Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » EKONOMICKÉ VOZY TŘEBÍČ

EKONOMICKÉ VOZY TŘEBÍČ

 
Autor pelta (Člen)
[#1] Zasláno:25.03.2012 20:31 | Reagovat 
Dobrý den, nemáte někdo seriózní zkušenost s prodejcem Ekonomické vozy z Třebíče? Děkuji za reakce
Známka: neudělena
Autor Mára I (Člen)
[#2] Zasláno:26.03.2012 22:15 | Reagovat 
Dívám se na jejich stránky, jeví se celkem jako slušnej autobazar.
Pozor na ty certifikáty od té společnosti Cebia, většinou na nich stojí, že nemaj žádný údaj, takže certifikát je prázdnej a na stránkách se to tváří jako prověřenej vůz.
Známka: neudělena
Autor pavel28 (Člen)
[#3] Zasláno:8.10.2012 19:32 Změnil(a): pavel28 | Reagovat 
Já tam auto sice nekupoval,ale taky jsem už o tomto bazaru slyšel,že jsou OK:
Známka: neudělena
Autor ostrjan (Člen)
[#4] Zasláno:3.02.2013 13:57 | Reagovat 
Uživatelé fóra zatím Ekonomické vozy chválili, zde několik podezřelých vozů s konkrétními odkazy:

1. Lexus IS 220D 177CV - JTHBB262X02035087 - uváděný stav tachometru ve srovnání se zahraničním prodejcem nižší o 28768 km
http://www.carsontheweb.com/en/cardetail/628211/_
http://www.tipcar.cz/inzerat/lexus-is-220-is-220-22d-sportzaruka-cz-16003319.html

2. Dodge Nitro 3,7 V6 LPG/ZÁRUKA - 1D8GUB8K37W725945 - uváděný stav tachometru ve srovnání se zahraničním prodejcem nižší o 20001 km
http://www.carsontheweb.com/en/cardetail/619615/_
http://www.sauto.cz/osobni/detail/dodge/nitro/11517817

3. Chevrolet Captiva 3.2 V6 Sport+LPG/REZERVOVÁNO/ - KL1CD26GJ7B046388 - uváděný stav tachometru ve srovnání se zahraničním prodejcem nižší o 20730 km
http://www.carsontheweb.com/en/cardetail/563826/_
http://www.sauto.cz/osobni/detail/chevrolet/captiva/10217618
Známka: neudělena
Autor ababa (Člen)
[#5] Zasláno:21.02.2013 08:08 | Reagovat 
ostrjan
AAA agent ví všechno nejlíp,ale nedejbože tam koupit auto. Taky ho další den nemusíte mt před domem.
Známka: 5
Autor ostrjan (Člen)
[#6] Zasláno:6.03.2013 16:34 | Reagovat 
Tento prodejce díky rozporům v jeho nabídkách vozů na českých inzertních serverech a v nabídkách týchž vozů na aukčních serverech zahraničních aukčních společností patří mezi prodejce uvedené v pravidelně aktualizovaném žebříčku prodejců zveřejňovaném ve vláknu "Čeští prodejci ojetých vozů pod lupou aneb kde se ztrácí km a DPH" - odkaz http://www.reference-autobazaru.cz/1_181_1.html
Známka: neudělena
Autor jenda1 (Člen)
[#7] Zasláno:18.03.2013 19:42 | Reagovat 
Pane ostrjan, nechci se bazaru ekonomické-vozy zastávat, vůbec ho neznám, ale shodou okolností se tam zítra jedu podívat na jeden vůz - Honda Accord. Proto mě zaujaly Vámi uváděné údaje o stáčení tachometrů. Musím říci, že nejsou pravdivé, ale velká část problému leží rovněž na straně bazaru. Ten totiž, nepochopitelně, uvádí v kolonce ujeté km často stav km při poslední prohlídce auta v servisu. Přitom, když se podíváte pořádně na jejich web, zjistíte, že údaje o km mají shodné s webem carsontheweb, jen je uvádějí až v poznámce. .Nepochopitelně opakuji. Vy byste měl být ovšem pečlivější, stejně jako inkriminovaný bazar. A já jen doufám, že Accord bude v pohodě, protože cesta z Prahy je daleká...
Známka: neudělena
Autor ostrjan (Člen)
[#8] Zasláno:19.03.2013 18:18 | Reagovat 
Pane jenda1, buď jste potrefená husa (samotný prodejce), která kejhá, a chcete znevážit výsledky mé práce naprostými nesmysly, jen abyste nabyl zpět možná dříve existující, ale dnes po mých zjištěních naprosto ztracenou důvěru u zákazníků. Nebo jste horlivý Hujer, který takové potrefené huse zobá z ruky, hltá její nesmysly a sleduje stejný cíl. Ač jste tím nebo oním, v obou případech k tomu používáte nefér praktik. Kde berete opodstatnění, že mé výsledky nejsou pravdivé, a k nabádání, abych byl pečlivější? To jen proto, že jste si vymyslel takový nesmysl jako je stav km při poslední prohlídce auta v servisu (často prováděné před dlouhou dobou)? A i kdyby tomu tak bylo a zveřejněné údaje na inzertním serveru byly tím, co tady prezentujete, cožpak by nebylo pravdou to, co jen tvrdím, totiž to, že "tento prodejce díky rozporům v jeho nabídkách vozů na českých inzertních serverech a v nabídkách týchž vozů na aukčních serverech zahraničních aukčních společností patří mezi prodejce uvedené v pravidelně aktualizovaném žebříčku prodejců s takovýmto prohřeškem"? Cožpak i toto by nebylo klamáním zákazníků? Oč jiné hodnocení by měl takový prodejce mít, i když bych zkontroloval i jeho web? Dost možná ale, že i původní verze webu firmy uváděla stejné nesmysly a dodatečně po mém zveřejnění byly napraveny. A kdybych i toto udělal, jako potrefená husa nebo horlivý Hujer byste si pak vymyslel, že jsem měl zkontrolovat i cedule na vystavenách autech, že? A co ještě potom?
Poterefená huso nebo horlivý Hujere, mé výsledky jsou pravdivé a exaktní, zato vy tady jen kalíte vodu, aby na vás tolik nebylo vidět!
Známka: neudělena
Autor jenda1 (Člen)
[#9] Zasláno:20.03.2013 12:57 | Reagovat 
Pane ostrjan, proč hned tak podrážděně?! Musím Vás zklamat, nejsem ani husa, ani Hujer. Jsem skutečně pouhý zákazník shánějící Hondu Accord Tourer, kterých je jak máku. Jsem z Prahy a do Třebíče je to fakt kus cesty. Jen jsem si zkrátka ověřoval Vámi uváděná fakta, protože kdyby byla ta auta skutečně stočená, nejel bych tam. A protože nebyla, cestu jsem tam vážil a můžu říci jedno - auto jsem zatím nekoupil. Zítra se jedu podívat na jinou do Liberce, kde mají jednu v komisi u autor. prodejce (stejné stáří, druhý maj. , méně kilometrů).
Souhlasím s Vámi, že způsob uvádění najetých km je u Ekokomických vozů nestandartní/ne úplně košer obchodnický trik. Pan prodávající mi na to řekl, že se jedná o "psychologii", no, nechám bez komentáře.
Známka: neudělena
Autor lukoland (Člen)
[#10] Zasláno:1.04.2013 11:51 | Reagovat 
Dobrý den v sobotu 30.3.2013 jsem navštivil autobazar p.Prkny ekonomicke-vozy,všem můžu doporučit!!!Je to první autobazar kde přistup a hlavne chovani p.Prkny a jeho kolektivu je na vysoké(ferove) urovni,do ničeho Vas nenuti na rovinu Vám řeknou v jakém stavu auto je,a co sem tady cetl,ze km nesedi,tak snad kazdy pochopi,ze kdyz na auto prijde par zajemcu a jedou auto vyzkouset tak km nemuzou byt porad stejne,to pochopi snad kazdy.Po prijezdu do Trebice nám ukazali auto ktere jsem si rezervoval,celou dobu nechali meho mechanika prohlidnout auto bez jakehokoliv problemu.Po zkusebni jizde jsme si placli a tresnicka na dortu bylo pro me ferove jednani p.Prkny-na aute byly kola ktere mely byt za priplatek cca 30 tisic.Kola mi na konec zustaly,pan Prkna se zachoval velice ferove a na rovinu uznal chybu,ze to neuved.Dekuji a rád se tady vratim..
Známka: 1
Autor marc (Člen)
[#11] Zasláno:10.05.2013 06:51 | Reagovat 
Dobrý den, dá se najít na carsontheweb toto auto z jejich nabídky?
http://www.ekonomicke-vozy.cz/audi-a6-2-7-tdi-facelift-6-2l-100km-za-16003292.html
Díky
Známka: neudělena
Autor moony (Člen)
[#12] Zasláno:5.06.2013 22:41 | Reagovat 
Dobrý den,

ve zmíněném bazaru jsem kupoval dva vozy - první byl VW Polo 1,4i r.v.98 a druhým BMW 318i touring, r.v.99. Obě auta byla dovezena z Itálie. U obou vozů mi bylo při projevení zájmu umožněno si auto odvézt na kontrolu stavu dle libosti, u obou vozů mi byla umožněna zkušební jízda a alespoň mě nikdo nijak neomezoval ( v případě BMW jsem se svezl takřka 80 km po cestách necestách v okolí Třebíče, než jsem kývl), s tím, že jsem nemusel po cestě poslouchat obvyklé přiblblé kecy prodejce typu - "no jó tydlecty bavoráky sou držáky, v tom kufru nikdo nic nevozil", případně "jezdila s tím nějaká ženská", "měl to nějakej důchodce" a podobně - což je přístup ne zcela neobvyklý v jiných bazarech...Prostě pokud tento prodejce vidí skutečný zájem o vůz, platí heslo náš zákazník náš pán.
Na stav tachometru já osobně již dávno nereflektuji - podstatný je pro mne stav vozu, stav tachometru dnes sledují skuteční zoufalci - je to jako když vám vaše děvče tvrdí že jste "druhej". Pokud ovšem nejste "první", poznáte prd...klidně můžete bejt i šestej... a to jenom ten večer Ale pokud se údaj rozchází s údajem kdesi na webu o až 28000km, jak píše rencezet výše, je to skutečně naprosto skandální!!! To totiž najedu za půl roku přátelé, čili tohle řešit je k smíchu. Nevím, co v tom kdo hledá za komplot?
Jednání s panem Prknou bylo OK, jediné s čím jsem měl problém bylo sjednání havarijního pojištění, kdy pojišťovna nakonec nedodržela výši rádoby akčního pojistného - ostuda spíše pojišťovny, i tohle se však bazar snažil řešit společně se mnou.
Já kupuji takto: potřebuji auto a začnu ho hledat - vidím auto - líbí/ nelíbí, pokud líbí - prohlídnu detailně a pak opět líbí/nelíbí, pokud ano - svezu se, atd. atd. přes případnou kontrolu auta u někoho, kdo tomu rozumí,dále pak licituji o ceně .... až po: koupím/nekoupím.
A pokud nejsme schopni či ochotni nést určitá rizika spojená s nákupem použité věci , je zde ještě možnost koupit nové krásné auto s nulou na tacho ...


Z mne - s tímto autobazarem spokojenost.
Známka: 1
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz