Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Autobazar DAVOCAR Olbramovice

Autobazar DAVOCAR Olbramovice

 
Autor Karel Ciper (Člen)
[#1] Zasláno:16.11.2012 13:36 | Reagovat 
Dobrý den,
na samém konci roku 2011 jsme koupili v autobazaru DAVOCAR Olbramovice Octavii Combi.
Někdy v polovině června 2012 jsme zůstali viset na silnici. Odešlo turbo. Plně naložené auto, žádná radost.
Během půl hodiny přijela odtahová služba a odvezla nás do Olbramovic. Očekávali jsme nepříjemnosti, průtahy a dohady. Nic takového se nestalo. Pracovníci autobazaru bez řečí převzali auto, opravili ho a na potřebnou dobu nám zapůjčili náhradní vůz. Musím přiznat, že jsme byli příjemně překvapeni a spokojeni s přístupem.
Známka: 1
Autor fanda (Člen)
[#2] Zasláno:27.11.2012 16:36 | Reagovat 
Děkuji pracovníkům Davocaru Olbramovice za kladné vyřízení mé záležitosti ohledně koupi vozu ze dne 26.10.2012 Ford Fokus.Jmenovitě bych chtěl poděkovat p.Melenové,Horákové a panu vedoucimu Djelmovi.
Známka: neudělena
Autor Hlavacek Petr (Člen)
[#3] Zasláno:29.12.2012 23:06 | Reagovat 
Dne 28.12.2012 jsme navštívili Autobazar DAVOCAR Olbramovice. Byli jsme mile překvapeni nejen velikou nabídkou vozů k prodeji, ale především perfektiím uspořádáním nabízených vozů a vysoce profesionálním přístupem pracovníků autobazaru. Nejen že nám zodpověděli všechny naše dotazy a dobře poradili při výběru, ale především nás do ničeho nepřemlouvali a nesnažili se prodat za každou cenu. Odjížděli jsme s velmi dobrým pocitem a můžeme tento autobazar všem zájemcům o koupi vozu jen doporučit. Spokojení zákazníci.
Hlaváčkovi, Velký Osek
Známka: 1
Autor Veronika (Člen)
[#4] Zasláno:4.01.2013 20:54 | Reagovat 
Dobrý den,
chtěli bychom i touto cestou poděkovat tomuto Autobazaru Davo Car s.r.o. a všem jeho zaměstnancům.Dnes jsme s Manželem zakoupili v tom to Autobazaru již druhé vozidlo první jsme měli Škoda Octavia 2007 a teď jsme od nich zakoupili VW Passat 2009 kvůli přírůstku do rodiny a mému přání vůz s automatickou převodovkou..přístup lidí v tomto Autobazaru je doopravdy lidský a vstřícný a ne nějaké vyvíjení nátlaku na klienta a tlačení do kouta..ba naopak měli jsme na vše čas a klid si vše vybrat a zvážit..myslím že to je velmi dobrá prodejní taktika..a jsme s nimi doopravdy velmi velmi spokojeni všem doporučuji a Autobazaru za celou naši rodinu přejeme hodně prodaných vozidel a mnoho úspěchů v dalších letech.
Rodina Šedova.
Známka: 1
Autor Vašek David (Člen)
[#5] Zasláno:5.01.2013 17:22 | Reagovat 
Dnes 4.1.2013 jsem kupoval s manželkou v Davo caru v Olbramovicích Toyotu Avensise
a rád bych se podělil o poznatky při koupi v tomto autobazaru s ostatními. Hned při příjezdu do autobazaru nás upoutal pořádek a přehledně seřazené vozy k prodeji v arealu,hned se nás ujal zaměstnanec bazaru(ne vtíravím přístupem) a věnoval se nám profesionálně při výběru vozu. Totéž platilo i o jeho kolegovi při odkupu našeho vozu. Pan vedoucí byl rovněž vlídný a vstřícný k našim požadavkům při koupi vozu. Celkově jsme s manželkou měli dobrý pocit s lidským,ochotným a příjemným přístupem zaměstnanců v tomto autobazaru. Rozhodně bych služby(přehledné stránky na netu,příjemný personál a rodinné prostředí bazaru) doporučil ostatním,kteří mají zájem o koupi,nebo prodej svého vozu. Pracoval jsem asi šest let,jako přejímací technik v autoservisu. Hodně spokojených zákazníků přeje Vašek David s manželkou.
Známka: 1
Autor Mára I (Člen)
[#6] Zasláno:5.01.2013 20:57 | Reagovat 
Musím se usmát tomuto způsobu psaní referencí - je zde založeno téměř jeden rok fórum Davocaru, kde se střídají pozitivní a negativní zkušenosti. A před dvěma měsíci, čistě náhodou někdo, namísto aby pokračoval v příspěcích o tomto prodejci založí nové téma Davocaru kde jsou už jen pozitvíní reakce. Takže ostatním doporučuji hledat podrobnější informace o tomto prodejci, nebo je na správci tohoto fóra, aby příspěvky přesunul pod jedno fórum autobazaru.
Známka: neudělena
Autor Jirka83 (Člen)
[#7] Zasláno:26.02.2013 14:48 | Reagovat 
Zdravim,
dne 16.2. jsem si z Davo caru odvezl již 3. Škodovku pro rodinu a známé:
1. auto bylo koupeno ještě v Holešovicích v roce 2011. Jednalo se o Škodu Fabia
1,9 sdi elegance 2005 za 109000,- Po výměně provozních věcí (rozvody, olej, filtry)
vozidlo slouží bez závažnějších problémů (odešla stahovačka el. okna u spolujezdce a 1 stabilizátor na př. nápravě) Km, při koupi 180 tKm dle servisu souhlasily, první majitel a nebouráno taky!!! Před měsícem prošlo (poctivou) technickou a vše ok.

2. auto už z Olbramovic Škoda Octavia TOUR combi 1,9Tdi rv 2007.
Cena 145000,- poslední 3 návštěvy servisu nebyly zaznamenané v servisní knize,
ale byly přiloženy faktury. Po protažení servisem po koupi bylo zjištěno, že rozvody vyměněny dle faktury, stav km odpovídá. Nalezené závady: čep a ložisko na levém předním kole, jinak OK.

3. auto Škoda Octavia combi 1,9 tdi elegance. rv. 2008 cena 187000,- najeto 145000 Km.
Prošlo servisem a diagnostikou, vše odpovídá servisní knize i stav tachometru OK. Vyměněny spotřební věci, na další hodnocení zatim brzo. K vozidlu poskytli záruka na skryté vady na 2 roky, i když z počátku nabízeli jen na rok, ale dá se to vyjednat. Na další hodnocení je zatím brzo.

Nevim zda jsem měl na auta štěstí, nebo jsou v takovémto stavu všechny auta z Davocaru, ale za mě 100% spokojenost. Personál ochotný a snaží se vyjít vstříc (např. zimní pneu za super cenu)

Jirka
Známka: 1
Autor josefholan1970 (Člen)
[#8] Zasláno:11.04.2013 00:02 | Reagovat 
Pozor, majitel Davocaru nejen že stáčí kilometry jako o život, ale ještě prodávají auta po velikých nehodách. Nenechte se zmást výřečností prodejců. Jsou to podvodníci!!!!!!!!!
Známka: 5
Autor Pražák (Člen)
[#9] Zasláno:1.06.2013 16:30 Změnil(a): Pražák | Reagovat 
Dovolím si přispět rovněž svoji zkušeností s autobazarem Davocar ze dne 23. února 2013.
Vybrali jsme si na internetu F. Focus Combi 2,0TDCi z roku 2008. Den předem jsem tam dopoledne volal, abych se zeptal, v jakém je stavu a případně ho zamluvil do druhého dne. Prodejce ho celkem vychválil, ale pro zarezervování jsem musel zavolat odpoledne po 16hod znovu. Druhý den ráno jsme tam vyrazili a přijeli cca okolo 10hod. Auto jsme snadno našli a hned se nám věnoval prodejce. Ještě než jsme k autu došli, nás prodejce informoval, že se k ceně připočítávají 2.000Kč za lustraci vozu (Proč to má platit zákazník?). Auto odemknul, baterka však byla mrtvá a tak šel prodejce pro booster. Mezitím jsme auto omrkli, nevypadalo špatně, až na obuté letní pneumatiky (zadní celkem ušly, ale přední byly sjeté na indikátor = nepoužitelné). Zkušební jízdu bych se bál vzhledem k zimnímu období vykonat, pokud by se tedy vůbec podařilo autem z řady na sněhu vyjet. Vše se však vyřešilo jinak, motorem neotočil ani připojený booster. Prý to odtáhnou do garáže a počkají, až auto roztaje (možná zatuhla nafta). Kdybych předem nevolal a auto si nerezervoval, tak bych to ještě chápal, ale takhle to bylo akorát zabité celé dopoledne.
Známka: neudělena
Autor janička (Člen)
[#10] Zasláno:1.02.2014 22:32 | Reagovat 
V Davu jsem si koupila auto. Na první schůzi byli provaděč byl docela milý, i když vše bylo hr hr. Při placení zálohy stále milí a ujišťovali, že je auto ve skvělém stavu. Po zaplacení zálohy a při vyzvedávání byla obsluha již arogantní, také jsme si všimli, že auto je zepředu sedřené, jen čára, nic obrovského.

Při koupi jsme chtěli dát hotovost, paní blondýna docela při těle, krátké vlasy a na každém prstě nějaký prstýnek byla agresivní, že si máme vzít na splátky. Po 3 min přemlouvání, že nechceme na splátky, si zavolala na pomoc svého nadřízeného, bohužel nevím jméno.

Začal tímto: V čem je problém? My jen nechápavě koupali a rozpačitě vysvětlovali, že na splátky nechceme, když tady máme peníze sebou. Byl velmi agresivní, pořád tvrdil, že se nám to vyplatí a že nám se to určitě vyplatí. Po více jak 5 min naléhání pro změnu chtěl ať se připojistíme, že máme opravy po 2 roky zdarma, dalších 5 min přemlouvání, že to nepotřebujem.


Vše bylo děláno velmi agresivním a arogantím chováním.

Při pracení pneumatik nám paní zaúčtovala o tisíc korun více. S tou jsem se nakonec domluvila, že nám tu tisícovku tedy nezaúčtuji po dalších 2 minutách nedorozumění.

Když už jsem kráčela k autu, pan arogantní a agresivní ke mně přispěchal, kdy už přítel byl v nedohlednu a začal se vyptávat, co to mělo znamenat s tou tisícovkou a že on o tom nic neví, jak je to možné.

To už jsem byla i já trochu drsnější a řekla mu, že to přece není moje starost, že on to neví, znova se mě zeptal asi 3x, a stál mi v cestě, abych nemohla odejít. Hrubě jsem mu řekla, že to nehodlám řešit a že to je už vyřízené a zaplacené, tak ať si to sám zjistí, jak to bylo.

Řekl, že si to sám vyřídí a zjistí, odešel mi z cesty, něco si řekl s kolegou a velmi hlasitě se zasmál.

Blonďatá při těle paní s 10 prsteny s námi vyplni jak jsme s prodejem a vším spokojeni, byla velmi hrubá, v ruce držela tužku a papír a vše vyplnila sama, my již vším tím handrkován vyřízení jsme všecno chtěli mít za sebou a tak jsme jen vše odkývali. Což mě opravdu mrzí a doufám, že se příště nenechám opět takto zastrašit tímto až přespříliš asertivním chováním ze strany prodejce.

Přítel nám zjistil, že tachometr byl stočený, což je snad to nejmenší.

Auto mám 2 měsíce, zajít jezdí skvěle, uvidíme jak bude jezdit nadále.

Nicméně nedoporučuji nikomu, kdo nemá velmi silnou osobnost do DAVO chodit, je to strašný zážitek, co nikomu nepřeji.
Známka: neudělena
Autor Moriak (Člen)
[#11] Zasláno:31.03.2014 22:03 | Reagovat 
Volal som ohladom prehliadky Skody Superb, pan povedal ze mi auto pripravia na prehliadku. Prisli sme do bazaru, nik o nas nevedel, auto nepripravene..... . Nasli sme si ho teda "na place", na pohlad OK. Pripojili sme diagnostiku, vycet chyb na 3 strany. OK, tak reset chyb, skusobna jazda. Auto nemalo tah, jazda katastrofalna. Po skusobnej jazde znova diagnostika, vycet chyb znova na 3 strany.... z toho tie najdolezitejsie, HALDEX spojka na 4x4 v prdely, oprava tak 50 - 80 tisic, nefunkcna klima, nespravna funkcia navigacie Columbus, nezmana porucha elektroniky, skraty na uzemnenie vozidla. No proste auto na pohledani.... . Zaroven mozem potvrdit co pisali dalsi ludia o poplatkoch, ktore Vam zacnu prihadzovat na mieste, za Cebia report, ktory DAVO dostava nejakym zahadnym sposobom, za cistenie vozidla, za registraciu ked to chcete prihlasit v zahranici . takze moje hodnotenie
Známka: neudělena
Autor Jakub Šeda (Člen)
[#12] Zasláno:16.04.2014 14:41 | Reagovat 
Měl jsem již se ženou z tohoto autobazaru více vozidel Škoda Octavia 4x4 VW Passat 2.0TDI 125 KW DSG a teď asi měsíc máme Jeep Grand Cherokee. Musím říct a tím i vyslovit doopravdy pochvalu tomuto autobazaru . Každý vůz který jsem zakoupil, měl km tak jak uváděli a hlavně garantovali. Nikdy jsem neměl s vozem od nich žádný větší problém. Jednou mi opravovali turbo na VW Passat a nestálo mě to ani korunu. Nabízejí ke každému vozu záruku,které já jsem využil při financování vozu a dostal jsem jí na 2.roky. Přeplatek na financování jsem měl 15.000,-kč za 12.měsíců a oprava turba a s tím spojených věcí za 35.000,-kč byla doma Já rozhodně za mě a mojí ženu tenhle autobazar doporučuji a i chápu,že když mají na tom obrovském place více jak 600.vozidel, najde se i někdy nespokojený zákazník, ale jak já píši, mě vyšli ze vším vstříc a vždy je to asi jen o komunikaci a domluvě. Tím to, ještě jednou děkuji, doopravdy celému týmu tohoto autobazaru a budu se těšit na další spokojený nákup vozu. S pozdravem Jakub Šeda okres Praha Západ.
Známka: 1
Autor Milan Haas (Člen)
[#13] Zasláno:23.04.2014 19:40 | Reagovat 
Můj otec se rozhodl, že si do důchodu koupí nějaké novější, menší auto na ježdění do města a takové ty kratší pojížďky. Jelikož naši známý mají s Davocarem dobré zkušenosti, rozhodli jsme se vyrazit právě tam. Musím říct, že bylo opravdu z čeho vybírat. S prodejcem jsme prošli několik možností a nakonec vybrali krátkou Škodu Fabii r.v. 2010. Je to už asi měsíc a otec si auto moc pochvaluje. Se vším jsme byli moc spokojeni a určitě se do Davocaru ještě v budoucnu vrátíme, za nás tedy palec nahoru
Známka: 1
Autor MichaelaH (Člen)
[#14] Zasláno:24.04.2014 09:29 | Reagovat 
Cca před dvěma měsíci jsem projížděla kolem Olbramovic, po negativních komentářích zde jsem nevěděla, co úplně mohu od bazaru Davocar očekávat, nicméně nedalo nám to a s manželem jsme bazar navštívili. Sháněli jsme nějakého novějšího Supeba na místě nám byl přidělen prodejce, který se nám po celou dobu maximálně věnoval a vše nám vysvětlil. Autu jsme neodolali a odvezli ho ihned domu. Takže za mě maximální spokojenost!!! Jednání bazaru na profesionální úrovni, personál byl velmi ochotný! Nemůžu říct jediné slovo, že by bylo něco špatně. Od teď vím, že už nikdy nebudu dávat na negativní recenze na internetu a nejdřív si sama vyzkouším!
Známka: 1
Autor Jiří Nouza (Člen)
[#15] Zasláno:26.04.2014 10:22 | Reagovat 
Hledal jsem Škodu Superb, 2.0TDi 125KW 4x4. Kromě vozu jsem se také zajímal, kde nechám peníze. Při prvním kole výběru jsem Davocar kvůli zkušenostem jiných vynechal. Přesvědčil jsem se však, že to co je psáno nemusí být úplně pravda. Takže jsem zkusil Davocar. Zavolal jsem, potvrdil si, že auto mají a vyrazil. A byl jsem spokojen. Jak s chováním a přístupem prodejce a lidí v kancelářích, tak s možností delší projížďky, prohlídky vozu na rampě, udělali mi i diagnostiku. A jednu nesvítící žárovku okamžitě vyměnili. K vozu jsem dostal roční záruku. Zatím jsem ujel pár set km, vše funguje a snad bude.
Byl jsem spokojen a pokud někdo hledá bazar, kde koupit auto, tak mohu pouze doporučit.
Známka: 1
Autor Jirka Kol (Člen)
[#16] Zasláno:27.04.2014 15:05 | Reagovat 
Před 14 dny jsem si na internetu našel Škodu Octavii rok 2010.Po telefonu jsem si vůz bezplatně zarezervoval do druhého dne.Prodejce který se nám věnoval byl velice příjemný a po dlouhé testovací jízdě,kdy jsem si vůz dostatečně vyzkoušel jsem i přesto chtěl zajet do autorizovaného dealerství do Votic.Prodejce tam s námi zajel a bylo mi zděleno,že vůz je v dobrém stavu a vše souhlasí podle servisní knížky.Vůz jsem chtěl řešit úvěrem ke kterému mi byla zdarma nabídnuta prodloužená záruka na případné závady.Vyřízení trvalo docela krátce a slečna která se mnou úvěr vyřizovala mi vše dostatečně vysvětlila.Z autobazaru jsem odjížděl spokojen a určitě kamarádům DAVOCAR doporučím
Známka: neudělena
Autor Michal S (Člen)
[#17] Zasláno:28.04.2014 22:45 | Reagovat 
Já jsem zde zakoupil koncem roku 2013 Škodu Octavii II,1.9TDi. Byl jsem opravdu velice překvapen s jakým přístupem a profesionalitou o mě bylo postaráno. Všem,kdo uvažuje o koupi vozidla doporučuji minimálně návštěvu Davocaru! Vše proběhlo rychle a bez komplikací. S autem jsem najel už 30 000KM a absolutně bez investic. Myslím,že jsem byl složitý zákazník ale ve všem mi ochtoně vyhověli.
Známka: 1
Autor Erik Novák (Člen)
[#18] Zasláno:7.05.2014 18:10 | Reagovat 
Rád se přidávám ke spokojeným zákazníků davocaru. Se zakoupenou Fabii 1.4 jsme už dva měsíce spokojeni, měli jsme ji zamluvenou přes internet a mohu říct, že popis na internetu odpovídal skutečnosti. Mám kamaráda ve škodovce, prověřil mi vin a servisní historii, vše bylo v pořádku, dohoda rychlá a příjemná. Jen na vyřízení úvěru jsme čekali trochu déle, ale splátky vyšly zhruba stejně, co nám slibovali po telefonu. Takže můžu s manželkou doporučit.
Známka: neudělena
Autor tabacek2 (Člen)
[#19] Zasláno:7.05.2014 22:07 | Reagovat 
Dobrý den koupil jsem si v Davocaru osobní vozidlo škoda octavia 2 ,velice mne překvapila obsluha než jsem si vybral tento autobazar prošel jsem několik autobazaru ale nikde jsem se nesetkal tak s příjemným personálem jako v davocaru vše mi o vozidle podrobně vysvětlili a vyzkoušeli s vozidlem jsem velice spokojen bez žádných problému všem mohu doporučit davocar tabaček2
Známka: neudělena
Autor opelastra (Člen)
[#20] Zasláno:9.05.2014 22:03 Změnil(a): opelastra | Reagovat 
Rád bych zde popsal mojí zkušenost s nákupem vozu v Davocaru. Na internetu jsem našel auto, který vyhovovalo mým požadavkům, podle VIN jsem si zjistil historii a veškeré detaily o výbavě. Vydal jsem se tedy bez ohlášení na prohlídku. Vstoupil jsem do areálu, kde se mě hned ujal zaměstnanec, který má na starosti "běhání" po place a předvádění vozů. Po pár minutách jsme auto našli, pán došel pro klíče, auto jsem si prohlédl a byla mi nabídnuta zkušební jízda, tu jsem absolvoval a zdálo se vše OK. Poté jsem si nechal auto ukázat zespodu a zeptal se na slevu. Pán se mě zeptal kolik bych si představoval, na to jsem mu řekl 5000, on za chíli přišel, že auto už je po slevě 25tis a že mi může nabídnout max 2000 (cena na netu 175tis., původně prý 200tis. ale to si mohl vymyslet). Na to jsme si "plácli" a ještě jsem si pro jistotu napíchnul auto na (vlastní) diagnostiku. Vše bylo v pořádku tak jsem se jal zaplatit 3000kč za rezervaci auta na 3 dny. Ještě podotýkám, že zjevně zaměstnanci procházejí nějakým školením podobným jakým procházejí prodejci vysavačů za 30 a více tisíc, bylo to prostě poznat. Jelikož jsem byl před návštěvou seznámen s tím co tam mám čekat, byl jsem stále ostražitý. A to se vyplatilo hned při vstupu do kanceláře, tam stála na stole cedule, že si účtují 1500kč administrativní poplatek ke každému autu, tak se slečny ptám jestli ta cena na které jsem se s pánem na place domluvil je konečná. Odpovědí bylo že ne, že ke každému autu účtují 1500, na to jsem jí řekl že o tom nemají na webu ani slovo (ani na stránce co je potřeba ke koupi za hotové) a ani pán na place mě na to neupozornil. Ona mi řekla, že to je na cedulce za oknem v každém autě (cedulku prodejce sundal hned jak auto odemknul). Na to jsem jí v absolutním klidu řekl, že je mi tedy líto ale auto si v tom případě nekoupím. Na to se zašla zeptat k šéfovi...Ten za chvíli přišel a co že prý pro mě může udělat, na to jsem mu odpověděl, že pro mě může udělat to, že mi prodá auto za cenu, na které jsme se domluvili s prodejcem na place, chvíli koukal do počítače a nakonec tedy kývnul, poplatek mi odpustí.
A začala další masáž, supervýhodné pojištění závad na voze, za super cenu 18000/rok. Na to říkám: Děkuji nemám zájem. A co když se vám něco porouchá? říká slečna. A co když ne, odpovídám. Na to mi slečna nabídla ještě výhodnější variantu, když si vezmu auto na super úvěr, zaplatí pojištění za mě, háček je v tom, že přeplatek úvěru by byl asi 25000 při 60% akontaci a ročním splácení. Opět jsem poděkoval a zdůraznil, že buď si auto koupím za hotové bez jakýchkoliv dalších služeb nebo že jedu domu. Byl mi tedy předložen lísteček k podpisu rezervace na 3 dny za 3000kč, stylem "tady mi to podepište". Jelikož jsem byl stále na pozoru, lísteček jsem si přečetl a bylo tam napsané, že jsem seznámen se zápisem o technickém stavu, jenže ten jsem nikdy neviděl, nechal jsem si ho tedy ukázat, bylo tam vypsáno vše, vše doporučují vyměnit a dokonce tam bylo napsáno že vůz je ve vynikajícím stavu (čekal jsem že tam bude že je to šrot). Auto jsem si ještě nafotil do mobilu a lehčí o 3000 odjížděl domů.

Nastal den cesty pro auto, přijel jsem kolem poledne, auto si ještě jednou prohlédnul (jestli z něj něco nezmizelo nebo naopak nepřibyla nějaká stopa na karoserii). Další návštěva kanceláře a ta samá slečna zaměstnankyně. Na to zda jsem si to nerozmyslel s úvěrem nebo pojištěním závad se snad ani nemusela ptát, ale asi to má v popisu práce. Nastalo sepisování smlouvy a faktury (auto mám na firmu a odpočet dph). Vše jsem si pročetl a na konci všech dokumentů byla poznámka "Zákazníkovi byla nabídnuta rozšířená záruka na vozidlo v ceně vozu, ale odmítnul jí". Na to jí říkám, že to přece není pravda, že mi to bylo nabíduto jen v případě úvěru a ten já nemám. Nicméně celkem bez řečí udělala vše znovu bez této věty. Nakonec mi nabízela ještě pískování skel OCIS, které již na autě bylo takže jsem odmítl ona, že by to tedy aspoň přepsala na mě za 1000, děkuji nechci, a také nějaký ACA klub nebo co za 1000kč, odmítnul jsem. No a poslední papír byl dotazník spokojenosti, otázky typu "Chovali se k Vám pracovníci jako k váženému zákazníkovi" jsou fakt trapný. Závěrem tedy mohu hodnotit tak, že je potřeba velká ostražitost, vše si pořádně přečíst (nepodlehnout i když si v tu chvíli přijdete jako prudič) a hlavně nenechat si srát na hlavu.
Známka: neudělena
Autor Romanpolak (Člen)
[#21] Zasláno:19.10.2014 11:45 | Reagovat 
Konkrétní čerstvá zkušenost s DAVOCAR je úplná katastrofa. Zakoupil jsem zde Škodu Superb a hned po dvou dnech začaly problémy, které vyvrcholili prasklou hlavou válců. Následně jsem jestě zjistil že je tachometr stočený asi o 50 000 kilometrů. A jak se k tomu postavil DAVOCAR? Odmítl řešit opravu na své náklady s tím, že mi zpětně udělají pojistku proti mechanickým poruchám a uhradí to pojišťovna. Toto jsem odmítl, protože to považuji za podvod. Takže nakonec oprava za 42tisíc na vlastní náklady. Bohužel jsem naletěl. Nenechte se zmanipulovat vyškolenými protejci, kteří vás dokáží šikovně zmanipulavat. Jsou to taková mala áčka. Roman Polák, Cheb
Známka: 5
Autor Leo2808 (Člen)
[#22] Zasláno:24.12.2014 11:51 | Reagovat 
Ja Jsem si u Davocaru koupil auto a zatim spokojenost. Jen musim souhlasit ze jednani hruza..!!!! Člověk prijde s hotovosti a chce si auto zaplatit a oni na vas zacnou hrát a tlacit vas do splatek. To pojistovani motor,prevodovka atd. dalsi kravina. Nikdy vam nikdo nic neda ani neopravi. Tak proc platit. Dalsi jejich akcicka. Cloveka dotlacej kecama az k tomu že musite bejt zlej!!!! No proste secteno čím větsi bazar tim horsi. Druhý áčka!!!!
Známka: neudělena
Autor nene (Člen)
[#23] Zasláno:17.12.2015 21:12 Změnil(a): nene | Reagovat 
DAVOCARE,DAVOCARE, kdyby jste do svých fiktivních přispěvků přestali alespoň dávat ty vaše trapné smajílky , tak by Vám to možná někdo uvěřil. To ovšem svědčí o Vaší inteligenci a nutnosti dělat z lidí blbce....
Po osobní zkušenosti Vám můžu s klídným svědomím řict, že takový přístup a aroganci jakou jsem zažil z vaší strany jsem nikdy nezažil.
RomanPolak nademonou to zhodnotil přesně : "jsou to taková malá Áčka"
Osobně bych si u Vás nikdy nic nekoupil, a pevně věřím že mlýny melou pomalu, ale jistě....
Známka: neudělena
Autor t_o_m_k (Člen)
[#24] Zasláno:25.01.2016 14:13 | Reagovat 
Autobazar Davocar nedoporučuji !!! Mrzí mne , že jsem si recenze nepřečetl dříve – je na ně mnoho negativních recenzí ( a já osobně mám podezření , jestli ty pozitivní recenze si náhodou nepíšou oni sami ) .... a teď moje zkušenost s autobazarem Davocar :

V listopadu 2015 jsem sháněl nějakou starší dodávku . Na internetu jsem si vyhlédl i jednu v autobazaru Davocar v Olbramovicích – Citroen Jumper , rv. 2005 , cena 129 999 kč , údajně najeto pouze 164 000 km ( dodávky tohodle stáří můžou mít najeto klidně 300 – 400 – i 500 000 km ) . Sice jsem byl skeptický , ale v inzerátu bylo napsáno " SERVISNÍ KNIHA !!! ... certifikát o najetých km od firmy CEBIA !!! " . Taky na fotkách vypadal velmi zachovale . Tak sem se tam jel podívat . První dojem z autobazaru byl velmi dobrý – vystupování personálu profesonální , všude čisto , vše perfektně naaranžované . K dodávce samotné : svítila tam kontrolka servisního intervalu , při rozjetí zůstávalo zabržděné jedno kolo , které se po nějaké době technikovi podařilo odblokovat . Při zkušební jízdě se žádný problém nevyskytl . Prodejce mě ještě upozornil , že k ceně je třeba připočíst cenu za certifikát o najetých kilometrech od Cebie a "prodejní služby" , to vše v ceně 3800 Kč (později jsem zjistil , že jedinou cenu z toho má kolek na přepis auta – myslím 800 kč , zbytek nemá cenu ani toho papíru , na kterém je to napsané ) . A dané služby odmítnout nelze ! Když jsem řekl , že by museli slevit , zavolal nějakého "šéfa" , který mi mírně arogantně vystvětlil , že co bych jako nechtěl za tak pěknou dodávku a haněl ostatní autobazary , že prý stáčí kilometry ... nicméně mi nábídl , že mi za zvýhodněnou cenu ( něco přes 2000 kč !!! ) nechá vyměnit olej a prodejní služby ( těch 3800 kč navíc ) by byly zdarma . Načež jsem poděkoval a odjel . Neujel jsem ani 5 km , a zvonil mi mobil , kde se mě prodejce snažil přesvědčit , abych se vrátil s tím , že mi ten olej udělají za asi 600 . Po chvíli dohadování se mu tedy povedlo mně přesvědčit . Vrátil sem se , podepsal rezervační smlouvu na dodávku za 130 000 ( konečná cena ) , výměnu oleje ( 600 ) a složil zálohu 10 000 Kč s tím , že se musím o pár dní později vrátit s druhým řidičem , abysme dodávku odvezli . Až potud se nic výrazně nevymykalo mojí představě o nákupu auta v autobazaru .

Problémy začaly , když sem se vrátil o několik dní později , abych si dodávku převzal . Podotýkám , že v ten moment jsem už měl složenou NEVRATNOU zálohu 10 000 ( z mojí strany velká chyba ) . Čili : po chvíli čekání si mě odvedla do kanceláře jedna pracovnice autobazaru , kde jsem předpokládal , že podepíšu smlouvy , doplatím dodávku a během půl hodiny pojedu . Byl jsem na omylu . Po chvíli ťukání do počítače mi začala líčit , jestli si jsem vědomý , že se jedná o staré auto , které se může každou chvíli porouchat a že oni nabízejí prodlouženou záruku a začala mi povídat , jak je skvělá a co všechno to kryje . Soustavně jsem jí odmítal , že to nechci , ale řekla mi , že to má v popisu práce a že mi to říct musí . POPRVÉ jsem si řekl , že kdybych neměl složenou tu zálohu , tak bych se v ten moment zvedl a už by mě tam nikdo nikdy neviděl . Nicméně takhle mi nezbylo než poslouchat , jak za POUHÝCH 12 500 Kč ( cena auta 130 000 ) by mi záruka kryla ty nejtrvanlivější části auta na jeden rok , přičemž cena jednoho plnění by byla maximálně 25 000 a celkova vyplacená částka 50 000 ( čili maximálně 2 x 25 000 , při ceně pojištění 12 000 !!!! ) . Kyž asi po půl hodině viděla , že mi to fakt neprodá , tak začala s tím , jestli nechci auto na úvěr ( já jsem předtím jasně deklaroval , že budu platit v hotovosti a že peníze mám s sebou ) . Když sem jí opět upozornil , že budu platit v hotovosti , tak mě zase odbyla s tm , že to má v popisu práce a že mi to říct musí . To jsem si PODRUHÉ řekl , že kdybych neměl složenou tu zálohu , tak bych se zvedl a už by mě tam nikdo nikdy neviděl . Takže mi tam vykládala , jak je ten úvěr výhodný , přestože sem měl v kapse 120 000 a pořád sem jí opakoval , že žádný úvěr nechci . Když po další asi půl hodině viděla , že mě na ten úvěr fakt neukecá , došla pro nějakého "šéfa" ( jméno sem zapomněl ) a začalo to nanovo . Že prý jak je to výhodné a jak si mám vzít auto na úvěr a peníze v hotovosti si nechat a zohdnotit je jinde ... bla bla bla .... nekonečný . Když i šéf viděl , že prostě budu platit jenom v hotovosti , tak jsme se po asi hodině a půl konečně dostali ke smlouvám . Mezi jinýma papírama k podpisu tam byl i protokol popisující stav vozidla , podle kterého na autě bylo všechno rezavé , opotřebované , se sníženou účinností a tekl z toho olej . Což se nezakládalo na pravdě a asi to bude jejich způsob , jak se zbavit případné zákonné odpovědnosti za skryté vady . Čili jem řekl , že tohle jim prostě nepodepíšu , protože to neodpovídá skutečnosti . Takže další dohadování , volání technika , plazení se pod autem a po nějaké době technik sám připustil , že u všech – i zánovních aut – je protokol úplně stejný ( tzn. výčet korozí , opotřebení a úniků oleje ) . Bohužel , opět se dostala ke slovu skutečnost , že už jsem měl zaplacenou zálohu 10 000 , která by mi při odstoupení od smlouvy propadla a autobazar by měl zisk 10 000 za nic .Takže sem si akorát POTŘETÍ moh říct , že kdybych neměl složenou tu zálohu , tak bych se sebral a už by mě tam nikdo nikdy neviděl . Takže mi nezbylo než podepsat . Pak ještě přišli s tím , že když mi už jako poskytli tu slevu na auto ( tim měli na mysli , že mi neúčtovali ty předražené služby za 3800 ) , že by chtěli , abych přispěl na jejich charitativní projekt 10% z částky slevy . Když sem řekl , že nepřispěju , tak se pokusili mě citově vydírat , že to pan Babák ( asi se tak jmenuje prodejce , nejsem si jistý ) bude MUSET zaplatit ZA MĚ !!! V tu dobu už sem na ně byl naXXXXX , takže sem řekl , že mi to je jedno . Pak jsme se konečně dostali k zaplacení , předání klíče ( jednoho ) a mohl sem jet - vytočenej do běla , ale byl sem rád , že to mám za sebou .

DOMA : říkám si - já sem vlastně v tom shonu a výmývání mozku zapoměl na to , že se chci podívat na tu servisní knížku !!! ... prohledávám dokumenty , serviska nikde . A v rámci prohledávání dokumentů sem poprvé spatřil certifikát od Cebie , který paní v kanceláři ani slovem nezmínila a nějak nepozorovaně ho vpravila do desek , aniž bych si toho všiml . A tam bylo napsáno doslova toto : " Aktuálně v systému Cebia REPORT není dostatek záznamů pro jednoznačné posouzení stavu tachometru" . Když sem tam volal , tak mi řekli , že to je kvůli chybějící servisní knížce . A při opětovném procházení smlouvy jsem zjistil , že tam je napsáno "předány 2 klíče" ... a měl sem jenom jeden . Takže telefonát do autobazaru , kde mi po chvilce pátrání řekli , že auto servisku nikdy nemělo a klíč je k tomu jenom jeden . Sice byli zdvořilí , nicméně snaha nulová . Teprve když jsem je upozornil na skutečnost , že jsem pořídil printscreen inzerátu , který už stihli smazat , kde je serviska deklarovaná , tak se alespoň byli ochotni se mnou bavit . A po nesčetných telefonátech a emailech jsme dospěli k následujícímu : za chybějící servisní knížku a chybějící druhý klíč mi zaplatí výrobu druhého klíče ( cena asi 3700 Kc ) . Přišlo mi to dost málo , ale při představě , že si budu muset sehnat druhého řidiče , jet tam a dohadovat se s nima o vrácení auta z důvodu "vadného plnění" ( tak se to právně jmenuje ) , tak sem na to přistoupil . To bylo na konci listopadu . A po pouhých dvou měsících neustálých urgencí , "nedorozumění" , telefonátů se mi konečně podařilo je dostrkat k tomu , aby alespoň splnili to málo , k čemu se zavázali .

Jinak s dodávkou jsem najel zatím málo , asi 500 km ( používám ji jenom nárazově ) a zaplaťpámbůh to jezdí . Dodatečně zjištěné závady : držák otevřených zadních ze utržený , takže zadní zveře nedrží otevřené. Jedna zadní svítilna je rozbitá . Ale to samo o sobě není nic hrozného . Nicméně zkušenost s autobazarem Davocar naprosto tristní . Podal jsem na ně podnět k ČOI a k živnostenskému odboru magistrátu hl.m.Prahy pro nekalé obchodní praktiky . NIKDY VÍCE .
Známka: 5
Autor Jeff (Člen)
[#25] Zasláno:10.03.2018 20:00 Změnil(a): Jeff | Reagovat 
....
Známka: neudělena
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz