Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Autocar Tichy Napajedla

Autocar Tichy Napajedla

 
Autor Pticondro (Člen)
[#1] Zasláno:14.02.2012 19:51 | Reagovat 
Ma nekdo zkusenosti s Autocar Tichy?
Známka: neudělena
Autor MartinV (Člen)
[#2] Zasláno:20.03.2013 09:03 | Reagovat 
Ano mám.

http://www.cars.cz/xchanger/templates/cardetail/11214301025021/cd.jsp?cid=13627663806 1926298

WF0SXXGBWS7K29521

Vsude pisou, ze je super stav. Auto je smradlave, poskrabane tri dily. Dvere a blatniky. Rozpraskana radici paka, operky hlavy mastne kola, nebo co. Stav hrozny.
Dalo by se z toho udelat pekny auto, ale muselo by stat 200t.
Byl jsme se na nej podivat uplne zbytecne, pritom jsme jim psal, jestli je auto v poradku, nebo je tam neco treba udelat. Nic nenapsali.

Takze nic moc tohle auto nedoporucuji.

Servisni knizku to melo original ani to nebylo bourane, to jsem si overil mericem laku.
Známka: 4
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz