www.sauto.cz/osobni/detail/skoda/superb/12491162?goFrom=list . který má dle tachometru dnes 132 tis. km měl v dobu, když se se sním byl projet na tachometru 123 tis!!! A to je okolo 20.3.2013. Po mé intervenci, že si auto nevezmu, protože dle záznamů Škoda mělo auto již v září r. 2012 130 tis. km se náhle tachometr zase přetočil na 132 tis. - směšné. Navíc auto nemá vůbec jasnou servisní historii, záznamy byly strašně zmatené. Pane Marku uvědomujete si, co můžete způsobit ponížením km o 30 tis., když např. rozvody se mají u tohoto auta měnit při 180 tis. km?! Co na to výměna rozvodů, oleje a pod.?! To je Vám to fakt jedno???
Při našem jednání jste zlehčoval tyto diskuse, že to dělá jeden člověk, ale ba ne..... Styďte se.
Milan Havlík
Známka: 5
 Stránka Stránka:  ««  1  2 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz