Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Autobazar DAVOCAR Olbramovice

Autobazar DAVOCAR Olbramovice

 
Autor Karel Ciper (Člen)
[#1] Zasláno:16.11.2012 13:36 | Reagovat 
Dobrý den,
na samém konci roku 2011 jsme koupili v autobazaru DAVOCAR Olbramovice Octavii Combi.
Někdy v polovině června 2012 jsme zůstali viset na silnici. Odešlo turbo. Plně naložené auto, žádná radost.
Během půl hodiny přijela odtahová služba a odvezla nás do Olbramovic. Očekávali jsme nepříjemnosti, průtahy a dohady. Nic takového se nestalo. Pracovníci autobazaru bez řečí převzali auto, opravili ho a na potřebnou dobu nám zapůjčili náhradní vůz. Musím přiznat, že jsme byli příjemně překvapeni a spokojeni s přístupem.
Známka: 1
Autor fanda (Člen)
[#2] Zasláno:27.11.2012 16:36 | Reagovat 
Děkuji pracovníkům Davocaru Olbramovice za kladné vyřízení mé záležitosti ohledně koupi vozu ze dne 26.10.2012 Ford Fokus.Jmenovitě bych chtěl poděkovat p.Melenové,Horákové a panu vedoucimu Djelmovi.
Známka: neudělena
Autor Hlavacek Petr (Člen)
[#3] Zasláno:29.12.2012 23:06 | Reagovat 
Dne 28.12.2012 jsme navštívili Autobazar DAVOCAR Olbramovice. Byli jsme mile překvapeni nejen velikou nabídkou vozů k prodeji, ale především perfektiím uspořádáním nabízených vozů a vysoce profesionálním přístupem pracovníků autobazaru. Nejen že nám zodpověděli všechny naše dotazy a dobře poradili při výběru, ale především nás do ničeho nepřemlouvali a nesnažili se prodat za každou cenu. Odjížděli jsme s velmi dobrým pocitem a můžeme tento autobazar všem zájemcům o koupi vozu jen doporučit. Spokojení zákazníci.
Hlaváčkovi, Velký Osek
Známka: 1
Autor Veronika (Člen)
[#4] Zasláno:4.01.2013 20:54 | Reagovat 
Dobrý den,
chtěli bychom i touto cestou poděkovat tomuto Autobazaru Davo Car s.r.o. a všem jeho zaměstnancům.Dnes jsme s Manželem zakoupili v tom to Autobazaru již druhé vozidlo první jsme měli Škoda Octavia 2007 a teď jsme od nich zakoupili VW Passat 2009 kvůli přírůstku do rodiny a mému přání vůz s automatickou převodovkou..přístup lidí v tomto Autobazaru je doopravdy lidský a vstřícný a ne nějaké vyvíjení nátlaku na klienta a tlačení do kouta..ba naopak měli jsme na vše čas a klid si vše vybrat a zvážit..myslím že to je velmi dobrá prodejní taktika..a jsme s nimi doopravdy velmi velmi spokojeni všem doporučuji a Autobazaru za celou naši rodinu přejeme hodně prodaných vozidel a mnoho úspěchů v dalších letech.
Rodina Šedova.
Známka: 1
Autor Vašek David (Člen)
[#5] Zasláno:5.01.2013 17:22 | Reagovat 
Dnes 4.1.2013 jsem kupoval s manželkou v Davo caru v Olbramovicích Toyotu Avensise
a rád bych se podělil o poznatky při koupi v tomto autobazaru s ostatními. Hned při příjezdu do autobazaru nás upoutal pořádek a přehledně seřazené vozy k prodeji v arealu,hned se nás ujal zaměstnanec bazaru(ne vtíravím přístupem) a věnoval se nám profesionálně při výběru vozu. Totéž platilo i o jeho kolegovi při odkupu našeho vozu. Pan vedoucí byl rovněž vlídný a vstřícný k našim požadavkům při koupi vozu. Celkově jsme s manželkou měli dobrý pocit s lidským,ochotným a příjemným přístupem zaměstnanců v tomto autobazaru. Rozhodně bych služby(přehledné stránky na netu,příjemný personál a rodinné prostředí bazaru) doporučil ostatním,kteří mají zájem o koupi,nebo prodej svého vozu. Pracoval jsem asi šest let,jako přejímací technik v autoservisu. Hodně spokojených zákazníků přeje Vašek David s manželkou.
Známka: 1
Autor Mára I (Člen)
[#6] Zasláno:5.01.2013 20:57 | Reagovat 
Musím se usmát tomuto způsobu psaní referencí - je zde založeno téměř jeden rok fórum Davocaru, kde se střídají pozitivní a negativní zkušenosti. A před dvěma měsíci, čistě náhodou někdo, namísto aby pokračoval v příspěcích o tomto prodejci založí nové téma Davocaru kde jsou už jen pozitvíní reakce. Takže ostatním doporučuji hledat podrobnější informace o tomto prodejci, nebo je na správci tohoto fóra, aby příspěvky přesunul pod jedno fórum autobazaru.
Známka: neudělena
Autor Jirka83 (Člen)
[#7] Zasláno:26.02.2013 14:48 | Reagovat 
Zdravim,
dne 16.2. jsem si z Davo caru odvezl již 3. Škodovku pro rodinu a známé:
1. auto bylo koupeno ještě v Holešovicích v roce 2011. Jednalo se o Škodu Fabia
1,9 sdi elegance 2005 za 109000,- Po výměně provozních věcí (rozvody, olej, filtry)
vozidlo slouží bez závažnějších problémů (odešla stahovačka el. okna u spolujezdce a 1 stabilizátor na př. nápravě) Km, při koupi 180 tKm dle servisu souhlasily, první majitel a nebouráno taky!!! Před měsícem prošlo (poctivou) technickou a vše ok.

2. auto už z Olbramovic Škoda Octavia TOUR combi 1,9Tdi rv 2007.
Cena 145000,- poslední 3 návštěvy servisu nebyly zaznamenané v servisní knize,
ale byly přiloženy faktury. Po protažení servisem po koupi bylo zjištěno, že rozvody vyměněny dle faktury, stav km odpovídá. Nalezené závady: čep a ložisko na levém předním kole, jinak OK.

3. auto Škoda Octavia combi 1,9 tdi elegance. rv. 2008 cena 187000,- najeto 145000 Km.
Prošlo servisem a diagnostikou, vše odpovídá servisní knize i stav tachometru OK. Vyměněny spotřební věci, na další hodnocení zatim brzo. K vozidlu poskytli záruka na skryté vady na 2 roky, i když z počátku nabízeli jen na rok, ale dá se to vyjednat. Na další hodnocení je zatím brzo.

Nevim zda jsem měl na auta štěstí, nebo jsou v takovémto stavu všechny auta z Davocaru, ale za mě 100% spokojenost. Personál ochotný a snaží se vyjít vstříc (např. zimní pneu za super cenu)

Jirka
Známka: 1
Autor josefholan1970 (Člen)
[#8] Zasláno:11.04.2013 00:02 | Reagovat 
Pozor, majitel Davocaru nejen že stáčí kilometry jako o život, ale ještě prodávají auta po velikých nehodách. Nenechte se zmást výřečností prodejců. Jsou to podvodníci!!!!!!!!!
Známka: 5
Autor Pražák (Člen)
[#9] Zasláno:1.06.2013 16:30 Změnil(a): Pražák | Reagovat 
Dovolím si přispět rovněž svoji zkušeností s autobazarem Davocar ze dne 23. února 2013.
Vybrali jsme si na internetu F. Focus Combi 2,0TDCi z roku 2008. Den předem jsem tam dopoledne volal, abych se zeptal, v jakém je stavu a případně ho zamluvil do druhého dne. Prodejce ho celkem vychválil, ale pro zarezervování jsem musel zavolat odpoledne po 16hod znovu. Druhý den ráno jsme tam vyrazili a přijeli cca okolo 10hod. Auto jsme snadno našli a hned se nám věnoval prodejce. Ještě než jsme k autu došli, nás prodejce informoval, že se k ceně připočítávají 2.000Kč za lustraci vozu (Proč to má platit zákazník?). Auto odemknul, baterka však byla mrtvá a tak šel prodejce pro booster. Mezitím jsme auto omrkli, nevypadalo špatně, až na obuté letní pneumatiky (zadní celkem ušly, ale přední byly sjeté na indikátor = nepoužitelné). Zkušební jízdu bych se bál vzhledem k zimnímu období vykonat, pokud by se tedy vůbec podařilo autem z řady na sněhu vyjet. Vše se však vyřešilo jinak, motorem neotočil ani připojený booster. Prý to odtáhnou do garáže a počkají, až auto roztaje (možná zatuhla nafta). Kdybych předem nevolal a auto si nerezervoval, tak bych to ještě chápal, ale takhle to bylo akorát zabité celé dopoledne.
Známka: neudělena
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz