Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Auto Plšek Kyjov

Auto Plšek Kyjov

 
Autor pavel28 (Člen)
[#1] Zasláno:11.07.2012 19:18 | Reagovat 
Pozor. auto-plsek:Velmi seriozní a slušný bazar.Auto mělo super historiji a po ověření v autor.servisu vše sedělo,dokonce vše podloženo fakturama.
Jenže:auto jsem kupoval,když bylo mírně opršené a na denním světle nebylo poznat,že je potlučeno kroupama a teprve doma v garáži jsem to poznal.Ještě večer jsem posílal na bazar e-mail se stížností.Pan Plšek mi odepsal že o tom nic neví i když má ještě činnost na šičtění aut jak interieru,tak exterieru,kde to musel poznat ,ale že vše v zájmu svého prý dobrého jména projedná se svím dodavatelem v Holansku.Asi po pěti měsících jsem ho opět kontaktoval e-mailem a že jsem ochoten polovinu škody si sám zaplatit.Odpověd,prý se to furt řeší s dodavatelem a různé bla..bla..bla..Tet už je to více jak půl roku a odpověd žádná.
Tet už vím,že jsem udělal chybu a neměl jsem mu věřit a raději odstoupit od smlouvy.
POZOR:Pokud si zde budete kupovat auto,tak si raději vše pořádně skontrolujte ,nebo se bazaru raději vyhněte at nedopadnete jako já!!!!!!!!!!!
Známka: neudělena
Autor pavel28 (Člen)
[#2] Zasláno:15.07.2012 09:34 | Reagovat 
Zapoměl jsem oznámkovat.4
Známka: 4
Autor Miroslav Plšek (Člen)
[#3] Zasláno:27.08.2012 22:21 | Reagovat 
Dobrý den pane z Veselí nad Moravou. Vidím, že jste dodržel Vaše slova a dělíte se s jinými o svoje vlastní zkušenosti. Dovolte mi reagovat.
Vozidlo jste NEVIDĚL 1x ani 2x ale minimálně 3x předtím, než jste řekl, že jej chcete a máte v plánu koupit. Nekupoval jste ho u nás na bazaru, neboť v té době jsme neměli ještě svojí vlastní prodejní plochu. Kupoval jste ho ode mne jako podnikatele s přiděleným živnostenským oprávněním. Rád bych podotknul, že vozidlo jsme kupovali s kolegou v jednom z autorizovaných holandských prodejních center a vozidlo bylo zaprášeno silnou vrstvou. Vy jste měl možnost vozidlo si nechat zkontrolovat svým mechanikem, tak jako všichni naši zákazníci. Toto jste neučinil a místo toho jste vozidlo shlédl i s Vaší paní jak jsem psal. Pokud by cokoliv bránilo v koupi vozidla, jistě by jste ho nezakoupil, nikdo ani já ani Vaše paní Vás do koupě jistě netlačila. Zajistil jsem na Vaše výslovné přání pár detailů, které vozidlo neslo a tyto nedostatky Vám vadily. Zajistil a sehnal jsem Vám zimní pneumatiky včetně disků, vozidlo bylo vyčištěno. Vozidlo následně prohlédl a přezul mechanik, který neshledal nedostatky vedoucí k užívání vozidla. Pokud vozidlo mělo a neslo na kapotě či střeše pár dolíčků, mohlo tomu tak být a jak píšete že jste na to přišel hned, sám víte, že tomu tak nebylo, to vede k uvádění zavádějících informací které poškozují naši novou firmu a oproti takovému jednání z Vaší strany se musím ohradit a požádat minimálně o omluvu. Nejsme nesolidní prodejci, deklarujeme odpočet DPH na svých vozidlech, nebráníme se prohlídkám mechanikem, jsme schopni zajistit cenově bezkonkurenční servis na vozidle, jsme schopni jako jedni z mála doložit pravdivý a dokladovatelný nájezd kilometrů na vozidlech od našich dodavatelů a jiné. Proto prosím nepište, aby se zákazníci našemu bazaru vyvarovali... Nemám problém zde uveřejnit telefonní číslo, své, které se už asi po 7 let nezměnilo k zodpovězení všech dotazů... A propo, kdyby jste celou záležitost se mnou tak řešil, věděl by jste, že jsme zakoupili nástroj pro odstranění důlků na karoserii a mohl jste tak využít této služby u nás. Děkuji za prostor a možnost vyjádřit se. PS: proč zde neuveřejníte Vaší zkušenost s minulým prodejcem a vozem o kterém jste sám řekl, že víte, že je stočený, tohle je závažný problém.. ne pár důlků na karoserii, které jste určitě během svých 3 návštěv mohl vidět. Miroslav Plšek 775 389 396
Známka: neudělena
Autor Miroslav Plšek (Člen)
[#4] Zasláno:27.08.2012 22:24 | Reagovat 
... a ještě mi dovolte uveřejnit, že jsme s pánem uzavřeli férovou dohodu, kdy složil " zálohu " na vozidlo a ve spřáteleném bazaru si řešil financování vozu, do této doby, než si vyřídil finance, jsme solidně vozidlo stáhli z nabídky a vozidlo dále nenabízeli.
Známka: neudělena
Autor pavel28 (Člen)
[#5] Zasláno:30.08.2012 22:23 | Reagovat 
Tak pane Plšku,než jsem si vyřešil své finanční záležitosti,tak auto bylo stále v NABÍDCE,jenom jsem Vás informoval,at mi ho podržíte,tek nelžete.
Ano,auto jsem vyděl třikrát,ale vždy bylo mírně zaprášené a někdy i mokré(prosinec),tak to nebylo na denním světle poznat,ale o tom jsem Vám psal několikrát osobně .Ještě ten den jsem to poznal,že je potlučené kroupama v tom bazaru,kde jsem auto kupoval ,(Vracel jsem se tam pro nějaké papíry)ale to už bylo šero pod noční lampou a taky jsem o tom informoval toho prodejce v bazaru a ten souhlasil a myslím si,že Vám to určitě řekl.Asi třetí den jsem Vás kontaktoval emailem,ohledně těch krup a Vaše odpověd byla že to budete řeši s dodavatelem,tak jsem tomu věřil,ale po delší době jsem Vás znovu kontaktoval Emailem a pak zase několiktát a furt jenom stejná odpověd (Dodavatel řeším)a to nemluvě o tom,že jsem musel ješta měnit nový klimakompresor o kterém jsem Vá psal taky a to vše v púl roční záruce dané zákonem na skryté vady,jak motoru,tak karoserie.A ty pneumatiky,ano to je pravda,ale ta cena za ně,byla normalní,za co bych je sehnal taky a možná i levněji.
A serioznost?!?! ,no jak se to vezne: Je pravda ,že jste počkal než vyřeším svoje finance , ale byli to pouze tři dny (pát.sob.ned.). v po.jsem ho kupoval.Když jsem Vám navrhl,že skryté vady uhradíme společně,tedy napůl,tak jste taky nechtěl a místo toho jste mě doporučoval mechaniky,kteří seženou levnější použitý kompresor a ja si ho zaplatím.Tak to moc seriozní teda není.Seriozní prodejce,si svích zákazníků váží ,protože když je zákazník spokojený,tak se kvám zase vrátí.Já už ale ne.Osobně měníme auto každé tři roky.
PS:Nevím,jak često aktualizujete Vaše stránky,ale sleduji je každý den,no a ten prodej,Vám tam nějak zamrzl,není to tou seriozností??
Přeji hezký den.
Známka: neudělena
Autor pavel28 (Člen)
[#6] Zasláno:30.08.2012 22:42 | Reagovat 
.... a ještě maličkost,ta GPS NEXUS,(zjištěno podle kodu),která byla s auta někým demontována a nahrazena ob.rádiem,tak o tom jsem Vás taky informoval a taky jste to řešil s dodavatelem,tedy nijak.
Osobně nevěřím tomu,že by ji někdo v Holansku vymontoval za ůčelem nějakého prodeje,ale to je jenom můj názor.
Tet už mám vše opraveno a auto se prodražilo o cca.15000kč. (skryté vady) nepočítám GPS NEXUS
DĚKUJI.
Známka: neudělena
Autor pavel28 (Člen)
[#7] Zasláno:1.09.2012 09:28 Změnil(a): pavel28 | Reagovat 
Omlouvám se všem členúm fora a hlavně firmě AUTO PLŠEK KYJOV za problém,který jsen způsobil.Auto jsem kupoval tedy ne ve fa.AUTO PLŠEK KYJOV ,ale tehdy ještě od pana podnikatele Miroslava Plška Kyjov,který auta dováží a prodává.Firmu AUTO PLŠEK KYJOV se tehdy teprve rozjížděla.
Informoval jsem už o tom i MODERÁTORA WEBU aby slova AUTO PLŠEK KYJOV smazal a přepsal na MIROSLAV PLŠEK KYJOV.
Předem děkuji a ještě jednou se omlouvám hlavně fa.AUTO PLŠEK KYJOV .
Známka: neudělena
Autor MiroslavZ (Člen)
[#8] Zasláno:2.04.2013 09:47 | Reagovat 
Pan Plšek kupuje nabourané vozy např. v Kladně a pak je prodává . Důrazně doporučuji vozy prověřovat svým mechanikem, jak zde upozorňuje sám pan Plšek.
Známka: neudělena
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz