Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Mascars - Cheb

Mascars - Cheb

 
Autor Smety (Člen)
[#1] Zasláno:24.10.2009 15:44 Změnil(a): Smety | Reagovat 
Loni (04/2008) jsem kupoval v bazaru Mascars v Chebu Ford Focus (MK1 ´98 1.8 Ghia). Jednání při prodeji solidní, sleva byla. Nicméně při cestě z bazaru domů mi odešel alternátor, na jejich náklady mi jej vyměnili za "nový" (který nový nebyl). Auto opraveno do druhého dne. Po prodeji se chování změnilo o 180°, techničák jsem z nich tahal snad 2 měsíce. Pomohla až pohrůžka policií a soudem. Při prodeji slibovali půlroční záruku. Po čtvrt roce začalo odcházet servo, celkem drahá záležitost, tak jsem se vydal do bazaru s dotazem, jak se to bude řešit. Byl jsem poslán do háje zeleného, jak jinak. Naštěstí s autem nebyly dále žádné závažné problémy.

Takže za mě, důrazně nedoporučuji!
Známka: 4
Autor Návštěvník ()
[#2] Zasláno:26.11.2009 23:12 | Reagovat 
A VONI TO ASI BLBĚ V TOM BAZARU VYROBILY - ALTERNÁTOR A I TO SERVO. ŽE !!
TO SE PŘECI NEMŮŽE ROZBÍT ! A NEVYDRŽELO TO ANI 10 LET.
STRAŠNÝ.
JO A AŽ TO BUDEŠ ZA 10 LET PRODÁVAT A ODEJDE TŘEBA PŘEVODOVKA TAK TO KUPUJÍCÍMU ZADARMO OPRAVÍŠ ŽE JO.
Známka: neudělena
Autor Smety (Člen)
[#3] Zasláno:29.11.2009 15:17 | Reagovat 
Když kupuju ojeté auto, tak neočekávám, že bude v bezvadném stavu. Jde mi o to, že mi byla slíbena půlroční záruka na skryté vady, kterou jsem chtěl uplatnit. Nic víc, nic míň. Chápu, že se vyskytnou nějaké závady. Pokud přijdu do bazaru a uvidím tam ceduli na autě "Nutná generálka převodovky", tak budu jedině rád. Nicméně, pokud něco slibují a pak to nejsou ochotní dodržet, tak si o nich nemyslím nic dobrého.
Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#4] Zasláno:15.01.2010 07:46 | Reagovat 
Já kupoval taky v Mascars auto a jednání velmi solidní. Auto šlape OK, občas nějaký spotřebák.
K pánovi nahoře:

To že Vám nedali nový alternátor je snad normální - ani pojišťovna při bouračce nevytlači 100% ceny nového dílu.
Sám jsem si v autorizovaném koncernovém servisu ověřoval "výdrž" některých komponent. Např. turbo má vydržet pouhých 50tkm, ač při slušném zacházení vydrží i 6x tolik.
Souhlas se Smetym - pokud si kupujete 10 let starou popelnici tak se holt některý věci prostě vyserovu - to už tak bývá - a není to "podvodným" bazarem, ale holt je to opotřebované. Záruka se u ojetých vozů na opotřebení tak nějak (jako u všeho) nevztahuje.
Známka: neudělena
Autor Návštěvník ()
[#5] Zasláno:15.01.2010 07:48 | Reagovat 
Sorry reakce není na Smetyho, ale na navštěvníka. S tou zárukou na ojetinu je pro Smety
ho
Známka: neudělena
Autor Cyberdemon (Člen)
[#6] Zasláno:15.01.2010 07:49 | Reagovat 
Já hodnotím Mascars jendnoznačně 1 (no možná 2)

EDIT moderátora (admin): Doplněno hodnocení "2" do příslušného políčka.

Známka: 2
Autor Návštěvník ()
[#7] Zasláno:1.02.2010 21:28 | Reagovat 
Tak s s tímto bazarem mám jednu zkušenost.Auto na objednávku,žádný problém, nebourané,nerezavé,vše ok auto vypadalo z venku pěkně - pak jsem si auto nechal prohlédnout mechanikem, který za 10min zjistil, že je auto po rozsáhlé opravě.A bazar - tvářili se uraženě,že tak to přece dělají všichni.
Známka: neudělena
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz