Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » EUAUTOMOBILE ČESKÉ BUDĚJOVICE

EUAUTOMOBILE ČESKÉ BUDĚJOVICE

 
Autor misik (Člen)
[#1] Zasláno:30.08.2012 21:43 | Reagovat 
Nekupujte zde auto, prodávají samé bourané a tvrdí Vám že, neví co s tím autem bylo. Moc dobře to ví, dávají auta na prohlídku do nejmenované firmy blízko bazaru a o tom autě ví všechno. Když chcete zjistit, co na prohlídce bylo v nejmenovaném servisu tak Vám nic neřeknou. Pozor na smlouvu! Je napsaná tak že Vám vlastně prodali šrot a pak když chcete vrátit auto, protože jsou tam skryté vady tak Vám řeknou, ať je žalujete, že Vám žádný peníze nevrátí. Při prodeji Vám cpou nějakou záruku, kterou chtějí krýt, že Vám prodali bourané a rozbité auto. Nekupovat tam nic. Znám hodně praktik autobazarů ale tento bazar je ze všech nejvychcanější.
Známka: neudělena
Autor Joe (Člen)
[#2] Zasláno:19.05.2013 17:16 | Reagovat 
Naprosto neseriózní autobazar a nedoporučuji zde rovněž nic kupovat. Po tel. dohodě a utvrzení, že auto je v naprostém pořádku jsem vyrazil přes celou republiku a jak jsem dorazil, zjistil jsem, že je auto naprostý šrot. Nejhorší komunikace co jsem kdy zažil, prodejce nic neví a navíc je naprosto arogantní. Po zjištění, že prodávající, který mě utvrzoval, že je auto naprosto v pořádku a sdělil mi naprosto mylné info, jsem chtěl s tímto pracovníkem mluvit, což mi nebylo umožněno, protože se samozřejmě nikdo k tomuto nedozná.
NEDOPORUČUJI!!!!!!!
Známka: 5
Autor MichalP (Člen)
[#3] Zasláno:2.06.2013 21:58 | Reagovat 
Dobrý den taky jsem si tam zakoupil vozidlo Ford focus rok 2008 16.TDci na splátky po třech měsících odešlo turbo přetěsňovaly se vstřiky hadice od turba spojka se dělala nová když jsem jin to říkal v autobazaru tak nic na to neřekli nevím co s tím poraďte mi Děkuji

NEDOPORUČUJI!!!!!!!
Známka: neudělena
 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz