Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Auto Ratkovský Znojmo

Auto Ratkovský Znojmo

 
Autor fido (Člen)
[#1] Zasláno:31.05.2013 19:04 | Reagovat 
Zajímal sem se o auto Ford Fiesta r.v.09 (aktuálně stále na bazoši, ale již slevněná), prodejce ochotný, nabídnul projížďku.
Jízda mi připadala ok, pouze na vrzání od přední nápravy, motor zvukově ok a tak nějak na první pohled a zkoušku vše funkční. Co mě zaujalo byly sjeté pneu na přední nápravě, na což jsem se zeptal / takto obuto od majitele v A byla odpověď, VIN které bylo prezentované nešlo prověřit, neboť chyběl pravděpodobně čirou náhodou jeden znak. Po vyžádání jsem ho obdržel a zjistil sem, že km jsou stočené min o 30 000 a vozidlo prodělalo 2 havárie ( bok a přední část ) v celkové výši pře 5000 E, což je na takové malé auto docela darda. Nelze vyloučit, že bylo přivezeno jako bouračka, vož znamená třetí pecka.
Prodejce sem na to upozornil, a vyslechl jsem si historku o poctivém dovozci, kterého poté prý na fakt upozornil a že si auto z bazaru stáhne. Každopádně stálé divení a moje stráta času. Vyplatí se investovat do něčeho, co po té v budoucnu může přinést potíž. Vozidlo je dosun v bazaru a čeká na naivku.
Šťastnou volbu a hodně km bez nehod!
Známka: neudělena
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz