Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Auto Ratkovský Znojmo

Auto Ratkovský Znojmo

 
Autor fido (Člen)
[#1] Zasláno:31.05.2013 19:04 | Reagovat 
Zajímal sem se o auto Ford Fiesta r.v.09 (aktuálně stále na bazoši, ale již slevněná), prodejce ochotný, nabídnul projížďku.
Jízda mi připadala ok, pouze na vrzání od přední nápravy, motor zvukově ok a tak nějak na první pohled a zkoušku vše funkční. Co mě zaujalo byly sjeté pneu na přední nápravě, na což jsem se zeptal / takto obuto od majitele v A byla odpověď, VIN které bylo prezentované nešlo prověřit, neboť chyběl pravděpodobně čirou náhodou jeden znak. Po vyžádání jsem ho obdržel a zjistil sem, že km jsou stočené min o 30 000 a vozidlo prodělalo 2 havárie ( bok a přední část ) v celkové výši pře 5000 E, což je na takové malé auto docela darda. Nelze vyloučit, že bylo přivezeno jako bouračka, vož znamená třetí pecka.
Prodejce sem na to upozornil, a vyslechl jsem si historku o poctivém dovozci, kterého poté prý na fakt upozornil a že si auto z bazaru stáhne. Každopádně stálé divení a moje stráta času. Vyplatí se investovat do něčeho, co po té v budoucnu může přinést potíž. Vozidlo je dosun v bazaru a čeká na naivku.
Šťastnou volbu a hodně km bez nehod!
Známka: neudělena
Autor anon (Člen)
[#2] Zasláno:3.12.2013 18:38 | Reagovat 
Koupili jsme v autobazaru Ratkovský auto, o kterém nám byli dané informace že je motorově v pořádku jen jedna závada špatná spojka, tak jsme si koupili novou poté nám řekl, že je tam špatná baterie, tak nám pujčil svoji, ale za 14dní ji chtěl vrátit a museli jsme si koupit novou...po 3měsících nám auto přestalo jet mysleli jsme si že je prasklý řemen, kontaktovali jsme pana Ratkovského a ten nám řekl at to tam ani nevozíme, že nám to neopraví, a ani opravu nezaplatí, jedině že tam auto vrátíme a budeme čekat až se znovu prodá. Dali jsme auto do servisu kde nám řekli, že je prasklá hlava v motoru. Samozřejmě že jsme se nedočkali od Autobazaru Ratkovský vůbec ničeho jenom arogantního chování. A ještě ke všemu jsme se dozvěděli, že si tam auta opravuje sám a jen tak na oko aby je prodal!!!!!!
Známka: neudělena
Autor Petr Mastny (Člen)
[#3] Zasláno:1.10.2014 10:31 Změnil(a): Petr Mastny | Reagovat 
Dobrý den Vážení kupující , Dne 13 července roku 2014 jsem u pana Ratkovského koupil vůz Ford Focus kombi rok 2004 diesel najeto 186,000 Km(serviska). Musím říct že už jsem byl překvapený tím ,že mě pan Ratkovský vyhověl a přijel na bazar i v nedělu . Před tím než jsem se jel na auto podívat jsem si samozdřejmě vyhledal informace o tomto bazaru našel jsem na této stránce pouze 2 negativa, Když jsem přijel na bazar auto bylo v perfektním stavu tak jak mi bylo popsáno cena 55,000 Kč dovoz Německo, po projetí vše ok,, Začaly jsme se jen tak bavit o negativních recenzich ,Sám pan Ratkovský věděl o koho i jaké vozidla jde a říkal že měl vozidla v komisi tudíž není jeho vlastníkem a když mi řekl že paní co psala s tou špatnou batariíí koupila Fiat Brava za 12,000 Kč tak jsem musel jen smát...Musím napsat že jsem auto samozdřejmě koupil pan Ratkovský mi dal ještě slevu 1,000 Kč na cestu,, Měl jsem to štěstí že toto vozidlo přímo pan Ratkovský dovezl a byl jím vlastníkem ukazoval mi ještě dalších 5-6 vozidel které jsou jeho (zbytek komis ) a musím říct včechny byly pěkné.. Když jsem přijel domů tak jsem si říkal že hned napíší kladnou recenzi,ale syn mi říkal ještě počkej kdyby něco bylo. Naštěstí je po 3 měsících stéle vše v pořádku mám najeto 192,000 Km a měnil jsem pouze olej proto musím udělat pozitivní recenzi za velmi slušné a seriozní jednání
Pane Ratkovský dělejte stále svoji práci tak jak děláte a nenechte se nasírat od nějakých ko..tu

s pozdravem Petr Mastný Vyškov
Známka: 1
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz