Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Autocar Tichy Napajedla

Autocar Tichy Napajedla

 
Autor Pticondro (Člen)
[#1] Zasláno:14.02.2012 19:51 | Reagovat 
Ma nekdo zkusenosti s Autocar Tichy?
Známka: neudělena
Autor MartinV (Člen)
[#2] Zasláno:20.03.2013 09:03 | Reagovat 
Ano mám.

http://www.cars.cz/xchanger/templates/cardetail/11214301025021/cd.jsp?cid=13627663806 1926298

WF0SXXGBWS7K29521

Vsude pisou, ze je super stav. Auto je smradlave, poskrabane tri dily. Dvere a blatniky. Rozpraskana radici paka, operky hlavy mastne kola, nebo co. Stav hrozny.
Dalo by se z toho udelat pekny auto, ale muselo by stat 200t.
Byl jsme se na nej podivat uplne zbytecne, pritom jsme jim psal, jestli je auto v poradku, nebo je tam neco treba udelat. Nic nenapsali.

Takze nic moc tohle auto nedoporucuji.

Servisni knizku to melo original ani to nebylo bourane, to jsem si overil mericem laku.
Známka: 4
Autor uzivatel (Člen)
[#3] Zasláno:2.07.2014 09:44 | Reagovat 
Tomuto bazaru se doporucuji vyhnout obloukem

Svym necestnym jednanim se bazar jiz dostal do televice, viz odkaz na archiv CT1, porad Cerne ovce:
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1097429889-cerne-ovce/213452801080605/3772-reporta ze/?sekce=13&clanek=3147
Známka: 5
Autor ING jindřich fantoci csc (Člen)
[#4] Zasláno:9.07.2014 07:34 | Reagovat 
pomluvy vymyšleji zavistivci,blbci je roznašeji a IDIOTI jim věři!!!
Známka: neudělena
Autor odera (Člen)
[#5] Zasláno:1.12.2014 14:04 | Reagovat 
Kdyby to byly pomluvy, tak by se pan Tichý zachoval jako chlap a postavil se k reklamaci čelem a nechoval by se jak spratek - alias podnikání po česku ! Dnes jsem si tam vyhlédl auto, ale po shlédnuté reportáži se na něj vybodnu a nepojedu tam! Dobrou chuť v nenažranosti pane tichý.
Známka: neudělena
Autor blueairwolf (Člen)
[#6] Zasláno:12.02.2015 18:50 | Reagovat 
Byl jsem tam a jejich jednání je velmi solidní a férové, za sebe si nemyslím, že jsou 100% čistí jak padlý sníh (to ani v této branži snad nejde), ale rozhodně nepoužívají podlé metody a triky jako ostatní bazaristi a zloději (osobně je mám v top 4 autobazarech, kde bych byl ochoten nakupovat) - je třeba pamatovat na to, že televize loví senzace a realita ji nezajímá a je smutné dojet v podnikání na jednu "slepici".
Známka: neudělena
Autor aldabubo (Člen)
[#7] Zasláno:13.05.2015 15:40 | Reagovat 
Pro mě naprosto otřesná zkušenost. Auto vyhlédnuté, vypadalo na první pohled OK, ale když přijel se mnou automechanik, měřičem laku zjistil, že každý díl je opravovaný, dokonce i střecha, interiér byl zničenější, než jsem já na první pohled (předtím to bylo v podvečer) zjistil, motor kouřil a v chladiči byla nalitá špatná chladící kapalina. Prodejce vůbec nechtěl slyšet o vrácení zálohy, přestože jsme tak byli domluveni, že když si ho nevezmu, zálohu vrátí. Z arogantního jednání mne mrazí ještě teď. Auto jsem si tam vybíral v listopadu a dnes je květen a stále tam stojí, dokonce stále se stejnou cenou. Automechanik se tehdy prošel s měřičem laku po autobazaru a našel z celkových 25 testovaných vzorků pouze dva vozy, které nebyly přelakované. Vypadá to spíše na šrotoviště s naleštěnými vraky než na autobazar. Nikdy více.
Známka: 5
Autor autocar (Člen)
[#8] Zasláno:28.08.2015 15:43 | Reagovat 
Reakce autobazaru AUTOCAR-TICHÝ s.r.o. na komentáře k odkazu na archiv ČT1, pořad Černé ovce. Reportáž odvysílaná v pořadu Černé ovce byla natočena na základě nepravdivých informací, které dramaturgii pořadu poskytla naše zákaznice a touto zákaznicí oslovený znalec. Nepravdivost těchto informací se jednoznačně prokázala v soudním sporu, v němž byl vypracován mimo jiné i precizní znalecký posudek soudem ustanoveného nezávislého znalce. Rozsudkem Krajského soudu v Brně, pobočka ve Zlíně ze dne 26.05.2015, č.j. 60 Co 553/2014-355, který nabyl právní moci dne 29.06.2015, byla žaloba naší zákaznice zamítnuta a zákaznici byla uložena povinnost zaplatit naší společnosti náklady soudního řízení ve výši 163.472,10 Kč. Poté, co byla Česká televize s průběhem soudního sporu seznámena, včetně pravomocného rozsudku soudu a znaleckého posudku soudem ustanoveného znalce, stáhla reportáž z webových stránek České televize. Zároveň naší společnosti Česká televize nabídla možnost natočení reportáže, ve které bude celá kauza, včetně rozhodnutí soudů, shrnuta. Citovaný rozsudek Krajského soudu v Brně, pobočka ve Zlíně i dopis České televize jsou všem našim zákazníkům k nahlédnutí v naší provozovně v Napajedlech na ulici Kvítkovická. Radek Tichý, jednatel AUTOCAR-TICHÝ s.r.o.
Známka: neudělena
Autor Travis12 (Člen)
[#9] Zasláno:6.04.2017 18:58 | Reagovat 
Většinou opravované auta po všemožných nehodách, dovozy z celé evropy B-C kategorie (to co slušný překupník nikdy nedoveze), auta na první pohled vypadají slušně, ale stačí se dobře podívat a nikdo rozumný zde nemůže nic koupit. Já se naštěstí zavčasu otočil na patě.
Známka: 5
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz