Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Triple Due s.r.o. BRNO

Triple Due s.r.o. BRNO

 
Autor focus02 (Člen)
[#1] Zasláno:24.02.2012 10:17 | Reagovat 
Známka: neudělena
Autor tutys (Člen)
[#2] Zasláno:7.01.2013 23:49 Změnil(a): tutys | Reagovat 
Je to sice už nějaký pátek, ale rád se s Vámi podělím o zkušenost s koupí C-maxe, kdy zprostředkovatelem prodeje byl Autocom Brno a prodávající byl právě TripleDue Brno. Prodejce p. Dýr mi auto vychválil až do nebe, samozřejmě jsem si říkal, že auto s takovou cenou nemůže mít něco v pořádku. Při prohlídce jsem zjistil, že vozidlo bylo bourané (lakované dveře + potrhaný krycí plast prahu). No řekl jsem si, že to je asi ten důvod, proč je cena o něco nižší než obvykle. Podotýkám, že info k bouračce u které jsem chtěl vědět další podrobnosti p. Dýr nevěděl a musel volat skutečnému prodejci vozidla a při té příležitosti jsem ho požádal, ať se zeptá na stav tachometru, že bych rád veděl kolik to má skutečně najeto bez ohledu na počítadlo. Po tel. hovoru s prodejcem a majitelem vozu mi p. Dýr uvedl, že auto bylo skutečně lehce bourané jen na ten bok, a že s kilometrama určitě nic nedělali ani oni ani prodejce, a že to na 100% sedí. To víte, byl to krasavec, za ty prachy jsem oslepl a koupil ho! Na druhou stranu musím říct, že jezdí dodnes a větší závady opravdu nebyly! Postupem času a hlavně díky tomuto serveru mi to nedalo a hledal jsem dle servisní knížky servis Ford v Německu, kde bylo vozidlo " údajně poctivě servisováno" a světe div se, našel jsem jej. S troškou naděje jsem napsal do servisu ford v Německu s prosbou zda by mi řekli více o servisní histrorii a nájezdu km, kdy k mému překvapení mi odepsali, že vozidlo u nich nikdy nebylo = falešná serviska. Stále mi to nedalo a tak jsem pátral dál, kdy jsem přes centrální registr FORD zjistil, že vozidlo mělo rok před tím než jsem ho koupil najeto 139tis. km a já ho koupil s 98 tis. km. - t.j. stočené prokazatelně o cca 40 tis. km za předpokladu, že vozidlo rok před tím než jsem ho koupil už nanajelo ani kilometr, ale to bych musel mít ty nejrůžovější brýle a stejně by mi to nepomohlo. Takže bůh ví, kolik ve skutečnosti měl najeto než jsem ho koupil....zprůměrováním prokazatelných km mi vychází stočené něco kolem 70-80 tis. km. Tož tak...teď má cca 250 tis. km, rozvody jsou vyměněné, aditivum dolité a zatím spokojeně chrochtá auto i já. Nebudu zde udělovat známku, poněvadž každý si může po přečtení mého výtvoru udělat obrázek a následně i známku o praktikách prodejce Triple Due svoji. Přeji všem, kdo vybírá svého mazlíčka štastnou volbu při výběru, protože světlé vyjímky v této džungli bezpáteřních bazarníků a prodejců lze nalézt jen velmi těžko.
Známka: neudělena
Autor maria vaic (Člen)
[#3] Zasláno:14.01.2013 01:15 | Reagovat 
Dobrý večer,
popravdě, nerozumím tomu, jak jste se mohl nechat takto obelhat. Tato společnost byla založena 25. listopadu 2009 a cca od 12/2009 jsou na internetu všude možně k dispozici negativní recenze o této firmě i o prodejkyni Agátě Vaicové.

Je mi líto, že informace o vozidle nesedí, ale může tam být i něco horšího. Tím myslím nezaplacené DPH...

Já osobně jsem PČR slíbila, že budu informovat o podvodech těchto aktérů kvazipodnikatelů všude, kde se dá. Oni je za to obvinili i soudili. Promiňte, ale nechápu, proč někteří lidé neberou vážně recenze a výstrahy, které byly odvysílané ve všech dostupných médiích a přístupné na internetu.

Rozhodnutí řídit se cenou nabízeného produktu a ne jeho kvalitou je velmi špatné. Potom, samozřejmě, každý kupec nadává na ,,bazarníky" a prodejce, že jsou bezpáteřní. A přitom si neuzná vlastní chybu... Navíc, stát si jednou bude nárokovat ukradenou DPH na majiteli automobilu, jelikož dotyčná firma nic nemá...

P.S.: Jak je možné, že jste je neudal za padělanou servisku? To opravdu nechápu. Měl by jste vyhráno po všech stránkách + vhodnou kompenzaci k tomu.
Známka: neudělena
Autor tutys (Člen)
[#4] Zasláno:14.01.2013 15:28 | Reagovat 
Děkuji za upozornění, ale bohužel při koupi, což bylo začátkem roku 2010 jsem tyto informace nikde nenašel a popravdě ani nehledal, pač jsem si v té době o bazarních myslel své, ale tak špatné mínění jsem o nich opravdu neměl a věřte, že 90% lidí ani takovéto informace nevyhladává, ať už z jakéhokoliv důvodu. A teď po třech letech teprve na základě různých příspěvků a odkazů zjišťuji historii svého vozu (bohužel s křížkem po funusu). Jinak samozřejmě bazarista tvrdil, že to tam prodává jeden pán na soukromo a až jsem jim kývl na to, že ho beru a sepisovala se smlouva, tak tam najednou figurovala firma Triple Due, o které jsem v té době neměl ani tušení co to je zač - uznávám moje blbost, ale myslel jsem, že zavedený autobazar bude prodávat solidní auta. Dnes aby člověk mohl koupit auto by měl být minimálně právník, ekonom, automechanik, úředník a já nevím co všechno, aby se na něčem nespálil.

P.S.: Kolega z práce měl obdobný případ (ještě více průhledný), ale státní zastupce pro nedostatek důkazů zastavil trestní stíhání, takže motivace po třech letech dát podnět k zahájení tr. stíhání je na bodu 0.
Známka: neudělena
Autor maria vaic (Člen)
[#5] Zasláno:21.01.2013 15:58 | Reagovat 
Děkuji za vysvětlení. Bohužel jste narazil na podvodníky, kteří v tom opravdu umí chodit, protože celé jejich podnikání je založeno na podvodech.

Avšak i to, co se zdá být neřešitelné, můžete a máte právo řešit a zdárně vyřešit ve Váš prospěch. Ráda Vám pomůžu.

Vycházejíc z Vámi napsaného příspěvku usuzuji, že máte právo vrátit automobil a prodejce Vám musí uhradit kupní cenu v celé výši. Samozřejmě Vám bude muset, a to velmi rád a dobrovolně, uhradit veškeré prokazatelné náklady týkající se oprav a podobně.

Položím Vám pouze jedinou otázku: Opravdu jste koupil výše jmenovaný vůz začátkem roku 2010?
Známka: neudělena
Autor tutys (Člen)
[#6] Zasláno:22.01.2013 21:16 | Reagovat 
Ano, bylo to koncem ledna roku 2010.... děkuji za ochotu, ale sám nevím, zda by byl nárok na nějaký úspěch po 3 letech.... šlo mi víceméně o to, aby se ostatní nenapálili tak jako já...
Známka: neudělena
Autor strakam (Člen)
[#7] Zasláno:22.05.2013 22:47 | Reagovat 
Dobrý den,

děkujeme za krásnou recenzi pana tutyse i aktivity paní Marii Vaic ( i pod ostatnima pseudo-loginama ).

Nikdy jsem na Vaše recenze nereagoval ani Vás nesoudil, nikdy jsem Vám nic neudělal, ani Vás neznám. Ale jedno vím jistě: i když znám Váš příběh, a vím, co jste s manželem provedli ostatním, tak i přesto Vám přeji mnoho úspěchů a mnoho dobrého - vše se dá napravit. A ani nevím, proč tak o nás dokonale pečujete. Jestli ke mě něco cítíte, tak kontakt máte. Ale ted jste zase ujela, či ujeli oba (těžko se v tom vyznat) a 3 roky stará historka je směšná.
Také jsme se párkrát napálili, ale vždy jsme se k tomu postavili čelem a klientům vyšli vstříc, vždycky a poučili se z toho.

A víte proč děkujeme? No protože teď se zase krásně ukázalo, jak na nás bezdůvodně útočíte a zase a zase vedle. S C-Maxem, i s ostatníma recenzema, se Vám to vůbec nepovedlo, protože jsme nikdy žádneho C-Maxe nedovezli, nekoupili, neprodali, nevyrobili ani nezproztředkovali. I Autocom o ničem neví. Podivuhodné.
Nebuďte z toho zklamaní, že se Vám to nepovedlo, ať už s tím C-Maxem či jinak.

Napravit se a začít znovu můžete kdykoliv za jakýchkoliv podmínek i v jakémkoli věku. Ale je potřeba se soustředit na sebe a věnovat energii do vlastního podnikání a přát úspěch i ostatním a ne jen jim ubližovat. Chyťte se za srdce a začněte na sobě pracovat, věřím tomu, že jste dobrý člověk uvnitř sama sebe. Zkuste si po sobě přečíst, co je Vašim smyslem života - jen udávaní, upozornovat na někoho, pomlouvat místo toho aby jste ostatním pomáhala, vycházela vstříc. Vy jste neustále PROTI, PROTI,PROTI něčemu, znáteto, kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá. Ve finále škodíte jen sobě, je to škoda. Vlastnosti jako zavist, nepřejícnost, hněv atd... jsou jen dočasné šílenství. Tak co? Budeme lepší?

Hezký den a žijte budouctností a změňte myšlení.

Michal Straka
Známka: neudělena
Autor maria vaic (Člen)
[#8] Zasláno:23.05.2013 22:57 | Reagovat 
Pane Straka, Vy jste absolutní alibista
Na tomto ani jiném webu nevystupuji pod, jak Vy říkáte, pseudo-loginama. Vždy se podepisuji i můj nick odpovídá mému jménu.

Nicméně, tutys je Váš zákazník a focus02 servisoval a opravoval Vašemu zákazníkovi auto, reklamoval ho u Vás, chtěl se soudit, takže jste v obraze

Já jsem něco provedla ostatním? Nebo můj manžel? O čem, prosím Vás, ,,točíte"? Pokud ale narážíte na to, že jsme s manželem vyřešili některé reklamace, které jste měl řešit Vy a Vaše prodejkyně Agáta Vaicová, potom se tedy nedivím, že mi za tu, cituji Vás, ,,dokonalou péči" děkujete.

Vyjádřím se i k ostatním lžím, které tady popisujete. Nikdy Vás nikdo nenapálil. Nevymlouvejte se. Kupovali jste auta s jasným stavem najetých km, po dovozu jste je brutálně stočili a automobil prodali dokonce s padělanými servisními knížkami. Navíc jste nezaplatili DPH. Vlastně, proč taky, když jste je ani nezavedli do účetnictví Nikdy jste se k problému nepostavili čelem a nikdy jste klientům nevyšli vstříc. Naopak. Zatajovali jste se na všech telefonech. Vlastně, abych byla přesná, Vy jste klientům říkal, že se prodejem aut nezabýváte a odkazoval jste je na Agátu Vaicovou. Ta je, jak je jejím zvykem, poslala, však víte kam To je důvod, proč Vaši podvedeni zákazníci oslovují mě. Jak jste si zajisté všiml, také prodávám auta a mám podobné příjmení. Proto mě oslovili.

Vyprošuji si, aby mi podvodníci radili, jak mám postupovat a podnikat. Na Vaši úroveň se nikdy nesnížím. Tu jámu jste si vykopal sám a pokud Vy nerozumíte zákonům, poraďte se tedy s Vaší právničkou Mgr. Andreou Vovesnou. Ta by Vám mohla vysvětlit, že pokud já vím o trestném činu, jsem povinna ho oznámit!

Toto považuji za OT : Závist, nepřejícnost, hněv, atd..., sorry, ale těmito vlastnostmi neoplývám To jste zahrál na špatnou strunu. No a k těm kecům o pozitivním myšlení se snad ani nebudu vyjadřovat. Inu, nic z toho, co Vám vsugerovala Agáta, není dobré. Vy ty daně prostě budete muset zaplatit. Změnit bydliště nepomůže. Vždyť víte, že má práce už ,,přinesla ovoce". Agáta Vaicová se topí v dluzích, exekucích, téměř denně ji uhánějí věřitelé. A BUDE TO HORŠÍ Inu, nebylo moc chytré, dávat Vašim věřitelům mé tel. číslo. Jak taková blbost mohla někoho napadnout, že zmátne exekutory tak, že jim dá moje číslo, mojí adresu a vše je vyřešeno

Uhrávat to na pozitivní myšlení, nebo hledat chybu v někom jiném, jelikož jste v tom jen vy 2, nebude možné.

P.S.: Vzpomínáte si na situaci, kdy jste na policii tvrdil, že můj majetek je Váš? Nedovedu si to vysvětlit. Co Vás nutilo k tomu, abyste vytvořili smyšlenou kupní smlouvu? Nebo se jednalo o zatmění mysli? Vždyť jste lhal i Vaší právničce! To se Vám vymstilo . A tak se Vám vymstí vše, co děláte. Kdo chce kam, pomozme mu tam
Známka: neudělena
Autor maria vaic (Člen)
[#9] Zasláno:23.05.2013 23:09 Změnil(a): maria vaic | Reagovat 
Takové e-maily od Vašich klientů dostávám pořád, cituji:

,,Dobrý den, v květnu jsme koupili s přítelem Ford Mondeo r.2008 od paní Agáty Vaicové , která tvrdila, že se úspěšně prodejem zabývá již několik let.Vystupovala pod firmou Triple Due z Brna. Působila věrohodně, uváděla, že auta jsou prověřena s jasnou a pravdivou historií a servisními záznamy.

Auto mělo stav tachometru v době koupě 89 000km, rovněž servisní knížka ve voze byla. Minulý týden při servisní prohlídce v autoservisu nám bylo na diagnostice sděleno, že stav motoru a ostatních komponentů rozhodně neodpovídá uvedenému stavu na tachometru a že to muselo být stočeno cca o 100 000 dolů a tím i servisní knížka zmanipulována.

Již jsem našla na paní Vaicovou více stížností na internetu od stejně podvedených zákazníků dokonce s tím, že neodvádí DPH za takto prodané vozy. My si DPH v dobré víře uplatnili, aby nám bylo vráceno, auto používáme do podnikání. Pokud se zmíněné věci prokážou a vyskytnou se další skryté problémy, budeme vše nuceni řešit přes policii, jelikož se jedná o podvodné jednání .

Prosím, zda o paní Vaicové něco víte, kde se vyskytuje a u jaké firmy.

S pozdravem

XXXXXXXXXXXXX" konec citátu

Příjmení VAŠEHO klienta záměrně neuvádím veřejně si ale dovolím napsat, že paní Agáta Vaicová momentálně podvádí zákazníky i přes firmu ANBULCHER BUSINESS GROUP s.r.o., která se formou internetového prodeje ojetých automobilů prezentuje jménem AUTO STORY, web: http://www.auto-story.cz/?p=nabidka

Stejné podvody, čili stejná obchodní strategie pozitivního myšlení
Známka: neudělena
Autor focus02 (Člen)
[#10] Zasláno:24.05.2013 09:11 Změnil(a): focus02 | Reagovat 
pane straka , zeptam se primo a ocekavam jednoduchou odpoved bez zbytecných kecu kolem .

v dubnu bylo na prodej v nemecku mondeo s timto vin WF0GXXGBBGAA13257 melo najeto 148000km . viz foto http://www.ford-focus.cz/forum/download/file.php?id=120741&mode=view

nasledne se objevilo u vas se stavem km 109000km viz foto http://www.ford-focus.cz/forum/download/file.php?id=120744&mode=view

ze se jedna o stejne vozidlo doklada foto zezadu http://www.ford-focus.cz/forum/download/file.php?id=120748&mode=view kde je shodna samolepka .

pokud budete argumentovat tim ze takových aut muze byt tak stejný vin jste zaslal zajemci který me kontaktoval viz email :

Dobrý den p.xxxxxxx,

naše společnost je pobočkou německého autosalonu, všechny vozidla jsou po 1.majiteli, nehavarované a s doživotní zárukou původu Vozidlo o které máte zájem je zatím volné a po domluvě si ho můžete prohlídnout. Pokud máte další dotazy tak mě prosím kontaktujte.
VINCODE - WFO GXX GBB GAA 13257.


http://www.auto-story.cz/?p=karta_vozidla&a=338

Prémiové zakázkové vozy
Vaicová Agatha


je zde i odkaz inzeratu kde je uvaden upraveny stav km . predpokladam ze v dohledne dobe bude inzerat odstranen , ale printscreeny jsou

ja sam osobne jsem byl v norimberku a to mondeo jsem videl , mluvil jsem i s prodejcem a ten mi posleze potvrdil ze bylo prodano vam . a nyni k té otazce ,

BYLO TOTO VOZIDLO SE STOCENÝM STAVEM KM ? NECHCI ZADNE KECI KOLEM , JE NA TO JEDNODUCHÁ ODPOVED KTERÁ NEMA VIC JAK 3 PISMENA .
Známka: neudělena
Autor MartinV (Člen)
[#11] Zasláno:27.05.2013 10:02 | Reagovat 
Na tuto odpoved je jasna odpoved ...to je síla tahle diskuze...Jasné fakta podvodů, důkazů mraky...
Známka: neudělena
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz