Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Auto Kučera, Klimkovice

Auto Kučera, Klimkovice

 
Autor Návštěvník ()
[#1] Zasláno:10.09.2010 00:35 | Reagovat 
Známka: neudělena
Autor Pepino73 (Člen)
[#2] Zasláno:1.02.2011 20:48 | Reagovat 
Auto Kucera??????
Pokud mate nekdo zajem koupit auto dovezene z Francie popripade z EU prosim...
Pokud dale mate zajem koupit auto s upravenym stavem km tak prosim...
Pokud budete chtit slevu rad vam ji poskytne s tim ze vam napise mensi fakturu tak prosim...
Pokud budete chtit reklamovat zavadu na voze tak taky prosim ,ale nedovolate se...
Jednou vetou tomu to bazaru se vyhnete oklikou.
Známka: neudělena
Autor disto (Člen)
[#3] Zasláno:21.09.2011 11:37 | Reagovat 
Souhlasím. Na každém autě stočeno min. 100tisíc km
Na druhou stranu, mají pěkná auta. Ale musíte ho brát přímo z kamionu, v momentě kdy ho přivezou. Jinak se může stát, že koupíte zaručeně nebourané auto Samozřejmě po opravě.
Známka: 4
Autor Suprre (Člen)
[#4] Zasláno:30.01.2012 08:57 | Reagovat 
Moje zkušenost s Kučerou je následující. V lednu 2011 jsem si u něj vyhlídl Octavii II 4x4. Když jsem byl v bazaru poprvé, tak jsem hodinu čekal, než se mě někdo začal věnovat ... otevřeli auto a nic o něm nevěděli. Jelikož se mi auto líbilo, tak jsem se do bazaru vrátil s mechanikem a čtečkou tloušťky laku. Už asi chápete kam tím mířím. Auto pochopitelně "nebylo" bourané. Víc jak 2mm kitu na zadním blatníku mluví za vše. Bazarník poté zvřel auto, prej at si jdeme zkoušet měřit lak jinam, že na takové vševědy nejsou zvědaví
Známka: 4
Autor Adam (Člen)
[#5] Zasláno:25.02.2012 09:31 | Reagovat 
Projel jsem celou radu bazaru se zajmem koupit Focuse, musim zde potvrdit silne negativni zkusenost. Vozy, ktere me zajimaly mely stocene tachometry minimalne o 80 tis kilometru. U pana Kucery navic zdaleka nejhorsi pristup prodejcu, arogance, drzost a neochota. Opravdu nedoporucuji !!!!

EDIT moderátora (administrator): Uvedena recenze se vyskytuje u nekolika dalsich autobazaru a a u vsech (mimo jedineho, ktery naopak chvali) uvadi autor, ze prave v konkretnim autobazaru meli FF se stocenym tachometrem. Toto hodnoceni nepovazuji administratori serveru za verohodne.

Známka: 5
Autor kajisk (Člen)
[#6] Zasláno:18.05.2012 20:07 | Reagovat 
Dobrý den všem ve spolek,

také bych rád napsal několik řádku k panu Kučerovi.v roce 2008 jsme tam kupoval vůz Renault Grand Scenic 1,5cdi.

Dostal jsem "slevu" na leasing,po ujetí 100km se ohlásila vada na vstřikování.

Reklamaci mi neuznali musel jsem repasovat všechny 4 vstřiky a vyměnit žhaviče!!Po půlroce prasklo těsnění pod hlavou.

V servise sundali hlavu a zjistili,že vačka a hlava nemá rozhodně najeté uvedené kilometry.Musel jsem měnit vačku pan Kučera nebral telefony neodpovídal na dopisy a kupní smlouvu mají tak dobře napsanou,že nezmůžete nic.

Lidičky POZOR NA NĚ!!!JSOU TO VELCÍ PODVODNÍCI!!!
Prosím Vás upozorňujte na ně všechny a všude!!!!
Známka: 5
Autor simonrud (Člen)
[#7] Zasláno:27.05.2012 01:35 | Reagovat 
Auto Kučera - veliký pozor, ceny které uvádějí na internetu ani zadaleka neodpovídají konečné ceně, najednou zjistíte že musíte platit technickou, registraci v čr atd. navíc mají auta velmi často neodborně opravená
Známka: 5
Autor ludwigreal (Člen)
[#8] Zasláno:2.08.2012 16:04 | Reagovat 
Před dvěma měsíci jsem v inzerci autobazaru Auto Kučera našel tři roky starou Mazdu 6. Ráno jsem autobazar kontaktoval s tím, že bydlím 300 km od jejich sídla. Ochotně mi auto zarezervovali. Po příjezdu v týž den mi bylo auto předvedeno, poskytnuta předváděcí jízda, poskytnut neomezený čas na prohlídku. Požádal jsem o kontrolu vozu na STK, která mi byla rovněž zajištěna. Na mou žádost mi byl zajištěn z autorizovaného servisu Mazdy výpis z elektronické servisní knížky. Vozidlo bylo dovezeno z Francie, po prvním majiteli, nehavarované, pravidelně servisované. Autobazar ochotně zařídil výhodné financování koupě vozu s nízkým RPSN a všechnu legislativu s přihlášením vozidla. I přes kontrolu vozu v Mazdě se bohužel zhruba po 14 dnech v pátek večer ve 20 hod. při cestě na Moravu k rodičům vyskytla na vozidle neočekávaná závada v elektronice. Ve večerních hodinách jsem kontaktoval majitele p. Kučeru, který mi ochotně zajistil diagnostiku a odstranění závady v autorizovaném servise Mazdy- AUTOTIP HALFAR s.r.o. v Dolním Benešově. I přesto, že o víkendu neposkytují servis, mechanik ochotně přijel do práce a problém nám vyřešil. Tímto chci poděkovat autobazaru Auto Kučera za profesionální přístup při prodeji a zároveň panu Kučerovi a autorizovanému servisu Mazdy- AUTOTIP HALFAR s.r.o. v Dolním Benešově za pomoc v nesnázi. Pro porovnání jsem měl před nějakým časem obdobnou zkušenost na mém předchozím voze Citröen, kde mi asistenční služba v pátek odpoledne v 15 hod. řekla, že 2 servisy v dosahu 20 km nejsou ochotny už nikde jet i přesto, že jsem věděl, že je závada na tzv. váze vzduchu. Nabídli mi odtah do servisu s tím, že se na to někdo podívá v pondělí. Řešil jsem to posléze i se zastoupením Citröenu pro ČR. Po tom, co jsem s nimi zažil, vím že asistenční služby Vás o víkendu nechají na holičkách! Tento autobazar rád komukoli doporučím.
Majitel a jednatel společnosti ludwigreal s.r.o.
Známka: neudělena
Autor silenyalf (Člen)
[#9] Zasláno:17.03.2014 11:20 | Reagovat 
Auto Kucera??????
Pokud mate nekdo zajem koupit auto dovezene z Francie popripade z EU prosim...
Pokud dale mate zajem koupit auto s upravenym stavem km tak prosim...
Pokud máte zájejem o zveřejné špatné informace o vozidle tak prosim.... (na internet. stránkách uvádí vozidlo po STK a EM a ve skutečnosti vozidlo nemá ani české doklady a cena vozidla ve skutečnosti jiná než je zveřejněná)
Pokud máte zájem o vozidlo s kterým nebudete moci vyjet na komunikaci tak prosim... (budete čekat na TP i měsíc a půl a řešit přes PČR a právniky, když se budete zajímat kdy zašlou TP, tak buduou vykládat že je už poslali a na závěr po 10 dnech zjistíte že žádne doklady nezaslali)
Jednou vetou tomu to bazaru se vyhnete oklikou.
Známka: 5
Autor matapo (Člen)
[#10] Zasláno:10.05.2014 10:10 | Reagovat 
Bohužel jsme při výběru vozidla narazili na tento autobazar a jeli se osobně podívat na auto, které vypadalo dle fotky dobře. Rezervace auta 3 000Kč do té doby nám slíbili spravit menší závady jako žárovku u blinkrů, zkontrolovat stav motoru, prt svítila na displeji kontrolka a brzdové destičky byly k.o. Vše mělo být do další návštěvy spraveno a nebylo. Čekali jsme tam cca 6h a neustále jsme si museli vše vyhádávat, smlouvu na úvěr nám "blbě" vypočítali, abychom přeplatili banku skoro o 40 tis. když ve smlouvě bylo uvedeno 17 tis. slíbené letní pneumatiky nedodány ani měsíc po koupení vozidla a na techničák jsme čekali také více, jak měsíc. Když se jim člověk dovolal, byly neustálé výmluvy a jejich jednání naprosto nepřípustné. Po těchto peripetiích jsme z toho tak zhnusení, že máme chuť na ně zavolat Černé ovce.
Ušetřete si nervy a peníze a navštivte raději jiný autobazar, i kdyby auto vypadalo sebelíp, za ty nervy Vám to nestojí. 1.4.2014
Známka: 5
Autor Baronka (Člen)
[#11] Zasláno:26.06.2014 11:12 | Reagovat 
Dne 22.4 2014 zakoupen v Autoobazaru Klimkovice Ford Fiesta 1.4 TDCI r.v. 2010 v červené metalíze. S autem se muselo muselo zajet do Bilovce na TK a po té se čekalo víc jak jeden měsic na čistopis TP. TP, protokol z měření emisí, protokol z TK ověřovácí protokol přišl doporučeně na dobírku za 4.750,- Kč. To je cena nad rámec ceny vozu. Servisní knížka, kod k radiu, certifikat o původu vozu stále nepúoslán. Včera 25.6.2014 jsem se o tyto věci pripomněl a nestačil jsem žasnout jak technik bazaru je arogantní. Že prý musíme vyčkat až dorazí servisky z Francie. Na nějakou padělanou nejsem zvědav, tímto způsobem si ji můžu opatřit taky. Souhrn: 1/auto výborné, prověřené u Forda 2/přistup bazaru na velice špatné úrovni 3/pokud chcete auto na úvěr, né přez Klimkovice - okradou Vás/návýšení 90%/ 4/počítat s dalšimi naklady jako je např. poplatek u zástupce značky za code k rádiu atd. Zavěrem bych ctěl říct, že pokud si chcete koupit auto z bazaru, zkuste zapomenout, že tento bazar existuje. mnoho lídí si myslí, že v Klimkovicích jsou podvodníci a mafiáni. Já osobně ten dojem nemám, ti se chovají abnormálně profesionálně. V Klimkovicích to jsou těžcí amatéři. Mám praxi v autoopravárenství, prodeji nových vozů zn. Škoda, Suzuki jako technik a majitel firmy. jsen spoluzakladatel Sdružení autoopraven české republiky/SAČR/. Praxe 35 roků.
Známka: 5
Autor Baronka (Člen)
[#12] Zasláno:26.06.2014 11:26 | Reagovat 
Chci dodat, že o bazaru v Klimkovicích se dozví široká veřejnost formou medií a bylo by dobré kdyby je navstívila Česká obchodní inspekceú /ČOI/ 26.6.2014
Známka: neudělena
Autor gadous (Člen)
[#13] Zasláno:27.06.2014 13:54 | Reagovat 
Dobrý den všem. Nenechte si ho kazit případnou návštěvou v autobazaru v Klimkovicích. Je to jeden z nejhorších autobazarů v ČESKÉ REPUBLCE. Byl jsem, viděl jsem, nnedomluvil se.... Je to jedna velká katastrofa, jsou to zoufalci.
Známka: neudělena
Autor gadous (Člen)
[#14] Zasláno:27.06.2014 13:56 | Reagovat 
Dale NO koment.
Známka: 5
Autor Alois Blažko (Člen)
[#15] Zasláno:9.12.2014 14:29 | Reagovat 
Zdravím všechny další pitomce a idioty, kteří učinili velmi špatné rozhodnutí přispět tomu zmetkovi Kučerovi na jeho královský život v balíku z našich peněz za jeho šmejdské zmetky. Je to totiž úplně stejný autobazar jako všechny ostatní!!!

Uvedu dva příklady:

Renault Mégane za 180 000 Kč, najeto 120, ve skutečnosti 160 tkm, prý nebourané (a hle, po škrábnutí nárazníku se náhle objevila jiná barva!!), vozidlo omlazeno (rok výroby nepotvrzen, pouze datum první registrace)

Opel Zafira od známého, diesel, po roce komplet odešel motor, museli horko těžko shánět nový za 80 tisíc.

A to jsou momentálně jen dva případy, na které si teď narychlo vzpomenu.

NEINVESTUJTE DO PODVODNÍKŮ!!!!!

Na druhou stranu, kupuje-li si nějaký blázen auto za 99 tis, nedivte se!!! Takové auto někomu ten šmejd vykoupil za 40 tisíc, stočil kilometry, umyl a pořádně naleštil! Žádný jejich mechanik na to samozřejmě ANI NEŠÁHL, proč taky, že!?!?

Vážení, vykašlete se na ty mizerné české ojetiny, CHCETE SE SNAD ZABÍT??? Chcete ušetřit? HO*NO!! Do ojetiny nacpete tolik peněz, že se nestačíte divit, a vydrží vám pár let.

Když auto, tak nové. Nechci vám cpát Daciu, ale když máte v peněžence prdlajz a né prachy, tak je to za 200 000 Kč ideální nové a především spolehlivé auto! Většina automobilek dnes navíc poskytuje slevu v řádu desítek tisíců při využití financování, což má výhodu v tom, že při zaplacení 80% hotově a zbytek na splátky během příštího roku, tak se vám dokonce ještě podaří pár tisíc z celkové ceny ušetřit!

Popravdě je jedno jestli zmetek Kučera nebo Vaněk z Auto VIVA či AAA nebo Autohity, Auto ESA... všichni nás chtějí jen okrást

ZÁLEŽÍ NA VÁS!!!! Já už neprohloupím.

AHOJ děcka a držím vám palce s vámi vybraným vozem!
Známka: neudělena
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz