Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » auto com brno

auto com brno

 Stránka Stránka:  ««  1  2 
Autor oprodukce (Člen)
[#51] Zasláno:6.01.2013 20:26 | Reagovat 
vy ale vůbec nechápete smysl...
Známka: neudělena
Autor Alda1 (Člen)
[#52] Zasláno:6.01.2013 20:53 | Reagovat 
Ano, neuváděl jste, že ho koupila česká firma. Já to taky netvrdím. Píšete že vám prodejce tvrdil, že byly prodány do ČR. A to nebyly.
Z právního hlediska nemám žádné oprávnění podávat informace o dovozci. A to stejné plati i o Auto Comu. I jim by dovozce musel dát souhlas
Známka: neudělena
Autor Medík (Člen)
[#53] Zasláno:6.01.2013 22:52 | Reagovat 
to p. Urbánek:
Dobrý den

jen pro zajímavost očekávám Vaši reakci na příspěvek od: focus02 ze dne 4.1. 2013 v 17.51 .....

Ještě bych Vás chtěl poprosit, pokud na někoho reagujete, napište PROSÍM na koho, páč za chvíli v tom bude guláš ....

Děkuji
Známka: neudělena
Autor focus02 (Člen)
[#54] Zasláno:7.01.2013 08:07 | Reagovat 
to alda : já vlastnit nejakou firmu ( v pripade auto comu autobazar ) kde bych neco od nekoho bral do komise abych to dále prodaval a to zbozí bylo nejakým zpusobem zavadne , tak v zajmu udrzeni dobreho jmena bych toto zbozi vratil a pokud by se to opakovalo tak bych ukoncil spolupraci a hledal bych jineho dodavatele .

to podani informace o dovozci je pouze z duvodu ocisteni jmena , takto to stale vypada ze vozy jsou v majetku auto comu. a myslim ze to tu uz trochu dramatizujete , protoze nedavno jsem videl reportaz o zavadných kurecich stehnech kde si lidi stezovaly ze jsou plesnive a prodejce ( majitel restaurace ) uvedl kde je koupil a samozrejme se vyjadril i mluvci dodavatele v tomto pripade to bylo makro . a nikdo se taky neptal na souhlas
Známka: neudělena
Autor AUTO COM Brno (Člen)
[#55] Zasláno:7.01.2013 14:12 | Reagovat 
Vážení zúčastnění,

předem děkuji za Vaše názory. Jedná se o velmi složité a problematické téma.Osobně nemám rád anonymní fóra, kde se lidé schovávají pod nic neříkajícím titulem. Nechtěl jsem reagovat, ale okolnosti stálého napadání pisatele Focus02 mne k tomu donutili. Vím, že ať napíšu cokoliv, může to být opětovně vyvráceno a tak se domnívám, že jakýkoliv můj příspěvek je takřka zbytečný a to co píši pochopí pouze stálí klienti, kteří u nás zakoupili vozidlo.
V první řadě odpovím na dotaz pana Focus02, který nám na toto Fórum dal první záznam 4.3.2012, na tento příspěvek reagoval kolega, který má na starosti prodej a 5.3. Vám odpověděl „Nic méně na základě vašeho příspěvku, jsme vozidlo vyřadili z prodeje a na skutečnost se stavem km prodávajícího upozornili“ což se událo, takže vozidlo bylo vráceno a s tímto dovozcem jsme měli jednání ohledně stavu vozidla, tento přijal s velkou nevůlí. Na základě toho jsme mu vrátili dalších patnáct vozidel a ukončili spolupráci. Konec byl velmi nepřímený a já osobně jsem byl pod velkým tlakem.
Nynější případ je odlišný dovozce doložil km, které souhlasí a hledat viníka jestliže existuje je nad rámec našeho snažení. Na základě těchto osobních negativních zkušeností jsme zvolili otevřený přístup ke klientovi a vše co jsme schopni poskytnou, tak poskytneme, a zbytek si může zjistit každý sám.Našim cílem je spokojený zákazník a dobrá reference, proto řešíme mnohdy prodej velmi zdlouhavě, protože klienti si vybírají vlastní autoservisy a my jim vozidlo přistavíme na prohlídku.“Zajímalo by mne, které autocentrum, autobazar tuto službu poskytuje?“

Jen se chci zeptat Focuse02 zda má přímou zkušenost s naší firmou?

Předem děkuji za příspěvky

S pozdravem

Miroslav Urbánek, DiS
vedoucí autocentra
Známka: neudělena
Autor focus02 (Člen)
[#56] Zasláno:7.01.2013 15:47 Změnil(a): focus02 | Reagovat 
AUTO COM Brno Nynější případ je odlišný dovozce doložil km, které souhlasí a hledat viníka jestliže existuje je nad rámec našeho snažení.

vidite jajsem vam poskytl veskere informace o tom ze vozidlo ma vic najeto nez deklarujete a presto se nic nedeje . proto vam polozim jednoduche otazky na ktere je jednoducha odpoved .

1/ odstanite vozy z vasi nabidky z duvody podvodu s tachometry ? ano - ne
2/ zalezi vam na vasem jmene ? ano - ne
3/ tím ze se branite zdelit majitele vozu budete krýt podvody nekoho jineho ? ano - ne
4/ od patka vite ze vozy jsou stocene , co jste pro to udelal ? nic - reší se to
za 4/ pokud se to resi tak jak aby zakaznik byl o tomto informovan .
5/ souhlasite ze uvedene vozy jsou stocene ? ano - ne

a jeste dodam jednu citaci z jednoho bazaru ktera je podekovanihodna .
Vozidlo ve zprostředkovatelském prodeji - klient zakoupil vůz 01/2011 se stavem tachometru 114.948 km v brněnském autobazaru - kontrolou databáze VW zjištěn záznan 04/2010 ve 208.286 km!!! Stav tachometru NENÍ v souladu se skutečnými najetými kilometry"
a zakaznik vi na cem je
Známka: neudělena
Autor ostrjan (Člen)
[#57] Zasláno:6.03.2013 16:37 | Reagovat 
Tento prodejce díky rozporům v jeho nabídkách vozů na českých inzertních serverech a v nabídkách týchž vozů na aukčních serverech zahraničních aukčních společností patří mezi prodejce uvedené v pravidelně aktualizovaném žebříčku prodejců zveřejňovaném ve vláknu "Čeští prodejci ojetých vozů pod lupou aneb kde se ztrácí km a DPH" - odkaz http://www.reference-autobazaru.cz/1_181_1.html
Známka: neudělena
Autor ostrjan (Člen)
[#58] Zasláno:12.03.2013 20:13 | Reagovat 
Ve výše zmíněném žebříčku tohot autobazaru dosud figurovaly vozy
1. Ford C-Max * WF0EXXGCDE7P60427 * -73152 km
2. Ford Focus * WF0SXXGCDS8R32302 * -11271 km
3. Ford Focus * WF0SXXGCDS9K34767 * -48947 km
4. Ford Transit * WF05XXBDF58C04257 * -38781 km
Nyní k nim přibývá pátý
5. Citroen Jumper * VF7YABMFB11222645 * -26672 km
Známka: neudělena
Autor s kratochvil (Člen)
[#59] Zasláno:14.03.2013 15:32 | Reagovat 
Ostrjan nema nic jineho na praci nez skodit. Pravdepodobne zavistiva konkurence.
Známka: neudělena
Autor Medík (Člen)
[#60] Zasláno:14.03.2013 23:36 | Reagovat 
to s kratochvil: Škodit komu?
Pokud škodí podvodníkům, s tím lze jen souhlasit ..... nebo taky podvádíte herr Kratochvil ???
Namátkou jsem proklepl několik aut, abych si ověřil, jestli je tvrzení Ostrjana pravdivé a ejhle! JE !!!!
Známka: neudělena
 Stránka Stránka:  ««  1  2 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz